Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Fitzgerald válasza lofagi (#9950) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja az nekem is megpördült a fejemben, hogy PS-hoz kell, vagy esetleg a nyomdaiparban dolgozik.
De ha így lenne, akkor meg valószínűleg tisztában lenne mindazzal, amiről eddig szó volt.

[ Szerkesztve ]

(#9952) FollowTheORI válasza zzola (#9935) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Csak neked, szórakoztató elemek... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9953) zzola válasza FollowTheORI (#9952) üzenetére


zzola
félisten

Inkább csinálnak meg a hibákat és ne ilyen értelmetlen baromságokra pazarolják az erőforrást... :W

(#9954) RizzA válasza Fitzgerald (#9949) üzenetére


RizzA
csendes tag

3gb-os 1060. Nem tudom, egyébként nézelődtem és nem nagyon találtam vékony kávás monitort 1440p-ben 70.000ftért. Mert ezt ennyiért vettem. Nem azt mondom, hogy nem szépek a gamek, csak mosódnak a távolabbi textúrák.

(#9955) voodoo98 válasza RizzA (#9937) üzenetére


voodoo98
addikt

Ez a monitor full hd, nagy kicsi a PPI-d (Pixel per Inch), ezért látod annak.
Erre a méretre 1440p-s monitor kell.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9956) guftabi96 válasza bul07 (#9942) üzenetére


guftabi96
addikt

Tegnap is Narvikon elég szépen lehetett szedegetni az embereket az A pont mellett sárga háznál. Mentek hóembert csinálni :D

Amúgy egyetértek, sokszor nagyon be tud zavarni a játékba 1-1 ilyen acsi.

Lehet én vagyok régimódi, de nekem abszolút nem is hiányoznak ezek. Szvsz ha ez kell ahhoz, hogy visszatérjenek az emberek a játékba, akkor ott már más gond van, ha meg jó a játék, akkor a játékosok is játszani fognak vele.
Szerencsére én élvezem a játékot, szerintem sokkal jobb lett a BF1-nél (és nálam a változások is azt mutatják, hogy a Dice is belátta, hogy a BF1 egy nagyon rossz irány volt), de ettől még persze bőven van még mit javítani, bővíteni. Félek, hogy lényeges tartalmi bővülés nem nagyon lesz.

#KeepFightingMichael

(#9957) Looserke válasza RizzA (#9937) üzenetére


Looserke
őstag

Mennyi a g2g értéke ms-ban a monitornak? Van-e gyorsítás opció (overdrive) a monitor beállításaiban? Ha igen próbáld feljebb venni.

[ Szerkesztve ]

(#9958) kisza25 válasza voodoo98 (#9955) üzenetére


kisza25
félisten

Semmi benéztem

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9959) lofagi


lofagi
Topikgazda

Bár már biztos mindenkinek van ilyen fegyvere, de ennek a szépségnek az utolsó küldetése elég idegölő volt. 10 fejes kill 1 élettel objektív körül vagy 20 fejes kill egy körben objektív körül. Még most sem értem,hogy hogy lett meg, de végül csak meg lett. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9960) HoyHoy2 válasza lofagi (#9959) üzenetére


HoyHoy2
tag

grat, szép munk :C én is ezzel küzdök jelenleg csak a gewewh 43-nal, bosszantó :U

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#9961) zzola válasza lofagi (#9959) üzenetére


zzola
félisten

Ez melyik ratyi puska?

(#9962) RizzA válasza Looserke (#9957) üzenetére


RizzA
csendes tag

Response Time lesz? Az most normalon van és van Fast és Super Fast opcíó. Dobjam feljebb?

(#9963) #65537792 válasza Nemo1001 (#9934) üzenetére


#65537792
törölt tag

Mi fut a háttérben? Milyen progi az? Löj már le mindent. És nézd meg úgy. A feladat kezelőben is nézz kőrbe.

(#9962) RizzA

Film grain meg a többi faszszágot kapcsold ki nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#9964) guftabi96 válasza RizzA (#9937) üzenetére


guftabi96
addikt

Bf5-ben alapból van egy mosódottság, főleg a távoli textúráknál.
Nekem is feltűnt, kérdeztem is régebben, hogy nem-e lehet neki valamit ártani.

#KeepFightingMichael

(#9965) lofagi válasza zzola (#9961) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Assault rank20as.

Ha ma játszik az ember akár egy kört is akkor megkapjuk az extra skint a pisztolyhoz?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9966) zzola válasza lofagi (#9965) üzenetére


zzola
félisten

Milyen skint?

(#9967) voodoo98 válasza zzola (#9966) üzenetére


voodoo98
addikt

M1911. De ahhoz kell origin access is...

kisza25: :)), neha lehagyok ragokat!
Szoval kicsit keves a ppi. :)

guftabi96: sweetfx vagy reshade lumasharpen.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9968) Fitzgerald válasza RizzA (#9954) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah, ha a kávamentesség szempont, akkor valamivel 80000 fölött van most az első ilyen opció újonnan, az tény.

Más:

Konzolok Szervize BF5 PC 10500 Ft.
De ahogy látom máshol is beesett már 12000 környékére, úgyhogy ennyit a Konzolvilág 12 rongyos áráról, nem is vettem még át. Ráadásul konkrétan 30 másodpercnyire lakom a Konzolok Szervizétől.

(#9969) Fitzgerald válasza RizzA (#9954) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah, ha a kávamentesség szempont, akkor valamivel 80000 fölött van most az első ilyen opció újonnan, az tény.

Más:

Konzolok Szervize BF5 PC 10500 Ft.
De ahogy látom máshol is beesett már 12000 környékére, úgyhogy ennyit a Konzolvilág 12 rongyos áráról, nem is vettem még át. Ráadásul konkrétan 30 másodpercnyire lakom a Konzolok Szervizétől.

(#9970) juve600 válasza Fitzgerald (#9969) üzenetére


juve600
nagyúr

én is ott vettem
6dvd lemez+ fém tok

(#9971) #65537792 válasza Fitzgerald (#9969) üzenetére


#65537792
törölt tag

Na jó. Kértem egy refoundod. Tegnap vettem 16 249-ért erre most meg 10ezer?

Szerk.

Vissza is kaptam. Az igen! Ez gyors volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9972) CptAdamica válasza Fitzgerald (#9969) üzenetére


CptAdamica
veterán

Erre már nem is mondok semmit, mert hamar kapnék egy kis pihenőt trágárkodásért. De a mondandóm az EA fejesekkel és az édesanyjukkal lenne összefüggésben.

Megyen!

(#9973) Madn!ght válasza Nemo1001 (#9858) üzenetére


Madn!ght
addikt

No én is kipóbáltam a DX11-et és érzésre sokkal "smoothabb" lett a játék. Az fps számláló is talán egy hajszálnyival magasabb 100-120 közötti (l0fagi beállításaival). 980Ti@ OC , 417.22 driver.

Nálam szerencsére nem omlott össze a játék.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9974) Fitzgerald válasza juve600 (#9970) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De akkor még nem ennyi volt gondolom.

@cyberwarfare

Úgy is kell, aki teheti az refundoljon amíg tud.

Feljebb a duplámat törölje valaki pls.

(#9975) mcwolf79 válasza CptAdamica (#9972) üzenetére


mcwolf79
veterán

Komolyan ezt már minden topic-ban olvasni kell? Kezdve a Tomb raider-rel , most meg ez. Ahogy a tendencia mutatja ez az új módi. Néhány kivèteltől eltekintve (pl. RDR2) az eladásoktól függően minden játék viszonylag hamar megkapja a maga kis 30-50%-os kedvezmènyèt . Még az új COD is elég hamar kapott kedvezményt , pedig arra ez nem igazán volt jellemző. Ha neked az hogy 3-4 héttel korábban játssz valamivel nem ér ennyit akkor nem kell megvenni release-kor.
Amúgy a BFV-öt tekintve borítékolható volt hogy hamar lemegy az ára, tekintve milyen "sikeres" volt a rajtja. Várható volt, hogy az EA minél több példányt akar eladni , akár nyomott áron is, hogy aztán a mikrotranzakciókból pótolja a kiesèst. Ami még (tudtommal) nincs benne, de gyanítom hamarosan meg fog jelenni a lehetőség, hogy játèkbeli kreditet vagy akár skin pakkokat valós pénzért lehessen venni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9976) LLKobe válasza Madn!ght (#9973) üzenetére


LLKobe
veterán

Úgy érted a DX12-t?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9977) zzola válasza mcwolf79 (#9975) üzenetére


zzola
félisten

Milyen mikro tranzakció? Aki skint vesz pénzért, az meg is érdemli...

(#9978) juve600 válasza Fitzgerald (#9974) üzenetére


juve600
nagyúr

10500-ért vettem

(#9979) CptAdamica válasza mcwolf79 (#9975) üzenetére


CptAdamica
veterán

Többet biztosan nem fogok játékot előrendelni, remélem sokan így tesznek még és aztán sírhat majd az EA.

Megyen!

(#9980) jozefgucci1 válasza zzola (#9977) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hidd lenne rá igény nem is kicsi . Ott van pl a Pubg , ott a Bluhole halálra kereste magát a skinek értékesítéséböl és a barmok csak veszik minden alkalommal . :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9981) mcwolf79 válasza zzola (#9977) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ki vesz pénzért skin-t??? Nézz már rá Pl. a Fortnite-ra! A játék maga ingyenes, de szerintem konkrétan csak a skin-ekből hülyére keresik magukat. És ez csak egy a sok játék közül, ami vígan megél a sskin-ek eladásából .Hidd el nagyon sokan vesznek Skin-eket .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9982) Fitzgerald válasza juve600 (#9978) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Steelbook-al az igen jó ár érte.

@jozefgucci1

Ők mondjuk magával a játékkal is hülyére keresték magukat, a PUBG konkrétan minden idők 5. legnagyobb példányszámban eladott videojátéka.

[ Szerkesztve ]

(#9983) Gery9112 válasza mcwolf79 (#9981) üzenetére


Gery9112
őstag

Pont ez a lényeg igen, hogy a játék maga ingyenes és az Epic hosszútávon tervez vele, ténylegesen foglalkoznak a játékkal. Mindez nem mondható el az EA/DICE párosról.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9984) Looserke válasza RizzA (#9962) üzenetére


Looserke
őstag

igen, válaszd a fast opciót, a very fast már túl fog lőni szerintem

(#9985) Lavar válasza Fitzgerald (#9969) üzenetére


Lavar
aktív tag

Nem semmi, karácsony után szerintem már 10 alá is benéz majd a dobozos.
Most külföldön leszek 2 hétig, ha hazajöttem, megveszem. Remélem tényleg kitart a kiírt 27 napig az akció.

(#9986) zzola válasza mcwolf79 (#9981) üzenetére


zzola
félisten

Persze, ezekkel tisztában vagyok!
Erre mondom én, hogy aki megveszi, annak úgy kell! :DDD

(#9987) tom_tol válasza lofagi (#9959) üzenetére


tom_tol
addikt

Én sem emlékszem, hogy összejött volna de egyszer csak meglett :D

(#9988) mcwolf79 válasza Gery9112 (#9983) üzenetére


mcwolf79
veterán

Baszki nektek semmi se jó. A lootbox-nál lázadtatok , season pass-t szintén majdnem mindenki köpködi. Most kiadták ezt , miben DLC ingyenes lesz, jobb majd a BR mód. Mi az ami Pl. A BFV-ben olyan megbocsáthatatlan hiba JELENLEG? Bènáztak a startkor ezt aláírom. Azt is fel lehet nekik róni hogy fèlkèsz a játék. De maga a játék a maga rendszerèvel működik és szórakoztató. Nem tökéletes és vannak benne bugok is, de nem olyanok, amik megölnèk a játékélményt. KONZOLON, mert akik az elmúlt 4-5 év alatt nem tanulták meg, hogy PC gaming az szopás azokat nem tudom sajnálni. Mert a topic kb. Fele azzal van tele, hogy PC-n milyen hibák jönnek elő. COD-nál ugyanez volt. Konzolon én annyival találkoztam, hogy néha a pálya betöltèsènèl fekete marad a képernyő. Ilyenkor vissza a főmenübe, és utána jó minden.
A játék sokszor bosszantó, de többnyire az agyhalott csapattársak miatt. Én amiatt sem tudok a játékra haragudni, amit itt sokan felhoztak , hogy a tankok fő lövege nem hatékony a gyalogság ellen. Talán azért, mert a páncèltörő lőszer nem gyalogság ellen lett kitalálva. Mert aztán az de jó lenne, ha egy tank beállnak egy zászló elé, és a lövegèvel mèszárolná lefelé a gyalogságot. Jó ez így szerintem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9989) huby80 válasza mcwolf79 (#9988) üzenetére


huby80
senior tag

végre egy pozitív komment 👍

(#9990) Gery9112 válasza mcwolf79 (#9988) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem ez csak részben akart válasz lenni de jó, menjünk sorjába. :DDD

Tény, hogy egyre nehezebb az emberek igényeinek megfelelni de ezzel együtt a kiadók is egyre igénytelenebbek.

Lootboxnál lázadtunk? Még szép, ingyenes mobiljátékokból importált pénznyelő, ami egyre több országban kerül betiltásra mert alantas módon próbálják a kiadók kihasználni a szerencsejáték-függőségét az embereknek. Ha nem ez lenne a cél akkor fix ára lenne annak a bizonyos dolognak, amit szeretnél és nem boxból kéne nyitogatni.

Season Pass: Nekem speciel mostanában volt csak vele bajom mert úgy éreztem a pénzemért nem kapok semmit. Először azt hittem én öregszem és a Witcher 3 meg a régi BF-ek DLC-i tették magasra a mércét míg nem megtaláltam ezt a videót, ajánlom figyelmedbe: Raycevick: A problem with modern DLC. Lényeg, hogy semmi újat nem ad a játékhoz, érdemben nem egészíti ki azt. Csupán ugyanabból kapsz valamivel többet, nem teszi a kiegészítőt egyedivé ezért van az az érzeted, hogy egyre kevesebbet kapsz.

BF:V-ből még csak a bétát próbáltam és amíg ki nem lép early access-ből addig ez így is marad...bár mire erre sor kerülne már jön a következő BF. Remélhetőleg arra már kész játékot ad ki a DICE és mentes lesz mindenféle PR hülyeségtől és fókuszált lesz stílusát tekintve is.

Konzol vs PC dolgot totál felesleges behozni. Mindenki azon játszik amin szeret/tud, speciel FPS-t vagy RTS-t nem szívesen játszanék konzolon de ez én vagyok.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9991) lofagi válasza mcwolf79 (#9988) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Ezt adom én is!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9992) Aventador91 válasza mcwolf79 (#9988) üzenetére


Aventador91
őstag

a churchill tank ágyú upgradejével nagyon lehet írtani az embereket, még akkor is halnak ha mellé lősz 1-2 métert. viszont nehéz vele lőni, mert rövid a cső, nagy lövedék. olyan íven repül hogy nagyon messzire el sem tudsz vele lőni. inkább artilerry-nek kéne nevezni

(#9993) protegum válasza mcwolf79 (#9988) üzenetére


protegum
aktív tag

A pc-gaming a konzolok miatt szívás. Kaptafára készülő, sietve összedobált, elkészülte előtt kiadott, ötlettelen, szegényes irányíthatóságú és az arcade jellegű játékok, na ez a pc-gaming halála és akármilyen bugos a pubg, de az még mindig pc-s, normálisan kezelhető menü, ötletes, szórakoztató és nem arcade. A Bf2-be még repkedni is más érzés volt. Ezekbe a konzol-átíratokba semmi olyan érzése nincs az embernek, hogy ő irányítja a gépet. Olyan mintha Priust vezetne az ember nem egy autót.

(#9994) Nemo1001 válasza Madn!ght (#9973) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

már most jó nekem is benne hagytam a bf5 mappában a sweetfx-et és azért omlott össze állandóan :)
most jó de vannak valamiért fps droppok.

(#9995) Fitzgerald válasza Lavar (#9985) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem simán lesz nekik még, ez még nem az az ár amiért kígyózó sorok fognak állni a KSZ előtt. Én most vettem át fél órája, tegnapelőtt járt le a premier access-em aztán nyomnám má' kicsit.

(#9996) mcwolf79 válasza Gery9112 (#9990) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ácsi !! Lootbox téma: a cirkusz azért volt, mert a sok nethuszár pay2win -nek állította be a SWBF2-ben lévő lootbox -okat , ami totál bullshit volt. Én a release-kor megvettem , és qrvára nem volt p2w, mert akkora előnyt nem adtak, hogy a 3-as kártyákkal legyalulták volna a pályát. Mellesleg én PS4-en nem nagyon láttam full 3-as kártyákkal nyomuló ellenfelet. Csak hát ugye a netes csordaösztön vitte előre ezt a hater szekeret , és lett belőle ez a tùlfùjt lufi, amit a sok csíra YT-er csak tovább fújt felfelé. És az a szerencsétlen SWBF2 lett ennek az áldozata , ami nem mellesleg nagyon jó játék lett. Érdekes, hogy a FIFÁ-nál nem volt cirkusz, pedig ott aztán tényleg P2W az egész FUT kártyázósdi. És sokkal hamarabb volt, mint a SWBF2.
Amúgy szerintem BF nem jön jövőre, hanem valami más IP.

protegum:
Ezt nem a konzolok hozták, hanem a player közösség lett egyre casual-ebb. Nem a kiadók/ fejlesztők miatt lettek ilyenek a játékok, hanem a player-ek igényei miatt. Amúgy szerintem ezt csak bele próbálják egyesek magyarázni , hogy a mockosz konzolok miatt tart ott a PC gaming ahol. Én anno a BF2-be több mint ezer órát rólam bele, de nem úgy rémlik, hogy Pl. A repülők irányítása ott valósághűbb lett volna.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9997) Madn!ght válasza LLKobe (#9976) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem, DX11-re írtam, hogy mintha gyorsabb lenne.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9998) Gery9112 válasza mcwolf79 (#9996) üzenetére


Gery9112
őstag

Elbeszélünk egymás mellett ezért én itt le is zárom. Minden játékban bojkottálom a lootboxokat kiadótól/névtől/fejlesztőtől/országtól/vallástól/bőrszíntől függetlenül. Nem lehet tudni, hogy miért triggerelte az embereket pont az BF2 pedig, ahogy te is mondtad, más játékban ezt pofátlanabbul csinálták. Viszont én egy szóval se emeltem ki a SW Battlefront 2-t, hanem lootboxokról beszéltem en bloc, így neked is felesleges bezzeg példaként felhozni.

A cirkusznak pedig, amit kiváltott örülök. A jog mindig is az élet után kullogott és ideje volt már, hogy kicsit frissítésre kerüljön. Túl sokáig úszták meg ezekkel a szemét húzásokkal és mivel nem akarták maguk szabályozni a kapzsiságukat hát majd az állambácsi megteszi helyettük.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9999) blaca83 válasza Leon77 (#9851) üzenetére


blaca83
őstag

Nekem 144Hz-es a monitorom és WQHD felbontással játszom. Arra próbálom a legoptimálisabban belőni.

(#9852) cyberwarfare:
Egy Esport oldalon láttam azt a leírást, amit bemásoltam ide a fórumba is és kíváncsi voltam, hogy esetleg ismeri-e vagy próbálta-e már valaki. :U
Van-e értelme "bubuckodni" az NVIDIA panelen belüli állítgatással vagy elég játékon belül.

(#9855) pendre54
Nekem I7 6700K + GTX 1080 TI páros van 16GB rammal.
Acer Predator van nálam is, csak a 270-es sorozatú. Gyakorlatilag a panel ua:, csak a 271-nél más lett a design és szoftveresen tuningolták 144-ről - 165Hz-re.

Jelenleg nagy átlagban 130 és 150 között ingadozik a FPS-em,de a hét második felétől szabadságon leszek már és megpróbálom tovább optimalizálni.

Köszi

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#10000) protegum válasza mcwolf79 (#9996) üzenetére


protegum
aktív tag

Mivel nemrég játszottam utoljára Bf2-vel, de. Sokkal gagyibb lett a repcsizés, habár egy sturmovik után még az is arcade. De mondj egy igazán jó repszimulátort konzolra. Nem a játékosok készítik a játékokat, hanem csak játszanak vele és ha igényeik szerint készítenék őket nem ilyenek lennének. Nem hinném, hogy bármelyik civ-rajongó olyan 5.-dik részt szeretett volna a négyes után amilyet kapott. De itt be is fejeztem mert ez kb. olyan mint az amd vs nvidia vita. Felesleges volt előhoznod ezt a témát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.