Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok!

Öcsém szeretné kipróbálni a játékot, de elég gyenge a PC-je. I5 6500, 8 giga ddr4, ASUS HD 7870, SSD. Tudom, hogy a VGA elég gyenge pont, de asszem hivatalosan is ez a minimum gépigény. Fogja cserélni, de addig is játszogatna.
A hiba a következő: Megvette, telepítette, indította Origin alól natúrban is, barátokra csatlakozva is. Az origin azt is írja, hogy játékban van, de csak annyi történik, hogy végig fut a launch ablak, eltűnik, majd ahelyett, hogy betöltene a játék menüje, nem történik semmi.
Amit tett: DDU-val legyalulta a VGA driverét, letöltötte a legújabb drivert 7870 (Ghz edition-höz, mert fogalmam sincs, mi az, hogy 7870 XT), telepítette, Originben "repair-elte" a játékot, updatelte. Semmi se történt.
Tudjátok esetleg, mit lehetne még kipróbálni, hogy működjön? Fél évesnél nem régebbi Win 10 van neki.

Köszönöm a segítséget előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#9102) pohár válasza #65537792 (#9099) üzenetére


pohár
félisten

FHD-n tudott kb 60FPS-t ugyanezen a DRX minőségen... simán meglehet, hogy ezen a mapon simán leesik az FPS 1,7x-es pixelszámnál a FHD-hoz képest

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9103) duronx válasza ingalls (#9101) üzenetére


duronx
senior tag

Nálam is volt régebben ilyen, lehet hülyén fog hangzani, de nálam a hangkártya driver és a msi afterburner frissítése megoldotta a problémát.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#9104) CptAdamica válasza Aventador91 (#9098) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mi ez a 120 fps-es baromság? Irónia? Jo az 85-nek inkább.

Megyen!

(#9105) ForRedGlory válasza CptAdamica (#9104) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van egy srac, akinek ennyit megy a kartyaja (nyilvan kamu) es azzal szopatnak azota. :D olvasd el a tegnapi kommenteket.

(#9106) IntelKiller7 válasza bul07 (#9062) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nekem is a mai napra írta aztán sehol semmi. :W

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9107) CptAdamica válasza ForRedGlory (#9105) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jáj, látom már. 1080p, ultra, 110% res, ki tudja, lehet valami extrém procija van. :D

Megyen!

(#9108) bul07 válasza IntelKiller7 (#9106) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet hogy a Postán dolgoztak szombaton , viszont a futáros cuccokat nem vitték el
Nekem Posta pontra jött (Sokkal jobban szeretem mint a futárt, nem kell várni, pár napig tartják, és itt falun bemenni se ördöngösség)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9109) zseko válasza CptAdamica (#9104) üzenetére


zseko
veterán

Úgy látom, ultra beállításon, a gyenge proci ellenére is majdnem hozta nálam is azt, ami a táblázatban van. ~35-45fps között láttam legtöbbször, persze 'szemmel mérve'. mármint nem monitoroztam külön, csak az fps mutatóra ránézve ezt láttam szinte mindig rajta.
1080p-ben pedig benne hagy jó 40fps-t, vagyis közel 50%-ot. (~70-80 vs. 116)

HR24.hu

(#9110) steele80 válasza CptAdamica (#9107) üzenetére


steele80
senior tag

Érdemes az általa bizonyítékként posztolt képet kinagyítva megnézni és látható lesz a titok, hogy az élsimítást bizony low beállítással használja. Ebből következően meg lehet neki az állított fps medium-low beállításon. Saját magát csapja be a pajti.

(#9111) CptAdamica válasza takogeri33 (#8975) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szia, én igen, i7-6700 + MSI 2070 gaming z. Nekem most 2k ultrán fix 75 fps-el megy, annyit tud a monitorom. Néha azért leesik 60 fps-re, kíváncsi vagyok a holnapi update-re.

Megyen!

(#9112) zseko válasza zseko (#9109) üzenetére


zseko
veterán

Az első értéknél lemaradt, hogy 4K a felbontás.

HR24.hu

(#9113) bul07 válasza lofagi (#9065) üzenetére


bul07
nagyúr

Na kínoztam kicsit magamat
És még mindig bosszant a játék
Olyan hiányosságai, hibái vannak

Miért nem lehet váltani a tankok repülők között azelőtt hogy lefoglalnám. Miért?
Miért szál ki olyan lassan a tankból? Miért?
Nem úgy kéne lenni hogy minden pontnál egészségügyi pont. Ennél a pontnál miért nincs? (Sérülten futkossak a nyílt terepen)
Tankokat még mindig se perc alatt szétkapják
Repülőket földről szinte lehetetten lelőni légvédelmi ágyúval

Mikkor jön már a javítás?
Vagy már volt?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9114) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

NOTICE: The #Battlefield Chapter 1: Overture Update has been DELAYED. More info tomorrow through official channels. Via Battlefield Twitch.

:DDD :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9115) RudY válasza bul07 (#9113) üzenetére


RudY
addikt

Battlefield V Update – Chapter 1: Overture, available from December 4. Battlefield gets new campaign, map, practice range, and vehicle customization tomorrow.
:DDD :DDD

(#9116) bul07 válasza RudY (#9115) üzenetére


bul07
nagyúr

Na most mi lesz

Mert (#9114) IntelKiller7 hozzászólása nem azt írja hogy késni fog, és holnap mondják meg hogy meddig

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9117) RudY válasza bul07 (#9116) üzenetére


RudY
addikt

A ma fölkerült youtube előzetesnél nincs halasztás:
Battlefield V Update – Chapter 1: Overture, available from December 4.
Mindegy, van egy közös pont: holnap valami kiderül. :DD

[ Szerkesztve ]

(#9118) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

#Battlefield V

Hitelesített felhasználó @Battlefield
The team has discovered an issue with the #Battlefield Chapter 1: Overture update. Rather than create issues in the game, we’re holding the update for the time being. We don’t anticipate a long delay and we’ll be back with more news tomorrow or as soon as we have it.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9119) EczkE válasza bul07 (#9113) üzenetére


EczkE
addikt

Miert vetted meg? Koltoi kerdes, nem kell valaszolni.

Asszem mindenféleképpen!

(#9120) RudY válasza IntelKiller7 (#9118) üzenetére


RudY
addikt

Igen, tényleg pára van. :(( :DDD

(#9121) IntelKiller7 válasza RudY (#9120) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Szerintem ezt tudták. Azért volt hiba a játékban. Azokat mind javítani meg tesztelni újra.. tuti a nyomorék EA nyomta ezt a Dec 4-et.. aztán nem jött össze..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9122) RudY válasza IntelKiller7 (#9121) üzenetére


RudY
addikt

Lehet, hogy egy vágóképen ott maradt még a robotasszony és gyorsan maszkolni kell. ;]

(#9123) FollowTheORI válasza Aventador91 (#9042) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Én ezt a panzeres repülőgépleszedést nem értem...

Ez ki kell próbálnom... meddig tart vajh kitapasztalni?? :F :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9124) FollowTheORI válasza zzola (#8993) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Én meg kifizettem helyettetek is a fejlesztési költségeket előre 2 évre. ;] :P :N

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9125) FollowTheORI válasza Sayiid919 (#9014) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem volt ilyen problémám sose... de ha minden igaz megoldódott neki és a reshade mod tett be a játéknak. :)

De majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9126) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Eddig egész jó az új nv driver 417.22, kevesebb az fps drop.

Megyen!

(#9127) venom8888 válasza Lendova (#9068) üzenetére


venom8888
őstag

Attol is fugg hogy milyen felbontasban, es hany emberes a MAP 32 vagy 64.

Pl nekem Domination ban 32 fovel atlag 100-140 fps em van,, Grand operationban 64 fovel 60-100 fps.
Es 1440p ben mindez.Ne tudom jonak szamit-e,de ez van. Minden ultran van.

[ Szerkesztve ]

(#9128) Lendova válasza venom8888 (#9127) üzenetére


Lendova
őstag

A show-ról kicsit lemaradtál, de mind1. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9129) venom8888 válasza Lendova (#9128) üzenetére


venom8888
őstag

Igen,csak most olvasgattam vissza:) Uj driverol volt szo, fps adatokrol ugye?

(#9130) Lendova


Lendova
őstag

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9131) lofagi


lofagi
Topikgazda

Komolyan? Ez vicc kategória! Pont egy nappal a megjelenés előtt találtak egy egetrengető hibát? Hagyjuk már, de tényleg...

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9132) zzola válasza Lendova (#9130) üzenetére


zzola
félisten

#9118-ban már le lett írva...

(#9133) zzola válasza FollowTheORI (#9124) üzenetére


zzola
félisten

Az már a te bajod! Ilyen jól fizető (l)userekre mindig szükség van!

;]

[ Szerkesztve ]

(#9134) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ez tenyleg vicces már :DDD :C :W
Angry Review

EA yo done fucked it up, AGAIN!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9135) kisza25 válasza bul07 (#9113) üzenetére


kisza25
félisten

Miért nem lehet váltani a tankok repülők között azelőtt hogy lefoglalnám. Miért?de lehet
Miért szál ki olyan lassan a tankból? Miért?pont, hogy jó az így
Nem úgy kéne lenni hogy minden pontnál egészségügyi pont. Lehet építeni
Ennél a pontnál miért nincs? (Sérülten futkossak a nyílt terepen) csapat játék, mozogj együt és kapsz, lőj le valakit és szedd el tőle
Tankokat még mindig se perc alatt szétkapják ésszel kell játszani velük
Repülőket földről szinte lehetetten lelőni légvédelmi ágyúval, vadásszal próbáld meg

Mikkor jön már a javítás?az ilyen "játékosok" miatt nerfelnek, meg buffolnak mindent, mert nem képesek alkalmazkodni, tanulj meg játszani
Vagy már volt?
holnap lesz, de neked az sem lesz jó

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9136) Fitzgerald válasza SkyS1gn (#9134) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sok mindenben egyetértek a Jóskával.
Szar map design néhány esetben, aztán egy alapból 8 mappal induló játékban ez nyilván nem fér bele. A borzasztóan kevés tartalommal is egyetértek, meg a nem túl átgondolt, tartalomszegény Grand Operations-dologgal is. De nálam összességében egy 7-7.5-et így is ér a játék.
Ha nem szórakoznék jól, nem lenne benne már 80 órám.

(#9137) voodoo98 válasza Lendova (#9130) üzenetére


voodoo98
addikt

B*sszák meg a jó k é anyjukat! :W :W :W
Nagyon kéne már a rankemelés!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9138) fuvi válasza kisza25 (#9135) üzenetére


fuvi
senior tag

:R

(#9139) Bullitz válasza kisza25 (#9135) üzenetére


Bullitz
aktív tag

+1

Az ilyenek anno CoD1-be mit csináltak? Kaptál egy gránátot S&D elején, akkor úgy játszottad végig. Ha volt eszed lehoztad, ha nem figyeltél megdöglöttél.. :D Kifejezetten tetszik az új rendszer.. és sokkal több segítséget adnak a squad társak is, még ha idegenek akkor is, mert muszáj.

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#9140) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Úgy néz ki javul a helyzet DXR téren:

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#9141) Atla válasza Bullitz (#9139) üzenetére


Atla
senior tag

+1 Erre is.

Vegyük csak alapul a Dominations játékmódot. Az hogy szaladgálni kell a pontokra,zászlót húzni,annak semmi köze a győzelemhez mint az eddigi részekben,kapsz értük 200pontot ,de ennyi. A respawn-t számolja a játék,tehát ha egy csapatban van élesztés,csapatjáték akkor az a csapat fog nyerni.

(#9142) kisza25 válasza Bullitz (#9139) üzenetére


kisza25
félisten

+1 sokkal könyebb lett a játék, bármivel mész tudsz hillelni, meg lőszert szerezni

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9143) Bullitz válasza kisza25 (#9142) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Jó lenne ez, csak a játékosközönség tönkre fogja tenni.. :(

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#9144) Aventador91 válasza kisza25 (#9135) üzenetére


Aventador91
őstag

szívesen megnézném az ésszel tankozást mert még nem láttam ;] egy 15/8as statot tankokkal nem mondanék annak. max aerodromeon lehet mert ott van esély kempelni. többi map esélytelen

(#9145) Bullitz válasza Aventador91 (#9144) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Ésszel tankozni akkor lehet, ha nem mész fejetlenül előre, hanem támogatod a csapatot hátulról.. nem egyszer éltem túl, sőt segítettem át pontokon keresztül a csapatot egyetlen tankkal.. 3x mentem vissza lőszert tölteni, és vagy 20 percen keresztül ültem benne. Egyszerűen nem engedtem senkit a közelembe, és nem tettem meg azt a szívességet se, hogy túl közel menjek.. szerintem minden megoldható, persze nem minden részén a pályának. (nem okítás akar lenni, csak elmondtam a tapasztalatomat.)

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#9146) HoyHoy2 válasza kisza25 (#9135) üzenetére


HoyHoy2
tag

Csatlakozom, teljesen jó most minden így ahogy van, majd most ha össze vissza próbálnak balance-olni abból lesz inkább a baj, attól félek.

Aventador91: pedig szerintem is lehet, az hogy mi egy reális kör egy tankkal az már nézőpont kérdése, de biztos nem az mint a BF1-be hogy kiáll a pályra szélére valami gödörbe és csinál 120/2-es statot. Szvsz bármelyik pályán átlagban egy pont foglalható és emellet egy 10-15 kill simán hozható.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#9147) voodoo98 válasza voodoo98 (#9137) üzenetére


voodoo98
addikt

Kicsit túlpörögtem! :D
Sorry! :R

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9148) sheep válasza Atla (#9141) üzenetére


sheep
addikt

Én úgy vettem észre hogy annál gyorsabban fogy a pontszám minél kevesebb zászló van elfoglalva, a respawn mellett persze mert az alapból levesz egyet. Szerintem van erre valami rendszer ami számolja ezt is.
Pont tegnap volt egy olyan hogy az összes zászlót sikerült befoglalni és mint a villám pikk pakk lenullázódott az ellenfél pontszáma.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9149) Dtomka


Dtomka
veterán

3 percen belól 2x szedtem le a bombert tigerrel :)

3x :DDD

Nem is olyan nehéz... kellett vagy 5 perc 20 lővés amíg ráéreztem :)

[ Szerkesztve ]

(#9150) Aventador91 válasza Bullitz (#9145) üzenetére


Aventador91
őstag

nem tudom ti milyen szerveren játszotok. amikor ráveszem magam hogy tankozzak, általában követ egy squad assault. ha folyamatosan mozgásban vagyok a pályán, akkor is követnek. esélyem sincs. szerintem szerencsétek van 1-2 körben. vannak ilyen emberek akik egy valamire figyelnek, mint amikor repülőzünk, mindig van egy ember az enemynél aki földön, levegőben próbál minket kiszedni, körökön keresztül, sikertelenül, 1/20as stattal végez de nem adja fel. ugyan ez megvan tankoknál is. főleg ha meglátják hogy van már egy 10/0-ás statod, hú, há, menjünk má kiszedni há hogyképzeli köcsögtankos, rászállunk elvesszük a kedvét :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.