Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) zzola válasza juve600 (#9748) üzenetére


zzola
félisten

Igen.

(#9752) juve600 válasza zzola (#9751) üzenetére


juve600
nagyúr

:W

remélem a szintem meg maradt

[ Szerkesztve ]

(#9753) zzola válasza juve600 (#9752) üzenetére


zzola
félisten

Meg.

(#9754) juve600 válasza zzola (#9753) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#9755) bul07 válasza mcwolf79 (#9749) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne vicceljünk már
Az a gyalogos aki azért sír mert a lába elé lő a tank és meghal az az az @&@##&#@ játékos

(#9750) guftabi96

Nem értem meg hogy ilyen alap dolgokat hogy nem tudtak áthozni az előző részekből

Ha sok dolgot tudtak Ctrl + V -ni akkor ezeket miért nem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9756) guftabi96 válasza bul07 (#9755) üzenetére


guftabi96
addikt

Dicenak szokása, hogy újra fel akarják találni a spanyol viaszt, ahelyett, hogy a már jól működő elemeket szimplán csak átemelnék a korábbi részekből.

#KeepFightingMichael

(#9757) juve600 válasza guftabi96 (#9756) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#9758) juve600 válasza zzola (#9751) üzenetére


juve600
nagyúr

mégsem kell újra letölteni,
újrainditottam a gépet és mutatja mindkét verziót a könyvtárban de csak a megvett kódos változat indul,de a lényeg hogy nem kell újra leszednem

(#9759) protegum válasza TXT (#9663) üzenetére


protegum
aktív tag

Pedig volt. Most megnéztem, jelenleg 40%-os akció van. Én annyiért vettem a deluxe-t amennyiért most adják a simát. Aki nem hiszi járjon utána, de ha kell bemásolhatom a számlát is.

(#9760) voodoo98


voodoo98
addikt

Medical Crate-ből nem húzza senki! Hogy/hol érdemes játszani, hogy húzzanak belőle? Grand operation?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9761) ForRedGlory válasza voodoo98 (#9760) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oda dobd le, ahol van sérült. ;]

(#9762) viking_arc válasza voodoo98 (#9760) üzenetére


viking_arc
tag

Én frontlines-ban csináltam meg. Kisebb map, kevés töltőállomás. Vagy megcsinálod ismerősökkel, úgy is meglesz hamar. :K

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#9763) EczkE válasza voodoo98 (#9760) üzenetére


EczkE
addikt

Kesz szenvedes az egesz. En megkerem majd haveromat hogy abbol healelje magat vissza es majd meglesz. Arra ne szamits hogy random jatekosok fogjak hasznalni. Inkabb odarohannak a megepitett allomashoz vagy lelovetik magukat. Tegnap direkt neztem a reconokat es negyed eletuk volt de 10 percig nezegettek ki a sarokrol anelkul hogy eszebeszukbee jutott volna visszagyogyitani magukat. Szoval,kesz vicc az egesz. De azert sok sikert neked lehet konnyebben osszejon mint nekem. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#9764) voodoo98 válasza EczkE (#9763) üzenetére


voodoo98
addikt

Hasonlókat tapasztalok én is, senki nem húzza! A supportos láda hamar meg lett.
Viszont ez nem kötelező a VGO fegyverhez, nem?
Én megcsináltam az összeset, kivéve a medical crate-est és egyelőre nem adta meg a fegyvert.
Mi kell még?

Valszeg a "Master all ranges" challenget kéne megcsinálnom, de az mikor nyílik ki?
Gondolom a fentivel "csak" kilockoltam a fegyvert, de még nem szereztem meg.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9765) Neoteric válasza EczkE (#9763) üzenetére


Neoteric
addikt

Vegyél fel PSN-en, frontlinest nyomok általában és mindig hiánykészletes az értelmes medic. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#9766) voodoo98 válasza voodoo98 (#9764) üzenetére


voodoo98
addikt

Nézegettem a menüt, valszeg nem így kell kilockolni, mert ott csak egy skint ad rá, level 11 vagy 12-nél.
Akkor hogyan kaphatom meg a VGO-t?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9767) kisza25 válasza kisselandras (#9741) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ismerősnek i5 2500k 4300Mhz-en 40-60 FPS, gyenge már az a proci, a ryzen 5 1400 3,8Ghz-en 100%-on járt 4/8
Ezért váltottam 1600 x-re, az eddigi 65-130FPS-ből 90-150 lett

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9768) kisza25 válasza bul07 (#9747) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Rakjál 20 mm-t rá, az olyan mint az IFV, amúgy meg épületet borítsd rá löveggel, vagy gépfegyverrel lőd

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9769) EczkE válasza voodoo98 (#9766) üzenetére


EczkE
addikt

Be kell gyujteni a tides of warban kioldott dolgokat csak ugy mint az armoryban. Akkor kapod meg oket.

Asszem mindenféleképpen!

(#9770) Dave567 válasza gabor7th (#9735) üzenetére


Dave567
addikt

És a Bf3-ba miért volt ugyan ez??

(#9771) voodoo98 válasza EczkE (#9769) üzenetére


voodoo98
addikt

Köszi!! :R
Édes Istenem! Legalább 300 item volt itt. :B

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9772) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

One X-en játszom, szerintem elképesztően jól sikerült ez a játék! Őszintén nem igazán értem a (nem PC-s) fanyalgókat. :F Az elmúlt 5 évből megvan az összes CoD és BF is, de szerintem ez viszi a pálmát mind közül. Pedig elég szarul indult a "kapcsolatunk". Első napos vétel volt (plusz 10 óra trial), de megjelenés után napról napra ment el a kedvem tőle. Eleinte only conquest-et toltam de pár napja egy haverom behívott egy TD meccsbe és azóta alig bírok leszakadni róla. Pedig soha semmilyen játékban nem voltam egy TDM fan (CoD HCKC, BF conquest többnyire). Kocajátákos vagyok (max 100 óra játékonként) így nekem az is sikerélményt ad ha 1.0 felett van a K/D arányom - és a kezdeti bénázásaim után most már 10-ből 9-szer minimum el is érem ezt. A legtöbb map hibátlan, jól lehet rajtuk taktikázni, a fegyvereket is kezdem megszokni, nagyon élvezem a játékot.. nekem ennyi elég. :B
Ja! X-en elképesztően néz ki a játék, és hibátlanul fut. Néha szenvedek csak az élesztéssel, de ezen kívül semmilyen hibát nem tudnék megemlíteni. Imádom. :R

[ Szerkesztve ]

(#9773) gabor7th válasza bul07 (#9747) üzenetére


gabor7th
addikt

Szerintem is idegesítő és ha már amúgy is nem hűek egy csomómindenben a valósághoz, akkor lehetne ez is olyan. De nem ez az első Battlefield ami ilyen...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#9774) giornalista


giornalista
senior tag

srácok, kérlek segítsetek ki egy öreg harcost.

mi az isten az a Chapter XP? mert azt még lekövettem, hogy van
- az overall rank
- a class rank
- a weapon/vehicle rank

de mi ez az új layer?

UI szinten minden idők egyik legrosszabb játéka ez, az átláthatatlan menürendszerével, a bevezetett, de el nem magyarázott dolgaival. egészen hihetetlen, hogy ezt így kiengedték.

a gameplay továbbra is jó ebben a játékban, a mapok nagy része is meglepően jó (leszámítva Fjellt), de a UI-n nem tudok túl lépni, és most a Chapter XP-nél meg a Chapter Ranknél el is akadtam, végem...

(#9775) Leon77 válasza giornalista (#9774) üzenetére


Leon77
őstag

Fjell az egyik kedvenc mapom. Ízlések és pofonok... (főleg azóta jó, mióta a bomberek nem bombáznak szét a játék kezdetekor) :K

[ Szerkesztve ]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#9776) tom_tol válasza EczkE (#9763) üzenetére


tom_tol
addikt

Te is használhatod a ládát. Nekem sem vett ki senki.

(#9777) EczkE válasza tom_tol (#9776) üzenetére


EczkE
addikt

Azt is szamolja? Mert leiras szerint csapattarsakat kell. Delelott probaltam csinalni haverral, de bugos ez a szar mert a self heales feladatott mutatta ami mar meg van ezert nem szamolta a medic crates feladatot. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#9778) Dtomka


Dtomka
veterán

Remélem az alábbi bugot nem fogják kijavítani. Mielőtt becsapódsz a repcsivel, nyomd meg az e-t és robbanáskor nem halsz meg. 2 kill becsapodáskor, +2 még pilótaként :)

(#9779) EczkE válasza EczkE (#9777) üzenetére


EczkE
addikt

Kiprbaltam, sajat magamat gyogyitottam de nem szamolta. Most a medic crates az aktiv, csapattarsam gyogyitotta magat es szamolta. Szoval ha jatek kozben nem az aktiv hiaba hasznaljak a tarsak nem szamolja. Legalabb erre is rajottem.

Asszem mindenféleképpen!

(#9780) blaca83


blaca83
őstag

Ezeket a beállításokat próbálta // használja valaki?

Ha NVIDIA videókártyával rendelkezünk, akkor ezeken a lépéseken kell végigmennünk:

1.) Meg kell nyitni az NVIDIA Control Panel-t és kikeresni a Manage 3D Settings szekciót
2.) A Program Settings részen megkeresni a Battlefield V-öt
3.) Majd beállítani, hogy a Maximum pre-rendered frames 1 legyen, a Monitor Technology G-SYNC (ha elérhető nálad), a Multi-Display/Mixed GPU Acceleration legyen Single display performance, a Power Management Mode maximum performance, a Texture filteringet állítsuk performance-ra, kapcsoljuk ki a Vertical Sync-et és engedélyezzük a Threaded Optimizaiont.

Érdemes belőni ezek szerint az NVIDIA panelt??? :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9781) giornalista válasza Leon77 (#9775) üzenetére


giornalista
senior tag

azon a mapon alakul ki a legtöbbször, hogy vagy mi, vagy az ellenfél nagyon beszorul. sajnos picit kevés a folyosó a pályán, nekem eléggé BF1-es, a többi többnyrie jobb. de nyilván ízlések és pofonok, meg ugye ki milyen meccseket él meg; azért ilyen rövid idő alatt még mennyi, 20-30 meccsnyi tapasztalatról beszélünk/map (az én esetemben; más nyilván többet vagy kevesebbet játszik), szóval ezek ilyen elsődleges benyomások csak :)

(#9782) voodoo98 válasza giornalista (#9774) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem úgy jött le, hogy ez egy 4. dimenzió a fejlődésben! :F
Ott is vannak unlockolható cuccok, ennyi jött le eddig.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9783) EczkE válasza giornalista (#9774) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#9784) bul07


bul07
nagyúr

Hát ez szomorú nagyon szomorú

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9785) giornalista válasza EczkE (#9783) üzenetére


giornalista
senior tag

köszi. a special assignmenteket én pl. nem kaptam meg ezek szerint, lvl 9-en vagyok egyelőre (chapteren belül).

mindegy, az egész egy káosz, de végre értem talán, hogy mi micsoda.

(#9786) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Tanulság? Ikeás asztal mellett ne tankozzatok... :DDD Faszom, hogy egy kib@szott fűszálba akadt be az a rohadt Tigris tank... Nyilván ott termett három jóakaró egyből. Jön az EA egy asztallal. :D

[ Szerkesztve ]

(#9787) atee válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


atee
őstag

Jó az amit szedsz csak változtas az adagon ;)

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#9788) dergander


dergander
addikt

Vega kártyákon hogy-hogy ennyire stuttering a gamma , multiba?

Játszhatatlan, ami azért furcsa mert a DX12 játékok inkább AMD preferáltabbak szoktak lenni, ennek ellenére Nvidiákon gyorsult vagy 10-20fps-t a DX11hez képest.

(#9789) keIdor válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


keIdor
titán

Reméljük a monitorod se így néz ki. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9790) Dtomka válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


Dtomka
veterán

:C

(#9791) ForRedGlory válasza keIdor (#9789) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, dehogy. Annyira nem vagyok vadállat. :)) Igazából csak egyszer csaptam rá és mivel láttam, hogy behorpadt, gondoltam akkor levezetem a feszkót. szutyok 7-8000 Ft. Annyit megért. Plusz ez a legolcsóbb dolog az asztal környékén, kézre állt. :DDD

(#9792) abridabri válasza ForRedGlory (#9791) üzenetére


abridabri
veterán

pszichológus / konditerem. Bármelyik jó megoldás lehet a dühkezelési problémáidra . Minél előbb annál jobb ,mielőtt még embert ölnél .

;]

[ Szerkesztve ]

(#9793) gyuribácsi88

Kicsit úgy érzem, hogy ilyenkor hétvégén elmennek a szülők az autista gyerekükért a bentlakásos iskolába, és hétvégére hazaviszik őket, leültetik a gép elég, elindítják nekik a BF V-t, és hagyj játsszon a gyerek. Borzalom ami ilyenkor megy. Esetleg még Pistike leülteti a nagyapót a gép elé, aztán hagyja hadd nosztalgiázzon az öreg, más értelmes magyarázat erre a katasztrófára nincs :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#9794) bul07 válasza gyuribácsi88 (#9793) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyszerűen a kicsiknek hétvégén nincs iskola, de ugyan ez van hétköznap délután is

Visszatérve a #9784 hozzászólásomra

Elég szomorú hogy egy friss játék fórumába arról megy a téma hogy milyen hibái meg hogy mesterségesen generált feladatokat milyen kínszenvedés megcsinálni meg hogy hogy lehet

És nem arról hogy milyen jók a pályák, ki mit fedezett fel a játékban, milyen jó kör volt, mennyire élvezetes a játék

BC2- BF3 -BF4-nek megvolt a maga hibái az elején de ott legalább volt miről beszélgetni a hibákon meg mesterséges gagyi feladatokon kívül is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9795) CptAdamica válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


CptAdamica
veterán

Épp most tankoztam, mentem a Churchill tankkal, lőttem a Tigrist, már belelőttem 7-et a tornyába és vígan megy tovább, sőt ki is lő. :D Más is vaktölténnyel lövöldözik? :D

Megyen!

(#9796) kisselandras válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


kisselandras
senior tag

:C :C :C :C Szerintem menny el orvoshoz :C az a kibaszott fű száll :DD :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#9797) kisselandras válasza kisza25 (#9767) üzenetére


kisselandras
senior tag

Jah most mondta haver proci csere kell kevés tényleg neki az i5 nem tudja ki dolgozni vagy mi a rosseb de már rajta vagyok :W :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#9798) ForRedGlory válasza CptAdamica (#9795) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért a Tigris elég erős. Egy az egyben nem sok esély van ellene. Kivéve, ha gyalogolsz vagy ha éppen nagyon másfele néz. Mire odafordul a torony, lemegy a nap. :)

Engem egy ellenfél végig lapítva követett a tank oldalánál rohangálva a komplett pályánál, mert nem tudott kipanzerezni és elkísérgetett vagy 5 percig. Nyilván nem tudtam átmenni rajta, volt esze hogy mellettem rohangált. Elfutni meg nem mert. :D Tök jó lett volna alá a Benny Hill zene.

[ Szerkesztve ]

(#9799) EczkE válasza bul07 (#9794) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor mutatok valami erdekeset. ;) Nem tudom tudjatok e, de ha egy foldon a hatan fekvo ellenfelet akartok lekeselni mi tortenik? Hat ez: [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#9800) Lendova válasza kisselandras (#9797) üzenetére


Lendova
őstag

Gondolj bele, abban az évben jött ki, amikor a BF3.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.