Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) Tegla80 válasza gery14 (#10795) üzenetére


Tegla80
addikt

Most neztem es KV-nal meg mindig 12e es keszleten levonek is irjak......

Plusz ha mar irok.....
Este En is beszereztem a -50% akcios deluxot a store-bol mert jatszani szeretnek mar vele es sztem ezen ar ala max januar vegen,de inkabb csak kesobb esik ismet be a jatek.
Fejlesztettem a gepet is pro-ra es kapott egy nagyobb ssd-t is,h elferjen a bf1/bfv/bf4 a gepen szval nagyon izgulok,h hetvegen gond nelkul indul e a jatek vagy mokolnom kell majd.....jah nem,itt nem kell mokolni csak jatszani. :D Annyit olvasom a topikban a gondokat,h teljesen ramragadt ezen erzes. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#10802) Aventador91 válasza steele80 (#10798) üzenetére


Aventador91
őstag

eddig is egy fos volt az egész. szerverenként változott hogy ugyanaz a fegyver adja-e vagy nem.

én már annyira meguntam a játékot hogy egy fél kör után alt f4ezek

(#10803) lofagi válasza Pro!Petya (#10792) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem értem, miért nem váltasz squadot? Tök egyszerű, béna a csapat, akkor átmész a másikba, feltéve ha van hely, amennyiben nincs, akkor csinálsz egyet magadnak és hidd el,hogy csatlakoznak majd hozzád. Onnan meg már megint a te kezedben az irányítás, ha béna a játékos, akkor csak egyszerűen kirakod. :D

Amúgy értem én,h mi zavar, de ezen lehet változtatni, illetve kétlem,hogy csak a társaidon múlik a játékod. Amúgy mivel már felidegel ez a dolog, így nyilván a gém se megy majd olyan jól. Próbálj meg nem ezen kattogni és hidd el,hogy sokkal jobb lesz.

Illetve, ott a discord, csomóan vannak rajta fent mindig. Biztos,hogy lenne olyan aki szívesen játszana veled. S már meg is van oldva a kommunikáció.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10804) EczkE válasza AAtt1la (#10797) üzenetére


EczkE
addikt

Amit amerikainak mond a videoban azok britek. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#10805) AAtt1la válasza EczkE (#10804) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Már az akcentusból rájöhetett volna,ha a másból nem sikerült.

(#10806) nagybá válasza steele80 (#10798) üzenetére


nagybá
senior tag

Visszaállították a régi TTK-t, lehet ez a gond.

(#10807) steele80 válasza nagybá (#10806) üzenetére


steele80
senior tag

Hát lehet, hogy tényleg az lehet, de nem értem, hogy ami viszonylag jól működik miért kell konzekvensen elbaltázni.

(#10808) Pro!Petya válasza lofagi (#10803) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Elsők között probáltam a squad váltást , ha tele voltunk csináltam újat de betaláltak még így is ... :DDD
Persze miután írtam nekik hogy fejezzék be a campelést meg az értelmetlen építkezést azután kidobtam őket.
Annak legalább már örülök hogy rájöttek nem jó rambozni és nincs csillió squad mint az elején.
A vicc az hogy asszem így is nyertünk csak nem volt élvezetes számomra, pedig az élbolyban voltam csak a K/D-m nem úgy alakult ahogy szokott ;]

9 types of BFV players

Én az assaultot nyomom annyi különbséggel hogy nekem az objective fontosabb mint a kill és ehhez a useless társak nem a legideálisabb combo XD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#10809) Hajdi


Hajdi
senior tag

Sziasztok!

Az Enlister Offer DLC, csak egyszer aktiválható, vagy ha veszek még egyet, akkor lehet unlockolni más kasztra is?

"The Man Who Sold the World"

(#10810) steele80


steele80
senior tag

Ez, hogy visszaállították a régi TTK-t ez kinek jó? Minek kell teljesülni ahhoz, hogy jó élvezhető legyen a játék, mert nálam ez így egy kalap szar.

(#10811) abridabri válasza steele80 (#10810) üzenetére


abridabri
veterán

A tobbseg kisirta a regi TTK visszallitasat.
Szerinem is egy kalap szar ,hogy amint osszetalalkozok valakivel 0,5 secen belul megol barmilyen fegyoval. BF1 ben siman tudtam magam pl healolni mediccel ha elkezdtek loni ,vagy volt idom fedezekbe vonulni.
Az meg ,hogy a gyengebb jatekosoknak kedveztek a levaltott TTK val egy baromsag . En minden bekepzeltseg nelkul atlag feletti jatekosnak tartom magam. 99% ban elso voltam minden BF1 meccsen (kizarolag gyalog) .De a BFV nagyon nem megy ,ami sajnos nem rajtam mulik. Ugy erzem ehez a jatekhoz nem szukseges semmi skill ,teljesen random az egesz . Aki elobb latja meg a masikat az fogja megnyerni az 1v1 et koszonhetoen a brutal gyors ttknak ,meg hogy kilometerekrol is hatekony minden fegyo ,aminek alig kellene sebeznie tavolsag fuggvenyeben .

[ Szerkesztve ]

(#10812) zzola válasza steele80 (#10810) üzenetére


zzola
félisten

Annak, akinek a módosítás előtt jó volt...

(#10813) Fitzgerald válasza abridabri (#10811) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezzel tökre nem értek egyet, csak rutin kérdése a dolog úgy vettem észre. A bétával együtt eddig olyan 170 órát játszottam, ebből talán fél órát töltöttem járműben összesen. Az első 20-25 órám a végleges verzióval azzal telt, hogy a mapokat és a gunplay-t tanulgattam. Voltam is rengetegszer szopóágon, feles K/D-k, sokadik hely a csapatban. 30 óra magasságában kezdtem feljönni, és azóta 10-ből 8x benne vagyok a top 5-ben, első is elég gyakran vagyok, az infantry K/D-m meg 2-4 között van általában. Ez még azért valamennyire elmarad a BF1-es eredményeimtől, ahol azért gyakrabban vagyok első. Persze ha szar a csapat akkor nyilván többször hal az ember, ez egyfajta törvényszerűség. De az új TTK pl. semmilyen formában nem javított az eredményeimen, kb. hasonlóan teljesítettem vele, mint az eredetivel.

(#10814) Astroboy válasza Pro!Petya (#10808) üzenetére


Astroboy
őstag

1:42-nél a villamos oldalán jógázó szub-szaharai hatalmas! :C

(#10815) omfgk válasza abridabri (#10811) üzenetére


omfgk
addikt

Ugye azt tudod ,hogy a BF1 volt a sorozatban a kakukktojás és nem a BF5 TTK szempontjából?

BF1 ben siman tudtam magam pl healolni mediccel ha elkezdtek loni ,vagy volt idom fedezekbe vonulni.
BF1-ben a medic elképesztően OP volt. Brutál jó fegyverek, jó kiegészítők és folyamatos heal...
Most a BF5-ben egy kicsit átestek a ló túloldalára, de a BF1-es medicet ne hozzák vissza.

(#10816) fuvi válasza omfgk (#10815) üzenetére


fuvi
senior tag

mert BF3ban ha 2 medic ráült 2 gyógyító ládára, akkor kb sebezehetetlenek voltak, az jó volt?
sztem tök felesleges ezeket összehasonlítgatni

(#10817) nagybá válasza abridabri (#10811) üzenetére


nagybá
senior tag

BF3-ban kezdtem a "pályafutásomat". Ott az első 50-70 órában borzasztóan szar voltam, úgy, hogy volt előtte egy 4k órás COD4 tapasztalatom, tehát nem most kezdtem FPS-ekkel játszani. Meg kellett tanulni, hogy miként működik a játék.
BF1-ben nehézség nélkül top3-ban vagyok szinte kivétel nélkül és semmi kihívás nincs benne.
Úgy gondolom, hogy ez a különbség mutatja azt, hogy nem feltétlen a játékban van a hiba.
BF1-et egyébként is ilyen casual-re tervezték, elég könnyű benne érvényesülni, BF5-tel végre visszahozták a kicsit taktikusabb "hardcore"-abb játékmódot.

(#10818) FollowTheORI válasza abridabri (#10811) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ez a lassabbal is így volt gyakran, mert nem csak a TTK-n múlik ez, hanem hogy a szerver hogyan adagolja a halál információt a kliensedre. :)

Ebben a játékban már szinte minden szerver oldalon van és ott számítódik ki.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10819) omikron23 válasza FollowTheORI (#10818) üzenetére


omikron23
senior tag

En arra lennek kivancsi, hogy feltunt volna barkinek, ha megvaltoztatjak a TTK-t es nem szolnak rola. Jatszottam mindket "verzioval", nekem nem tunt fel a kulonbseg. Az sokkal inkabb szamit, hogy milyenek a tobbiek a squadod-ban, mennyire csapatjatekosak.

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#10820) FollowTheORI válasza omikron23 (#10819) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Fel... ugyanis a 2-3 lövéses fegyvereknél a plusz 1 lövés sokat számít... persze mindenki azt hitte volna a netkód szaródott el. :)

Én pl sokat megyek (mert épp azokat "húzom") a self-loading és semi-auto fegyverekkel és bizony akik eddig feküdtek 2-3 lövéstől, azok most nem... és a tár csak 5 golyó, nem egy assault 10-20-30 golyóval, és ez bizony zavaró volt, meg unfair is pl egy full automatás assaulttal vagy supportossal szemben.
Engem gyakran emiatt daráltak le, míg előtte annyira nem 1vs1-ben.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10821) Astroboy válasza omikron23 (#10819) üzenetére


Astroboy
őstag

+1
Még soha nem épült egyik BF sem annyira a csapatjátékra, mint a mostani. Természetesen szenvednek a magányos Rambók, mert ez a rész VÉGRE a squadok eredményességét díjazza az egyéni helyett...

Eredményes csapatjáték pedig a kommunikáció(discord, TS, stb.) mellőzése mellett igen nehezen kivitelezhető, főleg, hogy a játékosok zöme kikapcsolt VOIP-al nyomja.
Meg ne zavard mán' miközben a pálya szélén hasalva beszélget az aljnövényzettel. :W

(#10822) Pro!Petya válasza Astroboy (#10821) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"Meg ne zavard mán' miközben a pálya szélén hasalva beszélget az aljnövényzettel."

XD úgy úgy :DDD

Pont tegnap Hamadán volt ilyen kedves squad társam aki a befoglalt A pont melleti hegyre feküdt folyamat , igaz nem zavarta hogy a B-C-D már mind megvan nekünk ..... lefeküdtem elé meg lövöldöztem kicsit + gránát aztán kilépett :DDD A fene se érti mivan ezekkel ;]

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#10823) omikron23 válasza Astroboy (#10821) üzenetére


omikron23
senior tag

En azonnal squad-ot valtok, ha latom hogy 1-2 pilota novendek, vagy epp tankos emberke van a csoapatban... (Bar a tank meg nem is annyira gaz, de szamtalanszor voltam mar olyan squad-ban, ahol a tank a befoglalt pontot lotte folyamatosan, vagy a palya legtavolabbi pontjan velt latni valakit/valamit egesz jatek alatt.)

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#10824) Aethel válasza omikron23 (#10823) üzenetére


Aethel
aktív tag

Squad váltás alatt azt értitek hogy csináltok újat magatoknak? Most vagy én vagyok ilyen analfabéta de nem találom hol lehet másik squad-ba átmenni. Csak újat tudok csinálni. Régebbi BF szériákban elég egyértelmű volt.

(#10825) omikron23 válasza Aethel (#10824) üzenetére


omikron23
senior tag

Jatek kozben nyomsz egy ESC-et, majd a "Squad" menupont alatt talalod a listat, ha van szabad hely, akkor kiirja hogy pl 2/4, ha nincs hely akkor kiirja, hogy FULL. Vagy csinalsz egyet magadnak, es ott te vagy a squad leader. Ezt akkor csinlatam, amikor az utolso kihivast kellet csinalni a sisakhoz.

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#10826) Astroboy válasza Aethel (#10824) üzenetére


Astroboy
őstag

Ha squadban vagy, alatta lesz a "leave squad" fül. Utána bármelyik olyan squadba csatlakozhatsz, ahol van hely/nincs lezárva.
Újat is alapíthatsz nyugodtan, mivel a sok 8 bites játékos miatt nagy a squadok közötti fluktuáció(ekkora tán még sosem volt), hamar becsatlakoznak és nem leszel egyedül. ;)

Szerk: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#10827) Hajdi


Hajdi
senior tag

"Build 5 stationary weapons". Ezt hogy?

"The Man Who Sold the World"

(#10828) FollowTheORI válasza Hajdi (#10827) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Supporttal szépen odamész ahol építeni lehet gépfegyver állást, vagy légvédelmet, ágyút vagy valami hasonlót. :)

Minden pályán szinte van pár ilyen hely.

(#10829) warcat

Jah, vagy elvileg így is lehet. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10829) warcat válasza Hajdi (#10827) üzenetére


warcat
veterán

Ezt csinálhatod hátul, mélyen a saját vonalak mögött ahol nem bánt jó eséllyel senki.

Rakj be AT aknát és lőszeresládát és keress pl egy telepített géppuskát (van,amit építeni is lehet,nincs lent alapból)
2 vagy 3 AT akna ha felrobban alatta,akkor tönkremegy és újra lehet építeni.Ha nincs közelben lőszeres depó akkor a ládádból töltöd vissza az aknákat, gyorsan elkészül a feladat.

EA: It's in the crate!

(#10830) EczkE válasza Hajdi (#10827) üzenetére


EczkE
addikt

En ugy csinaltam hogy mar meglevo gepagyut felrobbantottam supporttal es ujra epitettem. :D Par perc alatt meg van.

Asszem mindenféleképpen!

(#10831) warcat


warcat
veterán

Originen megint akciós a játék, 50%off

sima 29.99€
deluxe 39.99€

EA: It's in the crate!

(#10832) IntelKiller7 válasza warcat (#10831) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Olyan érzésem van mint anno a Titanfall 1-nél. Első naptól kezdve 50% offon volt a játék ára kb. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10833) Madn!ght válasza abridabri (#10811) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ehhez annyi személyes véleményt tennék hozzá, hogy a 20 ping alatti net kb. legális cheat. :D
Nyilván minden játékban számít mennyi a ping, de én úgy figyeltem meg, hogy aki kicsit is skilles és még jó nete is van, az gyakorlatilag elképesztő előnyre tesz szert. (sokszor ha szembekerülök egy ilyennel, nyomom a lövés gombot, és érezhetően sokkal később kezdek lőni mint a másik, teljes input lag érzés...)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#10834) Hajdi válasza FollowTheORI (#10828) üzenetére


Hajdi
senior tag

Köszönöm a segítséget!
(#10829) warcat: Detto!
:)

A játék egyébként nagyon bejön! Csak mmo és rpg után, kissé nehezen szokok vissza.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#10835) steele80 válasza Madn!ght (#10833) üzenetére


steele80
senior tag

Így igaz. Az előbb szálltam ki egy körből 32-56-od KD-vel. Estem keltem jó esetben 1:1-eztem. 8-10-es pinggel játszottak egy csomóan. Ezt még tetézi, hogy nincs csapatjáték a sok csíra azt hiszi TDM-et játszik. Két nap felbaxta a vérnyomásom ez a szar, így ez nekem nem játék, mert ártalmas az egészségre. Saját pénzemért béta tesztelőnek lenni a dice-nél nekem nem pálya. Ez volt az utolsó BF amit megvettem, majd beszerzem az újakat mindig akkor, ha ingyen adják, ha egyáltalán érdekelni fog. Az is lehet, hogy eladom a gépet és megveszem az árán a Gibson Les Pault és akkor az asszony sem lázad. :) Na csá mindenkinek!

(#10836) warcat


warcat
veterán

Közben visszatért amazonra is az akciós Battlefield V
Battlefield V 29.99$

Apró trükközéssel mi is megvehetjük Mo.-n, az Origin pedig megeszi a kódot gond nélkül.

EA: It's in the crate!

(#10837) Locutus


Locutus
veterán

Valaki nyomja HDR-ben a játékot?
Hogy működik ez, kell hozzá valamit a grafikus driverben is állítani, vagy automatikus az átváltás sdr és hdr játékok között?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10838) FollowTheORI válasza Locutus (#10837) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Windows és driver beállítás is kell, hogy a HDR monitort/tévét megfelelően hajtsa a rendszer, aztán mehet a játékban is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#10839) Locutus válasza FollowTheORI (#10838) üzenetére


Locutus
veterán

És tehát akkor nálad mik ezek?:)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10840) Aethel


Aethel
aktív tag

Az első játék ami megfogta a CPU-t, de most viszont nagyon. :D
Nemrég sikerült beszereznem egy RTX 2070-t, szépen megy a játék de nem az igazi, néha rondán beröccenget. Furcsálltam hogy kevés neki ez a kártya, megnéztem Low beállításokkal, ugyanaz. Az istenért se ment 100 FPS fölé, és a nagyobb csatákban durván zuhant 50-60 közé. Olykor egy pillanatra 30 is megvan.
Nézem a CPU használatot, fullon 100% folyamatosan. Fasza.

Van valakinek tapasztalata hogy Intel vagy AMD irányba fejlesszek, van értelme i7-nek vagy bőven elég az i5 is? Ryzen processzorok totál ismeretlenek most számomra, egy ideje nem követtem az AMD vonalat.

Egy Xeon 1240v3-t cserélnék, valahol az i7 4770 körül mocorog teljesítményben de úgy tűnik ez ide már kevés lesz.

(#10841) zzola válasza Aethel (#10840) üzenetére


zzola
félisten

Ryzen 2600 egy kis OC-val szépen elviszi a játékot, tehát akkor a 2600X is és a Ryzen 2700(X) is.
Nyilván a min. FPS-ek alacsonyabbak, mint Intel esetén.
A 8600k bizonyos pályákon és szituációkban már kevésnek bizonyul, ezt csak átmeneti megoldásnak használnám. 8700k vagy komolyabb játékos kell már a játéknak...

(#10842) tom_tol


tom_tol
addikt

Recon kapta a selbstlader 1906-ot, kellett mint egy falat kenyér :( Miért nem a medic-nek adták

(#10843) Fitzgerald válasza Aethel (#10840) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A 6 magos Coffe Lake i5 elég, a 4 magos i5 procikat viszont megeszi reggelire a játék (ez mondjuk már BF4 óta így van nagyjából).
Az Intelek most nagyon elszálltak árban, én a Ryzen 2600-at nézegetném a helyedben. DDR4 rammal is számolj ha újgenerációs procit nézel, a DDR3-at Intel vonalon csak a Skylake/Kaby Lake támogatja az elmúlt 3 évben megjelent procik közül és csak bizonyos lapokban, a Ryzen meg egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#10844) Hajdi válasza Hajdi (#10834) üzenetére


Hajdi
senior tag

Meglett! Uhhh... mekkora kő esett le a szívemről! :DDD
Köszi ismét!

"The Man Who Sold the World"

(#10845) myke7


myke7
tag

Szokott nektek lenni olyan lag, ami kb pár másodpercig tart, az ellen már rég nincs ott vagy ki is lőttek.
Ill ma találkoztam egy olyan hibával, hogy a meccsek után nem töltötte be a következő pályát.

Újra kellett indítani.

Jah közben olvasom, másnak is előfordul... :(

[ Szerkesztve ]

(#10846) Varga György válasza nagybá (#10817) üzenetére


Varga György
csendes tag

hja csak felmegyek kb 3 mp és lelőttek azt újra meg újra, szerintem elbaszták ezzel a hard cores dologgal szerintem az 1 sokkal jobb persze a grafika sehol nincs az 5 höz, de ezen lehet vitázni bármeddig, nekem csalódás 16800 ft nem ér meg most nem venném meg ennyiért, basszák meg a 4 nálam vitt mindent,túl van gondolva az egész

(#10847) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Xboxon is 50% off van a BF V-re.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10848) zzola válasza IntelKiller7 (#10847) üzenetére


zzola
félisten

xD

(#10849) Hopkins95 válasza abridabri (#10811) üzenetére


Hopkins95
addikt

Most belenéztem az Otherworldos karácsonyi twitch Streambe és ez pontosan azt igazolja, amit te is írsz. Az egy dolog, hogy Zoly egyáltalán nem nevezhető jó Battlefield játékosnak(hozzáteszem kontrollerrel én sem lennék az), de hogy milyen gyorsan meghal és azt sem látja honnan lőtték le, na ez frusztráló tud lenni. Sőt, volt olyan, hogy leőtték, Cimbye újraélesztette, majd azon nyomban újra kilőtték. Szerintem ez a rejtőzködő játkosoknak kedvez így, lesből seperc alatt kiszednek, mielőtt esélyed lenne elbújni vagy reagálni.

(#10823) omikron23 Miért? :U Én mindig pilóta vagyok, mikor lehet, de valójában állandóan támogatom a csapatot. Folyamatosan bombázom az Obejctive-t, amit éppen foglalunk el, vagy amit az ellenség kezdene visszafoglalni. Sőt, ha valaki ír nekem a chatbe hogy ide és ide kell légicsapás, már repülök is oda. Én is számtalanszor írtam már a chatbe légi támogatásért, de ritkán kapok rá valamiféle visszajelzést...Mindig örülök, ha segíthetek a csapatnak vagy valaki konkrét megkér valamire.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10850) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

[link] :DDD ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.