Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Leon77 válasza blaca83 (#9850) üzenetére


Leon77
őstag

nekem ott minden alapon van és jól működik. Amúgy felraktam már teljesítmény centrikusra is, de nem változtat a helyzeten, mert maximumon megy a gpu, azaz maximális órajelen.

Átlag 150 fps fhd-ban

[ Szerkesztve ]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#9852) #65537792 válasza blaca83 (#9850) üzenetére


#65537792
törölt tag

Miért nem próbálod ki? A puding próbája az evés.

(#9853) voodoo98 válasza blaca83 (#9850) üzenetére


voodoo98
addikt

Én is állítgattam ilyeneket, de sokra nem jutottam vele. Nem tapasztaltam változást.
Próbálgasd, elrontani nem tudod.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9854) szuk_jozsef válasza ForRedGlory (#9845) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Neked a k7 fejlődési ága hogy néz ki?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#9855) pendre54 válasza blaca83 (#9850) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nálam egy i7 4790-es proci + 4 GB-os GTX 960 + 16 GB DDR3 1600MHz-s RAM + egy WQHD-s monitor mellett, azt vettem észre, hogy némileg stabilabb lett a játék. Minden low-ra belőve, kivéve a mesh quality-t, ami
high, és korábban a pályáktól függően, az fps olyan 45-65 között ingadozott, és most stabilabban olyan 50-55 közötti érték. Mivel a monitorom egy ilyen G-Synces cucc [link], teljesen vállalható, legalábbis addig, amíg be nem ruházok egy RTX 2070-re. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#9856) EczkE válasza - = Zk = - (#9833) üzenetére


EczkE
addikt

Elvileg nem lesz tobb singleplayer palya.

Asszem mindenféleképpen!

(#9857) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Kerestem itt fórtumban, de nem találtam rá választ, a console 0 gombot mivel lehet átbindelni? Az előbb majdnem a billenyzűzetem bánta játék hevében amikor véletlenül benyomtam , ember meg csak állt ott mint lóphasz a lakodalomban.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#9858) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

valaki megtudja mondani hogy tudom beállitani a dx12-t?

profsave.profile
GstRender.Dx12Enabled 1
GstRender.Dx12KillSwitch 0
GstRender.DxREnabled 1

(#9859) guftabi96 válasza Nemo1001 (#9858) üzenetére


guftabi96
addikt

Windows 10-et használsz?

#KeepFightingMichael

(#9860) Nemo1001 válasza guftabi96 (#9859) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

igen,a directxwebsetupot elinditottam de nem frissitett semmit.

(#9861) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Csak a másnaposság teszi, vagy valóban gyorsabb lett a játék DX12 alatt? Nem csak önmagához képest, hanem DX11-hez képest is.

(#9862) ForRedGlory válasza voodoo98 (#9846) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igazából csak a feladat miatt próbáltam ki, de tök durva élmény volt. Tiszta Rambo még nerfelve is. :D

(#9847) zzola: Majd kipróbálom. :)

(#9854) szuk_jozsef: Az a durva, hogy nekem magától pakolta be a bal ágat... Nem választottam ki semmit, eleve két meccs kellett, hogy elérjem a 4-es szintet, aztán amikor be akartam pakolni a perkeket, akkor láttam, hogy a baloldali ág végig ki van jelölve.

(#9863) voodoo98 válasza guftabi96 (#9859) üzenetére


voodoo98
addikt

Melyik win10 verzió egész pontosan?

(#9862) ForRedGlory
Nerfelés előtte húztam ki 10-ig. Nagyon jó volt, persze, amikor leszedtek vele, akkor nem! ;)

(#9854) szuk_jozsef:
Úgy tudom, hogy az alap fegyver minden class-ban maxra van húzva, így a KE7 is. Legalábbis releasekor úgy volt. Az esélyegyenlőség miatt.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9864) Lendova válasza ForRedGlory (#9845) üzenetére


Lendova
őstag

15-20 méteren belül kellene valamit kezdeni a fegyvereivel. A többi fegyver kategória jóval erősebb az ideális távolságában.
Nekem maga az SMG only viszont tetszik, belekényszerít a party közepére.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9865) Nemo1001 válasza voodoo98 (#9863) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

version 1809 (os build 17763.168)

(battlefield 1-ben van dx12 kapcsoló)

(#9866) Lendova


Lendova
őstag

Ha valakit érdekelne méllyebben a fegyverek teljesítménye:
BFV OVERTURE FTK
és segédlet az értelmezéséhez:
Battlefield V Launch Frames-to-Kill (Time-to-Kill) Charts and Analysis

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9867) Atla


Atla
senior tag

Én szenvedek egyedül a két Map közötti örök töltő képernyővel?
Conqvesten ez állandó.Bejön két töltés ikon és forog a végtelenségig.

(#9868) Leon77 válasza Atla (#9867) üzenetére


Leon77
őstag

Tegnap volt nekem is, random előjön.

viszont ma 2* is akartam indítani egy v1-et rábökök, távcső helyett eltűnik a képernyő és indul a v1 valahová mapon kívülre... Ezmiez? :Y

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#9869) sakto válasza Nemo1001 (#9858) üzenetére


sakto
őstag

Hali

Nekem se megy,pedig ugyan így belőttem mindent

(#9870) Leon77 válasza ForRedGlory (#9862) üzenetére


Leon77
őstag

Nem pakol az be semmit magától. Alap fegyver ki van fullozva, aztán 4-es szint felett resetelheted és plusz költség nélkül úgy állítod, ahogy akarod.

Ez a többi fegyverre is igaz, csak azok először csupaszok.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#9871) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Csak kérdezem hogy a support -nál van olyan achievement aminél az a feladat hogy konkrétan FEKÜDJ AHOL TUDSZ ÉS KEMPELJ ÓRÁKON KERESZTÜL?!? Sőt ha ezt sarokban csinálod akkor még + XP vagy miafasz? :((( :((

Tudom, "HC" a BF1után de ezek az emberek a játék legalja rétege!!! Kibaszott szánalmasak , Aki nem tud vagy nem mer játszani mert fél hogy meghal ha már 2 pont között haladni kéne az inkább hanyagolja de komolyan.
Mindenki sír a bugok miatt de konkrétan az én szemem jobban bassza a sok retardált akik játszahatatlanná teszik.

Nem lehet játszani mert állandóan valaki hátba szed vagy valami sarokból ablakból kempel és vár a csodára. Ma még mozgó enemy nem szedett le hogy verjemazanyjukba. :W :W :W

Csak hogy valami építőt jellegűt is írjak ...

Aki tapasztalta Win 10 1809 utáni frisstést követően a random játék kilépéseket , és nem jött rá mitől van arra itt a megoldás. [link]

Nálam 2 nap alatt 2x is előjött hogy a simán kilép a játék , és az eseménynaplóban erre hivatkozik pont abban a percben mikor crashel:
Profile notification of event Load for component {B31118B2-1F49-48E5-B6F5-BC21CAEC56FB} failed, error code is See Tracelogging for error details.

Akit érint annak fontos lehet! müxik ;)
de sok kemperen ez sem segít

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9872) kisza25 válasza Atla (#9867) üzenetére


kisza25
félisten

Klánból volt nálunk is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9873) FollowTheORI válasza voodoo98 (#9813) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Pont azt írja bármilyen játékmóddal lehet növelni... szóval kb olyan, mint a normál rang. Csak a Tides feladatokkal az XP sokkal gyorsabban halad.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9874) ForRedGlory válasza Leon77 (#9870) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kizart. Eddig kulon-kulon kellett fejleszteni penzert.

(#9875) bulikavagyok válasza Pro!Petya (#9871) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Néha tényleg elég bosszantóak, de annál nagyobb örömet okozni néha kinyírni egyet. ;] Kedvenc helyem a Narvik-on van valahol az E és az F pont közt, ahol az ég felé néző futószalagra szoktak felfeküdni. Ott baromi nehéz kiszúrni őket. Mivel én nagyon szeretek a térkép szélén mozogni TDM-en, ezért gyakran kerülök mögéjük úgy, h nem vesznek észre. Kiosztottam már ott jó pár headshot-ot, és mindig jót nevetek rajtuk. Komolyan mondom, h hiányoznának ha nem lennének ilyen játékosok. :B

[ Szerkesztve ]

(#9876) FollowTheORI válasza tom_tol (#9820) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Operarion... ott jó hossszú körök lehetnek. Más ötlet nincs... kempelni kell egy pont körül.

Esetleg Fjell-en az angol kezdőről lehet kempelni az A-t.

Ha jól lősz meglesz. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9877) FollowTheORI válasza CptAdamica (#9840) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lehet használta a speci páncéltörő lövedéket te meg nem... :)

Azzal nagyot lehet sebezni, ha jól talál el.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9878) Pro!Petya válasza bulikavagyok (#9875) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nekem nem hiányoznának , tényleg menjenek vissza a BF1-be vagy ahonnan jöttek ezzel a csodálatos master skill-el. Jó poén persze, megcsinálni őket szárazon hátulról , de már mint élmény nem kielégítő számomra de lassan tényleg csak abból áll a játékom hogy a rotterdam vasúti hídon sturm-al hegeszteni őket vagy narvik A pont körül , Devastation szintén A pontnál vasuti részen stb stb.
A legidegesítőbb hogy olyan váratlan helyeken fekszenek hogy mikor átszaladok előttük vagy melletük akkor szószerint kiégek... már lassan többet használom a páncélökölt ezekre a hulladékokra mint a tankokra. :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9879) FollowTheORI válasza Pro!Petya (#9871) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Magas kádéra mennek achievement... :P

Amúgy HMG-vel nem nagyon lehet hipfire meg állva-célozva tolni, szóval kénytelenek hasalni valahol. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9880) Pro!Petya válasza FollowTheORI (#9879) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Pont emiatt kénytelen leszek visszamenni az "eszetlen" TDM-be , pedig szeretem a CQ, Domi, Frontlines és társait.

Ma csatlakoztam pár random squadhoz mert a többiek nincsenek fent, és vagy 3/3 szor a saját csapattársaim leszarják a játékmódot megkövetelő magatartást és egy random helyen fekszenek campelnek egy olyan területet aminek semmi köze Objective-hez vagy valami építő jellegű tevékenységhez amitől a CSAPAT haladna a győzelem irányába.
Már BF1 ben is utáltam azokat akik az achi miatt szoszerint elkúrták a játékot. Ez nem feltétlen az ő hibájuk de akkor csináljanak egy olyan módot ami erre van ....

Tudom sokaknak az a "játék" hogy a kimaxolják az achikat skineket meg minden nagyon fontos emblémát medált stb , de akármilyen hihetetlen van aki a játékmódokra tervezett gameplay miatt játszik vele .
Na most ez a kettő nem fér össze , és ehhez koca - skilless camperek már csak hab a tortán.

Szerintem

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9881) Leon77 válasza ForRedGlory (#9874) üzenetére


Leon77
őstag

Ja, bétában... :U

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#9882) atee válasza Nemo1001 (#9858) üzenetére


atee
őstag

Ugyan ez nálam is. Megoldást nem találtam rá.
BF1 ben tudom kapcsolni. Itt meg meg se jelenik a lehetőség...

D-day 2002-01-04 01:54

(#9883) FollowTheORI válasza atee (#9882) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lehet törölnötök kell a BF profilotokat a Documents alól windowsban... vagyis mozgassátok ki onnan az egész BFV mappát (vagy töröljétek).

Ha az nem javítja, esetleg nézzétek meg az exe-re a windows kompatibilitás beállítást...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9884) ForRedGlory válasza Leon77 (#9881) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vagy nem... Szerintem 90 ora jatek utan eleg jol emlekszem ram :U Esetleg bugos...

(#9885) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Ha egy amo taskabol loszert veszek fel, miert valt at Supportnal,mert en azzal tolom, miert valt at aknavetore automatikusan?

(#9886) FollowTheORI válasza ForRedGlory (#9884) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Pedig igaza van... az alap fegyver minden kasztnál előre beállított 4 specivel van. Már nulláról. :K

Nem bug.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9887) - = Zk = - válasza EczkE (#9856) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem, akkor megy vissza a 4.... vagy a 3, kérdés, van-e még értelmes banda :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9888) Nemo1001 válasza FollowTheORI (#9883) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

nálam nem hozott változást hiába töröltem :(

(#9889) FollowTheORI válasza Nemo1001 (#9888) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Hmm... valami be van ragadva pedig a konfigjában russzul...
Ha a windows 10 a legfrissebb és a driver is.

Esetleg jobb klikk a bfv.exe-n és a tulajdonságok / kompatibilitás alatt windows 7... majd rendszergazdaként indítás?
Ha nem segít akkor csináld majd vissza.

Ha mégsem akkor szerintem kezd elölről.

BFV profil könyvtár törlése, majd a játék javítása origin-ben.

Vagy még esetleg lehetne próbálkozni egy DDU-s driver pucolással.

Majd amikor telepíted a 417.22-őt újra, akkor legyen custom és ott alul pipáld ki a clean install-t.
Utána gépújraindítás után ne állíts semmit, hanem egyből indítsd a játékot ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9890) Dtomka


Dtomka
veterán

Ez most mi...? :W

[ Szerkesztve ]

(#9891) FollowTheORI válasza Dtomka (#9890) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Betörted a monitor? :P

Bug. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9892) ForRedGlory válasza FollowTheORI (#9886) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mondom, hogy nálam nem. :W

Az első szintet 300 pénzért tudtam megvenni és nem a betában. Assaultnál és Medicnél sem volt előre beállítva, csak az Assaultnál ilyen. Mondjuk az előző két kasztot a patch előtt maxoltam.

(#9890) Dtomka: Inception :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9893) Dtomka válasza FollowTheORI (#9891) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem :DDD
Jah jól sikerült a pecs

(#9892) ForRedGlory
:DDD

Amúgy a tides köv assis... elég nagy szívás:

(#9894) lofagi válasza Dtomka (#9893) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Van rá 18 nap, csak elég lesz.

Amúgy az fegyverrel a hiba már benne volt korábban is, s általban akkor van, ha valamilyen jármű másodlagos üléséből szállsz ki.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9895) Dtomka válasza lofagi (#9894) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah, de elég keveset tud hozzátenni 1 player. Azaz nem csak rajtam múlik, hogy nyerjünk és emiatt nehéz.
Felélesztettek és az után lett ilyen a kép.

(#9896) Lendova válasza Dtomka (#9895) üzenetére


Lendova
őstag

FollowTheORI Discord szerverén fent vagy? Sok szenvedéstől megkímélnéd magad, ha pld. ott csatlakoznál 1-1 squad-hoz.
Nekem most majdnem 62%-on áll a win%, a sok squad-ozás rendesen megtolta.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9897) warcat válasza Pro!Petya (#9871) üzenetére


warcat
veterán

Azért azt tisztázzuk, hogy mmg-vel nem tud a support ADSelni, a bipod deploy meg nagyon megbízhatatlan jelenleg, kb örülsz,ha találsz végre egy felületet,ahol rendesen ki lehet támasztani.
A legmegbízhatóbb, ha a hátadra vetődsz,így valamivel védettebb a fejed is és sokszor hullának néznek.Ez bizony oda vezet,hogy sokszor fekszel valahol,mert különben brutális hátrányban vagy.
A sarokban kempelés meg hát... egyrészt mindig is volt, másrészt PC-n rettentő könnyű lett fejlövéseket osztani.

A machine gun sz*rja magából a nyomjelző lövedékeket kb az első másodperc után mindenki tudja,hol vagy, ezért ha nem vagy több oldalból takarásban, a hátralévő élettartamod <2s ha optimista vagyok.
Az mg42-vel gyalogság ellen bevédett állások eléggé ikonikusak voltak azért a világháborúban, és ha elkezdtek sorozni feléd akkor tapadtál a földre erősen és legszívesebben kézzel kapartál volna lejjebb, itt meg a katonáknak még a keze se remeg meg miközben visszalőnek.

A játékélmény fenntartása érdekében rettentő könnyen kiiktathatóak lettek, cserében el kell viselned,hogy ha figyelmetlen/ vagy csapdába készületlenül belesétálsz akkor bizony lekaszál vele, ha nem így lenne, feleslegesen lenne a játékban.

A nyílt pályákon épp ezért érdemes a csapatszállítókat használni (Hamada breakthrough-on tegnap este pl csak én használtam kb,az első szektoron tovább nem jutottunk volna, passzívan ücsörögnöm kellett benne a foglalandó zászlókon kívül kicsivel, nagyjából fedezékben és úgy tekertük be sorban őket.
A zártabbakon meg kell a gyakorlat, helyismeret, az assault fegyverekkel porig lehet alázni ha időben kiszúrod.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#9898) lofagi válasza Dtomka (#9895) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Még jó,hogy csak XP pluszt kapsz érte. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9899) kisza25 válasza Dtomka (#9890) üzenetére


kisza25
félisten

VR:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9900) protegum válasza warcat (#9897) üzenetére


protegum
aktív tag

+1. Valami hasonlót akartam írni én is, de jól összefoglaltad. Mondom ezt úgy, hogy még a sniperrel sem szokásom az egy helyben fekvés és általában medic-kel vagyok mindegyik bf-ben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.