Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5951) oriic válasza Cybertrone (#5949) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Köszöntem. VIszont így nyereménnyel nem érek semmit. MOH csak korai beta miatt kellett. Most csak ott lesz Origin-ben ha valamikor küldi EA, soha nem játszok vele. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5952) Bazzzs válasza oriic (#5945) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Tetszik, hogy az 'options' része ennyire finomra hangolható. A jó pár hsz-szel feljebb beillesztett grafikai menü is használható lesz. Biztos, hogy sokat lehet javítani a gépigényen, hogy kikapcsolhatók a szűrések, állítható a talaj részletessége stb. stb. Azért a skálázhatóságra figyelnek :K

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5953) Neró válasza gabipaci (#5950) üzenetére


Neró
őstag

Egyszerűbb lett volna megrendelni az 576-ban ahogy én is tettem. Jár minden kiegészítő, póló és egy MW3 kupon amit igazából vissza fogok adni az eladónak mert én át nem veszem. Némelyik ember még mindig azon filózik, hogy hol lesz majd, hol jár majd és ennek a tudásnak a hiányában vagy 10 helyen megrendelte - ez számomra már elég érdekes vagyis nem értem. :N

| www.diablohungary.hu

(#5954) Scholes9 válasza Edem05 (#5944) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ezt még nem láttam, de ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5955) Kephamos válasza Laraxior (#5875) üzenetére


Kephamos
addikt

Ezek szerint akkor nekem mondjuk lesz esélyem 1080p-ben high-on futtatni? Erős kétségeim vannak. Kisebb a gépigénye, mint a bc2-nek? :Y

(#5956) gabipaci válasza Bazzzs (#5952) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, hátha nem kell hack a sok hambizabálónak a low grafika csíthez. Elég lesz lehúzni mindent :)
Jaj, remélem ezen a téren sokat fejlődik a játék.

Logitech hardware tester

(#5957) Cyberbeni válasza Źşë' (#5910) üzenetére


Cyberbeni
addikt

pre-order now to get battlefield 3 beta!
semmit nem látok itt early accessről meg időpontról, szóval aki csak sírni tud, az inkább read-only

gondolom nem számítottak ilyen sok emberre, de szerintem dolgoznak rajta, hogy minden rendben menjen. meg gondolom azis kibaszott idegesítő, hogy az emberek csak sírni meg beszólogatni tudnak a fejlesztőknek, amikor még el sem indult a zárt béta.

(#5958) gabipaci válasza Neró (#5953) üzenetére


gabipaci
addikt

Kicsit handicap-es vagyok, sajna nekem az 576 nem játszik :(
Írországban élek.
És hidd el, az egész felháborodásom nem a plusz 3-4ezer forinton indult.

(#5957) Cyberbeni: de hát mit nem értesz ezen?
pre-order now to get battlefield 3 beta!
Aki kicsit is beszél/olvas angolul, annak ez azt sejteti, hogy bizony nem kap mindenki beta elérhetőséget. És épp ez az, amit írtál: semmit nem látok itt early accessről meg időpontról
Mivel hogy ez az early dolog csak egy hónapos

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#5959) eladohardver válasza Neró (#5953) üzenetére


eladohardver
őstag

+1

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#5960) bul07 válasza Neró (#5953) üzenetére


bul07
nagyúr

Angliába van 576

hopp késtem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5961) Źşë' válasza Cybertrone (#5922) üzenetére


Źşë'
addikt

miért, ha eltörik a kezed nem jajgatsz? az más tészta hogy kis emberek vagyunk ahhoz hogy ezt megoldjuk, talán majd valaki indít egy peticiót vagy valami ilyesmi és talán az is lehet h nem nekünk kellene megoldani, arra nem gondoltál? :U

(#5939) Neró Mi értelme az Early Access-nek ha 2 napra rá már ingyen játszhatsz vele és még nem is fizettél érte. Inkább arra hajtottatok volna, hogy minden kiegészítő járjon vagy póló stb.. Az Early Access meg nem menő!

rengetegen nincsenek tisztában a betával még most sem, a hangsúly azon van h csak az kap early kódot aki megrendelte a moh2010et, és csak az - de hogy jobban fogyjon a bf3 kapjon mindenki, ez nem is baj, csak itt sokatok azt felejti el hogy fizettünk érte.. és azzal hogy nem vette meg a sok ember a moh2010et azzal lemondott a betáról is talán :U szokták mondani, valamit valamiért

(#5950) gabipaci De sajnos ezt azok tényleg nem látják át, akik fényévnyire kívülállók az ügyben. - ez így van, és még sokaknak nem esik le most sem a lényeg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5962) Cybertrone válasza Źşë' (#5961) üzenetére


Cybertrone
veterán

Indít egy petíciót :DDD :DDD :DDD :DDD Ááááááááááááááá ez a csúcsa a mai HSZ-özönnek :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5963) edgR válasza gabipaci (#5956) üzenetére


edgR
őstag

sajnos nem csak a hambizabalok fognak full low settingsen jatszani, hanem en is.. arrol nem beszelve, hogy ez nem cheat, nem segedprogram, a skalazhatosag a jatek resze. aki pedig komolyabb szinten tolja az ipart - hiaba van eromuve - ugyis minimumon fog jatszani, hogy minel tobb fps-e legyen. multiban ez szamit, single-ben meg mindenki gyonyorkodhet, az easy bot nem lo szajba 0sec alatt.

(#5964) Cybertrone válasza edgR (#5963) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én nem fogok lowon játszani... miszolsz hozzá? :D Ez nem a COD... itt nem leszel faszább pár fps-el... főleg akkor nem ha mondjuk 90 fps-nél lelimitálják az fps-t... akkor aztán lowozhatol, értelme nem sok lesz :N

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5965) medvezsolt válasza Cybertrone (#5962) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Cybertrone elég lesz már a gúnyolódásodból. Fogadok te nem vetted meg MOH-ot. Figyelj, eleinte nem csak két nap előnyt ígértek a MOH vásárlóknak hanem többet. Ergó bőven megérte megvenni a MOHot. Ergo jogos a felháborodásunk. Az tény, hogy mi kis apró nép úgyse tudunk elérni valamit. De nem is akarunk. Egyszerűen csak szabad országban élünk és megakarjuk mondani a véleményünk. Téged az miért bánt, hogy néhányan felháborodtak?? Jogosan!!

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#5966) Xaels válasza edgR (#5963) üzenetére


Xaels
félisten

Itt nem sokat számít 60 felett szerintem. Ez nem COD. Sőt az árnyékok és 1-2 effect akár fontos többlet információt is közölhetnek. Ilyen miatt csalóztak le már COD-ban(Pub) is, hogy a falra vetülő árnyékot én láttam, de akit ellőttem az nem látta mert ki volt neki kapcsolva.

(#5965) medvezsolt: 8-10ezer HUF-ot kiadni csak BF3 BETA miatt nem túl ésszerű. MOH Beta/Demo után nekem eszem ágában sem állt kiadni érte pénzt és erre még az a BF3 BETA felirat sem tudott volna rávenni. Amúgy meg nem lettek megrövidítve, mert megkapják a BETA-t amit ígértek, maximum az önérzetük csorbult mert azt hitték csak ők játszhatnak majd a BF3 BETA-val, bár nekem nem rémlik, hogy bárhol úgy lett volna ez feltüntetve, hogy csak és kizárólag ők BETA-zhatnak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5967) madgie válasza Xaels (#5879) üzenetére


madgie
titán

Bakke' már nincs wigwam? Öregszem, mi még anno ott zenéltünk :))

(#5968) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megjött az EA-től az origin-es MOH. Hell yeah. Holnap beta. :D

Na akkor viszont ha nyerek 576 játékán, akkor berakom ide kódot, az első ember viszi...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5969) L-e-f-i-e válasza medvezsolt (#5965) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

"eleinte nem csak két nap előnyt ígértek a MOH vásárlóknak hanem többet"

Tudtommal sehol nem ígértek többet, azt ígértek , hogy lesz, és lett.

(igaz én korábban legalább egy hetet adtam volna az early accesnek)

=^-^=

(#5970) Góliát válasza oriic (#5968) üzenetére


Góliát
senior tag

Azta nem jóját, de jó valakinek! :DDD Gratula. :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#5971) edgR válasza Cybertrone (#5964) üzenetére


edgR
őstag

jo napod van ma, igaz? :) nem fogok errol vitat nyitni, amit irtam az teny, nem pedig velemeny.

8 evig cs-ztem, soha nem cod-oztam. kerlek ne sertegess.. ;]
annyiban igazad van, hogy minden jatek es engine kulonbozo. de cs-ben is hiaba volt 100fps a max, amikor lathatoan jobban futott a jatek egy 4magos procival 4giga rammal es eros vga-n, mint egy c2d-val, 2g rammal es egy hasonloan eros vga-val (pedig annak is mar reges-reg megvolt az a 100fps - cs1.6-rol beszelek raadasul. egyebkent pedig kotve hiszem, hogy lenne fps limit.
aki evekig jatszik egy jatekkal, az eszrevesz minden apro kulonbseget. ezt mondtak nekem anno akkor is, mikor 5ms-es monitorrol 2ms-esre valtottam. "nem fogod eszrevenni" - hat nem a nagy lo*****.
szoval: nalam low-on fog MENNI, EMBER! ha egyaltalan elindul! :D de ne legyen igazam, azt kivanom!

a lenyeg meg1x: amit irtam az teny, nem pedig velemeny. megnezhetsz barmilyen esportot az sc2tol a cs-n keresztul a bf-ig. a jobb jatekosok soha nem ultran toljak :)

(#5972) Xaels válasza madgie (#5967) üzenetére


Xaels
félisten

A hely lényegében ugyanaz maradt. A berendezés is minden ugyanolyan csak a vezetőség változott és a név. Na meg ha jól értesültem jó kis szerződésük van a Ticket Express-el így elég sok nagyobb név náluk fog fellépni, mint az In Flames, Guano Apes, Iced Eath stb...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5973) Cybertrone válasza medvezsolt (#5965) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha megveszek valamit azt nem ígéretek miatt teszem hanem azért mert szeretnék vele gamelni, és mert tetszik... a MOHA-val nem is akartam gamelni, és nem is tetszik... Ha csak ezért vette meg anno valaki hát gratulálok! :U
Amúgy nem a felháborodás bánt, mindenkinek saját szuvenír joga háborogni... Csak több órája a felháborodást olvasni, ami 1-2 embernél hisztibe megy át kicsit fárasztó... mondjuk tény 1-2 HSZ-en jót lehet nevetni :K
Mellesleg mutass olyat hogy akár 1-2 hét előnyt igértek... vagy még többet!

edgR:
Hát akkor legyél pro és told pixelgraffal... vagy ahogy jólesik... Pont nekem írod hogy joban fut ezen meg azon... hál istennek megtehetem hogy nem kell butítani, és könnyen lehet hogy még akkor is jobban fut mint bármely lowon gamelő emberkének... innentől kezdve a tényeket nem veszem figyelembe... ;)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5974) gabipaci válasza edgR (#5963) üzenetére


gabipaci
addikt

Én nem arra a low grafikára gondoltam, amit az ember a kevésbé fejlett gépe miatt kényszerül használni, hanem amit a hack-ek segítségével a low alá tekernek, hogy ne legyen homokvihar, növényzet, árnyék, stb

Logitech hardware tester

(#5975) sutyi^ válasza gabipaci (#5958) üzenetére


sutyi^
senior tag

http://www.game.co.uk/

http://www.zavvi.com/

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#5976) edgR válasza Xaels (#5966) üzenetére


edgR
őstag

ebben abszolut igazad van. egyenlo eselyek-rol kell, hogy szoljon a multi. de ezeket a felteteleket ki teremti meg es kinek kell betartatnia? a jatek fejlesztojenek/kiadojanak.
ne az en bajom legyen mar az, hogy nalam csak minimumon fut el normalis frame ertekek mellett a jatek, es ezaltal engem le fognak csalozni, ha lesz egy ketes szituacio!
csinaljanak olyan beallitasokat, ami megorzi az arnyekot, csak elmossa! megorzi a bokor texturait, csak minosegi romlast okozzon (de ne olyan modon, hogy az eselyt adjon arra, hogy valaki elonyt kovacsoljon belole)!

[ Szerkesztve ]

(#5977) madgie válasza Xaels (#5972) üzenetére


madgie
titán

Mi még anno az Evergrey- jel toltuk ott, no meg ugye a nagy kedvenc Fates Warning-ot is ott láttam... szép emlékek, no :)

(#5978) xavix13


xavix13
senior tag

Na felvettem egy pár embert Originen... :) Aki akar nyugodtan vegyen fel. Nickem az aláírásomban

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5979) gabipaci válasza sutyi^ (#5975) üzenetére


gabipaci
addikt

Ismerem az oldalakat, köszönöm a linket.
De mikor megjelent, egy szó sem volt ott (csak a game.co.uk-t néztem) hogy mi jár hozzá, vagy hogy letölthető, vagy lemezes verzió. Bocs, de ilyen bizonytalan dologba nem vágtam bele. Amúgy nekem letölthető kell, van elég vacak így is a lakásban

(#5973) Cybertrone: mindig a MoH-al jössz, nekem nem az van meg, hanem a BF3!
És szó nem volt semmi féle egy-két hét előnyről. Egyszerűen a beta volt beígérve, olyan módon, amiből az jött le, hogy nem lesz open a beta. Tehát most mindenki ingyen kap meg valamit, amiért páran fizettek. (nem én, mert én úgyis megvettem volna) Aki pl megvette volna a sima MoH-t, de azért vett LE-t, mert volt egy ilyen ajánlat.
Szóval a felháborodás igen is jogos.
Reagálj még rá, valami teljesen ellentéteset, igérem arra már nem írok semmit, tiéd lesz az utolsó szó :)
Legyen vége, nincs értelme.
Viszont dobj fel egy témát, hogy ne csak a küldés/fogadás gombot nyomogassam egész este a winLiveMail-ben... :))

Logitech hardware tester

(#5980) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Hát én marhára nem azért vettem meg a MoH-t hogy tudjak BF3-al beta-zni hanem mert tetszett.Az csak egy plusz volt aminek örültem azért mert így biztos lehettem benne hogy kipróbálhatom a BF3-at mielőtt megveszem.Annak is örülök hogy mindenki ki tudja próbálni a játékot persze remélem azért szerver ügyileg fel van készülve az EA és nem az lesz hogy behal az egész.
Ha az ígéret ellenére egyáltalán nem lehetne betazni még megérteném a rinya okát de azon vitázni hogy most mindenki beta-zhat holott állítólag csak az előrendelőknek meg a mohasoknak jár sztem nonszensz és felesleges.Aki csak ezért vette meg a mohat vagy rendelte elő az origin ahelyett hogy megvárta volna a pontos infokat annak grat.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#5981) edgR válasza Cybertrone (#5973) üzenetére


edgR
őstag

latom a szovegertelmezes meg a 3. hsz-em "elolvasasa" utan sem megy. azon fog menni. ha menni fog egyaltalan. nem leszek pro. nem is vagyok es soha nem is voltam.
ellenben pont ezert szep az esport, hogy lehet akarmilyen atomeromuved, attol meg fos geppel is ugyanannyi eselyem van teged terdeltetni, mint neked engem forditva.

(#5982) Malachi válasza madgie (#5977) üzenetére


Malachi
addikt

hm? ez nem is rossz. :R

(#5983) Cybertrone válasza edgR (#5981) üzenetére


Cybertrone
veterán

Esély az megvan rá... csak a monitoron megjelenített kép nem mind1 :K :R
Részemről off vége... legyünk barátok :C
Röhögjünk egy kicsit[link] és tegyük át holnapra a beta körüli mizeriát! :K :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5984) Mukorka válasza Cybertrone (#5983) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem túl jó konzol marketing a játéknak de állat a vidi :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5985) Balika23hun válasza gabipaci (#5979) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ha emlékezetem nem csal a sima és a LE MoH egy árban volt tehát semmit nem bukott rajta az illető.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#5986) madgie válasza Malachi (#5982) üzenetére


madgie
titán

Jaja, ezek vótunk mi :)

(#5987) oriic válasza Cybertrone (#5983) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez de szemét. XD

Live-Die-Respawn

(#5988) edgR válasza Cybertrone (#5983) üzenetére


edgR
őstag

a ps3 port egesz pofasra sikerult, es jol is futna! sajnos marad a csunyabb pc-s :|

(#5989) gabipaci válasza Cybertrone (#5983) üzenetére


gabipaci
addikt

A végén az ochan.ru-n nyerítettem...

(#5985) Balika23hun: meg nem tudnám mondani 100%-ra, de én a BC2-re emlékszem, hogy ugyan annyiba (sőt volt, hogy olcsóbb is) került a Limited

Logitech hardware tester

(#5990) Bazzzs válasza Cybertrone (#5983) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Semmi bajom a konzolokkal, de ezen marha jót röhögtem :D Már csak azért is, mert totál nem erre számítottam, de ötletes nagyon :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5991) Góliát válasza Cybertrone (#5983) üzenetére


Góliát
senior tag

Ez komoly nagyon! :D

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#5992) L-e-f-i-e válasza Cybertrone (#5983) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Végre egy kis móka - egyesek nagyon ráérnek :D

=^-^=

(#5993) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Na latjatok, van elet a beta kozben is! Csak pozitivan!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5994) feka007


feka007
nagyúr

Akkor most csak az elit nyomhatja holnaptól a bétát, a pórnépnek még csütörtökig várni kell?

Vagy van aki már nyomja is? Nagyon jönnek a hsz-ek, nem tudom követni :D

[ Szerkesztve ]

(#5995) SzlobiG válasza feka007 (#5994) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jól látod.

(#5996) feka007 válasza SzlobiG (#5995) üzenetére


feka007
nagyúr

És akkor a plebejusoknak szerdától vagy csütörtöktől lesz elérhető? Mert ugye -2 napot mondtak, de ma hétfő van, tehát akkor szerdán is jöhet már matematikailag?

(#5997) Malachi válasza feka007 (#5996) üzenetére


Malachi
addikt

csütörtök 14:00 a hivatalos start, itteni idő szerint. hogy letölteni mikortól lehet, hát passz.

(#5998) Mukorka válasza feka007 (#5996) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem mivel a hűbéruraknak is csak holnaptól van béta, a zselléreknek meg csütörtöktől.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5999) feka007 válasza Mukorka (#5998) üzenetére


feka007
nagyúr

És akkor ez mi? :D

(#6000) polonic válasza feka007 (#5999) üzenetére


polonic
félisten

Talán a Föld más helyein már 27 van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.