Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5351) Thaddeuss


Thaddeuss
tag

(#5352) Def26 válasza Mukorka (#5349) üzenetére


Def26
félisten

Muszáj ezt a flamekeltő szar dumát nyomatni? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5353) Mukorka válasza tombar (#5350) üzenetére


Mukorka
addikt

Tudom, nem volt komoly amit írtam :)

Egyébként mindig olvasom hogy az ultrához 2 580-as kell, nade mi kell Amd oldalról?
Nekem továbbra is megvan az az érzésem hogy nem véletlen mondanak ekkora nv igényt. Lehet az Amd itt totál saját rendszerre írta tovább a motort ezért belőlük elég lesz a maxhoz egy 6970 is. Pl rage, olvassatok utána

Def26: muszáj így reagálni rá?

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5354) Def26 válasza Mukorka (#5353) üzenetére


Def26
félisten

Igen, mert még meg sem jelent a játék, de Te már előre tudod, hogy szarul fut nv -n. Mire jó ez? Majd beleboltlasz valami hozzád hasonló nv. őrültbe aztán kiharcoljátok egymásnak a bannt. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5355) Mukorka válasza Def26 (#5354) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem tudom előre...látható hogy erősen túloztam ;)

A kérdésem továbbra is él, mi az Amd maxra ajánlott kártyája?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5356) frango13 válasza Mukorka (#5355) üzenetére


frango13
aktív tag

Valamelyik banzájon asszem 6970 volt a gépekben...

:)

(#5357) janihunk


janihunk
senior tag

Nyílik a Battlelog Bejelentkezni még nem lehet.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#5358) Mukorka válasza frango13 (#5356) üzenetére


Mukorka
addikt

Ha ez igaz akkor ott is maxon kellett mennie... Mondjuk GC-n 6990 volt sli 580 mellett. Minden esetre a kérdés jogos, alpha videóknál is írják hogy 6850 elég volt full HD - ban nem max grafhoz.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5359) medvezsolt válasza janihunk (#5357) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Mi a fenéért rakják fel a login képernyőt ha még be se lehet jelentkezni?:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#5360) Zolás


Zolás
addikt

Kezdek hülyét kapni....
A meglévő Origin accom nevéből eltűnt egy betű. Így elég hülyén néz ki. Viszont az EA customer service oldalára meg nem enged be. Hiába írom be a jó jelszót, mindig a bejelentkező oldal fogad. Az origin meg fut a gépemen, és ott be vagyok jelentkezve, tehát csak nem írtam el. A kliensbe meg nincs hibabejelentési lehetőség. Ha megpróbálom, hogy új accot akarok létrehozni, akkor rögtön kidobja a meglévőt. :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5361) Źşë' válasza medvezsolt (#5359) üzenetére


Źşë'
addikt

reklám, meg hogy még nagyobb hypot csináljanak :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5362) Def26 válasza Źşë' (#5361) üzenetére


Def26
félisten

Nekem most ezt írja. "Your account is not allowed to login"

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5363) medvezsolt válasza Def26 (#5362) üzenetére


medvezsolt
senior tag

aha ez már változás.. akkor valami bütykölnek. Mostmár berakták háttérbe a szervergépet:). Most egy másik programkód hibázik:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#5364) polonic


polonic
félisten

Nem tudom, volt-e már.

Beta infok

Ha igen, sorry.

(#5365) Viper26 válasza polonic (#5364) üzenetére


Viper26
nagyúr

"The beta won’t include all the graphics features which will make it in the final version."

Az fasza nagyon, akkor ez mégis milyen viszonyítási alap lesz így a várható teljesítményt illetően? :U

iPhone 14 | FR955

(#5366) Def26 válasza Viper26 (#5365) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem ez csak szöveg. Szinte minden demó elején kint van ez. Nagy durranások már nem történnek a teljeshez képest. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5367) q13579 válasza Viper26 (#5365) üzenetére


q13579
senior tag

Nyílván ilyenkor az is benne van a pakliban, hogy egy zárt, szűk pálya nem kíván meg akkora teljesítményt, mint mondjuk egy "1-2 km" széles map.

(#5368) ollie válasza Zolás (#5360) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az EA/Origin accountba az email címmel kell belépni.

***

(#5369) Zolás válasza ollie (#5368) üzenetére


Zolás
addikt

Elfogadja. de nem lép be, ugyanúgy a bejelentkező oldalra ugrik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5370) Xaels válasza Viper26 (#5365) üzenetére


Xaels
félisten

Ez amolyan típus szöveg amit a Demo-k és a Beta-k tartalmazni szoktak. Lehet a Beta nem fogja tartalmazni az Ultra beállítást, mert még dolgoznak rajta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5371) ollie válasza Zolás (#5369) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld meg másik böngészővel.

[ Szerkesztve ]

***

(#5372) Winne válasza Viper26 (#5365) üzenetére


Winne
nagyúr

A beta jó a játékkal ismerkedőknek, a játékmódok tesztelőinek és a hangulat felmérésében. Ennyi. Nem kell ettől többet várni, hiszen ez egy beta.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5373) Zolás válasza ollie (#5371) üzenetére


Zolás
addikt

Chrome, Firefox, Explorer kihúzva...
Megtennéd hogy megpróbálod? Hátha neked összejön....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5374) McCartman


McCartman
senior tag

miért idegesítitek vele magatokat?
úgyse tud bejelentkezni senki. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#5375) Neró válasza Zolás (#5373) üzenetére


Neró
őstag

Ugyan ez volt nálam is a probléma. Regisztráltam egy másik EA accuntot és avval beengedett. Azt írták vissza, hogy majd jön egy nagy szerver update, mert ez egy bug és valószínűleg majd javulni fog. Valakinek előjön valakinek nem. ;)

| www.diablohungary.hu

(#5376) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ps3ra egy héttel korábban jön majd Karkand dlc

Ez mondjuk azokat nem izgatja akik megjelenéskor is megkapják már a dlc-t...

Live-Die-Respawn

(#5377) Zolás válasza Neró (#5375) üzenetére


Zolás
addikt

Nem regelnék másikat, mivel ezen van a BC2 regelve, és mivel már régóta megvan, biztos hogy nem volt elrontva a nevem. Hogy hogyan került ki belőle egy betű azt nem tudom, de olyan beállítás nincs amivel ezt meg lehet változtatni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5378) Bazzzs válasza oriic (#5376) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Csak a kódot kapjuk meg, a lemezen nem lesz rajta a DLC. Az majd valamikor később jelenik meg, így sajnos minket is érint (akik PC-re LE-t rendeltek elő), hogy egy héttel tovább kell majd várnunk :B

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5379) polonic válasza oriic (#5376) üzenetére


polonic
félisten

Nem kapjuk meg megjelenéskor a dlc-t
Ezt már többször is beírtuk és első hsz-ben is benne van. :D

A back to karkand később fog érkezni.

(#5380) Cybertrone válasza polonic (#5379) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mái napig nem értem azt aki nem a gammel együtt veszi meg... Minek később szenvedni mikor relative ingyen meglehet venni egybe is? :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5381) kovsol válasza Cybertrone (#5380) üzenetére


kovsol
titán

aki később veszi meg az fél, hogy el lesz ba.va a játék és megvárja az értékeléseket

May the Force be with you!

(#5382) polonic válasza Cybertrone (#5380) üzenetére


polonic
félisten

Ezt én sem tudom felfogni, főleg úgy, hogy még ugyanannyiba is kerül vele, mint nélküle.

(#5381) kovsol

Aki kételkedik, annak ott lesz a béta.

[ Szerkesztve ]

(#5383) Cybertrone válasza kovsol (#5381) üzenetére


Cybertrone
veterán

A dlc néküli verziót megveszi, és fél hogy el lesz baszva azért nem veszi meg a kvázi ugyan annyiba kerülő LE-t amiben benne van? :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5384) Gergosz2 válasza kovsol (#5381) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem az értékeléseket kell megvárni hanem figyelni kell az ilyen fórumokat ahol leírják mi a helyzet a játékkal kapcsolatban. Erre szokták mondani , hogy több szem többet lát.
Meg azért ezek az értékelések is igen gyanúsak néha:
pl nemrégiben megjenlent Duke Nukem Forever című játékokt rendesen lehúzták , mire a 2K bejelentette , hogy többet nem ad előzetes verziót azoknak a oldalaknak/magazinoknak akik leértékelték. Nyílván ez 2K -nek érdeke hogy jó értékelést kapjon , de a nyílvánvalóan szart ne adjuk már el aranyként :W

Én nem adok ezekre az értékelésekre pl: cod bo talán 10ből 9 pontot kapott , de szerintem az a játék egy tragédia :( Ezért tenném kötelezővé minden játékhoz valamilyen demót adjanak már ki , hiszen nem kis pénzek forognak itt kockán.

Jó az is e személyfüggő , hogy ki mit szeret ,de megint előveszem a cod példáját:
az cod boelőtti részekkel elvoltam , még az mw2 vel sem volt komolyabb bajom. Gondoltam a bo is jó lesz hát nem :(

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5385) kovsol válasza Cybertrone (#5383) üzenetére


kovsol
titán

de LE nem lesz megjelenés után egy hónappal, vagy aki karácsonyra kapja meg ajándékba vagy akármi ilyesmi, itt nem előrendelőkről beszélek
és a Beta közel se fogja visszaadni egy térkép és egy játékmóddal a teljes játék mivoltát

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5386) Cybertrone válasza kovsol (#5385) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egy kis kockázat abban is van hogy reggel felkelünk, és elindulunk melóba... tudod nem biztos hogy beérünk! Ilyen alapon senki se rendelné elő, mert fél... :N

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5387) sittes79


sittes79
addikt

(#5388) Muerte válasza Cybertrone (#5386) üzenetére


Muerte
addikt

Annyi csalódás ami az elmúlt 2 évben ért játékok terén, gondolom személy szerint nem csak engem, már érthető egy kis bizalmatlanság a gyártók felé.

[ Szerkesztve ]

(#5389) Bazzzs válasza sittes79 (#5387) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Még így kamerás felvételként is nagyon tetszetős és hangulatos. Kár, hogy nem ez a térkép lesz a bétában. Jobban kiderült volna, hogy kinek mit bír a gépe.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5390) Cybertrone válasza Muerte (#5388) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azoknak azért csak lehet hinni ha a gyártónak nem akik az alphában részt vettek... mondjuk mindenki maga tudja, csak nehogy utánna meg fogjátok a fejeteket, mikor meg kell venni! ;) Mert ha összeadjátok majd a dlc árát, meg a game árát rá lehet majd jönni hogy lehetett volna spórolni egy kis kavicsot! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5391) Muerte válasza Cybertrone (#5390) üzenetére


Muerte
addikt

Én megrendeltem a L.E.-ont :) csak megértem azokat is akik kivárnak.

(#5392) Malachi válasza sittes79 (#5387) üzenetére


Malachi
addikt

aha, kezdem érteni milyen az, amikor autózol 1 percet az akcióig, hogy aztán rögtön leszedjen valaki. érdekes lesz. :D

(#5393) kovsol válasza Cybertrone (#5390) üzenetére


kovsol
titán

van akinek más a prioritás és más játékot vesz mostanában és nincs keret minden játékra, vagy pedig szimplán később van egyáltalán rá keret, vagy csak később kap kedvet hozzá

May the Force be with you!

(#5394) Bati0501


Bati0501
őstag

Bocs,ha belevaúúúú,de már megint nagyon megy el a topik az OFF-ok végeláthatatlan tengerébe.

(#5395) Chabe89 válasza sittes79 (#5387) üzenetére


Chabe89
addikt

Azt nem értem, hogy ha ott életképes volt a caspian pálya akkor lehetett volna még annyit dolgozni rajta, hogy az legyen a bétában, de mind1 legalább ki lehet próbálni.

(#5396) Gergosz2


Gergosz2
veterán

tényleg tudjuk már milyen mapot kapunk BETA-ban ?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5397) Def26 válasza Gergosz2 (#5396) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5398) v!ct0y válasza Gergosz2 (#5396) üzenetére


v!ct0y
veterán

Operation Metro.

(#5399) Gergosz2


Gergosz2
veterán

várható volt , E3-on is azt mutogatták. :K
most olvasom ALPHA-ban is az volt

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5400) Def26


Def26
félisten

Azt nem tudjátok, hogy miért nem tudom az originből indítani a bc2 -őt? Eddig ment, most meg csak könyvtárból tudom indítani.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.