Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14401) Mukorka válasza danih (#14397) üzenetére


Mukorka
addikt

Egyszerűen meghalsz ha felveszed a classt pár mp-n belül. :)

Kell a limit de majd megbeszéljük

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#14402) Cybertrone válasza gergo0328 (#14399) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nyílván a végleges megbeszélésen fog mindenre pont kerülni, addig ne spekuláljunk ezen! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14403) Henryk válasza danih (#14397) üzenetére


Henryk
aktív tag

Meghalsz mikor lekezdel. Sajnos inkább csak azt érik el a sniper limittel, hogy a csapat harmada nem spawnol le, mert várja hogy meghaljon az egyik élő sniper, és átvegye a helyét, így mire az respawnol instant meghal, mert túllépte a limitet, majd beáll ő is a várakozók közé..ezért nem értem mi a francért teszik be csomó helyre.

(#14404) danih válasza Henryk (#14403) üzenetére


danih
addikt

Értem... Ebből a szempontból jó, ha másként nem tud játszani be se jöjjön :)

(#14405) Mukorka válasza danih (#14404) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem a megoldás nem jó de lehet itt se lesz másképp. CoD-ban van jól megoldva, ott fel sem veheted a classt ha már foglalt a limitált mennyiség.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#14406) Chabe89 válasza Henryk (#14403) üzenetére


Chabe89
addikt

Igen és ha már itt tartunk olyat se tegyetek be, hogy nincs rakéta gyalogságra, mert azt is sokan utálják. Ugye Serricon? :DDD

(#14407) danih válasza Mukorka (#14405) üzenetére


danih
addikt

Értem, de ez már technikai megvalósítás kérdése, lényeg, hogy van ami limitálja és az emberek ezzel tisztában vannak...

(#14408) Henryk válasza gergo0328 (#14399) üzenetére


Henryk
aktív tag

Ezért is kerülöm a limites szerókat.
A másik meg hogy a legtöbb helyen szarul oldják meg az egészet és simán recon limit van, ezzel kicseszve azzal aki esetleg közelharcban hasznosítaná a recon kaszt eszközeit. Jobbik megoldás ha csak magát a sniperfegyót limitálják, és akkor lehet menni több reconnal is, de mégsem kempelnek.

BF3-ban ugye ott lesz a mobil spawn pont, nagyszerű eszköz, de ha recon limit miatt csak 4 sniper van a pálya szélén, akkor sosem kerül jó helyre egy spawn pont sem, így bukta a kezdőhely pontfoglaláskor.

(#14409) Balika23hun válasza Cybertrone (#14379) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Lehet én is benne lennék de még nem 100%-ék mert nem tudom hogy bérelünk e a klánból szervert.Amúgy 64-esre vagy 32-esre gondoltatok?

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#14410) Cybertrone válasza Chabe89 (#14406) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem az a célunk hogy teljes káoszban toljuk a gamet vak vezet világtalan módjára... tisztában vagyunk vele hogy a jelentkezők normális playerek, viszont ez public szerver lesz, és ismeretlenek könnyen tolhatják majd az rpg-t emberre... ez az amiért lesznek korlátozások a megbeszéltek alapján! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14411) gergo0328 válasza Chabe89 (#14406) üzenetére


gergo0328
senior tag

ezt majd a szerverbe befizetők szépen átrágják egy megbeszélésen.

(#14412) Chabe89 válasza Cybertrone (#14410) üzenetére


Chabe89
addikt

Én nem azért mondtam félre ne értsd, felőlem aztán azt raktok be/ki amit akartok nem beleszólni akartam ha így jött volna le. Ha ismeritek/ismernétek Serricon játékmodorát akkor értenétek a poént :)

(#14413) Henryk válasza Chabe89 (#14406) üzenetére


Henryk
aktív tag

Egyértelmű olyan szerverre sem megyünk.. :DDD
Nyilván ha nálam van a kályhacső és meglátok valakit, nem az lesz az első, hogy elrakom, előveszem az elsődleges fegyót, majd betárazom, ráengedek egy fél tárat, és talán meghal..
Meg a francokat.. orrbanyomom rakétával oszt jóccakát. :K

(#14414) xavix13


xavix13
senior tag

Lehet most egy hülye kérdésem lesz:
erre a !Ph-s szeróra az is felmehet majd aki esetleg nem fizetne érte?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#14415) Jhonny06 válasza Cybertrone (#14394) üzenetére


Jhonny06
veterán

De azért a másik oldalra se essen át a dolog; vannak szerverek, ahol csapatonként csak 1 sniper lehet. Azért..

(#14416) JSaN válasza xavix13 (#14414) üzenetére


JSaN
addikt

hogyne, leszunk kb 15-20-an akik fizetnek. Es hogy ne legyen ures a szero alap hogy jonnod kell. :D

szerk:
Jol gondolom hogy a szero amit vennenk, az 99% hogy CQ lesz?

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14417) Henryk válasza xavix13 (#14414) üzenetére


Henryk
aktív tag

Gondolom aki fizet az kap admint, aki nem az natúr játszik.

(#14418) Chabe89 válasza xavix13 (#14414) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ha nem úgy működik majd, hogy bedob egy érmét és akkor berak akkor mért ne?
BC2 ben, meg más játékokban is fel lehet menni olyan szerverekre ha nincs jelszó.

Az már más kérdés, hogyha nem tetszel ott nekik akkor kidobnak Cry2 nem egy helyről rugdaltak már ki így minket :D

(#14419) gergo0328 válasza xavix13 (#14414) üzenetére


gergo0328
senior tag

persze. mindenki felmehet. ez egy PUBLIC szerver lesz amit PH!-ok fognak bérelni.

JSaN: lehet mixmod is.

[ Szerkesztve ]

(#14420) danih válasza Henryk (#14413) üzenetére


danih
addikt

Bezony, roketta maradjon, quakes idők legalább visszaköszönnek!

(#14421) xavix13 válasza JSaN (#14416) üzenetére


xavix13
senior tag

Ok, rendben. Akkor ott a helyem. Mégiscsak jobb magyarokkal játszani külföldiek helyett.:D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#14422) ForRedGlory válasza Cybertrone (#14410) üzenetére


ForRedGlory
félisten

BC2-es időkből volt hasonló szerver, azt gabipaci szervezte össze, bár ha jól rémlik 2-3 szerver is befigyelt, de ne olyan legyen ennek a vége, mint azoknak :D
Konkrétabban ott túlzásba lett víve a demokrácia hiánya a tagok között. Érdemes visszaolvasni BC2 topicban :DDD

(#14414) xavix13: nyilván, csak egy hátránya lesz. Ha tele a szerver, és jön egy olyan tag, aki fizet is érte, akkor hamar meglátod a ban feliratot ;]

[ Szerkesztve ]

(#14423) front3r


front3r
őstag

BATTLEFIELD 3 LAUNCH TRAILER 265MB-os verzió!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#14424) danih válasza ForRedGlory (#14422) üzenetére


danih
addikt

Szerintem a Háború és békét senki sem fogja visszaolvasni - esetleg össze tudnád pár szóban foglalni, mi történt?

(#14425) Cybertrone válasza Jhonny06 (#14415) üzenetére


Cybertrone
veterán

Squadonként egy csipát terveztünk! :R Az az 8 csipa lehet per csapat! Az szerintem korrekt! :R

A demokráciát a megbeszélésen megvitatjuk... természetesen olyan nincs hogy mindenkinek a szája íze teljesüljön, mert azért 16 embert összevariállni úgy nem lehet!Nyílván lesznek olyanok akiknek nem tetszik majd esetleg ez+ az, de ez lehet fordítva is! Kompromisszumokat kell kötni mindenkinek, és viszonyulni a másikhoz! Ha ez sikerül, akkor talán nem járunk roszul!
Természetesen aki pénzt rak a bizniszbe az kap admin jogot! De ez nem egyenlő az atya úristennel! Minden második jól játszó embert nem dobunk ki csak mert megy neki a game... :K
Mindezekről, és sok más dologról majd a "tagokkal" szóban értekezünk! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14426) oriic válasza front3r (#14423) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :R

Live-Die-Respawn

(#14427) Jhonny06 válasza Cybertrone (#14425) üzenetére


Jhonny06
veterán

:K

(#14428) JSaN válasza Cybertrone (#14425) üzenetére


JSaN
addikt

korekt :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14429) ForRedGlory válasza danih (#14424) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Röviden: nem tudom hogy ki adta bele a legtöbb lóvét akkoriban a szerverekbe, de szerintem gabipaci, és így majdnemhogy egy személyben formálta a szabályokat, ami nem feltétlen tetszett azoknak a tagoknak sem, akik fizettek, és kronológiailag három dolog következett ezután:
1, elképesztő anyázás BC2 topicban
2., a szerverekre egyre kevesebben mentek fel. Először csak a PHII pangott üresen, majd a PHI
3., Bezárt a bazár.
Bocs, ha pontatlan voltam, biztos olvassa olyan is, aki még emlékszik ezere 1 év távlatából, de a tanulság gondolom érthető.
Ettől függetlenül gabipaci rengeteget hozzátett, hogy játszhat legyen, de nem lehet mindenkinek megfelelni és felőrlődött.

Egy kis irodalom

Viszont a legnagyobb tanulság akkor az volt, hogy ha van szabály, azt keményen betartani/betartatni, mivel így nézet ki akkoriban: CG-t nem lehet emberre használni, de mégis volt, és az adminok csak kérték ennek hanyagolását, nem jött a ban. Aztán amikor a többiek kikérték ezt, repültek ki, hogy az adminok szava a szent. Ez csak egy példa, rengeteg ilyen volt. leginkább a sniperrel való belövés az ellenfél spawn pontja környékére.

[ Szerkesztve ]

(#14430) janihunk


janihunk
senior tag

Ezt inkább kitöröltem.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#14431) Cybertrone válasza ForRedGlory (#14429) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nálunk nem lesz olyan aki többet ad majd be... ha meglesz a végösszeg előkell kapni egy számológépet, levetíteni 16 emberre az összeget, és annyi! :K Ezzel együtt természetesen mint ahogy leírtam mindenkinek kedvezni nem lehet... itt amit lehet az a kompromisszumos megoldások keresése... valakinek esetleg x dologban lesz szar, de y-ban jó, másnak meg y-ban lesz szar, és x-ben jó! Kb így lehet szerintem a dolgokat szerencsésen variállni! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14432) danih válasza ForRedGlory (#14429) üzenetére


danih
addikt

Köszi... Gondoltam, hogy ez lesz, valaki mindig lesz, aki úgy gondolja jobban tudja mit kell csinálni, mint a többiek, és valamilyen okból erre feljogosítottnak érzi magát... Most is lesz :)
ez van, így működünk! :DDD

(#14433) Xaels válasza Cybertrone (#14431) üzenetére


Xaels
félisten

Viszont a szerverek "karbantartását" egységesíteni kell. Ha túl sokan mókolnak bele nem jó, senki sem fogja tudni követni. Erre a feladatra érdemes 2-3 embert kiválasztani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14434) ForRedGlory válasza Cybertrone (#14431) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az lenne jó, ha lehetne szerver szinten állítani majd, hogy pl 64 emberes szerveren 4 csipa oldalanként, aztán jó napot. ne is engedje csatlakozni a többi csipa jelöltet, vagy legyenek zónákra felosztva a térképek, és figyelje a szerver,hogy ki lő olyan helyre, ahova nem lehet, és harmadik után ban... bár ilyen a BC2-es szerverek indulásával nem volt, később már igen.

(#14435) Cybertrone válasza ForRedGlory (#14434) üzenetére


Cybertrone
veterán

Squadonként 1 csipa az korekt 60 emberre 8 csipa az kevés!... viszont a base rape az valós gond, amire a megbeszélésen kitérünk majd! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14436) danih válasza ForRedGlory (#14434) üzenetére


danih
addikt

Na ezt viszont nem értettem soha, ezeket a szabályokat, mint ez a "figyelje a szeró, hogy ki lő olyan helyre, ahova nem lehet"... Mi az, hogy háborúban valahova lőni nem lehet? :DDD
Szerintem ha ilyen gondok vannak, akkor szar a map, és fogadjon a dice jobb mappereket :)

(#14437) Mukorka


Mukorka
addikt

Nekem azt tetszik hogy admin felületen van steak nevű cucc ami ha jól sejtem mutatja hogy hány killstreaknél van az illető ember. Ha ez igaz akkor pl könnyebb a csalót kirakni ha már teszem azt 30 streaknél jár az már gyanús lehet :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#14438) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Kibővített lista, mert időközben akadt még jelentkező!
-Keldor papa
-SzlobiG
-Cybertrone
-djxp01
-G^zC^mp€r
-gergő0328
-edem05
-Személyes jóbarátom "Vendy"
-Matyi(HUN) nem ph-s de ugye ez nem kritérium
-Killer(ő sem ph-s)
-Lorenzo9
-danih
-Gergosz2
-ForRedGlory
-Ventur@
-JSaN

-Doki16

Ha bárkinek lenne kérdése, privátban elér! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14439) ForRedGlory válasza Cybertrone (#14435) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak példa volt a 8 csipa :)

(#14436) danih: fair play szellemében erre szükség van sajnos, mert az emberek rambóznak, spawnkilleznek, stb... 64 emberből, ha csak 4-5 köcsögöl, akkor a maradék 60 le fog lécelni egy idő után.

[ Szerkesztve ]

(#14440) Doki16 válasza Cybertrone (#14438) üzenetére


Doki16
addikt

Engem is beirtal :) àm legyen, benne vagyok. Egyebkent mirol van szo? :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#14441) ForRedGlory válasza Doki16 (#14440) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fizetsz a többi tagnak egy sört. Ennyi röviden :DDD

(#14442) JSaN válasza ForRedGlory (#14434) üzenetére


JSaN
addikt

Szerintem felesleges ennyire tul bonyolitani a dolgokat, nem tesz jot a gamenek hosszabb tavon.
Csak egy pelda:
Par napja toltam BO-ban promodon SD-t, Array-on vedokent elobre mentem. Es be a radarhoz majd ki az ablakon a masik oldalt a tamadok koze. Le szedtem 3 embert, erre kibasz a szero. Mondvan vedoben nem rusholunk :F :Y :W Vissza se mentem tobbet.

Egyszerubb szabalyokkal mindig jobb. squadonkent 1 csipat, RPG emberbe megengedett (mertekkel, mert nyilvan en sem fogok hirtelen elem ugro katona ellen fegyvert valtani)
Mas nagyon nem is kene, betaban sem voltak szabalyok. Es megis jol ment, nem volt semmi ilyen jellegu problema.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14443) Henryk válasza ForRedGlory (#14434) üzenetére


Henryk
aktív tag

Há persze még bannoljon is automatán ha rálövök egy bázis szélén kempelő csipára mi? :W
Na ez a legutálatosabb dolog.. mikor direkt beállnak a bázisvédelem szélére, és onnal kempelnek..aztán ha lelövöd kinyír a szeró, mert egy szemátláda basecamper vagy..

Ha limit akkor a jó megoldás nem a recon limitálás, hanem a sniper fegyó limitálás, hogy ne fogllaja el a pályaszéli kemper attól a helyet, aki esetleg közelebb menne lerakni egy mobil spawn-t.

(#14444) Edem05 válasza Doki16 (#14440) üzenetére


Edem05
őstag

Szerverbérlés, röviden ennyi. :) + a sör ahogy a kolléga is írta ;]

(#14445) ForRedGlory válasza JSaN (#14442) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha rajtam múlna, törném el a kezét, aki emberre erpégézik, és ezt komolyan is mondom. Hamarabb nyelvem be ha valaki GL-el lő le, mert ott jóval pontosabban kell célozni, és nehezebb. RPG-nek már a "szele" is öl. Olyan, mint BC2-ben az M60 volt a medikeknél az elején, mindenki azzal tolta, le is gyengítették.

(#14443) Henryk: (#14429) ForRedGlory: "Ez csak egy példa, rengeteg ilyen volt. Leginkább a sniperrel való belövés az ellenfél spawn pontja környékére."

[ Szerkesztve ]

(#14446) Cybertrone válasza Doki16 (#14440) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kezdeményeztünk egy baráti társaságot, aminek a célja a bf3 nyugodt kulturált gamelése... saját szerver bérlése, mely ennyi embernél 1k/hó, és egy saját ts szerver bérlése ami 200ft/koponya... KB ennyi a dolog! És úgy voltunk vele hogy mi megyünk, te meg jössz velünk, mert jössz és kész :K Semmi klánság semmi megkötés, csak normálisan gamelünk majd! Minimális szabályokat bevezetünk, és aki fizet kap adminjogot a szerverhez stb stb stb! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14447) Henryk válasza ForRedGlory (#14445) üzenetére


Henryk
aktív tag

Akkor jobb ha nem futunk össze infantry mapon.. :DDD

(#14448) Cybertrone válasza Henryk (#14447) üzenetére


Cybertrone
veterán

Senki nem mondta hogy nem szabad azzal ölni... szorult helyzetben igen, de direktbe azzal nem evidens... ha lesz olyan emberke kitesszük pofon egyszerű! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14449) gabipaci válasza Cybertrone (#14446) üzenetére


gabipaci
addikt

TS3-ért semmi féle képpen ne adjatok pénzt!!!
Van egy 200 slotos TS3-unk, od ajöhettek, kaptok szobát, jogokat. Az egyetlen kritérium, hogy ne az legyen, hogy kaptok egy szobát, aztán nem is használjátok, csak ott lesz. Tehát amíg forgalom van, maradhattok.
Ha kicsi lenne a TS, akkor növelni tudjuk nagyobbra - ingyen.
Megfelel? :K

Logitech hardware tester

(#14450) ForexGuru válasza Cybertrone (#14446) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

" aki fizet kap adminjogot a szerverhez"
1 hónap után meg lesz 3000 ember a banlistán mert mindenki lebannolja azt aki lelőtte őt :U
magyarok már csak ilyenek, azt hiszik hogy ők a prók közben meg pisztollyal is lehet wart nyerni ellenük... :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.