Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14701) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na holnap érkezik a 2 db MSI GTX570 a gépbe. Felkészültem! :C :DD :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14702) Locutus


Locutus
veterán

Olyan 30 euro alatt milyen joystickot lenne érdemes venni a röpködéshez?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#14703) oriic válasza Lethal Gene (#14699) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt már, sőt a 2. része is, de jó újra megnézni. :D

Live-Die-Respawn

(#14704) Zsozsooooo válasza ForRedGlory (#14429) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Csak a helyesbítés végett a BC2 szerverrel kapcsolatban, úgy látom páran nagyon rosszul tudják a dolgokat mi is volt a probléma.

Gabipaci volt az az ember aki a dolgokat intézte a szerverrel kapcsolatosan: szerver meghitelezése amíg a többiek utalnak (vagy nem ), szerver bérlés intézése, hozzá tartozó admin programok intézése, beüzemelése, felügyelete, PH-s óhajok kielégítése, ami ugye vitákat szült. Na most mivel ugye PH néven futott a szerver ezért mindenki azt hitte ha ő megmondja itt a fórumon a frankót akkor az úgy is lesz, persze a sok frankó megmondásból ki kellett szűrni a legésszerűbbeket a többség véleményeire alapozva. Tehát szabályok keletek a többség szerint, ezek lettek CG-t emberre direkt ne és a sniper korlát (4fő) ami a többség szerint a szerver színvonalát növeli, mivel nincsenek csak CG-vel futkározó barmok és a dombon csücsülő sniperek ellen is lett megoldás. Volt akinek ez annyira nem tetszett, hogy szétoffolták a topikot név szerint Lorenzo9, zolás, bosszúáló személyében.

PH szerver vége...

Gabipaci betársult a MULTIGAMING szerver bérlésébe, ami jelenleg a legnépszerűbb Magyar szerver a szabályaival együtt...
Szóval szerintem Gabipaciról jó lenne már leszállni...
Csak közlöm, hogy ha azt nézük a MULTIGAMING is egy PH-s szerver mivel az adminjai egytől egyig PH-s arcok.

Jól gondoljátok meg kikkel béreltek szervert mivel vannak itt nagyon olyan bérlők akik nem korrektek és utána lejárató kampányba kezdenek a szerver ellen.

(#14705) edgR válasza Góliát (#14688) üzenetére


edgR
őstag

de o vasalot vezet, nem villamost ;]

(#14706) Lethal Gene válasza Locutus (#14702) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

Egyertelmuen: Thrustmaster Hotas X (én is ilyet néztem ki az asztalomra... :) )

@orichalcos: oops, bocs..csak most talaltam a Gamespoton...

[ Szerkesztve ]

(#14707) Góliát válasza edgR (#14705) üzenetére


Góliát
senior tag

JAjj, aha. Ovodában vasalo volt a jelem. ;]

(#14701) mcwolf79:ultrán nyomod majd?

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14708) edgR válasza Zsozsooooo (#14704) üzenetére


edgR
őstag

jogos: tobb ember, tobb gond. ez mindenben igy van.

(#14709) JONAS77 válasza Cybertrone (#14623) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Nem értem a válaszod hangsúlyából áradó ellenszenvet, én nem azt kértem tőled, hogy vedd meg nekem a gamet? Másik dolog, nem gondoltam egy kicsit sem arra, hogy klánba vergődjek veled, meg a csapattársaiddal. Nekem nem gond a havidij sem, ha az 50 euró is lenne!!!
Köszönettel JB!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#14710) edgR válasza mcwolf79 (#14701) üzenetére


edgR
őstag

akkor sok sikert a 640x480 + low -hoz! :D

(#14711) polonic válasza oriic (#14678) üzenetére


polonic
félisten

Én alszom, de forgolódni fogod, azt álmodom, hogy a csatamezőn vagyok. :D

Nekem futár hozza. Az is lehet, hogy péntek du 5-re ér ide. :O

(#14702) Locutus

30 €? Ezek szerint külföldön vagy. Ott nem tudom, hogy van-e xbox kontroller annyiért, ha van, akkor azt, egyértelműen.
Ha Magyarországon is tudsz szerezni, akkor a livekodok.com-on nézz szét.

Az a legjobb benne, hogy nem kell állítani semmit. Csak hozzányúlsz a kontrollerhez és akkor automatikusan azzal tudod irányítani a játékot, aztán ha megnyomsz billentyűzeten egy gombot, akkor vissza is térhetsz a bill-hez.

Bocsi, bamba voltam. Te joystick-et írtál. Én meg nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#14712) Xaels válasza edgR (#14710) üzenetére


Xaels
félisten

De meg lesz neki a 250FPS ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14713) mcwolf79 válasza Góliát (#14707) üzenetére


mcwolf79
veterán

A határ a csillagos ég.
2 évig úgysem nagyon fogok mással játszani. Talán a Diablo3-at és az Aliens CM-t ki fogom próbálni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14714) ForRedGlory válasza Zsozsooooo (#14704) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ebbe ne is menjunk bele. Ennel ez sokkal arnyaltabb. Csak bele kell olvasni BC2 topicba, mar ami nem lett kimoderalva. Viszont annyira nem erdekel, hogy itt pontot is teszek reszemrol a tema vegere :)

(#14701mcwolf79)
3db Gtx570 lesz benne? :))

[ Szerkesztve ]

(#14715) Góliát válasza mcwolf79 (#14713) üzenetére


Góliát
senior tag

Nekem még a Stronghold 3 ami szóba jöhet.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14716) Góliát válasza mcwolf79 (#14713) üzenetére


Góliát
senior tag

Bocsi, de miért írt ezt duplát?

A CDKeynel volt megvéve. Aztán lesz még egy fémdobozos LE is. :Y

(#14717) Neró: pedi nem akartam és nem szoktam ilyet. Megzavarodtam a közelgő BF3 miatt. :))

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14717) Neró válasza Góliát (#14716) üzenetére


Neró
őstag

Mert 2x küldted el. ;]

| www.diablohungary.hu

(#14718) danih válasza Neró (#14717) üzenetére


danih
addikt

Negyedórás különbséggel :DDD

(#14719) Góliát válasza danih (#14718) üzenetére


Góliát
senior tag

Negyedóránként tudod mennyi sört meglehet inni?

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14720) mcwolf79 válasza ForRedGlory (#14714) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem. A Gigabyte GTX570 megy beszámításba.
3-at már nem győznék etetni, sajnos nincs itthon erőmű. Max. az asszonyt ráültetem a biciklire, azt meg rákapcsolom egy generátorra :C

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14721) ForRedGlory válasza mcwolf79 (#14720) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lehet en vagyok sotet, de ha most is Giga 570-ed van, miert vettel kettot meg es miert adod el ami megvolt ahelyett, hogy a meglevohoz vettel volna meg egyet? :)

(#14722) edgR válasza ForRedGlory (#14721) üzenetére


edgR
őstag

hogy egyformak legyenek :)

(#14723) gabipaci válasza Zsozsooooo (#14704) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez nagyjából így is van, ahogy leírtad, annyi különbséggel, hogy volt még egy két arc, akinek nagyon rosszul estek azok a szabályok, és támadtak ezerrel itt is, és más módon is. A topik tönkremenetele meg azért az én hibám, mert ennek a sok trollnak válaszoltam, mikor semmi értelme nem volt. A dolog csak görgette magát, adok-kapok, és ez lett belőle.
Azt az időszakot én lezártam azzal, hogy megszűnt a szerver.
Nem is igazán érdekel.

Olyan emberek szaladnak moderátorokhoz offolásra panaszkodva, mikor egy hsz ereéig a multigaminget népszerűsítetted, aki most elnézi, hogy a még meg sem alakult szerverét posztolják több hsz-en keresztül. Én mondjuk ilyet nem csináltam.
Az, hogy egy ember csúnyán átvert a szerver bérlet díjával, az is az én saram, mert meg tudott vezetni.
Kár ezen rágódni, amíg olyan emberek mondják meg a frankót, akik odaírják, hogy valójában nem is tudják hogy volt, majd jön valaki, aki jobban tudja, és majd elmeséli...
Azt meg végképp nem értem, hogy hogyan fér bele 3-4 ember lelkiismeretébe, hogy folyamatosan támad a fórumon, de ha kell segítség, probléma nélkül megkeres privátban. Én meg voltam olyan hülye (eddig) hogy segítettem zokszó nélkül.

Amúgy meg részemről:
Hungarian PH! / SUN Ranked I néven magyarország legnépszerűbb BC2-es játékszerverének voltam a főadminja.
A lejárató hadjáratnak köszönhetően sajna a népszerűsége csökkent, így MultiGaming néven megújultunk. A versenyeknek/nyereményjátékoknak (1, és 2) és a jó hangulatnak köszönhetően még kétszer sikerült a legnépszerűbbeknek lenni magyar viszonylatban, és pár nappal ezelőtt, most harmadjára is összejött, megint elsők vagyunk![link]
Tudom, hogy ezek csak számok, de minket igazolnak :P
BF3 alatt is ezen az irányvonalon szeretnénk tovább menni, mind hangulatban, népszerűségben, és ami a legfontosabb, versenyek és egyéb események szervezésében is.
Szóval, aki szeretne PH!-s arcok között jól szórakozni, az vegye számításba a 64-es publik szerverünket, 16-os warszerverünket és 200fős TS3 szerverünket is.

Trollok, remélem ennyi off részemről is belefér?!

Logitech hardware tester

(#14724) ch003067 válasza Lethal Gene (#14699) üzenetére


ch003067
addikt

Lol ez milyen videó :DDD Marha jó :C

(#14725) danih válasza gabipaci (#14723) üzenetére


danih
addikt

Tehetted volna akár offba, ha már magad is annak nyílvánítottad. (az is)

[ Szerkesztve ]

(#14726) gergo0328 válasza gabipaci (#14723) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem a BF.hu volt a legnépszerűbb szerver, csak most át lett téve új szerverre ezért visszaesett? :U

(#14727) gabipaci válasza gergo0328 (#14726) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem! Áttették, de pont azután, hogy megelőztük őket, így most csúnyán hátul vannak, de az ip csere előtt is elsők voltunk, még ha csak két napja, akkor is.

(#14725) danih: látod, pont erről beszéltem, nekem offba kellene tennem (szerinted) azt, ami esetleg közösség építő, és a BF-hez tartozik, de Neked nem kell azt offba tenni, hogy rám szólsz az off miatt...

Logitech hardware tester

(#14728) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ennyit vitatkozni a szerverekről lol.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14729) Neró válasza Gergosz2 (#14728) üzenetére


Neró
őstag

Gerjed a feszültség! Nem is csodálkozom hiszen Pénteken már itt a játék...

| www.diablohungary.hu

(#14730) Góliát válasza Neró (#14729) üzenetére


Góliát
senior tag

Csatatéren lehet lazulni! :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14731) bul07 válasza Gergosz2 (#14728) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen és pont ezért nem is ide valló , lassan jön a modi és rendet tesz (takarítja a szerveres off-at)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14732) oriic válasza Neró (#14729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ még 6 nap. EH, megyek barátnőmhöz reggel inkább. :DDD Még szerencse hogy jófej és nem zavarja ha játszok.

A béta alatt bőszen figyelt hogy játszok. Sőt direkt ő kért meg hogy mutassam meg a játékot, de csak úgy hogy közben TS-en dumálok többiekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14733) Gergosz2 válasza Neró (#14729) üzenetére


Gergosz2
veterán

lol és ezért lesz ingerült mindenki?!?!

és mi lesz ha lefagy a játék , vagy cheater jön veled szembe? :DDD

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14734) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egyebkent nem azert a harom forintert de kit erdekel hogy melyik szerver hanyadik a rangsorban? Plane BC2-es szerver. Engem a ping jobban izgat mint hogy ki uzemelteti.

(#14735) gabipaci válasza ForRedGlory (#14734) üzenetére


gabipaci
addikt

ezzel a hozzáállással oszlopos tagja leszel az épp alakulóban lévő szervereteknek, lol :)

Logitech hardware tester

(#14736) Gergosz2 válasza ForRedGlory (#14734) üzenetére


Gergosz2
veterán

én sose nem/nézek ilyen szerver rangsorokat.
első pár héten kitapasztalom melyikek a jó szerverek aztán oda fogok járni.

bc2 ben is kb 25 szervert próbáltam ki, és 4-5 volt amin a legtöbbet játszottam
Akkor jó egy szerver ha van egy mag akire számíthatsz hogy ott van , ésnincsen elb*szva idióta szabályokkal(pl:fegyvertiltás) és nincsenek idióta adminok.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14737) pr0bi válasza Lethal Gene (#14699) üzenetére


pr0bi
senior tag

Elárulom neked, megszokás kérdése az egész. Az, hogy egyesek képtelenek rá már más dolog. Próbáltad is egyébként vagy csak a szavak embere vagy?

(#14738) danih válasza gabipaci (#14727) üzenetére


danih
addikt

Azért nem tettem offba, mert te sem, annak ellenére, hogy MAGAD is annak nyílvánítottad (mostmár viszont abba teszem).
Elmesélted a Háború és békét, relkámoztál picit, van itt minden, azán kiröhögtél egy fórumozót :D

[ Szerkesztve ]

(#14739) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 3 Limited Edition PC unboxing

[link]

Én ezt nem vágom. Felraknak egy unboxing videót hogy azzal menőzzön hogy neki megvan már a játék? És mit csinál vele. Pár napig úgyis csak a tokot nézegetheti.

Ez olyan mint nálam hogy megvettem The Old Republic preorder cuccot, amit egy játék dobozban kaptam meg kulcs formájában, és most decemberig azt nézném.

Szerver témához. Én szeretek olyan szerón játszani ami rangsorban előrébb van, de leglényegesebb hogy ne legyen lag, és az adminok ne kickeljenek akkor ha jól játszom, vagy jobban mint ők.

Live-Die-Respawn

(#14740) Góliát válasza oriic (#14732) üzenetére


Góliát
senior tag

AZ szép. Az én párom ki van akadva, ha játszom. Látni kellett volna a BETA alatt.
Mindig azt mondja, hogy próbálok kitérni a játékbeli dolgok elől. Egyébként lehet benne valami, mert mire végzek egy warral, akkor általában megizzadok.
Nem veszem észre. Különös. :B

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14741) v!ct0y válasza oriic (#14739) üzenetére


v!ct0y
veterán

Megnézted te is nem ?:)

(#14742) Neró válasza Gergosz2 (#14733) üzenetére


Neró
őstag

Fúú akkor már szét offoljuk a topikot, utána beverjük a monitorunkat majd felmegyünk egy magas lakótelepi ház tetejére s onnan a számítógépünkkel együtt és persze az átütött monitorral leugrunk méghozzá egy Battlefield 3 -as pólóban! :DDD

Én már nem tudok várni. Kell az a játék. Holnap kapok infót, hogy az 576 -ban pontosan mikor is jön meg. :K

(#14732) orichalcos: Hm irigyellek. :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#14743) oriic válasza Góliát (#14740) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Párom, meg én is úgy vagyok ezzel hogy inkább a játék, meg a pc, mint hogy egy drogos piás roncs legyek.

Hétköznap estig dolgozok, este meg hétvégén barátnőn-barátokon kívül nekem ez a szórakozás. :)

Live-Die-Respawn

(#14744) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ha megjön az enyém vele fogok aludni :)) Még nevet is adok neki :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14745) mcwolf79 válasza ForRedGlory (#14721) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mert a sógor úgy döntött,nem kell neki GTX 570 SLI (2 db MSI Twinfrozer OC kari). Beszámolta az én Gigabyte karimat, és nekem meg lesz az Ő 2 MSI karija.
így kb. 20k-val beljebb vagyok,mintha boltban vettem volna még egy Giga VGA-t (ami mellesleg 90 k felett van).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14746) Góliát válasza oriic (#14739) üzenetére


Góliát
senior tag

Úgy fogdossák, mintha kincs lenne! :D
Egyébként köszi. :R

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14747) Neró válasza Góliát (#14746) üzenetére


Neró
őstag

Mert az is! :D A fémdobozosok majd ha megjön a játék pár képet feldobhatnának.

| www.diablohungary.hu

(#14748) oriic válasza v!ct0y (#14741) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, de nem csináltam róla videót. :DDD

Góliát:

Lehet, de egy telepítés után úgyis megy a polcra az emberek 99százalékának. :D (vagy fiókba)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14749) Xaels válasza Góliát (#14746) üzenetére


Xaels
félisten

Miért nem az? :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14750) ForRedGlory válasza mcwolf79 (#14745) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor en is jo vasart csinaltam. Mindket Gtx580 95k volt fejenkent. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.