Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11701) megint én


megint én
őstag

(#11702) ciry válasza Xaels (#11696) üzenetére


ciry
őstag

Tényleg nem akarok kötekedni :a játék (jelenleg) alkalmatlan az e-sport számára
Azért a zárójelben ott van a lényeg ;)

A Bf2-nek is rengeteg modja volt, de a játék motorja 6. évét tapossa, és újként nem lehet eladni a modokat.
Sajnos viszont a szerverfájlokat(vagy mi a faszom a neve) nem adja ki a DICE ehhez a játékhoz, így nem lehet (egyenlőre) buherálni.
Szerintem azonban mindenképp meg fogják találni a módját, hogy aki akarja, az warozzhasson vele, csak idő kérdése :)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11703) Illusion1010 válasza madgie (#11686) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Meg is lesz a multikill :) 4et egy lövésből ;)

(#11704) Xaels válasza ciry (#11702) üzenetére


Xaels
félisten

Eleve szóba sem kellett volna kerüljön a Beta alapján az eSport. Magáról a játékról beszél és nem a Beta-ról, hiába írja oda, hogy "jelenleg", mivel ilyen nincs.

Amúgy a konkurencia nem csinál mást 4éve mint modokat árul teljes áron.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11705) ch003067 válasza Gergosz2 (#11678) üzenetére


ch003067
addikt

Várjuk a teljeset :) :C

(#11706) megint én


megint én
őstag

Biztos meg fogják oldani, hogy lehessen warozgatni, de sehol sem lesz az mint a COD2, CS, CS:source... Egyszerűen nem az a fajta játék.

(#11707) ch003067 válasza megint én (#11706) üzenetére


ch003067
addikt

Valszeg igen, ennél is lesz... mondjuk engem már annyira nem érint, mert meglesz eredetiben :D

(#11708) ciry válasza ch003067 (#11707) üzenetére


ciry
őstag

Warozni meg warezolni nem ugyanaz :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11709) Mukorka válasza ch003067 (#11707) üzenetére


Mukorka
addikt

Warozgatni = két klán egymás elleni harca szabályokhoz kötötten.
Warezolgatni = amire te gondolsz.

Amúgy a warokat meg lehet oldani itt is, azért lesz a squad rush pl. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11710) Gergosz2 válasza ch003067 (#11707) üzenetére


Gergosz2
veterán

:DDD :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11711) Winne válasza ciry (#11708) üzenetére


Winne
nagyúr

Most egy világ dőlt össze bennem... :( :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11712) PeetR válasza ch003067 (#11707) üzenetére


PeetR
aktív tag

Lol :DDD

(#11713) BandiHUN válasza megint én (#11706) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azért is lesz helyből másabb,mert itt még egy 6v6 vagy 8v8 is max. TDM-ben lesz élvezhető...
Viszont ha jó lesz a gém,kevés csaló lesz,stb,meglesz az esélye,hogy azért nagyobb baráti társaságok vagy pl.mint a ph,egyéb fórumok,ahonnan össze lehet kapni vagy 15 játékost,jókat játszhatnak együtt...maximum ez már nem lesz a klasszikus értelemben vett war,mert ugye azok jobbára 4-5 fős brigádok között mentek...
Viszont így talán a csapatélmény elérhetőbb lesz a mezei halandók számára is,mert a klasszikus warok azért elég nagy fokú kockulást és tudást,összeszokást igényeltek már hobbiszinten is,hacsak nem akart az ember folyton mindenki ellen veszíteni...
Aki meg a HC régimódi warokra vágyik,annak talán ott lesz az mw3,bár itt szükség lenne a modtámogatásra kezdetektől,mégha mapokra nem is terjedne ki,mert a PAM,Promod,stb és az extra csalásvédelmek sokat tettek hozzá pl.a cod4 esport dolgaihoz is(bár a modok korlátozásai jobbára az öreg motorosok miatt kerültek be,de végülis egy jobban képességalapú környezetet teremtettek,ami ráadásul egyforma mindenkinek),bár én azt mondom,az irtóra felvert szerverárak,a nem mindenhol elérhető és csapnivaló minőségű szerók eleve sokat tettek a későbbi gémek alkalmatlanságáért,amit még meg is fejelt az mw2 idióta hostrendszere is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11714) Neoteric válasza ch003067 (#11707) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezen vagy 5percig gondolkodtam, hogy mégis mit szeretnél mondani.. de aztán a többiek segítettek. :))

Lorenzo9: nemtom mennyire vagy képben Battlefieldben, de itt a warokat mindigis 8-10 ember játszotta, de nem volt ritka a 16v16 se.. És persze mindezt Conquestben. teljesen más mint CS-ben vagy CoD-ban megszokott 3v3 vagy 4v4.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#11715) Mukorka válasza BandiHUN (#11713) üzenetére


Mukorka
addikt

Squad rush is lesz, 4v4 , kis része a pályának. Szerintem tökéletes war mod

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11716) edgR válasza ch003067 (#11707) üzenetére


edgR
őstag

uhhh :C

(#11717) edgR válasza Neoteric (#11714) üzenetére


edgR
őstag

cs-ben 5v5 van

(#11718) Laraxior


Laraxior
titán

Caspian Border - More Jet Gameplay (9:1, bombing + dogfights)

ha még nem volt...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11719) madgie válasza Laraxior (#11718) üzenetére


madgie
titán

Nem is baserapel a srác... fel se tud néha a szállni a heli, meg kigördülni a tank.

(#11720) Cybertrone válasza Laraxior (#11718) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jól keni a gyerek! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11721) eladohardver válasza sittes79 (#11698) üzenetére


eladohardver
őstag

ebben azért nem lennék biztos... Nagyon jól van neki makrózva a lövés+fegyverváltás

Engem is tegnap valami noob magyar gyerek lecsíterezet, meg kurva anyázott ez miatt a fegyver miatt... 36-8 a pálya első felében... Kár hogy sosem tudják végig vinni a legvégéig amikor ellenem tolják, és védek,majd talán a telljesben lesznek skillesebb emberkék.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#11722) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ennyit a beta-ról. Jó volt ez, főleg az elején meg a végén a caspian. A következő két hétben játszok addig mással, úgyis van lemaradásom. :) Meg marad bc2, meg cry2. :C

Live-Die-Respawn

(#11723) jokeman


jokeman
aktív tag

A Battleglog, meg az origin az kelleni fog az eredetihez, vagy le lehet törölni? :F

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#11724) polonic válasza jokeman (#11723) üzenetére


polonic
félisten

Kelleni fog.
Már rengetegszer le lett írva ide a topikba.

Meg egyébként is. Annak mi értelme lenne, ha egy alig két hetes bétára alakítanának ki ilyen rendszereket?

(#11725) cellpeti


cellpeti
veterán

hát BF3 béta után nekem nem sok kedvem van játszani már a BFBC2-vel. El se lehet mondani mennyivel jobb a BF3. Lehet letörölöm a BFBC2-t :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#11726) oriic válasza polonic (#11724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Le lett írva igen de jokeman hónapokig nem volt itt azért nem tudta, teljesen új volt ez neki. Napi több száz hsz van itt, nem csodálom hogy nem talált erről infót itt a topicban. :U

Live-Die-Respawn

(#11727) cellpeti válasza Laraxior (#11718) üzenetére


cellpeti
veterán

ez se ma kezdett repülni a BF sorozatban :C, ha csak nem olyan az irányítás, mint a a HAWX-ben

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#11728) polonic válasza oriic (#11726) üzenetére


polonic
félisten

Kereső, jobb felső sarokban. ;)
Egyébként meg nem tudhatom, hogy mikor járt itt. Nem nézegetem senkinek az adatlapját.

(#11729) Def26 válasza Laraxior (#11718) üzenetére


Def26
félisten

Én nem is tudtam, hogy a gépet így kell irányítani külső nézetből. Akkor ezért zuhantam le 5 másodpercen belül... :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11730) BandiHUN válasza oriic (#11722) üzenetére


BandiHUN
veterán

Elég tetvek,elqrták a +2 napot,elqrták,hogy az utolsó 2 napra jött jó ATI driver :(
Igazán hosszabbíthattak volna kicsit.Még jó pont is lett volna a gondolkodóknak,hogy "nesztek még 2-3 nap,ha már mostanra alakultunk ki",nevetséges,de pl.én a 7végén csak tegnap tudtam játszani,bár a drivert feldobtam még szombaton,és egyszerűen hihetetlen volt,hogy kidobás és akadás vagy egyéb anomália nélkül,30-40 min fps-ekkel nyomtam a cp-n... :Y
Most lett volna élvezet,jobbár el is marháskodtam-kísérleteztem már a tegnap estét így,hogy vége,nem volt miért hajtani,inkább repülő-heli-tank,ilyenek.
Bár ez utóbbira eléggé unfair a kezdéskor járműbe spawn(bár meglepő módon sikerült nekem is így repülőbe ugrani,szóval a betöltési idő jó,pedig nincs extra winyó,proci),szerintem jobb a futósdi,vagy mint a bc2-ben vagy az ejtőernyő...
A másik,hogy a spawn megy a repülőkbe láthatólag meccs alatt is,mert sokszor volt az,hogy egyedül vártam a repülőt,megjelent mindkettő,de már ültek is benne :F :W
És ez ment sorban.Gáz,ha a k...ögöknek még odasétálni se kell...az ember meg ott les a kifutónál,mert azért csak menne 1-1 kört.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11731) madgie válasza BandiHUN (#11730) üzenetére


madgie
titán

Nem kell a kifutónál szobrozni, menj a dolgodra :K Ha mégy és foglalsz és ölsz, akkor halsz is és a spawnképernyőn majd szépen látod, hogy szabad-e a repcsi.

[ Szerkesztve ]

(#11732) Mukorka válasza Def26 (#11729) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem kötelező így tolni de jobban észreveszed a célpontot. Én mindig célra tartáskor váltok át belső nézetbe :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11733) Malachi


Malachi
addikt

amúgy a repülős videóban a figura szerintem kontrollerrel vagy kormánnyal nyomja, egérrel nem létezik, hogy ilyen jól tudja irányítani. fordulni nem lehet rendesen, nem hogy ilyen manővereket bedobni. ez érvényes az előző helisre is amúgy. nem tudom, talán kellene egy konroller, ha repülni akarok akkor gyorsan kézbe kapni...

(#11734) oriic válasza BandiHUN (#11730) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na azt a két nap early hozzáférés miatt haragszok rájuk, mert ha nem kuncsorgok kulcsért a 2. nap végén soha nem kapom meg. Hja persze állítólag mindenkinek kiküldték. Vajon hányan vettek emiatt moh le-t, vagy rendelték elő origin-en. :U

Malachi:

Van olyan ismerősöm, aki a bf3 beta miatt elővettem a botkormányát, hogy azzal tolja majd a helizést, meg repülőzést. Billentyűvel-egérrel nem lehet így játszani szerintem.

Ami izgat engem. Barátlista vajon megmarad? És lehet majd törölni barátokat majd? Mert beta ideje alatt nem lehetett.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11735) Föcsök válasza oriic (#11734) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Engem ne töröljetek, igaz letöröltem béta vége előtt néhány nappal, de ha ugyanúgy kifagyok is fogok multizni, csak max majd eltűnök néha kör végén, vagy közben, meg nem megyek caspian-ra. :(

(#11736) oriic válasza Föcsök (#11735) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem azért írtam hogy bárkit is törölnék, de feleslegesen ne legyen a listámon pl az aki hetekig be sem jön játszani.

Live-Die-Respawn

(#11737) Cybertrone válasza oriic (#11736) üzenetére


Cybertrone
veterán

Originből hogy lehet levakarni a betát... letötölni sikerült, de miért marad a listában? :D
Esetleg tudja valaki! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11738) oriic válasza Cybertrone (#11737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobb egérgomb eltávolítás? :DDD

szerk: lol és ott marad az origin-ben. :DDD Ez de gáz. Remélhetőleg játék indulására origin is feljebb lép beta státuszból és lehet majd törölni demókat, beta-kat. Nálam pl véletlenül rákattintottam az egyik ingyenes Sims3 cuccra, azóta nem tudom levakarni onnan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11739) Cybertrone válasza oriic (#11738) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jah átdob a programok telepítése és törlésébe... le lett törölve... de a game listák közt van hogy letölthető... na onnan hogy lehet letakaritani :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11740) BandiHUN válasza madgie (#11731) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez szép és jó,de nekem nem volt időm belenyomni a gémbe 50+ órát,ráadásul ha lett volna,akkor se teszem,ahogyan ment(3-4 kifagyás is néha/kör,akadozás,ha csak futni próbáltam,stb),így mivel tegnapra normalizálódott a helyzet,evidensen ki akartam használni az időt kicsit kísérletezgetni...
A menés-foglalás-ölés annyira nem izgatott,az ott lesz a véglegesben is,kerestem inkább ilyen 15 körüli emberkés szerókat,hogy legyen kire lőni,de azért ne is 10 ember ácsorogjon a kifutónál+persze a tömeg megterhelőbb is gépileg.
Remélem még idén meglesz a 2500K,akkor annyira nem fog zavarni az optimalizálatlanság...de mivel az utolsó 2 napra meg csak csinált az ATI egy jó drivert,nekem humbugnak tűnik,a BC2 is szépen ment mindig,nem voltak akadozások,max az ember nem tolta fullra a grafikát.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11741) polonic válasza oriic (#11738) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem úgy értette, hogy az accountról tűnjön el.

(#11742) Cybertrone válasza polonic (#11741) üzenetére


Cybertrone
veterán

:R YES!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11743) oriic válasza polonic (#11741) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben rájöttem, és módosítottam hszt.

Egyébként hol is volt az ígért beta alatti ESL bajnokság? :DDD

Amúgy meg:

Battlefield 3 Beta : In Real Life 2

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11744) polonic válasza Cybertrone (#11742) üzenetére


polonic
félisten

Nos, ez jó kérdés.
Nekem is ott virít, mint ahogy mindenkinek, gondolom.

Csak eltűnik majd egyszer. Vagy tán akkor, ha aktiváljuk a dobozost.

(#11745) madgie válasza Malachi (#11733) üzenetére


madgie
titán

Told fel az egéren a dpi-t tökig, fordul az a repcsi akkor, mint a nyű.

Lorenzo9: figyi, nekem a CB rettentő sokáig töltött valamiért ,rendszerint jármű se maradt a kezdőn, mire engem lerakott :) Mégis ki tudtam próbálni a helit, a repcsit, még nagy' nehezen az APC-t is.

(#11746) Mukorka válasza oriic (#11738) üzenetére


Mukorka
addikt

Töröljétek ami nem kell és listázzátok játékra kész szerint és akkor nem látszik :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11747) Laraxior válasza oriic (#11738) üzenetére


Laraxior
titán

véletlenül mi... ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11748) oriic válasza Laraxior (#11747) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;]

Igazából amikor megjelent a demo részleg, akkor akartam valamivel kipróbálni hogy működik-e. Hát működött. Túl jól is, azóta ott virít aza játéknak mondott valami.

Live-Die-Respawn

(#11749) Cybertrone válasza madgie (#11745) üzenetére


Cybertrone
veterán

2000dpi-n használom a cuccom, de még akkor sem sasszézott olyan gyorsan a jepüjő :D De szokatom magam a nagyobb dpi-hez, csak rárántásnál rendszeresen túlrántom :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11750) Qbász


Qbász
aktív tag

Nah gondoltam vissza megyek BC2-t tolni. 10 perc után rájöttem miért is utáltam meg ezt a játékot. Eszméletlen sok csíter, fél csapat sniper, szétlőnek mindenkit a bázison a "GER"-el kezdődő vagy azt a nevükben tartalmazó állatok miközben beszállsz a helikopterbe csak mert nem ők értek oda vagy csak mert unatkoznak. Repülni a fele nem tud azok közül akik elviszik a helit és mindenki arra vár hogy Gunner legyen. Ha pedig te vagy a pilóta és lelőnek 5 perc röpködés után egyből F***ing n00b helipilot a jutalmad. Sok az aimos és a kedvencem a balf@sz csapat.
Belépsz a meccsbe és persze hogy a bénákhoz kerülsz. Most is az volt. Lelőttem egy ellenfelet és máris a 3. lettem a csapatban pedig én már a menet végére csatlakoztam be.
Az elszomorító az hogy a Battlefield 2 is ilyen volt egy idő után. Szerintem a 3. még rosszabb lesz ebből a szempontból :W

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.