Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11901) Z10N


Z10N
veterán

megoldva :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#11902) Mukorka válasza Hell (#11900) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem sikerült disabled-re forrasztanom egy tankot. Vicces hogy ilyenkor kiszáll a sofőr, kinyírom és ott a rozoga tank ami javíthatok vissza :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11903) McCartman


McCartman
senior tag

Jihad Jeep

végét (is) nézzétek meg.

+ BF3: Don't need no damn plane to dogfight :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#11904) Malachi válasza McCartman (#11903) üzenetére


Malachi
addikt

ilyen ernyőzés közben rakétázást már nekem is sikerült összehozni, menő. :)

(#11905) Źşë' válasza McCartman (#11903) üzenetére


Źşë'
addikt

már itt volt a jihad :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11906) zozz12


zozz12
tag

Sziasztok!
Mivel sikeresen lemaradtam a bétáról, szeretnék kérni tőletek hosszabb-rövidebb összefoglalókat a tapasztaltakról, mi jó, mi nem, ha valakinek van kedve hozzá, megköszönném! :R

(#11907) bul07 válasza ADAM1337 (#11867) üzenetére


bul07
nagyúr

Sebzés erőssége szerintem is jó , remélem nem gyengítenek rajta , én agyhúgykövet kapok attól hogy egyes játékokban el lehet futni a találatok elől
Sőt én várom hogy HC-be is kipróbáljam na az lesz az igazi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11908) boogie84 válasza McCartman (#11903) üzenetére


boogie84
veterán

Tiszta top gun a 2. videó. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11909) ciry válasza megint én (#11891) üzenetére


ciry
őstag

Ezt a Bf2-ben is menő volt, meg a c4-es mutatvány a hangárban.
Gondolom azzal, hogy ütögeti az embereket a saját bázisán sokat segít a csapatának.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11910) Cybertrone válasza ciry (#11909) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ilyenkor kár hogy nem lehet virtuális sallert adni annak a nyomoréknak :( :(((

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11911) jokeman


jokeman
aktív tag

Várható átvétel: 2011.10.27----------végre megjött nekem is a visszaigazolás, viszont pont megyek vissza dolgozni, de ha hazaérek 4 hét múlva, legalább már kiforrnak a hibák, azért majd megpróbálom nyomon követni a fórumot, ne egyben kelljen 4 hét hozzászólásait elolvasni, megmondom őszintén nem sokat tudtam játszani a BETA-val de valamiért megfogott, pedig megígértem magamnak hogy legközelebb csak a DIABLO3 ra fogok rákattanni, de ahogy ismerem magam a BF3 is meg fog érni egy "kockulást" :DDD

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#11912) BalaNce87 válasza Qbász (#11853) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jó de ez a játék nem egy szimulátor, így vicc lenne ha botkormánnyal lehetne csak jól irányítani, aki repülő szimulátorozni akar az maradjon ott, bár már lehet tudni hogy tele lesz ilyen állatokkal.

(#11913) Cybertrone válasza BalaNce87 (#11912) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem tellik sokból stingerrel lekapni... egy 32-es csapatba csak van 4 légvédelmis... akkor aztán lehet küldeni az elhárítót! ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11914) BalaNce87 válasza Cybertrone (#11913) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jó is hogy belerakták a célkövetőt és könnyebb kiszedni a repülő járműveket, nemrég linkelt videóbal lehet is látni mennyire erős, és ha ezek az előbb említett állatok kezébe kerülnek annak meg kb semmi értelme lenne, talán ő lenne az egyetlen aki élvezné a játékot. Abba a videóba nem is értettem miért nem 2 személyes repcsiket raktak be, egyik vezet és gépágyúzik a másik meg rakétát irányítja, de így hogy egyedül csinálhatsz mindent, előbbibe több logikát látnék, valami összedolgozás is lenne, így meg sok lesz a magányos szimulátor mester, akik majd szépen baserapelnek.

[ Szerkesztve ]

(#11915) Cybertrone válasza BalaNce87 (#11914) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ennyire nem drasztikus a helyzet... :U Egyszerre 4 stingertől egyből leesik! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11916) Xaels válasza BalaNce87 (#11914) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen én is így gondolom. BC2-ben ha volt egy jó helis akkor az egész körben a levegőben tudott maradni. A tracer-rel szenvedés volt, lőszer bele alig, aztán ha füstje volt berakva baszhattad mert mire újra sikerült belőni megint volt neki füstje. AT4-el sem olyan könnyű egy gyorsan mozgó célpontot leszedni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11917) whiteman0524 válasza Xaels (#11916) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Nincs az a heli amit nem szednék le BC2-ben maximum 2-3 rakettából. Én marhára szeretem irtani a tankokat meg a heliket ezért is vagyok mindig Engineer. Helinél csak meg kell várni a jó pillanatot és nyilván elé kell célozni a sebességének megfelelően még az AT4-el is. Ha egy jobb pilóta van, akkor én általában vagy 1 percig csak figyelem hogy hogan mozog, de bármilyen jó pilóta legyen is valaki vannak berögzött "mozdulatai" és technikája ahogy irányítja a helit. Még annak is van egy fajta minta a mozgásában aki elsőre úgy tűnik hogy tökre elkaphatatlan mert össze vissza mozog. Meg kell figyelni ügyesen. Utánna könnyű leszedni még a legprofibb játékosokat is :) Én pontosan az ilyen tapasztalt pilótákat szeretem, de abból a 4 rakétából amit kapsz általában még így is kijön két heli ;]

[ Szerkesztve ]

(#11918) Torry válasza whiteman0524 (#11917) üzenetére


Torry
addikt

Jaja és az érzés, amikor követed, követed AT4-el, a végén meg berobban a gecibe. :R
Háhh, BF nah :D

(#11919) Cybertrone válasza Torry (#11918) üzenetére


Cybertrone
veterán

És milyen reális is ugye... :U Szerintem a világon nincs olyan katona aki élesben egy helit kilőne így de poénnak nem rossz! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11920) L4D1K


L4D1K
őstag

Najóvanmá...

# ANTAL Tuning #

(#11921) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nekem ami nem tetszik,hogy a helik rakétája irtó gyenge lett,még egy embert is alig csinál ki.
Ha már ilyen sebezhetőek a légicuccok,jó lenne azokkal is irtani szépen...
Sajna így viszont a heli nemigen lesz jó harcolni,mert lassú,hamar kilövik,és gyík a sebzés,tutira veszem,hogy ugrani járnak majd vele.
Mondjuk remélem lesz majd a véglegesben csapatszállító is.A BC2-ben viszont egész jól adták a támadó helik,itt is ez lenne a minimum.Ráadásul minden vacakkal,még a dzsip géppuskájával is le lehet könnyen szedni a helit,ami azért elég vicc.Főleghogy ott a hőkövetős rakéta is...
Én szeretem a járműves harcot,de félő,hogy ez a része nem lesz jó,a repülők nem rosszak,de az jármű ellen(tank) inkább+egymást irtani,a heliket meg mindig leszedik,amint felszáll,mert egyszerű lesz valakinek rádobni egy rakétát és kész.
A földi járművek elég jók lettek,de a repülő helyett 50x jobb lenne normálisabban kidolgozott helizés.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11922) Góliát


Góliát
senior tag

Azt írja ki az origin, hogy Szervereink leálltak, ezért offline módba kapcsolt. :U
Volt valakinél ilyen jelenség? :) :F

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#11923) madgie válasza L4D1K (#11920) üzenetére


madgie
titán

Az a zene alatta :DDD :))

(#11924) Qbász válasza L4D1K (#11920) üzenetére


Qbász
aktív tag

Bad Company 2-ben nagyon szerettem ezt én is így művelni :D csak kellett egy lomhább ellenséges csapat, de legjobban az ellenséges mesterlövészeket imádtam nagy távolságból kiszedni. Nézed ahogy esik a golyó majd puff elterült az ellen. Szép napok voltak azok :O

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#11925) Cybertrone válasza L4D1K (#11920) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D Vannak fenntartásaim, de ha nem ugy csinállta ahogy gondolom akkor őstehetség! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11926) madgie válasza BandiHUN (#11921) üzenetére


madgie
titán

Vagy megtanulni helit vezetni: le lett már írva, hogy úgy van, ahogy a valóságban: ha földközelben, a domborzati adottságokat lekövetve vezet a pilóta relatív nagy sebességgel, gyors betámadásokkal, majd a támadás után gyors domborzati fedezéket keresve elillan, mindemellett van egy jó szemű lövésze, aki kiszedi a stingerest, meg a akár a jeep-ek gunnerjét, akkor semmi gond. Az, hogy nem megy majd boldog-boldogtalannak, mint a BC2-ben? Szerintem előny :) Egy hátránya van a helinek: lassú lett. Szerintem a jetek miatt, ha már azokat lassították a pálya mérete és a kezelhetőség miatt, akkor ciki lenne, ha a szitakötő majdnem olyan gyors lenne, mint egy sugárhajtású sas.

(#11927) ciry


ciry
őstag

Hogy mindegyikőtöknek ilyen avatar kell bakker
:))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11928) oriic válasza BandiHUN (#11921) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor meg menne az anyázás hogy miért nincsenek repcsik... :U

Live-Die-Respawn

(#11929) Def26 válasza L4D1K (#11920) üzenetére


Def26
félisten

Ez olyan mintha xboxon lenne, ott vannak ilyen headshotok. Akkora hitboxa van az emberek fejének mint az állat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11930) Xaels válasza ciry (#11927) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem már rég lenne sajátom, de sajnos mivel van figyelmeztetésem így nem lehet... Sajnos a gyáriakból másik nem igazán illik hozzám így ez van. :D:D:D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11931) Cybertrone válasza Xaels (#11930) üzenetére


Cybertrone
veterán

Csatlakozom... A nyílt véleménykinyílvánításom miatt nekem is van figyelmeztetésem, így sajnos a saját avatarról lecsúsztam jelenleg, viszont hozzám is ez illik a legjobban! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11932) Góliát válasza Xaels (#11930) üzenetére


Góliát
senior tag

Félig ember, félig robot. Mint a Terminator :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#11933) whiteman0524 válasza Cybertrone (#11931) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Én is robot vagyok :D Én nem is tudtam amúgy hogy így lehet kérvényezni saját avatart. De asszem én is lecsúsztam amúgy róla mert a múlt hónapban én is sikeresen szereztem egy figyelmeztetést így 3 év után :(

[ Szerkesztve ]

(#11934) Cybertrone válasza whiteman0524 (#11933) üzenetére


Cybertrone
veterán

Őstag rangtól lehet kérni... tehát még van időd jónak lenni! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11935) ciry


ciry
őstag

Értem uraim :R
Kicsit jo-jozott a szemem mikor megláttam 3 ugyanolyan avatart egymást alatt, de túlélem valahogy :))
Ha majd nagy leszek és megtanulok olvasni könnyebb lesz :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11936) oriic válasza ciry (#11935) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Borg invázió van. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11937) Xaels válasza oriic (#11936) üzenetére


Xaels
félisten

"Minden ellenállás hasztalan..."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11938) Cybertrone válasza Xaels (#11937) üzenetére


Cybertrone
veterán

;]
Asztalra vissza bébi! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11939) Xaels válasza Cybertrone (#11938) üzenetére


Xaels
félisten

Nana. Asszimilálva leszel ;]

Na de visszatérve a BF3-hoz. Baromira hiányzik a BETA a hibái ellenére is. Úgy darálnék az M249-el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11940) Cybertrone válasza Xaels (#11939) üzenetére


Cybertrone
veterán

No nehogy hozzam a felcsatolhatós "protonroncsoló lézer metserlövész halálosztó" puskámat... ;]
( Csak hogy had jojózzanak a szemek az avatarok miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11941) whiteman0524 válasza Xaels (#11939) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Én meg úgy fölrobbantanék pár tankot ;]

(#11942) nanorambo válasza Xaels (#11939) üzenetére


nanorambo
őstag

Találtam egy ilyet: [link]

(#11943) Norb3rto válasza nanorambo (#11942) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:DDD :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#11944) Cybertrone válasza nanorambo (#11942) üzenetére


Cybertrone
veterán

Faszául elmondja azt amiről kb a beta kezdete óta halottunk már milliónyi dolgot! :N

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11945) Xaels válasza nanorambo (#11942) üzenetére


Xaels
félisten

Na ne. Erről a fazonról meg van a véleményem nem nagyon van kedvem végignézni mert csak feldobná a vérnyomásom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11946) Roxbury válasza Cybertrone (#11944) üzenetére


Roxbury
őstag

"töltötte fel ezen a napon: 2011.10.01".........

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#11947) nanorambo válasza Cybertrone (#11944) üzenetére


nanorambo
őstag

Kb 2 hetes a videó :))

(#11945) Xaels: :DD

[ Szerkesztve ]

(#11948) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Nem vagyok vak... láttam... viszont nem értem hogy miért most linkelted be... már nagyon nem kell ide :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11949) nanorambo válasza Cybertrone (#11948) üzenetére


nanorambo
őstag

Csak mondta, hogy hiányzik neki. Gondoltam így enyhülhet a fájdalma :D

(#11950) ch003067 válasza oriic (#11894) üzenetére


ch003067
addikt

Több mapra számítottam.

De ott lesznek mg úgyis a DLC-s mapok. Az ugye +4. Bár az még mindig " csak " 13.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.