Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31439) Something_


Something_
őstag

Nah, tisztáztam magamban a fejegység dolgát. Másfél hét van az új konfig beépítéséig és ugye elhasalt a történet az NX501E-vel.

Jó lett volna 50e körül egy RS II, de nem sok esélyt látok rá, hogy találok egyet 1 héten belül, ezért berendeltem az AV Planettel egy DEH-80PRS -t.

E mellé még érkezik nagy valószínűséggel csüt-péntek tájt a Gladen SQL 165.

Nah most ugye a 2 DIN helyett aktív lesz a rendszer, ezért a Pioneer GM-X904 mellé kellene még egy 2 utas erősítő a mélynyomónak. Hifis haver ajánlott egy GM-X802 -t (remélem jól emlékszem a nevére), hogy ez jó lenne hozzá. Át van építve ennek is az RCA-ja, 25K-t mondott.
Múltkor valaki mondta, hogy gyenge az erősítő és más kéne. Mik az alternatívák? Hifis cimbi erre "esküszik".
Vegyem meg, használjam és ha ki akarok próbálni majd valami újat akkor gyűjtsek és dobjak be valami komolyabbat?

Mélynyomó egyelőre marad, egy Mac Audio van bent, sztem nem szól vészesen, de majd lecserélem pár hét múlva csak nagyon nem tiszta, hogy mi kéne.

Számolgatok majd még és lehet, hogy a szett beépítésekor 2 (1 teljes, + 1 a hangszóró körül) réteg bitu lapot is kap a coupe 2 ajtaja, erre hifi emberkém 20e-et mondott (lapok ára).

Véleményeket és eszmecserét várnék :R

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.