Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) kavics325i válasza norbert087 (#30800) üzenetére


kavics325i
őstag

ha ki dobod jobban jársz vele.esetleg deszkából valami?

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#30802) bence007 válasza footy (#30795) üzenetére


bence007
tag

Ládám nincs és nem is akarok!Ebben az esetben is az Alpine-t ajánlod?

(#30803) norbert087 válasza kavics325i (#30801) üzenetére


norbert087
csendes tag

Nem értem mi a bajod, és miért dobjak ki egy 8ezer Ft értékű mélynyomót ? Rossz helyre jöttem netán a kérdéssel :F

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#30804) opeter70 válasza norbert087 (#30803) üzenetére


opeter70
senior tag

Nem jöttél rossz helyre.
Az, hogy mennyi az értéke, relatív. Én pl 20 ft-ot sem adnék érte, valószínűleg valami ilyesmire célozhatott a kolléga is. De ezzel nem szeretnélek megsérteni, mindenkinek szíve joga olyan hangrendszert választani, amilyen neki tetszik.

A SAL-nak vannak szobai hangfaltervei, de nem tudok róla, hogy autós mélynyomóhoz is lenne ilyen.
De talán meg lehet próbálkozni az itt található mélyláda tervekkel.

[ Szerkesztve ]

(#30805) footy válasza bence007 (#30802) üzenetére


footy
addikt

Ha teheted probald ki mindkettot, ha nem akkor en leginkabb valami clation-t ajanlanek. Mondjuk egy 301-est vagy az Fz409/709-et.

(#30806) PiciPeti válasza norbert087 (#30800) üzenetére


PiciPeti
őstag

Egy 220-240l-es nyitható tetejű dobozt tudok neki ajánlani. Általában műanyagból van, és zöld/fekete színű. :D

De amúgy tényleg, szerintem hirdesd meg, szerintem hamar elviszik, és 10-15ért már tudsz venni sokkal jobbat. Amihez már van értelme ládát gyártani. ;)

(#30807) kicsi kecske


kicsi kecske
tag

Sziasztok!

Van egy eladó autóhifi szettem..
A kocsimhoz vettem, de aztán jött a krakk és el kellett adnom a kocsit mielőtt beletehettem volna a cuccot..
Ezért most se kocsi se zene..
Eladóvá válik a cucc..

Szerintetek mennyit ér meg ez a szett?

Pioneer GM-5500T + Pioneer TS-W259D4 + 25Les 4 aranycsatis láda?

Anno ilyen 75 körül vettem az egészet.
Zsír új, hibátlan, dobozában, papírokkal, sosem használt..

Esetleg érdekel valakit?

Üdv,
Kardi

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#30808) Robert0624 válasza gab1ka (#30777) üzenetére


Robert0624
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Erröl a dobozkárol hirtelenbe ezeket találtam.
[link]
Itt azt írja h jackson.
[link]
Itt meg az első kép lenne az, erre meg Shark-ot írnak.
Nem vagyok profi németből :)
Egy olyat javasolnék h az egyik csövet kihúzod (lehet nincs ragasztva és egy vékonykezü emberke elönybe van) és ott bevilágítva megvan a lényeg. Jo keresgélést ;)

(#30809) gab1ka válasza Robert0624 (#30808) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Húú hát nagyon szépen köszönöm! Ez már sokkal több számomra a semminél,sajnos nekem a német az max google fordítós,viszont így már vannak adatok meg teljesítmény stb!Köszönöm mégegyszer!

(#30810) norbert087 válasza opeter70 (#30804) üzenetére


norbert087
csendes tag

Köszönöm a válaszod, csak kíváncsi voltam, elvégre egy kis subról van szó, ráadásképpen kicsit érzéketlen is, qts érték alapján necces a reflex láda, tehát zárt -ba lenne a legjobb. De megnéztem reflexben is kb. 30 literes láda kéne 15cm hosszúságú reflexcsővel, ami ~ 40hz -re hangolná. Végül is mindegy, ha nem válik be megy a vaterára. SAL tervek meg házimozi és pro audio kategória.

PiciPeti Nem igazán vagy SAL rajongó ahogy elnézem. :D A hozzászólásod második felével egyetértek, csak ahhoz már pénz is kéne.

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#30811) opeter70 válasza norbert087 (#30810) üzenetére


opeter70
senior tag

Ha egy egyébként is érzéketlen hangszórót teszel zárt ládába, akkor még nagyobb erősítő teljesítmény kell ahhoz, hogy tisztességesen meg lehessen szólaltatni.

A reflexcsőnek nem csak a hossza, hanem az átmérője is befolyásolja a hangolást.

(#30812) norbert087 válasza opeter70 (#30811) üzenetére


norbert087
csendes tag

Értem, akkor marad a reflexes megoldás, egyébként itt néztem: [duett.hu] és a KAH 303 csővel aminek az átmérője 66mm-es.

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#30813) kavics325i válasza norbert087 (#30812) üzenetére


kavics325i
őstag

Add már el valakinek azt a szart

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#30814) norbert087 válasza kavics325i (#30813) üzenetére


norbert087
csendes tag

Ok akkor ha ez neked szar, mutass olcsón jót, mert gondolom ilyen nem létezik. Egyébként 3ezret szerintem megért így használtan, bukni nem fogok rajta ha mégis el akarom adni. :)

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#30815) gtamate2 válasza norbert087 (#30814) üzenetére


gtamate2
veterán

3k-ért tényleg nem kapsz kb semmit, szóval annyiért nem volt rossz.
Kaviccsal meg ne törődj, aki ilyen stílusban képes megfogalmazni a mondanivalóját, gondolhatod milyen értelmes ember lehet ;)

*Sn0w

(#30816) ba3_2107


ba3_2107
tag

Sziasztok! Talán tudtok segíteni... Adott egy Pioneer DEH-2120 UB fej, egy DLS CA-40 erősítővel, ami az első szettet, illetve egy mélyládát hajt. Külön oldalon megy hátra a táp és az RCA. Az utóbbi időben semmihez nem köthetően "random" módon kb. 0.5-1 másodpercre teljesen elhalkul a zene, majd visszajön. Teszi ezt CD-ről,USB-ről, rádióról is. A fej mehetett tönkre, esetleg az erősítő, vagy csak valami kontakt hiba lehet? Az erősítőn megnéztem a tápcsatlakozásokat, az jó. Van valakinek valamilyen ötlete,hogy a hibakeresésben merre induljak el?

(#30817) kavics325i válasza gtamate2 (#30815) üzenetére


kavics325i
őstag

Igen, te tudod milyen ember vagyok is én. Egy bunkó aki azt tanácsolja a másiknak, hogy ne menjen el a lapszabászhoz és ne vágasson le x m2 lapot, amibe még ragasztó, facsavar és esetleg kárpit is kell. És miért? Mert én nem vagyok olyan intelligens és tájékozott mint te és nekem nem is volt még ilyen ládám. De te tudod és ez a lényeg nem? Had költse el azt a 4-8e-t,mert minek venne 10 e-ért hatványokkal jobbat és örülne . Inkább reád kék, hogy hallgasson... Értékelném ha nem értesz kicsit is hozzá, amit történetesen bizonyítottál is már, akkor ne minősíts engem, mert kezdem unni. Az meg, hogy én mennyire vagyok értelmes pont nem rád tartozik, de javaslom vedd meg tőle a csodás sal nyomót és építs neki szuper zárt ládát és csináld meg ezzel a mutatvánnyal életed legjobb bizniszét

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#30818) kavics325i válasza kavics325i (#30817) üzenetére


kavics325i
őstag

Csak egy példa a sokból. És miért???Mer ha az a szar kihasal ami valljukbe nem ritka ezeknél akkor vagy megcsináltatja és legalább a javíttatás árát bukja vagy majd akkor dobja ki.ÉÉÉÉsss bukta a láda árát is amit nem nekem hanem az ilyenek tanácsának köszönhet mint....

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#30819) gtamate2 válasza kavics325i (#30817) üzenetére


gtamate2
veterán

Na látod tudsz te normálisan is megnyilvánulni, ezt már értékelem, de azokat a egymondatos friccskákat amiket ide szoktál vágni, számomra értékelhetetlenek.
A másik pedig, sok embernek van otthon egy ládához passzoló falap anyaga, csavar, illetve kárpit is, így már közel nem kerül annyiba mintha venne egy komplett mélyet. Nem azt mondom hogy ezzel az akcióval mindenkinek az igényeit ki lehet elégíteni, de van aki csak kevés mélyet szeretne, kevés pénzből, mert nem telik többre (később esetleg venne jobbat). Ezt is meg kellene érteni itt a fórumon hogy nem mindenki teheti meg.

*Sn0w

(#30820) PiciPeti válasza gtamate2 (#30819) üzenetére


PiciPeti
őstag

Az a baj, hogy ez éppen az "olcsó lesz a legdrágább" esete... :(

(#30821) kavics325i válasza gtamate2 (#30819) üzenetére


kavics325i
őstag

Ad.1. nem kívánok a te értékrendedhez igazodni.
Ad.2. én nem sok embert láttam még akinek legalább emdéefből van egy szabatni való lapja,ami ismét ktsg.,idő,út-üa...Szóval nem kell túl ragozni,ami szar az egy mondatban is szar és lehet regényt írni róla ha picit is meg kergeted lélekvándor lesz belőle. Egy füstbe ment terv. Mintahogy Petőfi is megírta mán1 ezernyóccázban

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#30822) norbert087 válasza kavics325i (#30817) üzenetére


norbert087
csendes tag

Köszönöm a válaszaidat, így már világos, hogy mit akarsz mondani, de célszerűbb lett volna elsőnek leírni ezt. Egy próba ládát csinálok neki csak, kárpitozás nélkül természetesen, van itthon megfelelő szerszám és lap hozzá, ennyit megér a dolog. Aztán ha nem jó, vagy nem szól úgy ahogy kéne, úgy is tovább adom kb. ennyi a történet.

gtamate2 Kösz mindent, ha építek hozzá ládát, az se kerülne többe 2ezernél szóval 3+2=5e. kb a hangszóró is ennyit ér, már akinek. :D Ez olyan kísérletezgetés, a meglévő cuccokból alkotni, barkácsolni valamit. Tudom, hogy csak bizonyos szintig jó a csináld magad módszer.

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#30823) kavics325i válasza norbert087 (#30822) üzenetére


kavics325i
őstag

már megbántam.inkább a lányommal olvastam volna....

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#30824) gtamate2 válasza norbert087 (#30822) üzenetére


gtamate2
veterán

Ha esetleg tudod csináld úgy hogy később egy 30-as is beférjen a helyére, így nem vész kárba később sem a láda. Vagy esetleg ha a kocsiba nem is, de egy házimozi mélyét simán kiváltja szerintem -persze ha jól dolgozol- vagy marad az eladás..
Sok sikert, várjuk majd a beszámolót :)

*Sn0w

(#30825) pps1 válasza opeter70 (#30804) üzenetére


pps1
senior tag

A SL-nak az az egyetlen mélysugárzó szériája, ami használható is valamire. :K

"Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. A gyakorlatban... van."

(#30826) shteer válasza pps1 (#30825) üzenetére


shteer
titán

Es ha 8Ohm-os, akkor is erdemes szenvednie vele?

..szerintem jónak tűnik

(#30827) norbert087 válasza gtamate2 (#30824) üzenetére


norbert087
csendes tag

Nem lenne rossz ötlet, csak az a gond, hogy minden sub-nak megvan , hogy mekkora láda szükségeltetik hozzá, így kicsit necces, max 10" ig el lehetne menni szerintem. Mozizni nem tudom, nem próbáltam még, de tuti szólna azért. :)

shteer Nem 8 ohmos :)
[Xpro2060]

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#30828) opeter70 válasza pps1 (#30825) üzenetére


opeter70
senior tag

Nem kétlem, hogy igazad van, de ettől még nem fogom hanyatt-homlok lecserélni rá a Phoenix Gold-omat. :D

Ami SAL cuccokat hallottam szólni, azok alapján megvan a márkáról a véleményem.
De ettől még valóban lehet 1-2 jobban sikerült szériájuk.
Ugyebár vakok között félszemű a király. :DD

(#30829) shteer válasza norbert087 (#30827) üzenetére


shteer
titán

valahogy sajnáltam az időt utánanézni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#30830) Osynho


Osynho
addikt

Egy fejegység meg tud ölni egy erősítőt :F

(#30831) opeter70 válasza Osynho (#30830) üzenetére


opeter70
senior tag

Ezt hogy érted?

(#30832) Osynho válasza opeter70 (#30831) üzenetére


Osynho
addikt

Volt egy hibátlanul működő hifim. Vettem egy használt fejet, amit ki akartam próbálni. Bekötöttem az ISO csatlakozóba, rca-kat rádugtam. Szólt is, aztán a bal oldal nagyon halk lett. Aztán ki-bekapcs, a mélyből puffogó hang, majd elkezd szólni. Aztán elhallgatott, majd újra szólt. Visszatettem az eredeti fejet, most ott tartok, hogy a bal oldal tök halk (valamennyire szól), a jobb valamennyivel hangosabb, de nagyon furcsa hangja van, a sub szintén alig szól, úgy kell belemásznom, hogy halljam. :(((

Cseréltem rca-t, akkor is ez a helyzet. Lehet, hogy valamivel kinyírta az erősítőt a fejegység? :(( Egyéb ötlet? :U

(#30833) opeter70 válasza Osynho (#30832) üzenetére


opeter70
senior tag

Nem merem 100%-ig kijelenteni mert nem vagyok műszerész, de szerintem RCA bemeneten keresztül nem lehet kinyírni egy erősítőt.

(#30834) Osynho válasza opeter70 (#30833) üzenetére


Osynho
addikt

Esetleg a remote szálon? Nem tudok mire gondolni, szerintem nem véletlen, hogy pont most kezdett el szórakozni, biztos köze van a fejcseréhez. :U

(#30835) opeter70 válasza Osynho (#30834) üzenetére


opeter70
senior tag

Ha mondjuk a remote szálon kapna egy testzárlatot, akkor sem ilyen hibát produkálna, hogy az egyik csatorna lehalkul.

(#30836) gabber01


gabber01
addikt

Mi van itt emberek? TIFUSZ? :D

Na urak! Ki látott már Punto 2 ajtót megbontva? Hát én megnéztem kicsit jobban. Olyan üreges mint a Grand Canyon, az egész karom belefér kb. a kárpit és a lemez közé, plusz mindenféle illesztési hézagok, szerelőjáratok vannak. Rémálom. És én még csodálkoztam hogy semmi mély nincs... (na jó, nem csodálkoztam...csak egy picit :D ). De ezzel mi a firlefrancot kezdjek? A világ összes Dynamatja nem elég oda. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30837) Osynho válasza Osynho (#30832) üzenetére


Osynho
addikt

Ezek a hibajelenségek mire utalnak? :B

(#30838) k-feri65 válasza Osynho (#30837) üzenetére


k-feri65
senior tag

a kis bizbasz kapcsolókat próbáld meg kontaktspájjal megfúni...hátha

értem én de le sz@..m

(#30839) attila666


attila666
tag

Sziasztok!

Szeretett skoda feliciámat lecseréltem egy 2000-es évjáratú Seat Leon-ra. Ha időm engedi, akkor szeretném a zenét átszerelni.

A gond az, hogy tipikus VW betegség az ajtók beázása, az ablakemelő pléh és az ajtó közt, amit már jól beszilikonoztam, viszont az egyik ajtónál a fém és a műanyag hangszóró keret közt is folyott ki a víz.

Valahogy így néz ki az első ajtó: http://i215.photobucket.com/albums/cc180/sinisterdexter9000/FrontDoorBolts.jpg

Ha kicserélem a kiemelőgyűrűt MDF-re és jól beszilikonozom a gyűrű és a lemez közt akkor a hangszórót érheti víz?

A következő komponenseket raknám bele:
Pioneer DEH-1420UB (már benne van)
Audio System MX165 Plus
Audio System MX10Plus 40L-es reflex ládában
Helix HXA40X hídban az első szettre
Hifonics Centurion X hídban a ládára

A kalaptartóban van két 16.5cm-es pioneer koax, amit az előző tulaj tett bele, maximum a fejegységre lesz kötve és akkor lesz hang rátekerve ha valaki ül hátul, ha kivenném őket akkor lyuk lenne a kalaptartóban...

A csomagtartóval kapcsolatban vagyok tanácstalan. Azt szeretném, ha a mélyládát ki tudnám venni ha kell a hely és a hátsó ülések is dönthetőek maradnának. Így az erősítőket se a ládára, se az ülésre nem akarom tenni. A bal felén van szivargyújtó kimenet, így marad a jobb fele. Elsőre valami vékony fa lemezt tennék oda és bekárpitoznám, viszont nem tudom hogy mihez lehetne fogatni.

Így néz ki a csomagtartó:

(#30840) footy válasza attila666 (#30839) üzenetére


footy
addikt

Az mdf-et ne szilikonozd, hanem kulteri lakkal kend at. A koaxot a kalaptartobol kotsd ki, azzal csak elcseszned a rendszer hangjat. Az erot lehet rakni a potkerek kozepebe is, hogyha nem akarod atszabni a csomagtartot.

(#30841) khull018


khull018
csendes tag

Üdv! Kérdésem annyi lenne vettem egy Kenwood KDC-4051UR típusú autórádiót szeretnék hozzá távirányítót! Tudna nekem ebben esetleg valaki segíteni? Találtam távirányítót is mégpedig => http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/accessories/rc/KCA-RC405/
De nem tudom jó-e hozzá?! Kezdő vagyok bocsánat a buta kérdésért!!! Üdv!

(#30842) attila666 válasza footy (#30840) üzenetére


attila666
tag

Az mdf-et uzletbol fogom venni, elvileg mar viz ellen le van kezelve. Nekem tomites kene az ajto lemez es az mdf koze, ezert gondoltam szilikonra.
A potkerekes megoldasrol tudnal kepet mutatni? Ilyenkor a potkerek kiveheto? Vagy valahogy a csomagtarto aljaba beszerkeszteni? A hutestol felek az ilyen megoldasoknal.

[ Szerkesztve ]

(#30843) k-feri65 válasza khull018 (#30841) üzenetére


k-feri65
senior tag

ott vannak a készülékek az oldalon lejjebb amikhez jó

értem én de le sz@..m

(#30844) SHnizlee


SHnizlee
csendes tag

Sziasztok!

Annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek melyik autós rádiót illetve ahoz melyik autóhangszórót érdemes meg venni. (Hangszóró csak az első két ajtóban van 12 centiméteresek ha jól emlékszem) Elsődleges szempont a minnél jobb hangzás elérése. A kocsi egyébként egy Citroen Zx 1.9 Diesel. A keret max 20 ezer lenne a kettőre, szóval nem a felsőkategória. Szeretném ebből a pénzből a lehető legjobbat kihozni.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Ui.: Ha egyéb információ is szükséges szóljatok!:D

(#30845) gabber01 válasza SHnizlee (#30844) üzenetére


gabber01
addikt

Hát, rossz hírek. Ha egy 20as van rá összesen, akkor szerintem inkább vidd el a barátnődet egy jó kis étterembe vacsorázni, hidd el, jobban jársz. Ennyiből nem jutsz előrébb.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30846) zolikaDB válasza SHnizlee (#30844) üzenetére


zolikaDB
veterán

Fejek: [link] [link]
És egy hangszórócska: [link]

(#30847) SHnizlee válasza gabber01 (#30845) üzenetére


SHnizlee
csendes tag

Értem. Akkor mekkora lenne az az összeg amiből ki lehetne hozni valamit? Tudom, hogy a határ a csillagos ég, de nekem sajna annyim nincs rá. Szóval a lényeg, hogy mennyi az a minimum amiből valami jót lehetne kihozni?

Szerk.: zolikaDB Köszi neked is még meg várom erre mi lesz a válasz és majd az után döntök. :R

[ Szerkesztve ]

(#30848) gabber01 válasza zolikaDB (#30846) üzenetére


gabber01
addikt

Nem hiszem, hogy ettől sokkal jobb lesz neki.

SHnizlee: Linkelhettem volna én is hasonlókat, mint a kollega, de tartom azt hogy nem érdemes. Persze ha nagyon förtelmesen ócska ami most bent van, akkor el lehet ilyenekkel szórakozni, de sztem csak kidobott pénz. Nagy csodát nem kell várni ilyenektől, de még kicsit sem, csak talán éppen vmi nagyon aprócskát.
Amúgy 10-15 körül lehet kifogni használtan vmi értelmesebb 16os szettet, és kb. ugyanennyiért egy jobb hangú fejet. Ha mélyeket is akarsz hallani, akkor plusz ennyi minimum a szigetelés a két ajtóra. Vagy lehet mélynyomót berakni. Ahhoz még plusz kábelek és persze erősítő.
Sztem 50-60k az alja annak, hogy értelmes legyen belevágni, és akkor még csak ott vagy hogy van egy használható első szetted meg fejed és talán ki van szigetelve az ajtód.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#30849) zolikaDB válasza gabber01 (#30848) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én sem, de ennyiért van SAL fej is.
Pioneer MVH 150 vagy mi cirka 15k, de láttam 8-ért is garisat, 16 centis Audio System MX meg van 17-ért szintén, igaz nagyobb, mint ami neked kell, de kb ez az ár. És fejről hajtható.

(#30850) SHnizlee válasza gabber01 (#30848) üzenetére


SHnizlee
csendes tag

Húha azértr erre nem számítottam. Valószínűleg azért mert egyáltalán nem vagyok jártas ebben, gondolom ti is rájöttetek:D. Egyébként ennyit tényleg nem szeretnék rákölteni, csak a mostani nagyon gagyi de tényleg még a telefonom is jobban szól mint a mostani ezért szeretnél valami olcsó megoldást. Az egyik barátomtól tudnék szerezni egy Pioneer MVH-150UI-t 12k-ért(garival, dobozával, mindennel együtt). Szerintetek ez megérné? Én újonnan 24k körül láttam és véleményeket olvasva nem tűnik rossznak. Ehez milyen hangszórük lennének a legjobbak? Vagy maradj az első zolikaDB által ajánlott kombó? Azt elfelejtettem mondani, hogy az is egy fő indok a váltásra, hogy én már CD-t nem használok és a mostani rádióban nincs USB csatlakozó így emiatt is szeretnék egy újat, hogy ne csak mindég a rádiót tudjam hallgatni.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.