Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27601) subaruwrc


subaruwrc
félisten

sok sikert a történelemhez bajtársaim :D

(#27602) #19617792 válasza - = Zk = - (#27584) üzenetére


#19617792
törölt tag

És becsületesen meg is dolgozol érte. :R Így sokkal másabb, mintha apuci, anyuci öledbe pottyantaná a zsezsgerát, hogy vegyél valamit. A jelenlegi gépemért is megdolgoztam, és dolgozok is, hogy tovább épüljön.

5450 is jó kari, keveset fogyaszt, modern, de azért van benne némi kraft. 5650 az már gamelni is jó. :K i3 pláne elég, szintén keveset fogyaszt, de van benne erő.

"Apple_t nekem ne. Semmivel nemtud többet, mint egy nála olcsóbb. Az én szemembe legalábbis. Persze vannak extra funkciók benne, de az nekem nem kell."

Ebben egyetértünk, de még mennyire. Szerintem Apple a lehúzásból él. Hülye korlátozások, pl iTunes kell, hogy normálisan tudd használni, más okostelónál meg ott van a háttértár mód, amikor mint egy pendrive-ot kezelhetsz. Az újabb iPhone-ok azért jöttek ki, mert olyan funkciókat pótoltak velük, amik a konkurens telókban már voltak. Most iPhone 4G, multitask megjelenése, jah, hogy már pl. egy SE K800i is tud multitaskot igaz, csak JAVA alapon, pedig az már 3 éves teló...

"Nézd. Én rühellem az apple termékeit. Lehúzás. Ipod? Vannak olcsóbb mp4 lejátszók."

Én is, mert lehúzás... iPod? Szép, de egy nála olcsóbb Meizu, vagy Cowon lejátszó többet tud, szebben szól, mindemellett olcsóbb is.

Terveben van, hogy a talált K800i-met felújítom egy új, gyári készülékházzal és bill-joy szettel, nem két fillér, de szvsz megéri, a teló maga hibátlanul megy, legfrissebb soft van rajta, függetlenítve van VKP-val, a telón látszik, hogy már legalább 2 éves és viseltes, de az akksija is jól bírja. ~12k-ba kerülne a felújítás, igaz ~16k-ért már lehet kapni az aprón SE M600i okostelót, ami elgondolkodtató, de ez a K800i is elég nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#27603) No-kia válasza #19617792 (#27602) üzenetére


No-kia
őstag

szvsz k800i nem egy kategória az Iphone-al, az azért jó mert minden egyben van, nem kell szarakdni hogy működjön, és nem az iphone 4g-ben van multitask hanem a 4.0-as OS-ben, melyet megkapnak a mostani Iphonok....jelenleg a 6230 helyett nekem sem kellene más telefon csak Iphone, ha az nincs akk inkább marad ez..

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27604) #19617792 válasza No-kia (#27603) üzenetére


#19617792
törölt tag

Persze nem egy kategória, de jó példa arra, hogy más telók már évekkel ezelőtt tudtak olyat, amit az iPhone-ok még csak most kapnak meg, mint nagy fejlesztés. Szerintem egy iPhone leginkább vagizni jó. Minden mást tud más teló is... A GUI sima, gyors működésén kívül nem igazán van más előnye, talán a giro, de azt mindennap használja a nép? Ha nem az Apple logó lenne rajta, ekkora sznob faktorral, ilyen áron, akkor azt mondanám, hogy nagyon jó. Más telóknál sem kell szarakodni, hogy minden működjön, csak sokan basznak elolvasni a kézikönyvet...

Ezt teszi a jó marketing, könnyen átmossa az emberek agyát, hogy neked márpedig ilyen kell és punktum.

[ Szerkesztve ]

(#27605) No-kia válasza #19617792 (#27604) üzenetére


No-kia
őstag

nem a média miatt, láto h volt már pár telóm, és mégtöbb volt, csak azokat kevesebb ideig használtam, és kinőttem belőlük, egy egyszerű telefont akarok ami mindent tud amit szeretnék, és nincs túl bonyolítva, ha használom észre se akarom venni az oprendszert, az iphone nekem ilyen

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27606) #19617792 válasza No-kia (#27605) üzenetére


#19617792
törölt tag

Látom. Mondjuk nemcsak iPhone-nal érhető el, amit írtál, más platform is ugyanúgy alkalmas normál használatra. Ellenben, ha valamit állítani kell, mert esetleg szükség lehet, akkor az Apple OS-ekben elég nehezen lehet megtenni.

Látom volt 5800XM-ed, na, egy iPhone miben jobb nála? GUI élményében?

[ Szerkesztve ]

(#27607) No-kia válasza #19617792 (#27606) üzenetére


No-kia
őstag

úgymondanám hogy használati értékben, nem volt rosz az 5800 sem, de nekem mostnmár az egyszerűségre vabn szükségem, hogy minden rögtön ott legyen, ezt most nem tudom jobban leírni, én sem szerettem az iphonosokat, míg nem volt iphonom 1 hétig, de azóta megváltozott a véleményem, 1 érv van mellette nekem: USER EXPERIENCE

ha tárgyilagosak akarunk lenni, akkor meg imádom a kijelzőjét minden szempontból,meg az anyaghaználatot és öszzerakási minőséget..

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27608) #19617792 válasza No-kia (#27607) üzenetére


#19617792
törölt tag

Igen, kijelző szempontjából az iPhone nyerő, legalább látni lehet napsütésben. :DDD Ez az, hogy a felhasználói élményen kívül sok előnye nincs. Viszont hátrány, hogy Apple, ebből következik a sznob faktora. Az Apple fanatikusokat meg szimplán körberöhögöm, benyelik, amit Steve Jobs mond, kitalál, stb... Hát, Apple terméket még az ellenségeimnek sem javasolnék.

Ott van pl iTunes, egy kalap fos, nagy, lassú, parasztvakító médialejátszó szoft, kevés tudással, és csak ez kezeli normálisan az Apple cuccokat. Az, hogy van TC-hez T-Pot plugin, amivel szintén használható, az nem hivatalos, support kérdéses, de biztosan kell hozzá még egy néhány driver, hogy lehessen az Apple cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#27609) No-kia válasza #19617792 (#27608) üzenetére


No-kia
őstag

javasolnién sem szoktam, sőt apple fanatikus oszttársammal is sokat veszekszünk, de ő tudja is hogy ő fanatikus, mondta h kezeljem úgy.... báár iphonom sem most lesz nekem sem.. nah de ami késik nem múlik

én em azért, pl rezisztívet mégegyszer már nem vennék...

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27610) #19617792 válasza No-kia (#27609) üzenetére


#19617792
törölt tag

A tapiképernyős telók felhasználóinak nagy része csak azért használ ilyet, mert trendi, lehet vele vagizni... :DDD

(#27611) subaruwrc


subaruwrc
félisten

3/4 done, jöhet a nitrozás :DD :DD

(#27612) WesTM


WesTM
senior tag

Töri megvan! Szerintem elég jó volt! :C :C :C :C
10:20kor már készen voltam vele...

Esszéket is nagyon éreztem, látszik hiába erőlködök a matekkal, ha egyszer humán beállítottságú vagyok... :(

Ma jön az új feederbotom orsóval, alig várom már, futár küldte anyunak az sms-t. :C

[ Szerkesztve ]

(#27613) pckownz


pckownz
senior tag

Valaki mondja meg nekem, hogy a GTX480-at mia bánatos frászért az 5870-nel versenyeztetik? :W

Azt hiszem (bár lehet régimódi vagyok), de a VGA pénzbe kerül, és amíg nagyjából egy áron van a GTX480 az 5970-nel, addig az az ellenfele, 2mag ide, vagy oda...

(#27614) westcoastog válasza pckownz (#27613) üzenetére


westcoastog
veterán

az egy dolog hogy nem egy árkategória, de 1gpu vs 1gpu, az 5970-től kikap hogyne, de nem az árat kell nézni. Kikap az 5870, és? Fél évvel később jött ki a fermi, nyilván erősebb mint az ati, na meg nem számít, bivaly vga ugyanúgy az 5870 is. :))

(#27615) pckownz válasza westcoastog (#27614) üzenetére


pckownz
senior tag

Hát nem tudom.
Oké egy gpu.
Van olyan hülye, aki megveszi a fermit annyi pénzért, amennyiért egy 2magos ati szörnyeteget kaphat, ami szarrá alázza?
Számomra hardver versenybe az elsődleges szempont mindig a piaci árát jelentette.
De ha pl a 480-as csak 5-10k-val lenne az 5870 fölött, egyértelmű lenne szerintem, hogy melyik a jobb. De nem véletlenül ilyen durvadrága.
Na mindegy. Viszont ha úgy nézzük, hogy az 5870 ellen küldik ringbe a fermit, akkor az nv megint csak durván le van maradva... 5970, sőt a sapphire féle 5990... :DD

(#27616) #19617792


#19617792
törölt tag

Csessze meg, akarnék majd fülest venni a K800-hoz, erre a Sony Ericsson fülesekből sok a hamisítvány és nem egyszerű kiszúrni őket. :W Lenne HPM-70 (kétrészes, in-ear) ~2500 Ft-ért, de ez gyanús, vagy HPM-82 (kétrészes, in-ear, távirányítós) ~5000 Ft-ért, utóbbi nem tűnik annak, de kitudja. Másik megoldás az lenne (ami drágább), hogy 1-2 db 3,5 mm jack adatper + füles. Fülesek és fejesek között is gondolkodok. Különálló fülhallgatóból (csakis in-ear) Creative EP-630, AKG K321, stb. Creative-ot ~4500 Ft-ért tudnék szerezni, persze ebből is sok hamisítvány van. AKG K321-ből nem tudok hamisítványról, az meg ~6200 Ft. Fejesből pedig Sennheiser HD201. Lehet az lesz, hogy adapter + HD201. Az nem zavar, ha nagy a fejes.

Szerk: Na tessék, most olvasom, hogy az AKG K321 könnyen szétesős széria... CX300 lenne még szimpi, csak az drága.

No-kia: Neked van HD201-ed, milyen a zajszigetelése? Mennyire hallható be a környezet zaja? Milyen hangerőre képes? Milyen a hangzása? Mely tartományokban erős?
Egy in-ear fülesnél nem gond a zajszigetelés, mert a gumipárnák megoldják a dolgot, de koszolódik is a membrán...

[ Szerkesztve ]

(#27617) No-kia válasza #19617792 (#27616) üzenetére


No-kia
őstag

hát zajszigetelés... mellettem TV van csak, amiről tudok nyilatkozni és azt elég szépen kin tarja, hangzás...huh én erősítővel nyomom, és azon van nekem egy basszus erősítéses beállítás, tehát nálam a basszus erőteljes, és rettentően hangos tud lenni így erősítőről :D szimplán gépből még nem hallgattam, az én igényeimet tökéletesen kielégíti, bár egy idő után fáj a fülem(5-6 óra után)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27618) - = Zk = - válasza #19617792 (#27616) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah. Ezt a témát is kivesézük. Marad mki ahol van. Használ, amit eddig :C

Füles
Én vettem sennheizer fülest. Cx300-II.... Ennyit megérdemel a fülem. És a dobhártyám ;]
Nem mertem netröl venní, igy media markt lett a vége. ~15k volt a füles. :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27619) - = Zk = - válasza #19617792 (#27616) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a rákba :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27620) #19617792 válasza No-kia (#27617) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hmm, nem rossz. Lehet, hogy HD201-et veszek. Ha gépről is kipróbálnád (EQ, meg mindenféle hülyeség nélkül), megköszönném. :R EQ, meg basszus erősítéses cuccok elcseszik a hangot, szóljon tisztán, "nyersen", színezés nélkül. :) Ha a hangos TV hangját kin tartja, akkor tömegközlekedésnél is jó lehet. A Combino elég csendes belül, a régi villamosok, meg a vonatok kiba. hangosak, a zajszennyezésről nem hallottak a tervezők? :DDD

Zk: Eézrt is nézelődök a Sennheiser felé, HD201 az eddigi nyertes. Fülesekből CX150, CX200 Street II, CX250, CX300 Street II. Fejesből HD201, HD202, vagy még AKG K512.

[ Szerkesztve ]

(#27621) No-kia válasza #19617792 (#27620) üzenetére


No-kia
őstag

szoftveres csesztetéseket én sem szeretem, de mivel ez erősítő, így a hang szép marad, azért nem kell only basszusra gondolni, csak érzéssel :DDD

tisztának tiszta, csak más erőteljesebb, ha harvderesen változtatod nem lesz elcseszve a minőség

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27622) #19617792 válasza No-kia (#27621) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én még az erősítős csesztetéseket sem szeretem igazán. Minél kevesebb helyen történik változás a hangban, annál jobb, tisztább.

(#27623) - = Zk = - válasza #19617792 (#27620) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm.
Odahaza a géphez egy ősrégi panasonic xbs fejhallgatót használok :C
Nekem sokat számít a basszus. Ugyebár hc-hoz ajánlott ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27624) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27598) üzenetére


nixx-21
senior tag

laikus szemmel nem tudod megmondani de más külsőre is és menüfelépítésre is egy szifon...távolból megismerem sőt mióta iPhone-om van meglátom az apple fülest az embereken és mondom magamba ennek apple terméke van tuti jóarc :DDD :DDD

nem lógok...érettségi szünet van. :U :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27625) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27624) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"Apple terméke van, tuti jó arc."
Hát erről beszéltem :C

Jah. Tényleg. Öcsémnek is :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27626) nixx-21 válasza #19617792 (#27602) üzenetére


nixx-21
senior tag

ne beszélj butaságokat....azért nem volt multitask mert romlott volna az iPhone OS méltán híres gyorsasága...mostis máshogy van emgoldva mert nem fut a háttérben hanem megfagyasztják szó szerint a programot és mikor rámmész "újraindul" persze jóval kevesebb idő alatt és jóval kevesebb RAM-ot felemésztve...

amugy egy laza Jailbreak és máris midnen apple korlátozásnak vége....tudod akár pendrive-ként is kezelni. multi taskot is meg lehet oldani...ne tudd meg mennyi mod van a telóhoz és ha ésszel rakod őket fel megmarad a gyorsaság is és kezelhetőség és a szabadságod is :U :C

ja és nehogymár egy SE viszonyítsunk egy iPhone-hoz és még az SE jön ki győztesen?!
ugyan kéérlek. :' DDDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27627) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27625) üzenetére


nixx-21
senior tag

akinek már van egy Apple terméke az tuti hipnózisban él...:D
de amugy ott a szmájli koránt sem ien alapon ítélek meg egy ember h van e Apple terméke vagy sem :)) :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27628) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27627) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Sweeet ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27629) #19617792 válasza nixx-21 (#27624) üzenetére


#19617792
törölt tag

Fake iPod fülesről nem hallottál? Nap, mint nap látok fehér, Apple füles cuccot, amire bizony más van rákötve.

nixx-21: Igen, de ahhoz, hogy az iPhone-t úgy lehessen használni, ahogy mondtam, hekkelni kell. Jailbreak is hack, minden más is hack. A multitask nálam és sokaknál azt jelenti, hogy a program teljes értékűen fut a háttérben, nincs leállítás, fagyasztás, meg lópikula. Out-of-the-box működjön úgy, ahogy elvárom és az iPhone a büdös életben nem fog úgy működni Out-of-the-box, ahogy elvárom. Gépemre meg olyan fos szoftvereket nem teszek fel, mint iTunes , meg hasonlók. Telefonos PC Suite progik is messze elkerülik a gépemet. Amúgy én addig nem vigyorognék Apple cuccal, amíg azt 100% saját zsebből nem állom. Letetted a kezdőrészletet, és a havidíjjal mi van? Emellett bizonyos szempontok alapján az SE is nyerhet, az iPhone != mindenható, überelhetetlen, mindentudó, mindenben a legjobb telefon a világon. [link]

[ Szerkesztve ]

(#27630) - = Zk = - válasza #19617792 (#27629) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Az utsó képen mit tart a kezében? :U

Amúgy egyetértek veled! Ennyi!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27631) pckownz válasza - = Zk = - (#27630) üzenetére


pckownz
senior tag

Az új 4.0-s szifon szoftvert.
Multitaskos lett a kicsike.

(#27632) #19617792 válasza - = Zk = - (#27630) üzenetére


#19617792
törölt tag

Szerintem az egy plecsninek tűnik, iPhone 4.0 Software felirattal.

(#27633) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Köszönöm urak :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27634) nixx-21 válasza #19617792 (#27629) üzenetére


nixx-21
senior tag

chh.

bocs h 17 évesen iskolába járok és nem dolgozni... :U
de ha megnyugtatja a pici szived nyáron már dolgozni fogok ;) mert akkor van rá időm és normálisabban meg is fizetik az embert, így h ha nem is sokat de legalább egy apró terhet levegyek édesapámék válláról :K

"Out-of-the-box működjön úgy, ahogy "

akkor vedd már le a tuningot a gépedről légy oly szives....
használd alapon a dolgokat....

ha értesz hozzá és megteheted h hackeld/tuningold azt a bizonyos dolgot akkor miért ne tennéd? :U

amugy legujabb hírdetésem :))

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27635) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27634) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én sose szerettem pmbe kérni semmit. Azért nyílt a topic, nem? :C
Nehogymá priviben záklássánák, he! :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27636) #19617792 válasza nixx-21 (#27634) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ennek semmi köze az életkorhoz meg az iskolába járáshoz. Én nem kértem olyat, ami drága és nem magam álltam javarészt, meg amúgy se kaptam volna. Ha iPhone-t kértem volna (az ő zsebükből), akkor úgy elküldtek volna, hogy csak lestem volna.

[ Szerkesztve ]

(#27637) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27635) üzenetére


nixx-21
senior tag

akkor írjak ki mindenhez irányárat? és PM-ben egyezkedés?:D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27638) No-kia válasza #19617792 (#27636) üzenetére


No-kia
őstag

én egy Iphonnal is eltudnék élni egy lakatlan szigeten nettel...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27639) nixx-21 válasza #19617792 (#27636) üzenetére


nixx-21
senior tag

"Egy PC ~mindenre használható, van értelme a modnak, telónál nem sok."
hülyeség, magad ellen beszélsz csak.:D

és igen is életkorhoz van kötve!!
nekem ez a felfogásom, fiatal korban tanuljon az ember és mikor már 17-19 éves akkor kezdjen el gondoskodni magáról és én itt nem azt értem h egyből költözzen el és éljen meg magától (mert szerintem ez 21 éves kortól elvárható, bár ha megtudja oldani az csak az ő büszkesége) hanem kezdjen el munkát vállalni (ha nem is teljesidőben de leglább mutasson szándékot) :U :K

amugy nem kértem...nem állítottam falhoz a szüleimet h:
"VEGYÉL ÁJFÓÓNT :((("
hanem születésnapomra kaptam...
tudod ajándék :U lehet ez a szó a te szótáradban nem létezik

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27640) pckownz válasza nixx-21 (#27639) üzenetére


pckownz
senior tag

hanem születésnapomra kaptam...
tudod ajándék :U lehet ez a szó a te szótáradban nem létezik

Hát nézőpont kérdése. :R :R
Én is kaphattam volna okos telefont, akár iphone-t is. De tudom, hogy ki tudnánk fizetni, még se akarok egy ekkora értékű telefont kapni.

Persze, ha a lehetőség adott rá, éljen vele aki akar. Nekem nem volt rá szükségem, és egy darabig nem is lesz :))

(#27641) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27637) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hülye :W ;]
Adj egy pofont magadnak, majd ha hazamegyek, kapod a másikat;]
Szerk. Odahaza a puszta szándékkal kitörölheted a segged. :U

Nokia
Én görög zitával lennék szívesebben egy lakatlan szigeten. Vagy inkább a gregor bernadett. Ajh, hogy az is mit kapna. 1 hónapig állva sz.rna. Ha hagynám ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27642) pckownz válasza - = Zk = - (#27641) üzenetére


pckownz
senior tag

Én maradnék annál a verziónál, hogy Hefner bácsival.
Az úgy is gondoskodna luxus ellátásról meg nőkről :DD

(#27643) - = Zk = - válasza pckownz (#27642) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Élö guminő nem kell, köszi. :C
Jó ha van egy cseppnyi ész egy nőben. Pl ne sz.rjon az udvar közepére ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27644) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27641) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem értelek fogalmaz má rendesen :DDD

amugy ja lehet kitörölhetem...
16-17 éves korban Diákmunka van csak, az meg felejtős...
nem fizetik meg rendesen még annyira se mint a felnőtt munkát.
szal inkább várok és valami normálisabb munka amirét már érdemesebb kimozdulni :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27645) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27644) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ej, te soha nem értesz engem. Nyeh. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27646) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27645) üzenetére


nixx-21
senior tag

De.....
Ittas állapotba :DDD xD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27647) pckownz


pckownz
senior tag

Valaki tud valamit az intel féle Larrabee-ről?
Elvileg 2010 Q2-ben kellene világot látnia.

(#27648) No-kia válasza pckownz (#27647) üzenetére


No-kia
őstag

azt törölték nem?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27649) #19617792 válasza nixx-21 (#27639) üzenetére


#19617792
törölt tag

"és igen is életkorhoz van kötve!!
nekem ez a felfogásom, fiatal korban tanuljon az ember és mikor már 17-19 éves akkor kezdjen el gondoskodni magáról"

Én is azt mondom, hogy fiatalkorban tanuljon az ember (mondjuk mást is csinálhat tanulás helyett, de ez részletkérdés), plusz ha adódik lehetőség nyári diákmunka végzésére, akkor csapjon le rá. Diákmunka miért is felejtős? Mert nem fizetik meg eléggé? A felnőtt munkákat sem fizetik meg rendesen, szóval... Tudsz ezen változtatni? Nem, két lehetőség van, megszokod, vagy go abroad as Zk did. Diákmunkáért is érdemes kimozdulni, addig sem csak ül az ember a seggén. Tudod, munka nélkül nem terem pénz, ha "most" kell a pénz, akkor a diákmunkát is el kell vállalnod, máskülönben nem lesz. Ha tudsz valami jobb munkát, akkor nekem is szólhatsz. ;] Én is azért vállalok diákmunkát, hogy legyen pénzem, nem mondom, nem kérem, nem is várom el, hogy csak úgy adogassanak nekem drága cuccokat.

Ajándék szó szerepel a szótáramban... :) Ezt elfogadom, hogy ajándék, de vajon véletlen, hogy pont iPhone lett?

(#27650) #19617792


#19617792
törölt tag

Realtek High Definition Audio Driver R2.48, hát, a Realtek FTP szervere mocsok lassú...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.