Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27901) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27899) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nah, joccakát! :R

Köszöntem... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27902) pckownz válasza nixx-21 (#27891) üzenetére


pckownz
senior tag

Én elolvastam. Érdekes dolgok derülnek ki rólad! :Y :R

Zk, a telefon nem mentesít a beszámoló alól!

Píít, Te is jössz még a mázsányi pontyról egy beszámolóval :DD :C

(#27903) pckownz


pckownz
senior tag

Ezt a 4850/70 topicból loptam :DD :DD
Értelem szerűen 4850 és 70 látható a képen :D

(#27904) nixx-21 válasza pckownz (#27902) üzenetére


nixx-21
senior tag

:R :R :R

érdekes dolgok?:D :U

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27905) nixx-21


nixx-21
senior tag

na srácok én indutlam suliba...onnan jelentkezem :)) :)) :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27906) subaruwrc válasza nixx-21 (#27889) üzenetére


subaruwrc
félisten

hát én végigolvastam cimbora, és azt kell mondjam ismerős a történet és egy nagy szívás az egész. szerintem jobban jársz ha nem alázod meg magad jobban, szokták mondani hogy amelyik szekér nem vesz fel azután nem kell rohanni.
én ugyanilyen indokkal lettem lepattintva, mert azt mertem mondani hogy érettségi miatt bocsivan, majd utána rád érek. mondta oké neki is meg van a dolga, majd utána folytatjuk.
utána már az volt hogy neki nincs ideje semmire mert mindig milyen kurvafáradt, hát aztán másra lett ideje érdekes.
tanuld meg mindenkinek arra van ideje amire akarja ;)

(#27907) nixx-21 válasza subaruwrc (#27906) üzenetére


nixx-21
senior tag

:) :) :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27908) WesTM válasza nixx-21 (#27889) üzenetére


WesTM
senior tag

Sziasztok Gengszterek! :R

Nixx papi elolvastam a történetedet, igazi nő sztori, most már tényleg keresek egy spontán kapja be a faszomat csajt akit 25 perc után el lehet küldeni... Te példádból is láthatóan, igen kis % éri meg a befektetést... :((( De azért kitartást! :R

Zk:Drága Barátom kitartást! :R Várom már én is hogy beújíts egy notit, mert így egyszerűen nem tudunk beszélni! Arra majd dobsz egy skypeot, aztán legalább magyar hang lesz a vezeték másik végén! :R

Pckownz: Akkor cimborám röviden leírom a szombati napomat! :R

Terjéki barátommal már terveztük 1-2 hete, hogy kéne már egy ideg horgászatot csinálni, mert elég szopatós korszak közepébe vagyunk mind ketten. A döntés szombatra esett, a szomszédos falu mellett található tóra. 4 órakor kelés, 0 perc alvás után, már az adrenalin bennem volt... Átértünk másfél órás várakozás a napijegyre, aztán bepakolás, alapozó etetés, készülődés kb. fél 7-re ért be az egyik horog, a másik vadonat új feederbotom pedig 7 óra magasságában. A tulajokkal igen hamar sikerült összeugatnom, mert bár elvárják a pontymatrac és sebfertőtlenítő használatát, csak éppen a gyakorlati használatukhoz hülyék, és mocskosul utálom, ha beleszólnak abba amit 3 éves korom óta csinálok. Miután mondtam a néninek, hogy a betadin!!! (emberi sebfertőtlenítő) amit a halak szájára kennek többet árt mint használ, és az általa kék szarnak hívott igazi hal seb fertőtlenítő az amit mi hoztunk és 2400ft 10ml, és használtatni kéne, illetve a pontymatracot nem csont szárazon kéne tartani, 30 fokra hevülve, kicsit megsértődött, meg flegmázott, de igazából leszartam, mert tudtam hogy nem tudnak mi miatt belénk kötni, és tényleg kíméletesen bánok a fogott hallal, mert ez mentalitás, nem csak úgy csinálok, mert kényszerítenek. Na de nem is ez a lényeg, kamatostól visszakapták utána a dolgot. :K

10 óráig igazából nem történt semmi, vártam hogy az etetésre érjenek a halak. Mellettünk is elég sokan horgásztak, de szinte mind itt voltak már 2-3 napja, kapásaik megvoltak a több napos etetésen, csak éppen minden fárasztást elbasztak...

Fél 11 magasságában láttam, hogy pörsenések vannak a közelebbi botom etetésén, nem soká le is görbült a feeder. Első hal 4.5kg. Ezt követően délig fogtam még hármat, Terjékinek 1 kapása nem volt. Mondtam neki üljön át baloldalamra, és a tó legvégét horgássza közvetlenül. Onnantól fogva szinte állandóan fárasztottunk estig. Legkisebb hal 4kg volt!!! legnagyobb 7kg. Átlagsúly 5 kiló fölött.

Voltak vicces jelenetek is. Az első az volt, mikor a 7 kilós tükröset megfogta Máté, hogy épp a fertőtlenítést végeztük, és elfelejtettem a nyeletőt rátenni az orsóra, hátrafigyeltem, abban a pillanatban dőlt is az állványom, odaugrottam bevágtam, a damilom rátekeredett a tripodra, és szakadt is. Hal nyesta...

Másik ilyen, mikor mind ketten 1-1 6 kilósat fárasztottunk a matracon pedig pihegett egy 5ös, a szomszédnak kellett szólni hogy segítsen, mert nem tudunk mit csinálni. Engedje vissza a halat, és segítsen szákolni, mert csúnya helyzet lesz ebből.

Harmadik nagyon emlékezetes moment az volt, mikor már pakoltunk össze, 2 botom bent volt még, új pellet feederemen látom hogy kapás, odaugrok, na mondom még fogok egyet. Bevágok megvan, erre szól Máté is, hogy oké én is! Bevág, neki is megvan, megint páros fárasztás következett, de az ő hala meglépett, az én 5 és felesem még meg lett szákolva. Közbe megérkezett a szeretett nyanya, hogy ő 3 perc múlva megy, és stb. stb. Mondom csókolom még fárasztok, nem hagynak a halak pakolni. Őt az nem érdekli. Mondom engem sem, a zsigával kimegyek én a becsukott sorompón is leszarom. Érthető volt a hepciáskodása, mert mi összesen ketten 107!!!! kg halat fogtunk 12 óra alatt, míg a tavon rajtunk kívül egész nap 3 azaz 3db pontyot fogtak. Az ideg majd szétbaszta őket... Nem is köszönt senki vissza mikor mentünk haza, mondom jól van nemsoká visszatérünk, akár tetszik, akár nem...

Egy pár képet feltoltam picasára, van vidi is, ha valaki igényli tehetek fel belőle. :R

Kép galéria:

Most pedig leléptem, irány a tó!

[ Szerkesztve ]

(#27909) pckownz válasza WesTM (#27908) üzenetére


pckownz
senior tag

Szééép, gratula a mázsa+ halhoz :))
Látom ez ilyen magán tavon volt.

De régen horgásztam, és istenem de szép idők is voltak azok :))

(#27910) subaruwrc válasza pckownz (#27903) üzenetére


subaruwrc
félisten

4850 et fugáznám

(#27911) pckownz válasza subaruwrc (#27910) üzenetére


pckownz
senior tag

Én mindkettőt újrapasztáznám :DD

(#27912) subaruwrc válasza pckownz (#27911) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :DDD

(#27913) - = Zk = - válasza subaruwrc (#27910) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nah, én sem hagynám szárazon őket. Kimeszelném a kakilójukat, ahogy kell ;]

Subaru? Láttad a phs x6 tesztet? :U
Szted?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27914) subaruwrc válasza - = Zk = - (#27913) üzenetére


subaruwrc
félisten

Láttad a phs x6 tesztet?
Szted?...

yes
im a bit disappointed

elfért volna benne mondjuk 9mega l3, meg gyárilag erősebb memória vezérlő és akkor nem egy visszafolytott 6 mag lenne. clock to clock lassabb mint egy 965be ...
nemtudom nem győzött meg , én tuti nem költök rá.

(#27915) - = Zk = - válasza subaruwrc (#27914) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát igen. Picit én is elbizonytalanodtam. De tartom magam a tervben leírtakhoz. Hogy hogyan, azt még nem tudom. Odahaza áll a bál, pénztelenség. Érdekes napok elé nézek....! :U
Noh. Majd meglássuk mi lészen. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27916) westcoastog


westcoastog
veterán

Wow, gyakorlatilag két kötet könyvet sikerült írnotok. :D

Az X6-tól nem dobtam egy hátast, de azért egy 1055T jöhetne. :DDD

(#27917) westcoastog


westcoastog
veterán

holvagytokmármegint, ejnye. :P

(#27918) Varoz válasza nixx-21 (#27889) üzenetére


Varoz
őstag

Üdvözletem!

Elolvastam végig. (Zk cimbi feltettem a kezem :D )
Hát nem semmi történet. Nehéz a nőkkel. nekem is volt már hasonló, csak nem értem akkor, hogy miért nem mondta meg az elején, hogy esélytelen. Na mindegy. Fel a fejjel van még hal a vízben. Amelyik szekér meg nem vesz fel az után csak indokolt esetben futunk. :D

WesTM
Csak egy valamit tudok írni. Gratula a fogáshoz. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27919) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Részben vagyok! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27920) #19617792 válasza nixx-21 (#27889) üzenetére


#19617792
törölt tag

Először is kezdeném a végénél:

"Aki eljutott idáig, annak a legeslegmélyebb tiszteletem! :R
hogy nem adta fel a felénél "úúúúristen?!" vagy "kiezafaszfej" hozzászólásokkal
Számomra a megtiszteltetés, hogy leírhatom nektek az egész.
<3 ATi baráti topik <3"

Hát, én is néztem, hogy azért jól megkombináltad a dolgokat, de ahogy értelmeztem, sikerült azért egész jól megoldani azokat. "Elméletileg" azért van ez a topik, hogy mindenről szó lehessen, címében a lényeg, szóval ennek itt helye van. Akit meg nem érdekel, ne olvassa el, ne böfögjön faszságokat hozzá, mondjuk egyes hírtopikokhoz is tudnám ezen állításomat csatolni... Izgalmas életet élsz, az már biztos! :DDD Gyakorlati tapasztalat híján nem jöttek át 100% az érzések, cselekmények, de azért a lényeget értettem. De igazából nem tudok érdemben hozzászólni. Nekem nem igazán lett volna türelmem ezeket végigvinni, vagy legalább 1 helyen csúnyán elkúrtam volna. ;] Nekem ilyenben, vagy legalább hasonlóban nem volt részem, de valahogy nem is hiányzik. Egyszerűen vagy nincs vér a pucámban egy csajhoz, vagy csak szimplán egy ordas nagy balfasz vagyok, vagy mindkettő, nem tudom. Megszoktam, hogy egyedül vagyok, így nem is nagyon tudok elképzelni magam mellé egy csajt.

[ Szerkesztve ]

(#27921) #19617792 válasza - = Zk = - (#27913) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem rossz az X6, de nem is ütött akkorát, mint pl a Ph2 anno. :) De attól még nem rossz. Mondjuk én nem vennék, mert egyelőre nincs rá szükségem. Egy X3-mal is elégedett lennék.

(#27915) Zk: Ugyan nálunk nem, de a mamánál eléggé nagy bál van, kissé a szakadék szélére kerültek és ott sambáznak...

WesTM: Egyszerűen óriásiak a halak, nem semmi az a 100+ kg fogás... :C

(#27922) grabber válasza nixx-21 (#27889) üzenetére


grabber
addikt

Na sikerült végigolvasni.Vagy 7x végigment a vokálos Jason Derulo - Hide and Seek
Én is ilyeneket írok szerintem nem volt hosszú :DDD

-Tanács.Nem éri meg a csajokért ennyit küzdeni.Hosszú lesz,annyira nem :DDD
Ha már te ennyit szenvedsz vele és nem viszonozza vagy még le is sz@rnak azzal nem szabad foglalkozni.Nézd az ő szemükből.Van egy srác akinek bejönnek és bármit megtesz érte.Meg se kell mozditania a kis ujjat már pasija lehet.Ez egy biztos pont és tartaléknak használják.Mai világban kihasználnak és nem azt kapod amit megérdemelnél,hanem meg is taposnak amikor a földre kerülsz.Vicc :(((
->rossz kapcsolat.Ha a csaj nem érez semmit kétlem később is érezne valamit.Ha valakivel nem tudok most együtt lenni később sem megy,nem is erőltetek ilyen kapcsolatokat.

-Ha eléred,hogy a csaj érdeklődjön/rohanjon utánad akkor vagy profi vagy piszok jóképű :DDD A legviccesebb,hogy olyanok mint a frizbi,eldobod minél messzebbre még is visszajön,pedig ahogy a fiúknál is,nem kéne :( Érdeklődést nem azzal tudsz felkelteni,ha azt szereted amit ő stb. hanem ami egyedé tesz és nem unalmassá [link] Csak a mai fiataloknál már nem igaz.Már nincs értéke annak a szónak hogy barátnő,kapcsolat.Ha vége az egyik kapcsolatnak gyorsan összejön másik sráccal,ne az legyen,hogy dobták,mert az nem menő.

Többet nem akarok most írni erről.Hirtelen elég volt.
Néha dobni kell mint a pókerben,mert rossz lappal vagy blöffölünk vagy dobunk,hogy végül nyertesként hagyjuk el az asztalt.

Vad idegen csajt nem hívok meg italra,mert ne használjon ki.Inkább ő hívjon meg,ha nem akar olyan lehetőséget elszalasztani mint amilyen én vagyok :R
Prédikálok,amikor nekem sincs barátnpm,de ez az én hibám.Nem cselekszem,nem töltök időt csajozással mert nincs(nyáron minden napot azzal töltök majd :K ),harmadrészt mert válogatós vagyok.Se rocker,se plazacica,se dohányos Ez ha nem teljesül esélytelen+ feltételben,se minden nap bulizós,és csak okos,ja és legyen rajta fogni való :DDD
Most éppen egy régi lánnyal msn-zek :((( Rohadt mai világ,mindegy akivel rég nem találkoztam.Akármikor beszélgettünk,nem tudtak minket lelőni.Mindenről eldumálunk,nincs kínos csend.Mikor van ilyen?Ritka.Majd találkozunk valamikor.Érzés nélkül nem lehet együtt lenni,volt hogy ágyban magam mellé néztem és néztem az arcát és elgondolkoztam,tetszik-e nekem,de nem.Csak a belső dolgai miatt szerettem bele,de ez nem elég :( Külső nélkül semmit nem ér,ahogy belső nélkül sem.Ha az egyik hiányzik akkor nem tökéletes :(

How i met your mother S05E16-17 kötelező
Ez is mennyire igaz.A kapcsolatban van egy törekvő és egy megnyugvó.A megnyugvó azért az,mert nála jobb partnert nem hiszi,hogy találna.Ezért elégedett a kapcsolattal,a másik a törekvő,meg nem biztos,hogy találna jobb párt ezért megelégszik a biztos mostanival.

Szóval ha csajozós buli este lesz szóljatok :D Rám férne. :K Atb Rio Júniusban ott leszek ha élve nem is.Az biztos egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#27923) nixx-21 válasza grabber (#27922) üzenetére


nixx-21
senior tag

-Ha eléred,hogy a csaj érdeklődjön/rohanjon utánad akkor vagy profi vagy piszok jóképű

Ha nem lenne belém nevelve, hogy "legyél becsületes fiam"
és tudnék geci lenni olyanokkal is akik nem érdemlik meg akkor irtózatosan profi lennék... :)) :D de majd meglátjuk mit és hoygan igazol be a sors :))

másik ,hogy én oké, elsőre külsőre itélek mint sokan mások
de elég szimpatikusnak lennie ,hogy leálljak vele beszélgetni és amint megfog valami a személyiségében onnantól kezdve borul a bili...
így én inkább személyiséget szotkam előnyben részesíteni, persze a külső sosem elhanyagolható szempont... :U
harmóniában kell lenniük egymással, mert amint modntad ha az egyik hiányzik akkor az már nem jó. hiába néz ki atomjól ha gusztustalan, undorító személyisége van, vagy hiába van hibátlan (számomra) megfelelő személyisége ha bűn ronda... :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27924) grabber válasza nixx-21 (#27923) üzenetére


grabber
addikt

"Légy jó és magányos leszel" :O

(#27925) Varoz válasza grabber (#27924) üzenetére


Varoz
őstag

Ez sajnos már csak ilyen.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27926) nixx-21 válasza grabber (#27924) üzenetére


nixx-21
senior tag

furcsán igaz egy mondás....... :U :( :)
de semmi sincs veszve barátaim huzzunk bele....több millió halacska úszik még az akváriumban :C :C

ezzel a pozitív gondolattal el is távozok aludni :R :R
nyugodalmas jó éjszakát kívánok! :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27927) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nah, vagyok. És senki sehol. Ahogy lenni szokott. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27928) Varoz válasza - = Zk = - (#27927) üzenetére


Varoz
őstag

Én még itt vagyok, igaz nem sokáig. :D
Csak köszönni jöttem amúgy is. :R

Jó éjszakát!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27929) grabber válasza - = Zk = - (#27927) üzenetére


grabber
addikt

Fekszem én is kivételesen,holnaptól sokáig fogok tanulni :(

(#27930) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Jó éjt nektek :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27931) grabber válasza - = Zk = - (#27930) üzenetére


grabber
addikt

Ez az X6 nem lett nagy szám :( Többet vártam volna,nagyon durva lemaradásban van :O
Q6600 még most is jó vétel volt 2 éve 30k-ért

(#27932) - = Zk = - válasza grabber (#27931) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát igen. Meglepődtem én is. :U

Earl!
Ságíts. Függetleníteni kéne egy k510i telót. How? :Y :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27933) pckownz


pckownz
senior tag

Hehh. Felvilágosítottak a 4850/70 topicba, hogy nem a vga-m haldoklik az új Splinter Cell: Conviction alatt, hanem a virágbolt edition hibája... :D

(#27934) pckownz


pckownz
senior tag

Ma a p2p-hálózatokon megosztott jogvédett tartalmak adják a globális internetforgalom 20, az európai forgalom 29 százalékát – állítják.

Ezt egy itteni cikkből szedtem.
Kíváncsi lennék a hazai helyzetre is. 50%? :D
Vagy esetleg kétharmados többség is megvan? :DD :DD

(#27935) subaruwrc


subaruwrc
félisten

kivan a faszom nem kicsit, ezt tudnám most ide írni.

(#27936) nixx-21 válasza subaruwrc (#27935) üzenetére


nixx-21
senior tag

What's wrong man ?:F

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27937) subaruwrc válasza nixx-21 (#27936) üzenetére


subaruwrc
félisten

ha azt tudnám-.-

(#27938) subaruwrc válasza nixx-21 (#27936) üzenetére


subaruwrc
félisten

kicsit besokalltam attól , h állandóan csak a pofánverést kapom, segítek valakinek, délutánokon keresztül hallgatom a baját, utána annyira nem képes hogy elköszönjön ha lelép a kibaszott msn ről, a legjobb barátom offolja a szombati bulit, mert egy másik osztálytársunkkal megy partizni, mondván azt most jobban adja,... , abból h ph-n nulla lett a segítőkészség, meg ha valakinek írok valamit üzleti célból és neki nem tetszik akkor baszik visszaírni és én várjak vagy jegeljem a cuccot a semmire...

(#27939) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok legények! :R

Sikeresen levezettem ma is egy nagy adagot, mamánál füvet vágtam, felástam a kertet,kicsit rendet tettem az udvaron. Utána itt berényben egy gépet raktam újra, most fatert várom, hogy kimenjünk e pecázni...

MAI ZENE: Temple One Feat. Hannah Ray - Autumn Leaves (Estiva Remix)

HIDEGRÁZÁS VESZÉLY! :D

(#27940) pckownz


pckownz
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁ jövőhéten megyek haverral pécsre, utána Pannónia Fesztivál :DD :DD :DD
Neeee, kimenő suli alól 1 hétre, neeeeee :Y :Y :Y :C :DD

(#27941) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Spanom fillérekért adja a 4870esét. :W
Ha még jóval később meglesz neki, rárontok :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27942) grabber


grabber
addikt

Valaki Szegedi ifjusági napok?

Europe,Chicane,Scooter :C Scooterre is ki kell mennem.Ez a sorsom :D ATB-re is,de ott nincs ilyen [link]

(#27943) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Earl drága meddig melózol?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27944) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Az annyát. :W del pls.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27945) #19617792 válasza - = Zk = - (#27932) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ment PÜ, mivel kényes téma.

Itteni idő szerint 16:30-ig melózok, de kicsit több, mint 2 óra (~18:40) míg hazaérek... :W

Ha fillérekért adja a span a 4870-et már csak teszt célból is csapj le rá, szerintem. :K Így nem tartom eszement ötletnek a CF-et. :)

[ Szerkesztve ]

(#27946) grabber


grabber
addikt

(#27947) - = Zk = - válasza #19617792 (#27945) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Áh, köszöntem. :R
Mért nem jó. Tod? Gépem nincs. ;)
nck kód kéne. :U jöhet pü:C

Melóidőben nem zargatlak. :R :C

Aprópénz, az a under 30k. Lassan lesz cf. Lassan. :C

De a phs hatmag teszt kiborított. Kiábrándító! De nem tántorít el a vásárlástól. Ahoz többnek kell történnie. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27948) WesTM válasza - = Zk = - (#27947) üzenetére


WesTM
senior tag

Sziasztok!

Szia Drága Barátom!

Én nem ugranék be a helyedbe a 6 magba. Sokba kerül, és hát őszintén szólva nem olyan lett amilyennek kellene lenni... Meg hát 940ről váltani? :Y Átgondolnám a dolgot a helyedben, mert azért nem kis pénz. :K :R :R :R Gyakorlati hasznát nem nagyon fogod venni. Akkor inkább spór a bulldozerre! :R

MÁS: Éjszaka ráfekszek az FL stúdióra, fantasztikus jó trance zenéket lehet vele csinálni, végre kiélhetem magamat. :K :B

Egy példa: [link] Szerintem kurvajó. Pláne ha kreatív magömlésem lesz, és valami szívhez baszó számot sikerülne csinálnom. :K Csak majd kéne szerezni valami vokált. :K

Egy kis altató zene: Aven - All I Want Feat. Ida Helen Fjeld (Ferry Corsten Mix) csúúúúnya. :D

[ Szerkesztve ]

(#27949) subaruwrc válasza - = Zk = - (#27947) üzenetére


subaruwrc
félisten

inkább buldozer..

(#27950) nixx-21 válasza WesTM (#27948) üzenetére


nixx-21
senior tag

apppppppukáááám :Y :Y :Y :Y :C :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.