Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27151) Varoz válasza nixx-21 (#27149) üzenetére


Varoz
őstag

Nem mész innen. :((( :DDD
Nekem így nem írsz.

#27152
Én csak kinyílvánítottam a nem tetszésemet az ötlet iránt. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27152) nixx-21 válasza Varoz (#27151) üzenetére


nixx-21
senior tag

akkor ne tessék basztatni a style-omat szevaszcsőőő :DD :DDD :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27153) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27152) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Miért ne?...;]
Indokold meg pls

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27154) westcoastog válasza nixx-21 (#27152) üzenetére


westcoastog
veterán

legyé ember a f.szodon, hagyd ezt a nyálas hülyeségeket, ezt akarják mondani. :D

[ Szerkesztve ]

(#27155) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27153) üzenetére


nixx-21
senior tag

mret így fgook ínri ;] ;] ;]
:))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27156) Varoz válasza nixx-21 (#27155) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem megfelel. Ha nem írsz így nem is szólok. :D
Tudom én. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27157) nixx-21 válasza Varoz (#27156) üzenetére


nixx-21
senior tag

én se írok így ha nem kezdenek el basztani a nagyok :( :B xĐĐĐ

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27158) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27155) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tök mind1 mit csinálsz, ugyanúgy utállak, ahogy régen :))

157
Ez az élet :R
Baxtatnak. Tűröd, vagy tudod kezelni. ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27159) No-kia válasza Varoz (#27146) üzenetére


No-kia
őstag

miért? 600K egy olyan, az nem sokkal drágább mint amiket linkelsz...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27160) Varoz válasza No-kia (#27159) üzenetére


Varoz
őstag

Tényleg? :U
Hol?
Mert használtautón 1,85 milló a legolcsóbb.
Bár már az luxusadós. :W

#27161
És ha én olyat szeretnék, hogy ne basztasson senki és én se basztatok senkit?
Bár tudom ez nem játszik, mert valaki úgy is basztatni fog, ha hagyom. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27161) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27158) üzenetére


nixx-21
senior tag

ohh , ZK, én is szeretlek <3<3

amugy ja adom...:D tudni kell kezelni :K :R :R
erősebb kutya baszik alias vagy te basztatsz vagy téged basz(tat)nak:D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27162) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27161) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Csak 3 betű a különbség irásban. A való életben viszont nincs különbség. :W
Majd rájöttök ti is :U :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27163) No-kia válasza Varoz (#27160) üzenetére


No-kia
őstag

japánban, ami használtautón van azok nem 600lovasak, egyébként van ott is egy 200hp körüli 900K-ért

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27164) Varoz válasza No-kia (#27163) üzenetére


Varoz
őstag

Bazz, japán a faszomat se érdekli. :DDD
Amúgy is ott jobb kormányosak a taligák. Így ez nem ér. :N
Az a 200 lovas Skyline meg olyan snassz, túl alap. :DDD
Meg amúgy is 600 lovasról volt szó. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27165) No-kia válasza Varoz (#27164) üzenetére


No-kia
őstag

tudom, azt csak a hasznaltauto.hu-hoz mondtam, miért eddig hány skyline-t láttál ami balkormányos? van pár átépített és snaszz, ezek így jók, jobb kormánnyal :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27166) Varoz válasza No-kia (#27165) üzenetére


Varoz
őstag

Bazz tényleg, a skyline jobb kormányos. :W
Akkor már egy EVO vagy egy BUBU. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27167) No-kia válasza Varoz (#27166) üzenetére


No-kia
őstag

én azért maradok a skylinnál, vagy silviánál xD persze én nagyon nem az utcai használatról beszélek

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27168) Varoz válasza No-kia (#27167) üzenetére


Varoz
őstag

Hát itt már én sem. :))
EVO teszt
"Például az, ahogy 140-ről ötödikben ellő. Nem gyorsul, ellő."
Ja és mindezt 4 hengerrel. :C :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27169) westcoastog


westcoastog
veterán

nagyon vad, kivinném az autbahn-ra. :C :C sírnom kell, kész gyönyörű. :O

(#27170) No-kia válasza Varoz (#27168) üzenetére


No-kia
őstag

hát amit most hoztak be magyarországra skyline-al 245-nél váltják az 5.-et.. :U

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27171) Varoz válasza No-kia (#27170) üzenetére


Varoz
őstag

Az ok, de itt sem az van, hogy 5-ben ennyi a sebesség, hanem 140-ről ellő. Ami azért is érdekes, mert azért ilyenkor nem lehet túl nagy a fordulat.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27172) No-kia válasza Varoz (#27171) üzenetére


No-kia
őstag

jóh én is gondoltam, hoyg nem ot kezdődik az 5.... nekem akkor is a skyline kell, neked jó a lancer, legalább nem veszünk össze majd xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27173) subaruwrc válasza westcoastog (#27169) üzenetére


subaruwrc
félisten

ezt lesd meg

vagy ezt

[ Szerkesztve ]

(#27174) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Uh. De odalépnék egy gt500 superchargednek. Ah.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27175) westcoastog válasza - = Zk = - (#27174) üzenetére


westcoastog
veterán

(#27176) westcoastog


westcoastog
veterán

Wá valaki dobjon meg egy htc hd2-vel, nagyon bejön. :Y :C

(#27177) nixx-21


nixx-21
senior tag

JÉÉÉÉZUS ÚÚÚRAM ATYÁÁM :Y :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27178) westcoastog válasza nixx-21 (#27177) üzenetére


westcoastog
veterán

:Y :Y :Y

(#27179) - = Zk = - válasza westcoastog (#27175) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ahogy sir. Ahh.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27180) - = Zk = - válasza westcoastog (#27175) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ahogy sir. Ahh.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27181) westcoastog válasza - = Zk = - (#27179) üzenetére


westcoastog
veterán

azt üvölti hogy aszfaltot akarok zabálni, de sürgősen. ;]
nah mentem elteszem magam, jó8! :R

(#27182) grabber válasza westcoastog (#27169) üzenetére


grabber
addikt

Nagyon nem bírom az ilyen japán kocsikat.Agyon tuningolt 1000Le mind és kitudja meddig bírják ezt az alkatrészek.Ahhoz meg jó pár ház árát rá kell költeni,hogy minőségi alkatrészeket vegyél.
top gear nos Nitroval mindent meg lehet oldani persze ;]

Arról nem beszélve,hogy kanyarban,hogy megy?Meg az is,hogy vezethetetlenek,mert túl erősek.Meg a turbókat rühellem.Mindegyikbe beleraknak kettőt azt csá,hogy ne legyen turbolyuk.Általában a japán kocsik kedvelők utálják a Ferrari-t pedig abban hány turbo van? ;] 0 ahhoz képest elég jól megy :DDD
Szegényeket mentse meg az Isten egy Ferrari FXX Evoluzione turbosított tuningolt változatától,mert ha az alap adatokat nézzük :))
The V12 engine will generate 860 PS (630 kW; 850 hp) at 9500 Nem sok :(
giving theoretical top speed of 400 km/h but is limited to 340 km/h alakul :U
0-100 km/h in 2.5 seconds Hehe ;]
+a Ferrari név garancia,hogy a kanyarokban sem lassú

Most találtam,ez egy Űrrepülőgép :Y

Csak a Ferrarit hoztam szóba,de a Porsche-ban,szinte alapból van turbo.

[ Szerkesztve ]

(#27183) Varoz válasza grabber (#27182) üzenetére


Varoz
őstag

Azért egy EVO közel sem vezethetetlen. :N

A Porsche-ra meg Nissan GT-R. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27184) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Ki merre?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27185) grabber válasza Varoz (#27183) üzenetére


grabber
addikt

Evo meg nem egy agyontuningolt kocsi,hanem olcsó gyári kocsi,ami egy szörnyeteg.
Azzal nincs is bajom.Celica-t sem tartom jü kocsinak,mert alapből csak 180-al tudott menni,az edzőmnek az új fajtából volt egy olyanja és nem nyűgözött le.
Pláne akkor amikor 7-en utaztunk benne :D

(#27186) Varoz válasza grabber (#27185) üzenetére


Varoz
őstag

Na és a Nissan GT-R? Azért az se kutya.
A Ferrariról eszembe jutott a Halálos Iramban. Ott is a csávó nagyképűen mondta, hogy ez egy Ferrari aztán mégis alul maradt. (Itt nem a Ferrarit akarom fikázni, ne vedd magadra, csak egy szösszenet :R )
Az ilyen tuningolt verdáknak megvan az előnye. Olcsó. Akár már egy Civic is jó alap lehet.

Na jó megyek én, holnap suli, mindjárt 2 óra és még nem alszok. :DDD

Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27187) - = Zk = - válasza grabber (#27185) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Maradok az elérhető kocsiknál. Bmw 740d. A régi.

Lottó 5ös kategória: Ford gt, gt 500 supercharged, bmw e39 m5, dodge charger r/t, lancer evo ix, skyline. Subaru-t soha!!:(

De majd kiderül, mire lesz pénzem. Mert venni egyszerűbb mint fenntartani. Szvsz :R

Varoz
Én még csak most végeztem a gályázással :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27188) Varoz válasza - = Zk = - (#27187) üzenetére


Varoz
őstag

Gályázásról jut eszembe. Elintéztem a nyári gyakszit/melót, minimálbérben egyeztünk meg. Azt mondta az 500 forintos órabér. Az nem rossz, pláne ha tényleg óra szerint lesz és ha több óra lesz akkor több lóvé. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27189) - = Zk = - válasza Varoz (#27188) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Büszke vok rád is honfitársam :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27190) grabber válasza - = Zk = - (#27187) üzenetére


grabber
addikt

Lottó: Ferrari F430 vagy 599,mondeo 1(ami most van,csak kicsit felújítva),focus,Phateon(ezt most találtam ki,pedig nem vagyok VW-és)Más nem is kell.

Suzuki.Ocsó,csak olaj és benya kell bele.Alkatrészekkel meg megdobálnak annyi van.Igaz csak itthon.Fenntartani olcsó,keveset fogyaszt a kis motor relatíve,de annyira nem lassú,mert könnyű a kocsi.

(#27191) - = Zk = - válasza grabber (#27190) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ferrarit soha. Nem tudnám kihasználni. Nem a magyar utakra való. És alapból utálom. Ahogyan a mercit is. Bár egy audi a8 jöhetne.

Suzukit szintén soha. Nem jön be. Undorító forma, és drága ahoz képest hogy suzu. Büszke vok mert hazai termés, de ink bkv. :R

Jah, és benzinest akk veszek, ha csalódtam a dízelben. :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27192) grabber válasza - = Zk = - (#27191) üzenetére


grabber
addikt

Kimondta,hogy magyar utakon kellene használni.Ki lehet menni versenypályára is :U
Meg csajozni is jó benne,neked is jól jönne ;)
Első oldal közepéig mindenképp olvasd el
Csak a bevezetőt olvasd el,állat lett :C

Ja és azt is írják hétköznapinak is simán használható lehetne.Kicsit hangos max annyi.

[ Szerkesztve ]

(#27193) - = Zk = - válasza grabber (#27192) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nekem hétköznapi használatot jelenti az autó :U

Érdekes írás. Kiv lennék egy full laikus véleményére is.
Maradok a 7es limómnál. :C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27194) grabber


grabber
addikt

Már megint egyedül.Már ZK te sem vagy fent?
Muszáj lesz erőltetnem a csajjal a találkozásokat :D

(#27195) - = Zk = - válasza grabber (#27194) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem látszik, hogy írtam, he? :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27196) grabber válasza - = Zk = - (#27195) üzenetére


grabber
addikt

1 percel előtte írtál,akkor még javában írtam a hsz-t.Utána meg a lokál menüéontban megint én voltam az utolsó hsz író :N

Még lexus-ra lennék kíváncsi.Sajna nem vezettem gy nem tudom milyen lehetne,de egy Hibridben ültem már.Rx430-as volt.

Viszont fekszek,mert reggel korán kelek 9-kor :O

[ Szerkesztve ]

(#27197) No-kia válasza grabber (#27182) üzenetére


No-kia
őstag

hát, a 91-es skylineokmár majdnem 20 évesek, , de ha ezekből nem is, de a 95 körüliekből japánban még mindig több száz db szaladgál az utcán!!! 1000LE fölötti teljesítménnyel... nem romlanak ezek el csak úgy.

lelet mérve az új magyar skyline, 650LE, 350 a vége :DDD az autó mint mondtam csak 600K volt( bűár a srác forgalomba helyezte így lett 4millió) és 1000LE-ig megsem áll

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27198) - = Zk = - válasza No-kia (#27197) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Miért lett olyan sok a forgalomba helyezés? :Y
Kép, hír az autóról? :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27199) pckownz


pckownz
senior tag

Ha már auto, nálam ő a befutó :R

Illetve egy francia 206-os wrc. :))

[ Szerkesztve ]

(#27200) - = Zk = - válasza pckownz (#27199) üzenetére


- = Zk = -
félisten

A francia csak a sexben jó, tessék megtanulni. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.