Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28801) Varoz válasza - = Zk = - (#28767) üzenetére


Varoz
őstag

Hallod, nem tudom, hogy bírtad ki, hogy nem vágtad pofán. Utálom az ilyen embereket. Kicsit visszább vehetne, hisz a fél világot a magyarok találták fel. Akkor mit akar még? :W

A hardver-teszt-es kép jó, főleg az átlátszó ruha alatt a fehérnemű. ;]

WesTM
Hát ezt sajnálattal olvasom. :( Akkor úgy jártál, mint én.

Én a tételekkel úgy voltam, hogy az írásbeli előtt egy-két héttel már és onnantól kezdve egy fikarcnyit se tanultam. Csak pihentem és nekem bevált. Jó a matek nem lett olyan jó, de az a tanár miatt. Meg az angolom lett kaka. Én úgy voltam vele, hogy ha addig nem tanultam meg akkor nem is fogom. Ha meg már megtanultam akkor vizsga előtt kár bolygatni.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28802) westcoastog válasza WesTM (#28800) üzenetére


westcoastog
veterán

hát igen, most főleg hogy szétbaszcsiz az ideg, törit még kikell javítanom, meg a matekot, de a tanár azt mondta "pult alatt" beírhat egy 5-öst órai munkára. :U de a törihez még egyet tuti kell felelni, szóval megy a nyalás a tanárnak, hú ha minden úgy lesz suli végére ahogy kell én nem is tudom mit csinálok olyan boldog leszek, lehet bekéne rá baszni, vagy valami hasonló, de meg kell ünnepelni a suli végét mindenképp. :K

(#28801) Varoz
jaja, a csaj subaru mellett nagyon jól néz ki, én is tanítgatnám neki önteni a nitrót szívesen, van nekije fogásérzéke. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#28803) WesTM válasza Varoz (#28801) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

Az a baj, hogy matekom nekem is katasztrófa lett, tehát a célzott továbbtanulás ugrott, menekülő útvonalak vannak, úgyhogy nem aggódok e végett. :K

Csak az a gond, hogy sok a tétel, fejemben irodalomból kb. semmi nincs. Legalább nagyjából legyek képben. :D Töri az szerintem menni fog, angol info nem ügy. :K

Hát majd nekiállok időbeosztást csinálni, aztán túl leszek rajta. Keddhez nincs semmi kedvem, mocskosul nem érdekelnek az eredmények, miért nem lehet a végén elmondani? :D Másrészről nem akarok az iskola közelébe menni, bemegyek megnézem, aztán jövök is. Nem hagyom hogy felidegesítsenek, verekedés lesz! ;]

Na legények, én már hulla vagyok, nem volt egy jó hét, remélem következő jobban sikerül. Kezdek ilyen depresszió-letörtség hármasba beleesni, amin a jövő pénteki buli sokat fog javítani! ;] Ha ott nem csajozok be, akkor sehol soha. :D

westcoastog:Ha másodikos vagy, akkor szard le a jegyeket. Semmi nem múlik rajta. Én sem foglalkoztam velük. HA harmadik végén vagy, akkor 4-es legyen meg, még a hármas se rossz, összességében nem múlik rajta sok pont (1-2.) :R

Az idei nyár nekem is a szétcsapásról fog szólni, meg megpróbálok újra valami jó lánykát összeszedni! Egyre többet van "szerelem" hiányom. :D

Jó éjszakát Cimborák! :R

[ Szerkesztve ]

(#28804) #19617792 válasza westcoastog (#28802) üzenetére


#19617792
törölt tag

"én is tanítgatnám neki önteni a nitrót szívesen, van nekije fogásérzéke"

Szerintem máshoz is van fogásérzéke. ;]

(#28805) subaruwrc válasza #19617792 (#28799) üzenetére


subaruwrc
félisten

esélyes főleg ha belenyúlok valami jobb darabba. mindennapra nem is de teszteken igen.

West
van még csak hosszúak. majd holnap feltolom aztán élvezkedhetsz :D :R

(#28806) grabber válasza WesTM (#28800) üzenetére


grabber
addikt

Ferrari challange vip jegyet veszel.Mert én is ki szeretnék menni,de már szeretnék egy Ferrari-ban ülni.

(#28807) westcoastog válasza WesTM (#28803) üzenetére


westcoastog
veterán

még "csak" 11.-es vagyok, majd a 12-be kikurtan oda kell taposnom, de a 4-es nekem álom, piszok rossz tanuló vagyok, hülye ehhez az egész értelmetlenséghez. :F

(#28808) grabber


grabber
addikt

Tök jó.Kiderült az egyik csaj barátom két hét múlva megy ki Amerikába szeptemberig.Ez még ok,de én most tudtam meg és nem tőle hanem másik haveromtól.
A másik dolog,2 hete voltam iszogatni velük és kb abból állt,hogy a csajjal végig én dumáltam és mindent megtudtam róla(mintha eddig nem tudtam volna sokat),azt is amit nem kéne,de ezt valahogy kihagyta :W

Most kéne egy bulit szervezni de kb olyan itt az egyetemen mintha két érettségi vizsga között házibuliba elmenni.De muszáj lesz+haver szülinapja ;] Durva lesz,attól félek.

Szobatársamat most hívta fel a csaja miközben már aludt.Mondta baby,pont most,aludtam.Majd megbeszéljük jó éjt :DDD

Nem hogy több csaj lenne körülöttem egyre kevesebb lesz+egyre több indokom van miért ne legyen :DDD

Haver szakított a barátnőjével akivel most egy albérletben laknak még mindig és a barátnőjének a testvére is ott lakik.Nem egyszerű eset :DDD Amikor megtudta,hogy a nővérét a legjobb barátjával jár már volt kínos hangulat.

Ki akart történetet az most kaphatott.De tanulok tovább,mert a csajokat sose fogom megérteni :D

ZK: Te kellesz most.Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#28809) nixx-21


nixx-21
senior tag

na srácok...mizujságvan?

itt gyengeséééég :DDD
mindjárt íroka csajnak egy sms-t..:D nagyon a szakadék szélén mozgok x)
sztetek ha oroszul írom le a cuccost az gáz?:D mert ha lefordítatja valakivel akkor borul a bili :DDD

я скучаю по Вам
csakhogy meglegyen mit köll írni :D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28810) grabber válasza nixx-21 (#28809) üzenetére


grabber
addikt

Fordítsd le google translate-el.Mivel oda felé is rosszul fordít,ha megpróbálná visszafordítani már reménytelen :DDD Hiányzol?

na srácok...mizujságvan? csak 1 hsz-t olvass vissza.THX.

[ Szerkesztve ]

(#28811) nixx-21 válasza grabber (#28810) üzenetére


nixx-21
senior tag

azaz.:D odafele jól fordította a webfordítás...
plusz megkérdeztem egy anyanyelvű oroszt( konkrétan a Linát :D )
meg volt legjobb barátomat aki oroszul tanul és mindhárman ezt mondták...
я скучаю по Вам
viszont magyarra már érdekesen fordítja a webfordítás.. xDXD
szerk: ellentétben a google translate jól tolja:Y mindegy ugyse tudja begépelni mert nem tudja h kell kiejteni a betűket :DDD

olvastam olvastam....az albérletes sztori komoly :DDD
neked meg itt az ideje csajozni tökfej :Y

wáááááááá ezeke a régi state of trance-k :F 390-es elején a "not enogh time" nagyon odateszi magát :B

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28812) grabber válasza nixx-21 (#28811) üzenetére


grabber
addikt

Mennék én csajozni de egyedül nem jó.Barney sem egyedül megy :DDD Egy valaki hív,Klemens de a studióban nem akarok.Oda elérhetetlen csajok mennek.

Cygnes-Mr Sam Feat. Claud 9 Minden maxon,basszus masszírozza az agyamat,miközben töltöm fel tudással.Zsír ez a füles :))

Albi sztori kicsit nehezen értelmezhető.De ha sikerült grat :K

[ Szerkesztve ]

(#28813) nixx-21 válasza grabber (#28812) üzenetére


nixx-21
senior tag

tőőőőcsed tudással tőcsed...

amugy mien korosztályban mozogsz?:D
mert minden 2. péneken (nyáron minden 4. pénteken is) házibulim van :K
ahova az ATi topikos tagok automatikus meghívást nyernek :U
bár eddig még senki nem élt vele :N
de ha gondolod lenézhetsz csajozni itt normális közösség van és mindig volt valami kavarás , tehát akik singliként jöttek nem mindig távoztak magányosan :P :)) :D

16-21 éves korig mozognak itt az emberkék:D de az átlag az 18 :C

zene az nem rossz :K portalból a számítógép hangjára emlékeztet a vokál :D
(na az egy iszonyatosan jofajta gém....és ha joltudom folytatása is lesz :DD, első részt meg ingyen megkaptam steam-től :C )
na de én befekszem az ágyikómba....szifonról még felnézek párszor alvás előtt

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28814) grabber válasza nixx-21 (#28813) üzenetére


grabber
addikt

Linkeltem képet magamról meg itt van mennyi idős vagyok:

Na jó 21 vagyok március óta.Ne kelljen számolni :DDD Az a gond itt punnyadok,pedig mennék mindenhova majdnem.Csak nincs aki bírná a tempót :DDD Kocsi,csajok,sport,kirándulás,buli,lanparty szóval van minden.

Portal nem játszottam,nem is szoktam,mert fölöslegesen elveszi az időmet.Nincs kézzel fogható eredménye, mint a wow pl.Az csak 2 hónapig játszottam megnéztem milyen azt csá.
Csak a NFS 3-4,street rod 2,simcity 2,Ferrari challenge ezzel játszom néha.

(#28815) nixx-21 válasza grabber (#28814) üzenetére


nixx-21
senior tag

Akkor vegyem úgy h eljössz?:))

amugy portalhoz annyit , hogy azért fogott meg annyira mert azon kevés játékok egyike amiben tényleg gondolkozni kell, számít az IQ és az EQ egyaránt :K és erre még rájön az epikus rész (csöpnyi bezártságérzet és a végén az üldözés)
komoly kis gamma egyszer próbáld ki mindenképpen :K

na elküldtem az smst:))
kiváncsi leszek :D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28816) grabber válasza nixx-21 (#28815) üzenetére


grabber
addikt

Ilyet nem utasíthatok vissza :R Így ismertem meg Qru,Kasza,Gyalo,Belahege.Csak korcsolyázni mentem,majd bulizni,majd lett belőle gyorsulási verseny és lanparty.
"Egyetlen kaland többet ér, mint ezer egyforma nap, amit kényelemben és jólétben töltök."

Majd a nyári szünetben,akkor talán lesz szabadidőm ;)

(#28817) nixx-21 válasza grabber (#28816) üzenetére


nixx-21
senior tag

Jolvan majd elhívjuk őket is :C
dátumok...
Jún 11.
Jún 25.

Na de én mostmár tényleg húzom a lóbőrt :R
jóccak grabber, jóccak ATi topik:)):R

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28818) grabber válasza nixx-21 (#28817) üzenetére


grabber
addikt

Közben még a csajnak a búcsú partyt is be kell csúsztatnom.Alakul a dolog.

Balcsira is megyünk 6 szobás nyaralóba bulizni :DD Atb,Scooter koncert.Ennek a nyárnak muszáj jól sikerülnie.Ferrari challenge is ha elvinnének egy körre akkor már jobb nem is lehetne.Életcél Ferrari-ban ülni.Csajt meg szerzek magamnak az nem gond,csak cselekedni kell :K

Most tanulok,hogy a suli is relatíve jól sikerüljön.Be vagyok zsongva rendesen :C

[ Szerkesztve ]

(#28819) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nah. Voltunk partyzni. Kellemesre ittuk magunkau. De p.ncit nem hoztunk :W
Nah tán majd márkor :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28820) grabber válasza - = Zk = - (#28819) üzenetére


grabber
addikt

Üdv a klubban :DDD

(#28821) - = Zk = - válasza grabber (#28820) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hurá! De p.ncit még mindig nem kaptam a kicsi zk hegyére. Tán a tagsággal kapom!? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28822) grabber válasza - = Zk = - (#28821) üzenetére


grabber
addikt

Talán ennél jobb :DDD

Tagságit csak személyes regisztráció után van lehetőség,szóval vagy te jössz ide vagy engem juttatsz ki ;]

Legalább nem terheled le a hálózatot :C
1. Az emberi test 75MB-nyi genetikai információt tartalmaz.
2. Egy spermium így 37.5 MB-ot ( nő=37,5MB+ffi=37,5MB – általánosságban 1 petesejt találkozik 1 db spermiummal)
3. Egy milliliterben 100 millió spermium van.

Gondolatmenet:

Általánosságban egy alkalommal 2.25 ml-t lövünk ki 5 mp alatt.
Igy a fütyi sávszélessége:
(37.5MB x 100M x 2,25)/5 = (37.500.000 x 100.000.000 x 2.25)/5 = 1 687 500 000 000 000
tehát: 1687,5 TeraByte/s

Ez több mint egymilliárd floppy, vagy 2 millió CD lemez / sec.

[ Szerkesztve ]

(#28823) subaruwrc válasza grabber (#28822) üzenetére


subaruwrc
félisten

nekikezdtem a seggelésnek énis hát nem mondanám kellemesnek .... :W

(#28824) grabber válasza subaruwrc (#28823) üzenetére


grabber
addikt

Üdv a klubban :C

(#28825) - = Zk = - válasza grabber (#28822) üzenetére


- = Zk = -
félisten

A vidit nem tudtam meglesni. Sry. Opera mini nem erre való :W

A kifejtéshez meg ehe. Hagggyálógva vászka. :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28826) subaruwrc válasza grabber (#28824) üzenetére


subaruwrc
félisten

:R

(#28827) grabber válasza - = Zk = - (#28825) üzenetére


grabber
addikt

Miért,hogy is tudsz netezni vagy hogy megy ez ott?Jobb ha leírod részletesen.

subaruwrc: Kerestem videót a nyomás utána filmből amikor a kocsiban ülnek és mondják golf klub,bowling klub,vadász klub.... tagságijuk van de nem találtam :D Minden klubban benne vagyok kb :D
Már nincs sok hátra,ha most meghúzod a végét győztesként érhet véget.Csak bírni kell a hajrát :R Futóversenynél így volt :DDD

(#28828) subaruwrc válasza grabber (#28827) üzenetére


subaruwrc
félisten

Futóversenynél így volt

akkor ez marathon :DDD

(#28829) grabber válasza subaruwrc (#28828) üzenetére


grabber
addikt

Marathon-nál 44-et vagy 22 km-ert futsz ott már nem az utolsó km számít.Azt hiába húzod meg :(

(#28830) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

amúgy az ideális nő:
rendelkezik n-core meghívóval
tud főzni
minden más betanítható

Jaj nekem :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28831) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

.nexe b+ kölni :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28832) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28833) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

/

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28834) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

x:tegnap csajomnál aludtam mert anyja elment bulizni
ma hívom: szia cica jót dugtunk tegnap át mehetk ma is?
jön a válasz: szia! kriszti nincs itthon anyja vagyok. Tegnap a buliba valami kezdőt fogtam
ki férjem külföldön van szóval átjöhetsz ha akarsz:)
y:omgxD

Nah. Ilyen smst akarok kapni jövendőbeli anyósomtól :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28835) grabber válasza - = Zk = - (#28834) üzenetére


grabber
addikt

Súlyosabb a betegség mint gondoltam :(

(#28836) - = Zk = - válasza grabber (#28835) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát igen :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28837) grabber válasza - = Zk = - (#28836) üzenetére


grabber
addikt

Ha nem cselekszel nem fog változni a helyzet.A 6 mag helyett vegyél 6 csajt,menj el gokartozni,focimeccsre,tánciskolába,kocsmába,party helyekre,cipővásárra ha ott nincs csaj akkor szerintem a Földön már kihaltak :DDD Ha nem mozogsz nem lesz csaj :( El kell határoznod magad rajtad áll.

nixx-21-el remélem nem hagyunk ki semmit :K

(#28838) pckownz válasza - = Zk = - (#28834) üzenetére


pckownz
senior tag

:C :C :R

(#28839) pckownz


pckownz
senior tag

He....
Megrántanak irodalomból.
Nem írhatom meg azt a javító dolgozatot, amibe az egész éves anyag bennevan. Tavaly megírhattam.
De a címeres faszkalap osztálytársaim megírhatják. Csak én nem... illetve Ice?! kolléga sem.
Érdekes. Most vagy belemegyek a nyári "vizsgaidőszakba", vagy összetörnek az álmaim.

/me Confused :F

(#28840) westcoastog válasza pckownz (#28839) üzenetére


westcoastog
veterán

:(

(#28841) subaruwrc


subaruwrc
félisten

eladó a lap + proci kombóm,
atis arcoknak 55k komplett
elég ha valaki a deckától megszabadít, az 20k nektek.

(#28842) nixx-21 válasza pckownz (#28839) üzenetére


nixx-21
senior tag

:( :(
nekem se adja túlsűágosan ez a mai nap...táncon kicsit baszott szét az ideg...de kitáncoltam magamból hazafele után mégjboban felkurtam magam...kimentem futni 4km után megnyugodtam :)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28843) nixx-21 válasza nixx-21 (#28842) üzenetére


nixx-21
senior tag

megyek relaxálok egyet egy kis BT - this binary universe-re.....Píít veszélyes a szitu :)) :C :R :R

mennyire nagy hatással van rám ez a zene te jóisten :')

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28844) - = Zk = - válasza grabber (#28837) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Majd eldől, mi lesz. Egyelőre örülök, hogy tudok fingani :C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28845) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok!

Jön a fekete leves. Megtudom ma az érettségi eredményét. De miért nem érdekel kurvára az egész dolog? :F :F :F :Y

Rühes iskola közelébe se akarok menni. Remélem nem kell sok időt elbaszni odabent. Megnézném azt jönnék haza. Semmi más nem érdekel. De még az eredmény sem... fuck.

(#28846) subaruwrc válasza WesTM (#28845) üzenetére


subaruwrc
félisten

:U
én már tudom minden eredményemet , csak a dolgozatokat fogom átnézni tüzetesebben mert a magyarnál tuti elszámolt valamit a vén nyamvadék.

(#28847) WesTM válasza subaruwrc (#28846) üzenetére


WesTM
senior tag

Meglettek az eredmények, egész jó lett, osztályból fiúk közül mindenből legjobbat írtam, matek kivételével, ami becsületes 40% lett... Rühellem a matekot a kurva istenit. Ezen fog elúszni a dolog. Na de mind1 most már ami a kutyáké, az a kutyáké...

(#28848) westcoastog válasza WesTM (#28847) üzenetére


westcoastog
veterán

legalább már túl vagy rajta. :K
nekem szoros lesz ez a két nap csütörtökig, akkor eldől a sorsom, muszáj kijavítanom a matekot meg a törit, istenem, csak lenne vége ennek a tetü iskolának, ez a két hét örökkévalóságnak tűnik nyárig... :W

(#28849) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hy all.

Péterem
Fel a buksival. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28850) westcoastog válasza - = Zk = - (#28849) üzenetére


westcoastog
veterán

What's up stalker? If you got something to say, say it. :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.