Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27501) subaruwrc válasza - = Zk = - (#27497) üzenetére


subaruwrc
félisten

fingomnincs, nem néztem. asszem expertbe meg iponba van.

(#27502) WesTM válasza - = Zk = - (#27494) üzenetére


WesTM
senior tag

:C :C :R

Ezen röhögök 10 perce: A magyar Jacko - Beat it

Kész! Veszélyes mozgás! :C

(#27503) WesTM


WesTM
senior tag

A HÉT ZENÉJE: Snow Patrol- Chasing Cars (Thoper Jones & Blake Jarrell Remix)

Édes istenem de gyönyörű. 2 perctől összefacsarja az embert. :O :O :O :O

(#27504) #19617792 válasza WesTM (#27503) üzenetére


#19617792
törölt tag

Atyaég, ez tényleg gyönyörű! :Y A férfi vokál nem mindig szokott jó lenni, de ez tényleg durva. Bár asszem az eredeti szám a rockot erősíti. Hol találtad?

[ Szerkesztve ]

(#27505) WesTM válasza #19617792 (#27504) üzenetére


WesTM
senior tag

Club Life 161 :R

(#27506) #19617792 válasza WesTM (#27505) üzenetére


#19617792
törölt tag

:R Nagyon jó szám! Asszem a CL-t is kellene gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

(#27507) - = Zk = - válasza subaruwrc (#27501) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R

Bence
This is your problem :))

Pck
Okés. Gondoltam :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27508) WesTM válasza #19617792 (#27506) üzenetére


WesTM
senior tag

Én gyűjtöm mind 2-t. :K
Hol egyik, hol másik a jobb. :K Csak már nem győzöm hellyel... :D

(#27509) subaruwrc


subaruwrc
félisten

nnnaahh sok sikert mindenkinek a matekhoz. 90+ kellene basszameg :))

(#27510) WesTM válasza subaruwrc (#27509) üzenetére


WesTM
senior tag

Egy kalappal papi!

Én 65 felett elégedett lennék! Akkor még egy 90-es info, és helyén vagyok! :C

Jó éjszakát legények!

(#27511) subaruwrc válasza WesTM (#27510) üzenetére


subaruwrc
félisten

én 85+ matekkal aszondom király vagyok :U

(#27512) nixx-21 válasza WesTM (#27503) üzenetére


nixx-21
senior tag

szép,szép igaz nem mai de adom :K :C

nekem mai zene:
BT - The Emergency (Marcus Schossow remix)

2:30-től :Y :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27513) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nekem full ketteseim voltak. Nekem elégvolt. Német lett 3as, mert a szóbelim 5ös lett. Hm. 2002t irtunk ekkor. :R

Tom, senkit nem érdekel. De leírtam :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27514) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27513) üzenetére


nixx-21
senior tag

jóaz!:D és lásd meddig jutottál Angliában tolod az ipart :Y

amugy mirté probléma az nekem ha fel vn törve a telóm?:D errevártam mióta... :)) :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27516) nixx-21 válasza pckownz (#27515) üzenetére


nixx-21
senior tag

◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈
░█░░░█░█░▄▀░█▀▀░░░░▀█▀░█░█░█░▄▀▀░ ░█░░░█░█▀░░░█▀░░▄▄░░█░░█▀█░█░░▀▄░ ░█▄▄░█░█░▀▄░█▄▄░░░░░█░░█░█░█░▄▄▀░
◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈☻◈

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27517) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27514) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ahoz a nyelvtudás elegendő. :C
Nekem nem probléma. Csak irtam :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27518) grabber válasza - = Zk = - (#27517) üzenetére


grabber
addikt

Nekem az :O Meg kéne tanulnom angolul,csak középszinten megy és arról sincs papírom.

[ Szerkesztve ]

(#27519) - = Zk = - válasza grabber (#27518) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Papir nemkell. Nekem sincs. Majd ha hazamegyek leteszem. Ennyi.
Ha tudsz angolul motyogni, már jöhetsz is.

Górem mindenáron magyar konyhát akar. Engem áttenni grillre, vkit meg mosogatni. Csak nehezen talál embert. Hehh. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27520) grabber válasza - = Zk = - (#27519) üzenetére


grabber
addikt

Angliában magyar konyha=áldás :R

(#27521) - = Zk = - válasza grabber (#27520) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Úgyértem, a full személyzetet szeretné magyarokból felépíteni.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27522) grabber válasza - = Zk = - (#27521) üzenetére


grabber
addikt

Érdekes :D

(#27523) - = Zk = - válasza grabber (#27522) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Eleinte nekemis az volt. De mióta tudom, miért ez a terve, azóta nem.
Tudja jól, hogy a magyar is a dolgos népek közé tartozik.
Kettö már van neki. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27524) pckownz válasza - = Zk = - (#27523) üzenetére


pckownz
senior tag

Igen. A Magyar. :DD :R

(#27525) WesTM


WesTM
senior tag

Kurva anyját annak a fasszopónak, aki összeállította az idei matekot...
Nem lett rossz, de azért szopkodjanak le ezekért a feladatokért... :((( :(((

Tudtam hogy idén pont nálam fogunk szopni. Tegnapi irodalomnak is lett visszhangja, akkor ennek mi lesz?!!! :(((

(#27526) - = Zk = - válasza WesTM (#27525) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y

Miféle visszhang? :U :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27527) subaruwrc válasza WesTM (#27525) üzenetére


subaruwrc
félisten

szerintem nem volt különösen nehéz, egy részhibám tuti van, de bízom még mindig a 85+-ban. egyelőre sehol írásos javítókulcs :U

amúgy miért romlik a forint mint a picsA?

(#27528) pckownz válasza subaruwrc (#27527) üzenetére


pckownz
senior tag

Kormányváltás + 2/3.
Egyértelmű, hogy meginog a gazdaság megintcsak.

(#27529) - = Zk = - válasza subaruwrc (#27527) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R drukkolunk.

Romlik a forint? Háát... Az nekem jó! :U hm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27530) westcoastog


westcoastog
veterán

Beszarok, a gyereknek visszaküldték a pénzt amit föladott rószaszín csekken, ismeretlen címzett néven. :W

(#27531) subaruwrc


subaruwrc
félisten

72% első rész, a picsába, remélem a második erősebb lesz

(#27532) pckownz válasza westcoastog (#27530) üzenetére


pckownz
senior tag

;]

Magyar posta ownz&rlz.

[ Szerkesztve ]

(#27533) westcoastog válasza pckownz (#27532) üzenetére


westcoastog
veterán

ja az, mindegy még a múlthéten érdeklődött innen gyarmatról egy ember, írtam neki, remélem estére reagál oszt holnap szólok neki, majd személyesen átveszi itt.. Remélem.. :U

[ Szerkesztve ]

(#27534) - = Zk = - válasza westcoastog (#27530) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Mi van, ha fel sem adta? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27535) westcoastog válasza - = Zk = - (#27534) üzenetére


westcoastog
veterán

Mindegy ő baja, a procim még nálam van szóval nem vesztettünk semmit, remélem innen gyarmatról visszaír este az ember azt holnap eltudnánk személyesen bizniszelni. :U

(#27536) - = Zk = - válasza westcoastog (#27535) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát hajrá :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27537) subaruwrc


subaruwrc
félisten

lapom+procim is eladó. :C
akit érdekel dobjon püt.

[ Szerkesztve ]

(#27538) - = Zk = - válasza subaruwrc (#27537) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, ha most odahaza lennék, nem lenne x6 meg hasonlók, lehet a procit vinném. Csak a proci was kostet lenne?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27539) subaruwrc válasza - = Zk = - (#27538) üzenetére


subaruwrc
félisten

35 roppancs, neked 33

(#27540) grabber


grabber
addikt

ZK: Eldöntötték helyettem,nem voltam megfelelő :( De legalább itthon maradtam és fényképezőgépem sem lesz :O

(#27541) WesTM válasza - = Zk = - (#27526) üzenetére


WesTM
senior tag

Áldassék!

Az elmúlt 5 év legnagyobb szopatós irodalom érettségije volt... Ezzel volt teli tegnap a rádió-tv. :R :R

Számolgattam, 65% körüli lett a matekom, az még jó nekem, infót nagyon-nagyon meg kell csavarni! Ott cél a 95%... :K :K :K

subaru:Az szép! :K Én rühellem a matekot, most remegek a 60%-ért. :K 55ig vagyok jó, az alatt már esélytelen...

(#27542) - = Zk = - válasza subaruwrc (#27539) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem lenne csúnya ár. Hm. :R

Grabber
:F hát nem vok boldog.

Péterem
Nemtudtam, sry :C :R
Amúgy mikor én szüttyögtem ilyennel, azért imádkoztam, h a kettes meglegyen. Hm.
Mentem tovbb szakmaira. Sulin belül. :R
Ha úgynézzük, van 2 szakmám, 2 papís nélküli nyelvtudásom. Hm. És nem éltem meg belőle. Ehe :W
Namind1.

Kinéztem egy faxa notit magamnak. Dell inspiron 1564. Intel i3, hd5470, stb. ~£5-600.
Hm. Aranyos.
Többiek? Vélemény a dellről? :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27543) WesTM válasza - = Zk = - (#27542) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

Hát nem tudom mi lesz. Majd kiderül! :K

Amúgy undorító rendszer, ha az ember véletlen elrontja a matekot, az egész élete meg van pecsételve... :(((

A notiról: Szerintem ütős darab, dellről még rosszat nem hallottam! :R

(#27544) pckownz válasza - = Zk = - (#27542) üzenetére


pckownz
senior tag

Jó az csak legyen rá dell-a ;]
na jó, ez egy fárasztó szóvicc volt :DD

(#27545) - = Zk = - válasza WesTM (#27543) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyetértek.
Akinek ilyen formában számít, annak mindenképp :W

Pck
Szárny eregetésnek jó volt. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27546) pckownz


pckownz
senior tag

Basszus. Ez az érettségi hangulat nagyon elkapott.
Valaha voltam egy kisgyerek aki nagyon szerette a matekot és a programozást. Mai napra megszakadt a lendület, de a fellángolás mélyen él még a vágyaim között. Azt hiszem erősen visszaállok a matekra és a programozásra.
Tanáraim szerint Elte programozói szakot kellene majd megjátszanom, de fogalmam sincs, hogy diplomával hogyan tudnék gyakorlatot szerezni. Másik választás, hogy maradok a 2 éves informatikai műszaki irányú szakképzésen. Bár programozás terén inkább a felmutatható munka számít, mint a papír, hogy itt és itt dolgoztam...

(#27547) westcoastog


westcoastog
veterán

Nah proci eladva, lap eladva, gépház eladva, rendelem a 785gt-e63-mat. :C
Valami szép kék venti is kéne a ház elejbe, mit ajánlotok ami halk is?

[ Szerkesztve ]

(#27548) #19617792 válasza - = Zk = - (#27519) üzenetére


#19617792
törölt tag

Simán, nővérem is úgy ment ki tengerjáró hajóra, hogy nem volt angol nyelvvizsgája, most meg már folyékonyan beszél angolul. :K Magyar konyha külföldre? Bomba ötlet, nővérem nagyon akaratos típus, szeret szervezni, bulikat, rendezvényeket a hajókon, nemegyszer volt olyan ötlete, aminek még a kapitány is nagyon örült. Pl apáca show a vendégeknek, amíg több napon át a tengeren hajóztak. Aztán magyaros napok, magyar konyha a vendégeknek. Megdumálta a cheffel, hoteligazgatóval, hogy legyen ilyen is. Szilveszteri bulik, karácsonyi buli, sőt, régen, még középsulis korában is szeretett már bulikat szervezni a művházban, környékről odajártak a fiatalok bulizni. :K Elég gyakran összejön az, hogy a személyzet nagyrésze magyar. Pedig amerikai, német hajókról van szó, szóval dolgos nép a magyar, míg itthon kiszúrják a szemét az alacsony fizukkal, odakint szép summa szerezhető, pláne, hogy a vendégek még a takarítóknak is jattolnak.

WesTM: Nekem is fogyóban van a hely. :DDD ASOT sok helyet kér, plusz a gamek, egy-két install cucc. Érettségi, nekem sem lett valami fényes, nyelvvizsgát letudtam akkor, persze mindenki hülyének nézett, hogy minek? Hülye vagy, hogy ennyit tanulsz? Stb... Nekem legalább voltak / vannak terveim.

(#27549) #19617792 válasza - = Zk = - (#27542) üzenetére


#19617792
törölt tag

A Dell masinéria nagyon jó, i3 keveset eszik, de gyooors. 5470 nem egy bika kari, de szvsz a STALKER SoC, Carbon elfutkos rajta (Carbon a Most Wantedhoz hasonlóan "igénytelen", ha van elég RAM, akkor jól megy, VGA-ból még egy régi ATI 9600 is megteszi neki), mégha nem is full grafon. Legyen elég RAM benne, meg vinyó, erős akksi, jó anyagok, kevés fényes felület, és jó is lesz az. :K :R Azért megsasolnék olyan notikat is, amelyben ATI 5650 / 5670 van. :K

westcoastog: Az olcsóbb, LED-es ventik legtöbbje hangos, morgós, ami igazán halk, az meg nem LED-es. ;] Scythe LED-es ventiket érdemes nézned, vagy nem LED-es, de kék színű pl a NoiseBlocker XL széria. Ezek mind halkak. Vagy még a Xigmatek ventik, azok is csendesek, van köztük kékes színű is, de nem LED-es.

[ Szerkesztve ]

(#27550) - = Zk = - válasza #19617792 (#27548) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Noh, Csak jó valamire a magyar :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.