Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27551) westcoastog válasza #19617792 (#27549) üzenetére


westcoastog
veterán

(#27552) #19617792 válasza - = Zk = - (#27550) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hogyne, sok tudósunk van / volt, sok dolgot találtunk fel, ha már PH!, akkor Neumann János alapozta meg a mai PC-ket az elveivel. Bár manapság van némi hátráltató tényező is ezekben az elvekben, de akkor nem 2010-et írtak. :)

westcoastog: Ez az egyik, amelyiket néztem, bár 12V-on az 1500 rpm sok, nem hiszem, hogy az <20 db(A) lenne a zajszintje. Bár az rpm nem minden, 7V-on már egész jó lehet és akkor is tol levegőt rendesen, mondjuk a ház vázának elejében lévő tésztaszűrő kicsit lefogja a ventit.

[ Szerkesztve ]

(#27553) - = Zk = - válasza #19617792 (#27552) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát nem. Hm.
Meló halad? ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27554) westcoastog válasza #19617792 (#27552) üzenetére


westcoastog
veterán

mindegy, megrendelem mellé aztán majd meglátjuk. :)

(#27555) #19617792 válasza - = Zk = - (#27553) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mi nem? :DDD

Meló halad-halad. Nem az irodai, az bakfitty, 1 hónap alatt csak 2 napot osztottak be, mondjuk az a két nap ért 10k Ft-ot. Most még a ruha nagykeres meló van, ezen a héten még van munka, jövőhét nem biztos. Főnökcsaj jófej, szóval még jó is ez a meló az 500 Ft / óra, nem rossz. Ezután még keresni fogok más munkákat is természetesen. :R

[ Szerkesztve ]

(#27556) - = Zk = - válasza #19617792 (#27555) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Akkor jó.

És jól néz ki a górécsaj? Szingli? Engedi szúrni a kakilóját? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27557) #19617792 válasza - = Zk = - (#27556) üzenetére


#19617792
törölt tag

A karbantartót idézem: "szőke hercegnő", szőke, 30 körülire saccolom, csinos, biztos nem szingli, bár erre nem kérdeztem rá, utóbbi kérdésre sem. :DDD Nem túl gyakran futunk össze, de amikor igen, pikk-pakk felépül a sátor. ;] Iwiw profil.

[ Szerkesztve ]

(#27558) #19617792 válasza #19617792 (#27557) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem 30 körüli, hanem 24 éves, azt a részt már nem szerkesztettem.

(#27559) - = Zk = - válasza #19617792 (#27557) üzenetére


- = Zk = -
félisten

AZT A KETTÉB.SZOTT QRVA ÉLETBE! :Y :Y :Y
24éves? Ehh.
Képei közül letöltöm az elsőt, és szabadidőmben rárántok. Nemsemmi.

Ú, ha én lennék ott, és nem te ;] nem dugnám, gyaláznám :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27560) pckownz válasza - = Zk = - (#27559) üzenetére


pckownz
senior tag

Képei közül letöltöm az elsőt, és szabadidőmben rárántok.

NEOOOOOOOOOOOOOOLTS :DDD :DDD :DDD :DDD :C :C
*sírvaröhögősszmájli*

EarL
Nem túl gyakran futunk össze, de amikor igen, pikk-pakk felépül a sátor.

Most valami gépről beszélsz? ;]

[ Szerkesztve ]

(#27561) #19617792 válasza pckownz (#27560) üzenetére


#19617792
törölt tag

"*sírvaröhögősszmájli*"

Itten vala:

"Most valami gépről beszélsz?"

Ha gépnek vesszük ami a két lábam között helyezkedik el, akkor igen... ;]

Zk: Ez őszinte volt. :C Ami még rátesz egy lapáttal az, hogy hajszíne, megjelenése ellenére nem egy buta tyúk, hanem valóban okos, értelmes csaj. Viselkedéséből, beszédéből erre következtettem. :K Lehet, én is szúrnám. :DDD Egyszer mondta, hogy be kéne dugni az iPodja töltőjét, nekem ez egészen más jelentés fogalmazódott meg... ;]

[ Szerkesztve ]

(#27562) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Áh. Urak. Nem semmi. ;]

Te? Earl. Elismerő, elégedetten füttyentő szmájlid nincs netán? ;]

Ájpod? Lófact.
Még a szülőágyon is dugnám. Pfu. Simán. ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27563) #19617792 válasza - = Zk = - (#27562) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem találtam ilyen sámlit. :DDD

"Ájpod? Lófact."

Épp azért mondom, hogy az "iPod feltöltése" nálam más jelentéssel ruházódott fel. ;]

(#27564) westcoastog válasza #19617792 (#27563) üzenetére


westcoastog
veterán

na ezeket akartuk tőled olvasni. ;]

(#27565) - = Zk = - válasza #19617792 (#27563) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tanuld meg. Nekünk pasiknak a legszarabb. Még a gondolatunk is látszik ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27566) #19617792 válasza - = Zk = - (#27565) üzenetére


#19617792
törölt tag

Bizony, elég kellemetlen(?) amikor pl a strandon ~nonstop áll a sátor és ez csak az egyik bizonyíték. ;]

westcoastog: Hát, szívesen csatlakoztatnám a tápkábelemet az ő akksijához. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27567) - = Zk = - válasza #19617792 (#27566) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Au. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27568) westcoastog válasza #19617792 (#27566) üzenetére


westcoastog
veterán

:C :C :C :C

(#27569) subaruwrc válasza #19617792 (#27566) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

The Qemists - Dem Na Like Me (A1 Bassline Remix)

nagyonadomnagyonadomnagyonadom :C :C :C

(#27570) #19617792 válasza subaruwrc (#27569) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem még mindig az a szám a best of, amit Píít linkelt:
Snow Patrol - Chasing Cars (Topher Jones & Blake Jarrell Remix), letaglóz ez a zene, dalszöveg. :R Bár más műfaj.

[ Szerkesztve ]

(#27571) westcoastog válasza subaruwrc (#27569) üzenetére


westcoastog
veterán

nemsemmi muzsika. :C

(#27572) subaruwrc válasza #19617792 (#27570) üzenetére


subaruwrc
félisten

lassúúúúú :D:D

a képek viszont királyak

(#27573) #19617792 válasza subaruwrc (#27572) üzenetére


#19617792
törölt tag

Lehet lassú, de ez a szám így jó! :C :DDD

(#27574) subaruwrc válasza #19617792 (#27573) üzenetére


subaruwrc
félisten

tiszteletben tartom :R
más helyzetben nekem is bejönne, de most a pörgést adom. :)

(#27575) pckownz


pckownz
senior tag

He... a hiba az én készülékembe van?
Itt ph fórumon durva lassu a scrollozás, ráadásul ha lenyomok a scrollt akkor nem lehet görgetni a lapot.
Aprón meg máshol megy... wtf?

(#27576) westcoastog válasza pckownz (#27575) üzenetére


westcoastog
veterán

a hiba az önkészülékében lépett föl, itt lehet mindent.

(#27577) #19617792 válasza subaruwrc (#27574) üzenetére


#19617792
törölt tag

Szintén tartom. :R
Amúgy is inkább a hasonló tempójú zenéket szeretem. :)

pckownz: Ön készüléke... ;]

(#27578) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Újabb örlődésem?
Mobility radeon hd5450 vs mob. Rad. hd5650. Hm. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27579) westcoastog válasza - = Zk = - (#27578) üzenetére


westcoastog
veterán

hát nem is tudom, szerintem az 5450.. :DDD :DDD

ez odabasz: Az izlandi vulkánkitörés csak kamu volt, igazából csak Chuck Norris szokott rá a szivarozásra... :C :C

[ Szerkesztve ]

(#27580) No-kia


No-kia
őstag

Hazaértem, lett 1700 kép, majd mutatko mindjárt egyet ami mindent visz :Y :Y :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27581) #19617792 válasza - = Zk = - (#27578) üzenetére


#19617792
törölt tag

5650, esetleg? ;]

Te nagyon rá vagy kattanva a Thuban-ra, olvasom az X6-os topikot, már kóros. ;] Mióta ánglisban vagy, mindent akarsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27582) No-kia


No-kia
őstag

Az hét fotója: Találf meg ahibát!!! Ha megtalálod beszabehu:
(és nem beállított, én csak a csajokat akartam xD)

Agysorvasztó

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27583) #19617792 válasza No-kia (#27580) üzenetére


#19617792
törölt tag

A jobboldali és középső csaj feje között megjelenő segg... ;] Illetve komikus még a falon látható a szerintem fuck-nak olvasható falfirka.

[ Szerkesztve ]

(#27584) - = Zk = - válasza #19617792 (#27581) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ismét tévedsz. De már mondtam:
Nem mindent akarok, szimplán itt megtehetem/megvehetem amit odahaza nem. Voltak álmaim, amiket teljesítek is. Ezért jöttem ki. Ennyi. ;)
Mivel gémer noti nem kő, elég egy i3 vs 5450.

Westc
Námost döntsük el. 5450 oder 5650;]
A proci i3. Elég az. Szvsz

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27585) nixx-21 válasza No-kia (#27582) üzenetére


nixx-21
senior tag

FAAAAAAIL.!! xĐĐĐĐ

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27586) pckownz válasza westcoastog (#27579) üzenetére


pckownz
senior tag

Én olvastam egy ilyet:

Chuck Norrisnak a GTX480 Quad-SLI csak 300wattot fogyasztott.
Ennyit adott nekik, és nem mertek többet kérni.

:C

Nokia, szúrnám! :DD
mmint a szőkét XDD

[ Szerkesztve ]

(#27587) - = Zk = - válasza pckownz (#27586) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én a gladiátoroson nevettem. De ez is odabaszott :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27588) No-kia válasza pckownz (#27586) üzenetére


No-kia
őstag

látnád francibugyiban táncolni..... jól tolja... :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27589) pckownz válasza No-kia (#27588) üzenetére


pckownz
senior tag

Bazdmeg épp mondani akartam hogy isten hozott, de ezek után azt kérdezem mikor visz????

(#27590) No-kia válasza pckownz (#27589) üzenetére


No-kia
őstag

:D:D nem tetszenek a szép csajok?

sztetek ez eredeti?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27591) pckownz válasza No-kia (#27590) üzenetére


pckownz
senior tag

De. Azok igen. Viszont az, hogy itt felvágsz azzal, hogy láttad azt amit én is szeretnék, most legszivesebben a halálodat kívánnám!!! XDD

(#27592) - = Zk = - válasza pckownz (#27591) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ugyan. Azt sem tudja mit látott. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27593) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nagy a kuss!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27594) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27593) üzenetére


nixx-21
senior tag

vagyok vagyok =DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27595) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27594) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Kivagyok segítve veled ;]

Jaah. Angol kolegám vett szifon utánzatot ebayről. Skyphone, azt hiszem. £50. Ehe.
Dettó szífon, csak pl 2 sim kártyát kezel alapból. Ésatöbbi. Csak lestem, mikor mutatta. :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27596) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27595) üzenetére


nixx-21
senior tag

"...ez van, ezt kell szeretni..."

Detto szifon? :Y :Y :Y
úúúristen , nagyon elv agy tévedve... :N :DD
te még élőben tuti nem kezeletél egy iPhone 3GS-t :U
mindig is utáltam az ien utánazatokat főleg h általában semmi nincs mögötte (hardware ill. soft téren..)
ez a sciphone is egy hulladék..néztem vidit kb szanaszéjjel laggol :(
mondjuk ~15K-ér ennyit is ér :U

majd egyszer ha hazatérsz és megyünk valami közös ATi talira és még szifonom lesz megmutatom mi az az apple hatás :)) :DDD :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27597) nixx-21


nixx-21
senior tag

Earl melyik State of trance-ben van az amikor Armin megköszön valmait....?
csak az cseng a fejemben h "thank you....thank you , thank you"....

utólag eszembe jutott h ugye az éves DJ mag féle díjat nyerte meg ami ugye a műfaj oscar-jának felel meg...

és meg is van a beszéd...*.*
na ez. adja.

"from the bottom of my soul and from my depth of my heart...thank you, thank you, thank you"
:C :C

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27598) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27596) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Figyi.
Itt ez másképp mükszik. Látják mi van a kezedben, és következtetnek. Ennyi. Jaah, hogy odahaza is így mÚkodik! Jahát igen :C
Én ha szifont látok, nem kérdezem meg, hogy azmost originál vagy nyem. ;)

Apple_t nekem ne. Semmivel nemtud többet, mint egy nála olcsóbb. Az én szemembe legalábbis. Persze vannak extra funkciók benne, de az nekem nem kell. Nem használom. Ami ebbe a telómba van, azt mind kihasználom. 85%ban. Amúgymeg volt a kezeben szifon. Nagyon nagy, és lapos. 13másodperc után visszatettem. Pedig nekem szvsz nincs kis tenyerem.
Itt kint egy angol mondta jól: az apple_t ha megveszed, azért szereted, mert drága. Büszke vagy rá, mert drága!

Mindketten nagyon jól tudjuk, hogy ez a 15k_s szutyok mire való. Mutogatni. Ennyi.
Aki nem veszi kézbe, megnem mondja, eredeti vagy sem. ;)

Nézd. Én rühellem az apple termékeit. Lehúzás. Ipod? Vannak olcsóbb mp4 lejátszók. Szifon? Fura. Mikor az 5800ámat vettem a magentánál, részletre, lekellett raknom 30k_t az asztalra. A szifonnál mindössze 990forintot. Ha jól emléxem! Sztem jól. Vki vmiért ezt jól kitalálta. Ennyi. :DD

Mellesleg mértnem alszol? Lógsz a suliból? :Y :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27599) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, jóccakát :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27600) No-kia válasza nixx-21 (#27596) üzenetére


No-kia
őstag

haverom is most vett vmi utánzatot, hát borzalom, használtam, vagyis próbáltam, de szakadtam a röhögéstől hogy ez milyen szar :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.