Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27101) Varoz válasza westcoastog (#27100) üzenetére


Varoz
őstag

Ez ok is, egyik bankból a másikba nem lehet befizetni. Ezért kéne, hogy bemenjen egy takarékba.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27102) subaruwrc


subaruwrc
félisten

jövőhéten 22kért veszek egy i5 650-et :DD

(#27103) westcoastog válasza subaruwrc (#27102) üzenetére


westcoastog
veterán

az 2magos? gondolom kihúzod a belét is, 4,5ghz minimum, azalatt be se told ide a képed. :DDD

(#27104) Varoz válasza grabber (#27081) üzenetére


Varoz
őstag

Rájöttem, csak nem a get uppa a kakukk? :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27105) #19617792 válasza subaruwrc (#27102) üzenetére


#19617792
törölt tag

22k? :Y Ez verhetetlen jó ár! :C Milyen lapot és RAM-ot tervezel hozzá? Lapból gondolom Gigabyte P55 lesz. :DDD

westcoastog: Jaja, 2 magos, de van HT, így majdnem 4 magos. Elég jól húzhatók, de van még egy nagyon jó tulajdonsága, a C-States, a kihasználatlan egységeit lekapcsolja a proci. :K

[ Szerkesztve ]

(#27106) westcoastog válasza #19617792 (#27105) üzenetére


westcoastog
veterán

az fincsi, idle csak 1 mag megy, és alig fogyaszt, az jó. :C

(#27107) subaruwrc válasza westcoastog (#27103) üzenetére


subaruwrc
félisten

ja 2mag+ ht + igp ( 733mhz)

egyelőre csak a proci lesz, majd ha megnitroztam a thubant, akkor a többi.

igen esélyes a giga lap, a ramot még nemtom.

(#27108) pckownz válasza westcoastog (#27097) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha neked takarékos a számlád és neki OTP akkor a bankjában tud a számlájára pénzt befizetni és átutalni. Ez költséggel jár.

Ha bemegy egy szövetkezetbe ingyen tud pénzt befizetni a Te számládra és nem kell hozzá ügyfélnek lennie a bankkal.

Ha postán küldi, megint csak fizetnie kell érte.

(#27109) Varoz válasza pckownz (#27108) üzenetére


Varoz
őstag

Jaja én is ezt mondtam. Ezért lenne a legtisztább ha bemegy egy takarékba és befizeti westc számlájára.
Ja meg tedd hozzá, hogy ez azonnal történik, míg a többinél eltelik egy kis idő mire kész.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27110) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Ácsi. :R
A takarékban nem tudsz úgy befizetni, mint egy bankba. Ezt tapasztaltam én magam is. :R

Varoz
Nah. Az beba.ná az ólajtót. :C
Légy nyugodt, revansot vennék. :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27111) Varoz válasza - = Zk = - (#27110) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor csak marad a posta.

"Légy nyugodt, revansot vennék."
Elhiszem. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27112) - = Zk = - válasza Varoz (#27111) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Vagy egy másik bankszámla. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27113) subaruwrc válasza #19617792 (#27105) üzenetére


subaruwrc
félisten

gigabyte h55m-usb3 deszka lesz a segge alatt. ezzel tartja most a wr-t a proci, és ebben megy a 2:8 ram arány.
good ram needed from now :)) :))

(#27114) #19617792 válasza subaruwrc (#27113) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hmm, egész jó lap. :K

(#27115) subaruwrc válasza #19617792 (#27114) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem egy szépségdíjas de viszonylag olcsó és a strapabíróbb lotes sockettel van szerelve ergo elvileg nem fog megsülni, kettő a bios support toppon van három, ezt a procit bőven kiszolgálja.

(#27116) #19617792 válasza subaruwrc (#27115) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az, hogy nem szépségdíjas, hát ki nem szarja le?! :DDD

(#27117) subaruwrc válasza #19617792 (#27116) üzenetére


subaruwrc
félisten

én leszarom, ezért lesz ilyen :D
nem mondom hogy egy maximus 3 extreme nem lenne faszverősebb, de ez bclk-ban odaveri.
majd a fetekre kell egy kis kiegészítő hűtés hogy ne süljenek meg ha megnyúzom.

(#27118) grabber válasza Varoz (#27104) üzenetére


grabber
addikt

Végre felkeltem :D Én azt raktam be kakukktojásnak :K

Most ezt hallgatom Duft Punk Alive lfac album
Egy Cx500-as fülessel durva,csak halk sajna ha minden kakaón van akkor is.Majd venne kell egy kis füles erősítőt :((

(#27119) #19617792 válasza subaruwrc (#27117) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hát ez az! Ha meg telerakod potokkal, szigeteléssel, akkor meg úgyse látszik. :DDD

(#27120) subaruwrc válasza #19617792 (#27119) üzenetére


subaruwrc
félisten

jaja. szóval a design kb 6odlagos kérdés. egyelőre a retkes thuban legyen már itt

Zk szójjá ebaynek áruljon thubant vagy seggbekuki lesz :DDD :DDD

(#27121) Varoz válasza grabber (#27118) üzenetére


Varoz
őstag

Jee, mit nyertem? :)) :DDD

Én ezzel nyomom: hangfal erősítő :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27122) subaruwrc válasza Varoz (#27121) üzenetére


subaruwrc
félisten

tapasztalatot bazdmeg :DDD

(#27123) grabber válasza subaruwrc (#27122) üzenetére


grabber
addikt

Még azt sem,de mindegy :D

(#27124) Varoz válasza subaruwrc (#27122) üzenetére


Varoz
őstag

Köszönöm az elismerő szavakat. :R :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27125) westcoastog válasza Varoz (#27109) üzenetére


westcoastog
veterán

az már az ő gondja, holnap ha rózsacsekken föladja a pénzt akkor megkapom szerdán, vagy pénteken, azt hétfőn adom föl, de ha viszont bement volna egy takarékba, mit nem hiszek el hogy egész pesten nincs, akkor már szerdán küldhetném neki a procit..

(#27126) westcoastog


westcoastog
veterán

jáj szomszédéknál volt egy 3ajtós civic, olyan szép hangja van wááá, megyek ellopom ;]

(#27127) subaruwrc válasza Varoz (#27124) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez akkora labda volt muszáj volt lecsapnom :D

grabber

valami bíztatás csak kellett neki :DDD

(#27128) Varoz válasza subaruwrc (#27127) üzenetére


Varoz
őstag

Azt mindig le kell csapni. :C

westc
Havernak is van egy pirosban. Annyira szép, áá. :C :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27129) westcoastog válasza Varoz (#27128) üzenetére


westcoastog
veterán

a sedan is nagyon tetszik, kapna egy igényes felni garnitúrát azt jó is volna. :)

(#27130) Varoz válasza westcoastog (#27129) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem a sedan jobban is tetszik.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27131) westcoastog válasza Varoz (#27130) üzenetére


westcoastog
veterán

Árban is egész jó, meg hozzá valami alessio felni. :))

(#27132) Varoz válasza westcoastog (#27131) üzenetére


Varoz
őstag

Ja, bár én az 1.6-ost preferálom. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27133) No-kia válasza Varoz (#27132) üzenetére


No-kia
őstag

én meg a 2.6-os Twinturbo-s skyline mocit 600LE-vel :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27134) subaruwrc válasza No-kia (#27133) üzenetére


subaruwrc
félisten

:K :K :K

(#27135) subaruwrc


subaruwrc
félisten

*vocal az nicns de ha lenne
*uuuh akkor.:Dáááh.:D

by nixxxx
:D

[ Szerkesztve ]

(#27136) nixx-21 válasza subaruwrc (#27135) üzenetére


nixx-21
senior tag

ennyit érnek a szavak...:D nem tudom megfogalmazni. :)) :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27137) westcoastog válasza subaruwrc (#27135) üzenetére


westcoastog
veterán

amire nincsenek szavak :D

(#27138) nixx-21 válasza westcoastog (#27137) üzenetére


nixx-21
senior tag

amugy zenével meg lehet mutatni de szóval nem amugy facebookon is van egy ien csoport h amióta ismerem az izé szót mindent el tudok magyarázni na azzal még ezt sem elhet.... :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27139) subaruwrc válasza westcoastog (#27137) üzenetére


subaruwrc
félisten

jó mondjuk benszíí alapból képtelen írni :DDD , de ez a zene télleg odabasz az érzékeidnek :D

(#27140) westcoastog válasza subaruwrc (#27139) üzenetére


westcoastog
veterán

minő zene az hogy ennyire odabaszós? :D

(#27141) nixx-21 válasza subaruwrc (#27139) üzenetére


nixx-21
senior tag

miazh képtelen te suta.? :DDD
mindjárt szájon csapkodlak egy nagy büdös ponttyal msnen :DDD
ez a muzsika első pár mpje iszonyatosan áááh.:D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27142) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27141) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Az hogy nem tudsz írni. ;]

Subaru
Azon vok drága cimborám :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27143) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27142) üzenetére


nixx-21
senior tag

ti meg butuskák vagytok...
kevertek No-kia kollégával :)) :D :DD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27144) subaruwrc válasza nixx-21 (#27143) üzenetére


subaruwrc
félisten

kevertek No-kia kollégával

ja lehet :DDD :DDD :DDD

(#27145) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27143) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Same. Semmi keverés. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27146) Varoz válasza No-kia (#27133) üzenetére


Varoz
őstag

Jó, de én megfizethető kategóriára gondoltam. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27147) Varoz válasza Varoz (#27146) üzenetére


Varoz
őstag

Itt van pl. ez.
De ez se rossz.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27148) #19617792 válasza nixx-21 (#27143) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hogyan tudnánk keverni? Egyikőtök sem tud írni. ;] ;]

(#27149) nixx-21 válasza #19617792 (#27148) üzenetére


nixx-21
senior tag

jlavón ha ez klel nkteek akokr írahotk így is....:D :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27150) - = Zk = - válasza #19617792 (#27148) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem meglepő;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.