Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28851) subaruwrc válasza WesTM (#28847) üzenetére


subaruwrc
félisten

megnéztem énis 8pontot buktam magyaron ott hogy a pontom ékezetnek látszik. fasza...

(#28852) #19617792 válasza westcoastog (#28850) üzenetére


#19617792
törölt tag

"If you got something to say, say it."

Vagy igazi Stalkeres módra: If you got something to sell, sell it. ;]

(#28853) grabber


grabber
addikt

(#28854) - = Zk = - válasza westcoastog (#28850) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hy my mate! Iam all right. Maybe...! And you all right too? ;)

Az érettségizetteknek meg hatalmas gratula :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28855) westcoastog válasza - = Zk = - (#28854) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem, mehetek egész nap törit tanulni, meg holnap is. :O

(#28856) - = Zk = - válasza westcoastog (#28855) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hm. Koma? Most sajnáljalak? :U ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28857) WesTM válasza westcoastog (#28848) üzenetére


WesTM
senior tag

Túl biza! És az a poén hogy mindegyik nagyon jól sikerült, matek kivételével, ami kellett volna... 5-5-5-5-2 :D Fasza lesz... :D

Zk: Szia Barátom! Túl vagyunk rajta, most még a szóbelin kell egy nagyot tolnom! :K :R :R :R

subaru: Pénteken globális halálra bebaszás lesz! Srácokkal ma lebeszéltük, ha csak nem megint menni kell homok zsákolni. Megint jön a víz... :(((

(#28858) westcoastog válasza - = Zk = - (#28856) üzenetére


westcoastog
veterán

ne :DDD

Gooc 2010 videó. :DD
rajta van az ominózus nitróöntés a csajjal. :))

(#28857) WesTM
szép érettségi, grat hozzá. :C

[ Szerkesztve ]

(#28859) subaruwrc válasza WesTM (#28857) üzenetére


subaruwrc
félisten

nekemis
legjobb sulis barátom 20. születésnapja van, szétbasszuk magunkat :D
nitróöntés rulz :C :C

(#28860) WesTM válasza westcoastog (#28858) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

subaru: Benitrózzátok magatokat! ;] Elég sok töményt fogok elfogyasztani! :DDD

(#28861) - = Zk = - válasza WesTM (#28857) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ámen :R

Westc
Oksa :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28862) grabber


grabber
addikt

Akkor lassan mindenkinek eljön a bebaszos party :DDD

(#28863) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az kockaság hogy havernak szülinapjára adtam wowban 4k goldot?
Juj b+ :W :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28864) grabber válasza - = Zk = - (#28863) üzenetére


grabber
addikt

Nem ismerlek :O

(#28865) - = Zk = - válasza grabber (#28864) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Bash.hu ról szedtem. No para :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28866) grabber válasza - = Zk = - (#28865) üzenetére


grabber
addikt

Ilyenekkel ne játssz.Láttam pár big bang theory-t és azóta félek.Túl valóságos :O

(#28867) - = Zk = - válasza grabber (#28866) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28868) pckownz válasza grabber (#28866) üzenetére


pckownz
senior tag

Miről szól az a sorozat?
Láttam sokat szedik, gyorsan letöltöttem máshonnan és seedeltem vele közel 30gigát. Lehet meg kéne nézni :DD

(#28869) grabber válasza pckownz (#28868) üzenetére


grabber
addikt

Van 4 kocka gyerek.Az egyik nem tud csajok előtt beszélni,másik nem érez semmit a csajok iránt,3 szex maniás de egy hurkapálcika nyámnyila gyerek,4. meg egy kocka de csajozni szeretne.
Nézegesd

(#28870) pckownz válasza grabber (#28869) üzenetére


pckownz
senior tag

Holnap rálesek :)

(#28871) westcoastog válasza grabber (#28869) üzenetére


westcoastog
veterán

de durva. :D

(#28872) #19617792


#19617792
törölt tag

Elvtársak, holnap megyek nyaralni Olaszországba, jún 3-7 között leszünk, Marina Di Cecinában lesz a szállásunk, Livornoban kötnek ki nővéremék, meglátogatjuk. Aztán alkoholizálni rendesen! ;] :DDD

(#28873) westcoastog válasza #19617792 (#28872) üzenetére


westcoastog
veterán

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y
jóutat :R

[ Szerkesztve ]

(#28874) grabber válasza #19617792 (#28872) üzenetére


grabber
addikt

Van képed ide beírni? ;] Jesoloba elmennék most,vagy akármikor :DDD

Jó nyaralást.Én még várok vele és majd a sok rózsát eladom amiből majd elmegyek nyaralni :D

(#28875) WesTM válasza #19617792 (#28872) üzenetére


WesTM
senior tag

Jó utat cimbora!!!

Én holnap megyek Jászárokszállásra, mert megint víz alatt a falu, nagyobb a baj mint múltkor, úgyhogy ezen a héten is sok meló lesz. Tételeket meg majd tanulom 2 bevetés között... :(

(#28876) pckownz


pckownz
senior tag

Zk, ha Manchester környékén járnál, az Old Traffordot hozd már el légyszives.
De ha nem jársz arra, akkor beérem a Wembley-vel is.
Kapsz érte 1 láda Heinekent :DD

(#28877) Varoz válasza #19617792 (#28872) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor jó utat és érezd jól magad.

Hmm... én még nyaralni nem is voltam. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28878) - = Zk = - válasza pckownz (#28876) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1 láda, vagy LADA sört?:))
Am lexoktam a rekesz meg űveg cumókról. Heineken bulihordó. :P

Jah, earl.
Sok jókivánság mellé az enyém is. Neked, csak! :R
Pusztulj. ;] ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28879) pckownz válasza - = Zk = - (#28878) üzenetére


pckownz
senior tag

Egye-fene.
Egy rekesznyi partyhordó.
12x5L. Megéri szerintem ;)

Más:
Ez mijafakk?
http://img7.imageshack.us/i/gpufarming.jpg/

(#28880) - = Zk = - válasza pckownz (#28879) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Küld berénybe. Hordószisszenésre ott leszek :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28881) westcoastog válasza pckownz (#28879) üzenetére


westcoastog
veterán

gpu-val gyorsított folding vagy hasonló ami kitudja használja a cuda-t. :))

(#28882) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Noh? Ki merre?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28883) nixx-21 válasza - = Zk = - (#28882) üzenetére


nixx-21
senior tag

hekkelném a win7et mert bemondta az unalmast és nem találja eredetinek magát :Y:Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28884) - = Zk = - válasza nixx-21 (#28883) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Muhaha. Lúzer. :))

Bár. Én megvettem eredetibe. Részletre. Havi 3k. Használtam 1 hónapot. Majd kijöttem.
Plusz. 35k volt a w7hp. Hetente keresek ~50k-t. Egyszer csak kifizetem.:D
Néha igencsak kib.szik velem is az IT. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28885) grabber válasza nixx-21 (#28883) üzenetére


grabber
addikt

Nekem eredeti és még is ezt dobja ki a hülye.Most tölthetek le valami cuccost.

(#28886) grabber válasza grabber (#28885) üzenetére


grabber
addikt

Bazz leellenőrizte,hogy az eredeti windows még se eredeti :DDD K****a jó,most mi a f***** csináljak?
Azt javasolja telepítsem újra,mikor a win oldaláról szedtem le ezt a wint.Full eredeti :W

(#28887) pckownz


pckownz
senior tag


Asszem ez lesz a "hibás" frissítés :DD

(#28888) grabber válasza pckownz (#28887) üzenetére


grabber
addikt

rohadt nagy,remélem nem tilt le.Bár nem fog tudni mert sose kapcsolom ki a gépet vagy hibernálom és nem tudja telepíteni magát ;]

(#28889) nixx-21 válasza grabber (#28888) üzenetére


nixx-21
senior tag

Szépen lassan korlátoz...de letiltani nem fog:U
bár egy idő után használhatatlan lesz meg gusztustalan az a fekete háttér...
Amugy hh microsoft oldalról töltötted a win7et?
RTM?

Mellesleg én megoldottam tegnap:C
vadiúj loader letölt Nmagról, rendszergazdaként indítás ,régi loader letöröl, reboot, új asus oem loader felrakása ,reboot , windows ellenőrzés és eredetinek nézi :))
pedig már gondolkoztam rajta h újra felrakom a wint mert már nem ártana neki, lassan eléri a féléves korát :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28890) szilva01 válasza - = Zk = - (#28882) üzenetére


szilva01
őstag

itt :)

(#28891) WesTM válasza grabber (#28888) üzenetére


WesTM
senior tag

OEM BIOS HACK ;)

[ Szerkesztve ]

(#28892) westcoastog válasza nixx-21 (#28889) üzenetére


westcoastog
veterán

hm, nekem még nem problémázott.. :U lehet majd ha hazaérek én is kapom a pofámba, hogy uzsgyi eredeti winé? :DDD pedig én aztán minden frissítést föltettem... :U

[ Szerkesztve ]

(#28893) subaruwrc válasza pckownz (#28887) üzenetére


subaruwrc
félisten

jaja azt ne telepítsd.

westcoast
pedig én aztán minden frissítést föltettem..
ezt az egyet hagyd ki
nemcsak hogy fekete lesz a háttér és óránként baszogatni fog az aktiválással de bizonyos számú nap után 2 óránként minden előjel nélkül kikapcsolgat a rendszer. de úgy ám hogy nem menti az adataidat vagy ilyesmi, úgyhogy jobb nem szívózni vele.

[ Szerkesztve ]

(#28894) grabber válasza nixx-21 (#28889) üzenetére


grabber
addikt

MSDNA van nekem,bakker.Nem eredeti,lol

(#28895) westcoastog válasza subaruwrc (#28893) üzenetére


westcoastog
veterán

ismerem... ez a frissítés már réges rég kijött, szerintem tuti föltettem, de tegnap még tökéletes volt, de ha ma ezzel fogad szétverem. :U
vennék én eredeti wint, de nem oem szutykot, a dobozos meg kurva drága..
(#28894) grabber
az meg még frankóbb, hogy eredeti de mégsem. :W

[ Szerkesztve ]

(#28896) nixx-21 válasza subaruwrc (#28893) üzenetére


nixx-21
senior tag

Fel lehet rakni nyugodtan.....
új hackel fel lehet törni:)) nem parás nekem most felvan rakva az a frissítés és eredetinek hiszi^^,

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28897) subaruwrc válasza nixx-21 (#28896) üzenetére


subaruwrc
félisten

de mi a fákknak rakja fel amikor csak a szívás van vele. az a hack is elavul egy idő után aztán baszhassa. nem kell feltenni, le kell tiltani hogy akár rá is kérdezzen aztán csőzet

(#28898) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hehe. Az enyem full eredeti :C
Igaz odahaza porosodik, de kutyát dobálni nagyon jó lesz ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28899) westcoastog válasza - = Zk = - (#28898) üzenetére


westcoastog
veterán

nekem dobáld ne a kutyának. ;]
az enyém még "eredeti" igaz nincs is fönt a frissítés. :U

(#28900) - = Zk = - válasza westcoastog (#28899) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ok. Menj a lakásunk elé, és kezd el megkörnyékezni a nősténykutyánkat. Anyám 2 percen belül hozzádb.ssza. És miért? Levezetem:
Látja h vki megint buzerálja a kutyánkat. Berohan a kecóba. Az én szobám az elsö. Szgép asztalról mi az amit könnyen felvehet? Csakis egy eredeti w7 Dvd tok. Benne a számla kód stb. Enyi.
Anyám ilyen... Ha kell, ha nem
Nah? Akarod? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.