Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28201) WesTM válasza Varoz (#28200) üzenetére


WesTM
senior tag

Nem kötöszködni akarok, de 98- és 2002 között mikor az előző rekord víz volt a zagyván Orbán minden alkalommal lejött. A gárdistáknak meg ez a dolguk! Ha felvállalták hogy segítenek, tegyék, és ezért ne várjanak dicséretet...

Remélem nézted a híradót ahol a csodás jobbikos képviselő (Zagyva Gyula) már a parlamenti teremben fenyegetőzött első ülésén. Ezért aztán tényleg kellettek a parlamentbe... Most aztán majd ők megmutatják...Totálisan alkalmatlan képviselőnek, sötétség, tudatlanság, primitíség...
Ennyit róluk. :((

Én nem tudom mi a problémád, elég szépen belekezdtek, eddig nem lehet rájuk panasz. Vagy hogy gondolod, mit csináltak rosszul? :F :Y :R

A szlovákoknak is el kéne helyezni valamit a seggükbe, Robert Ficoval az élen... Most a kettős állampolgárságot akarják megfúrni, sőt továbbmegyek, mivel szlovákiába is hatalmas esők estek, és megteltek a tározók, amiket magyarországi folyók hoznak le, ránk akarják engedni a vizet, legalábbis már a borsodi polgármesterek ezt beszélik, előbb mondták hírtv-n...

[ Szerkesztve ]

(#28202) westcoastog válasza WesTM (#28197) üzenetére


westcoastog
veterán

szép kis helyzet :F semmi gond nem lesz :R

(#28203) WesTM válasza westcoastog (#28202) üzenetére


WesTM
senior tag

Úgy legyen!!! :R :R

Na újra nekiállt esni az a rohadt eső, IRÁNY A GÁT!

Este majd jövök! :R

(#28204) Varoz válasza WesTM (#28201) üzenetére


Varoz
őstag

A gárdistáknak meg ez a dolguk! Ha felvállalták hogy segítenek, tegyék, és ezért ne várjanak dicséretet...
Nem is várnak, csak annyit, hogy legalább hagyják békén őket.

Remélem nézted a híradót ahol a csodás jobbikos képviselő (Zagyva Gyula) már a parlamenti teremben fenyegetőzött első ülésén.
Nem néztem, nem nézek ilyeneket, mert csak manipulálják az embereket. De most megnéztem youtube-on és már nem azért de igaza volt.

Látom egy elég befásult emberel találkoztam.
(A személyeddel nincs bajom, csak a hazám jövője aggaszt :R )

Vagy hogy gondolod, mit csináltak rosszul?
Hát kezdve azzal, hogy vannak. Á semmit.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28205) Varoz válasza Varoz (#28204) üzenetére


Varoz
őstag

Ajánlom Gaudi szavait is. Főleg a végét, hogy már 2 programpontot sikerült a fidesznek lekoppintania a JOBBIK-tól. Gratula.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28206) Varoz válasza Varoz (#28204) üzenetére


Varoz
őstag

Itt egy érdekes levél is:
"Írjátok meg, hogy hol van a gátakról az a nem létező, több mint százezer polgárőr, akiknek hiteltelen létezését Pintér Sándor belügyminiszter-jelölt volt főnöke, Túrós András ex-kádári országos rendőr-főkapitány próbálja állandóan a közvéleménybe sulykolni a nagy támogatásokért, amelyek azután sorra eltűnnek a kisebb polgárőrségek többsége elől.
Pintér Sándor volt főnöke, Túros András jelenleg a polgárőr szervezetek országos elnöke. Magyarországon talán összesen öt-tízezer polgárőr van, ha van ennyi.
Nos, ezeknek a nem létező százezres polgárőröknek akar most Pintér egymilliárdot adni, az amúgy is szegény magyar költségvetésből. A többi hasznos társadalmi szervezet hatalmas működési kárára. (Nem beszélve a Magyar Gárda üldözéséről, akik állami támogatást nem is várnának el, csak azt, hogy hagyják őket békén, hadd segítsenek a magyaron – a szerk.)
Túrósnak csak a húsosfazék fontos, Pintérnek pedig Túrós kádári kapcsolata és a kádári ellenzéki tömegverő fontos és felhasználható tapasztalata.
Pedig most igazán kellenének a gátakra az emberek, de ők biztosan nem fognak odamenni és a kezükkel a rászorultakon segíteni."

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28207) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Péterem
Lélekben támogatlak. :R
Én magam is nagy árvizi megmentö voltam. Ugyebár a volt melohelyemmel mentünk mindenhova, a duna árvizi részeire. És 2x megvédhettem azt a helyet, ahol felnőttem. :U
Drukkolok, hogy ne legyen baja senkinek, és semminek :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28208) subaruwrc


subaruwrc
félisten

hi
nyú procim
4400mhz 1.552v

(#28209) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

subaru, grat:)

Időjárás: yeah felénk már sunshine van :C

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#28210) westcoastog válasza subaruwrc (#28208) üzenetére


westcoastog
veterán

kicsit emberibb fesszel mennyit megy? :)

(#28211) - = Zk = - válasza subaruwrc (#28208) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R

Ebbe gondolom belemegy az x6os proci, nem? ;) mert ha esetleg netán ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28212) subaruwrc válasza westcoastog (#28210) üzenetére


subaruwrc
félisten

4100mhz 1.344

Zk

bele

(#28213) - = Zk = - válasza subaruwrc (#28212) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ok (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28214) #19617792 válasza - = Zk = - (#28211) üzenetére


#19617792
törölt tag

Kéne mi? ;] De ebbe DDR3 is kell. ;]

(#28215) subaruwrc válasza - = Zk = - (#28213) üzenetére


subaruwrc
félisten

műkszik mind a 4 mag a kicsikébe :DD :DD :DD

(#28216) westcoastog válasza subaruwrc (#28212) üzenetére


westcoastog
veterán

:Y :Y :Y :Y
az nagyon durva, azért eltudnám viselni a gépemben, 4,1ghz épeszű fesszel. :Y :Y :C :C
mennyi volt, kitől van? ;]

(#28217) - = Zk = - válasza #19617792 (#28214) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Kéne persze!:P neked nem, mi? Suhanc!;]
Én azt gondoltam, hogy ha netán tán megtudom venni az x6ot, akkor beleteheti. Enyi;)
Én maradok a jelenlegi deszkámnál...

Subaru
Nah, akk gratula :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28218) #19617792 válasza - = Zk = - (#28217) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem is kéne ha ingyé' lenne... ;]

(#28219) WesTM válasza Varoz (#28204) üzenetére


WesTM
senior tag

Érdekes sorok, nem kezdem el kifejteni a gondolataimat, rohadt fáradt vagyok, hosszú volt a nap. De azt látom a kurucz info nevű szennyáradatot szereted olvasni. :))

Én nem gondolom magam befásultnak, a Jobbik a parlamentben a maihoz hasonló viselkedéssel bizonyítani fogja, hogy hangemberek...

Ma a gáton a pakolásnál volt 2 "gárdista" azt észrevettem, hogy feltűnően szeretnek szerepelni, verték a mellüket a semmire. Hanguk nagy, azonkívül semmi. De a trianon szót vagy 3X hallottam. Ezek tényleg vannak annyira hülyék, hogy hisznek abban hogy itt visszacsatolások lesznek. Tényleg full olyan érzésem volt, hogy papír helyett nyaljuk ki a seggüket, és csókoljunk kezet mert itt voltak... Ja de ők a magyar hősök...

Nálam a befásultság nem abban nyilvánul meg, hogy valakinek határozott elgondolásai vannak, és látja az utat. Látom neked semmi se lenne jó, persze ha a jobbik csinálná ezt akkor ez lenne a király. Eltelt 1 kemény hét, már alkotmánymódosítás, családi pótlék szabályzása, kettős állampolgárság stb. Mit vártatok ti Jobbikok az elmúlt 1 héttől ???
Persze azt hogy idézem: "Mindenki elnyerje méltó büntetését"

Nálam a befásultság az MSZP rajongótábor...

Ahol megjelennek saját magukat minősítik, utána természetesen előadja a kurucz infó hogy szarják huzalban a spanyol viaszt... :((( Nincs velük különösebb bajom, inkább ők mint a szocik, de csak hangemberek...

Mondd meg hogy mit szeretnél, és akkor megértem... :R :R :R
És persze no harag! :R :R :R

Zk barátom: Szia Bácsi! :) Most én is átélhetem az érzést. Egyre jobban kezdem úgy érezni hogy tényleg a vízzel akarok foglalkozni! :C Vízügyi szakember dologra lehet rá fogok mászni! :K

Vigyázzál magadra Barátom! :R

Subaru papi:Grat az új recesszorhoz! :D

Más: Zsákolás megvolt, hidat is bevédték, éjszaka megyek váltásba majd 3 órakor, pont akkor fog tetőzni a folyó. Miért is ne pont akkor. Vihetnek majd Jászdózsára, Jásztelekre, Jászjákóhalmára, Jászárokszállásra ha baj van... De holnap már nem lesz gond állítólag.

Képeket most nem tudok feltölteni mert HD-vidit tolok fel Youtube-ra, de videót már tettem fel az előbb. Azt belinkelem. Vannak képek a zsákolásról is, majd felteszem ha lesz energy. :K

[link]

A videónál 470-es volt a vízállás. :K

Most megyek fürdés vacsi, aztán megpróbálok aludni keveset, 2 kor kelés...

[ Szerkesztve ]

(#28220) - = Zk = - válasza #19617792 (#28218) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Pf. Sóóher. Dik! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28221) subaruwrc válasza westcoastog (#28216) üzenetére


subaruwrc
félisten

gianni 25k
ez csak validra, de holnap összerakom a vizet és megnézem mit tud stabilra. vagy legalább benchre :DD

(#28222) #19617792 válasza - = Zk = - (#28220) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hehe. ;]

(#28223) - = Zk = - válasza #19617792 (#28222) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tudtam én, hogy igazam van! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28224) westcoastog válasza subaruwrc (#28221) üzenetére


westcoastog
veterán

nagyon jó ára volt :K :C

(#28225) subaruwrc válasza westcoastog (#28224) üzenetére


subaruwrc
félisten

így főleg :DD
feldobta az amúgy fos napomat :))

(#28226) #19617792 válasza westcoastog (#28224) üzenetére


#19617792
törölt tag

- CPU AM3 Phenom2 X2 555 BOX Black 3 év gar: 22.990,-
- CPU AM3 Phenom2 X3 720 BOX Black 3 év gar: 25.990,-
- CPU AM3 Phenom2 X4 925 BOX 3 év gar: 31.990,-
- CPU AM3 Phenom2 X4 955 BOX Black C3 3 év gar: 35.990,-

Gianninál így alakulnak az árak. :) 26k-ért az a 720 BE rohadtul jó! :C [link]

Nekem még ezek is tetszenek:
- CPU Intel Core2 Quad Q9300 OEM 1 év gar AKCIÓ: 33.990,-
- CPU Intel Core2 Quad Q9400 OEM 1 év gar AKCIÓ: 35.990,-

(#28227) westcoastog válasza #19617792 (#28226) üzenetére


westcoastog
veterán

de gondolom ezek új árak nem?

(#28228) subaruwrc válasza #19617792 (#28226) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez a lista
az 555 25
akkor a 720 28

(#28229) - = Zk = - válasza #19617792 (#28226) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Oszt a 965be was kostet?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28230) subaruwrc válasza - = Zk = - (#28229) üzenetére


subaruwrc
félisten

45+ szerintem

(#28231) - = Zk = - válasza subaruwrc (#28230) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Buta opera mini :W :W.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28232) - = Zk = - válasza subaruwrc (#28230) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hm.
Gondolom c3as...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28233) subaruwrc válasza - = Zk = - (#28232) üzenetére


subaruwrc
félisten

az

(#28234) - = Zk = - válasza subaruwrc (#28233) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Szuper. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28235) subaruwrc válasza - = Zk = - (#28234) üzenetére


subaruwrc
félisten

azonos órajelen elveri a 955-t cinebenchbe :Y

(#28236) - = Zk = - válasza subaruwrc (#28235) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nah, ismét egy érv a 965 mellett. ;)

Van 975be is, nemde? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28237) WesTM


WesTM
senior tag

Na indulok! :K Alig bírtam felkelni...

(#28238) grabber válasza WesTM (#28237) üzenetére


grabber
addikt

Nekem nem gond.Este 9kor kelek és reggel 11kor fekszek.Iskola megöl :W

szerk: napok óta :(((

[ Szerkesztve ]

(#28239) grabber


grabber
addikt

(#28240) WesTM


WesTM
senior tag

Jó reggelt!

Megjöttem. Nem történt nagy extra, 472cm-nél tetőzött a folyó 4 órakor, azóta 4cm-t apadt. Most már megmaradunk. :D

Megyek lefákszek kicsit. :))

(#28241) #19617792 válasza - = Zk = - (#28229) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ahogy látom:
- CPU AM3 Phenom2 X4 965 BOX Black 3 év gar: 39.990,-

"azonos órajelen elveri a 955-t cinebenchbe :Y"

Arra értette, hogy az 555 BE veri cinebenchben. 955 és 965 között csak 1x szorzó a különbség... 975 BE nincs.

[ Szerkesztve ]

(#28242) subaruwrc válasza #19617792 (#28241) üzenetére


subaruwrc
félisten

965 be 43500
erre is rákérdeztem giannitól :D
ja a kis 555 elkalapálja a teljes értékű denebet, érdekes.

nem is kicsit :Y

[ Szerkesztve ]

(#28243) #19617792 válasza subaruwrc (#28242) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akkor ráférne egy frissítés az árakra. :DDD Mert én is onnan vettem az árakat. 965 BE-re a 43500 sem rossz.

(#28244) #19617792 válasza subaruwrc (#28242) üzenetére


#19617792
törölt tag

Még jóhogy veri a 955-t, mivel ez egy B55. :)

(#28245) westcoastog válasza #19617792 (#28244) üzenetére


westcoastog
veterán

Kedvet kapok eladni a 720-at :D
most voltam itt egy nemrég nyílt gépboltba, persze venit szabályzóról a faszi még csak nem is hallott.. :DDD

(#28246) #19617792 válasza westcoastog (#28245) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem meg az E5200-tól kéne szabadulni. :DDD Ha becsúszna egy jóféle Quad (Q9300, Q9400)... ;] Csak senkinek se kell E5200, talán No-kiat érdekelheti.

"most voltam itt egy nemrég nyílt gépboltba, persze venit szabályzóról a faszi még csak nem is hallott..."

Ezen mi a meglepő? Vidéki gépboltban 99% hülyék dolgoznak, kóklerek, és persze ők ajánlgatnak sok Wattos Codegeneket jópénzért, mert azok jók. Levélnehezéknek tuti. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28247) westcoastog válasza #19617792 (#28246) üzenetére


westcoastog
veterán

minden reményem elszállt ma, hogy lehalkíthatom a gépet. :U
vagy hogyankell 5v-re átkötni a ventit? A ház eleji xigmateket kéne lehalkítani, most a lapravan kötve de az ugye nemtud sysfant szabályozni, ami vicc mert havernak a 770-c45 meg tud.. :U
a vidéki boltokról meg megvan a véleményem, csak szerencsét próbálni mentem be.. :D

[ Szerkesztve ]

(#28248) #19617792 válasza westcoastog (#28247) üzenetére


#19617792
törölt tag

(#28249) westcoastog válasza #19617792 (#28248) üzenetére


westcoastog
veterán

na várj gondolkodjunk, ugye a ventit rákötöm a molex átalakítóra, és a molex kábeleit kell átvariálni, ergo 5V-hez megkell cserélnem a pirosat és a mellette lévőt, és akkor kap 5v-t, semmi kockázatja nincs ennek ugye? :)
Ez mit takar?
Caution! There are people, who will say "You can't feed current back into your power-supply" and they are right!

If you plug something between the 12V and 5V lead, you have to be absolutely sure, that no current is fed back into the PSU. Which means, that you need to have other loads on that 5V lead, which suck out more current than you feed to that lead from the 12V lead.

Nem bírom kibogarászni a lényeget.

[ Szerkesztve ]

(#28250) westcoastog válasza westcoastog (#28249) üzenetére


westcoastog
veterán

nem szabad bekötni semmit az 5v-re alakított molex és a 12v-s ág közé?
#28251) EarL 007
tehát akkor csak a két szélsőt, a sárgát és a pirosat kell fölcserélni, hm nem kell sokat mókolni akkor. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.