Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28901) westcoastog válasza - = Zk = - (#28900) üzenetére


westcoastog
veterán

XXDXDXDXDXXXD

(#28902) - = Zk = - válasza westcoastog (#28901) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jah. Ha netán mégis kéne, hagyj ott 35ezrer forintot. Ne anyámnak add, mert akkor az már most nincs meg. Elvan költve. Piff. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28903) pckownz válasza - = Zk = - (#28902) üzenetére


pckownz
senior tag

Ne anyámnak add, mert akkor az már most nincs meg.

Nice :C :C

(#28904) No-kia válasza - = Zk = - (#28902) üzenetére


No-kia
őstag

xd te hülye vagy XD basszátok meg, mindenki facebookozoik, mióta ingyen van a tmobnál, hajnali 1 kor kapom az smst a koliban a szomszéd szobában lakó gyerektől, hogy party van facebookon azonnal menjek föl xDxD aztán még beszélgettünk jó páranxD nem normálisak, mindenki telóval a kezében mászkál egész nap a suliban xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28905) pckownz


pckownz
senior tag

Subaru!
Egy kérdésem lenne. Te ezt az OC dolgot teljesen magadtól tanultad ki? Esetleg használtál hozzá valamilyen segítséget/forrást?

(#28906) No-kia


No-kia
őstag

jeah, hamarosan Iphone 3G tulaj leszek, 35k-ba fog fájni , jóh anynira azért nem ahmarosan, de legkésőbb augusztusban :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28907) westcoastog válasza pckownz (#28905) üzenetére


westcoastog
veterán

Engem jobban az érdekel hogy hogy lehet ebbe az egész tuning dologba ilyen szinten bekerülni.

(#28908) pckownz válasza westcoastog (#28907) üzenetére


pckownz
senior tag

Csak azért kérdezem, mert már 478, 775 és AM2+/AM3 alapokon is belenyúltam, de egyiken se vittem sokra.
Viszont most, meggyötörtem a lapot, amíg el nem értem valamit vele: [link]
Na akkor jöhet a szorzó emelés. :))
Eddig a tuningba sajnos nem szerepelt valami jól... :(((

[ Szerkesztve ]

(#28909) No-kia válasza pckownz (#28908) üzenetére


No-kia
őstag

(#28910) westcoastog válasza pckownz (#28908) üzenetére


westcoastog
veterán

ennek a procak többet is kéne mennie, csípőből 3,2ghz alapfeszen.

(#28911) No-kia válasza WesTM (#28875) üzenetére


No-kia
őstag

itt is nagy volt a víz a pincében, a szivattyút elvitték, így hát feltaláltam magam:

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28912) WesTM válasza No-kia (#28911) üzenetére


WesTM
senior tag

Sziasztok!

:D :D :D :D :D Ez jóóóóóóóóóó! :DD :DD :DD Water Tanker xDXDXD

Én ha minden igaz holnap reggel már a gáton kezdek, most nagyon pánikolnak, bár nem tudom mire fel, elméletileg alacsonyabb szinten lesz a tetőzés mint múltkor. Na de remélem így is lesz, nem lesz semmi gond. Reggel irány a gát, a múltkori zsákokat már visszapakolták ma, hidakat éjjel lezárják, holnapra viszont hoztak 2 kamion homokot, meg pár 10.000 zsákot. Nem tudom mit tudnak amit én nem... :Y

(#28913) pckownz válasza westcoastog (#28910) üzenetére


pckownz
senior tag

A tudásomhoz mérten, ez tűnik a végének:
[link]

(#28914) killer1203 válasza No-kia (#28911) üzenetére


killer1203
senior tag

Ismerős helyzet, elég nagyteljesitményű szivattyú rajta tűzoltó tömlő és kb 10percig szivattyúztam a vizet. Jah és reggel 6 kor is mielőtt tanműhelybe megyek akkoris kiszivattyúztam, és ez megy 3. napja.

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#28915) westcoastog válasza No-kia (#28911) üzenetére


westcoastog
veterán

LOOL
(#28913) pckownz
na ez már jobb. :))

(#28916) pckownz válasza westcoastog (#28915) üzenetére


pckownz
senior tag

Oké.
Itt a vége, fuss el véle:
[link]
@x4 3500MHz, 280ref clock, bios 1,375V

(#28917) WesTM


WesTM
senior tag

[link]

Srácok próbáljátok ki ezt a game-t. Kurvajól néz ki, elég jók a hangok is, most szerzem be én is. Igaz arcade dolog, de lehet lekötne 20 percre! :Y :Y :Y :C

(#28918) nixx-21 válasza WesTM (#28917) üzenetére


nixx-21
senior tag

komolyság.... másik fele a Blur...az se rossz :C :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28919) WesTM válasza nixx-21 (#28918) üzenetére


WesTM
senior tag

...bár lehet inkább az új gta4 epizódokra állítom magam... ;] :D Az most eszembe jutott, és igazából nem is értem, miért nem foglalkoztam még velük... :Y

Ma 5 infó tételt tanultam meg, a héten be akarom fejezni az összes infót. jövő hét töri, utána magyar... :(((

(#28920) westcoastog válasza WesTM (#28919) üzenetére


westcoastog
veterán

meddig tart az érettségi? :Y

(#28921) nixx-21 válasza westcoastog (#28920) üzenetére


nixx-21
senior tag

jún 17.....nagyon várom már h vége legyen *-*
okkal :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28922) WesTM válasza westcoastog (#28920) üzenetére


WesTM
senior tag

Júni. 16-17-18 közül valamelyik napon. Remélem 16.-án, mert akkor takonyrészegre iszom magam. :D Az a szomorú, hogy lényegében nyáriszünet van már, de nem tudom élvezni... Ez így fos. Ez olyan, mintha úgy kúrnál, hogy közben 20-an néznek...

(#28923) nixx-21 válasza WesTM (#28922) üzenetére


nixx-21
senior tag

hülye az mér flusztrál?
...gondold azt h te egy tanár vagy és felnéznek rád és tőled tanulák h kell cisnálni:D:D:D:D vigyél bele fantáziát :DDD
amugy...még nincs nyári szünet...
az egy dolog h ti már szabadok vagytok de ez az érettségi miatt van direkt :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28924) westcoastog válasza WesTM (#28922) üzenetére


westcoastog
veterán

tudod, elmúlnak a gyermekévek.. nem lehet örökké élvezni a nyarat, ha majd dolgozik az ember nem lesz nyári szünet, meló döglésig. :N

(#28925) WesTM válasza nixx-21 (#28923) üzenetére


WesTM
senior tag

Rossz a felfogás... :DD Már nyári szünet van, csak még 1 nap be kell menni a suliba! :D
Na de nem baj, meg lesz ennek még a böjtje.. Nagyon visszafogtam magam az elmúlt 2 hónapban... talán túlságosan is. Ma meg kaptam exemről igen érdekes képeket... :DDD Tehát mint egy rohadt kurva... Aztán mondtam egy ilyet fasza... Hát nagyon nagyon nem az már mint volt.

Tehát bőrkesztyű, picsakidobós minifarmer, cigi a pofában. Hát gyönyörű. Meg fogom verni Imikét. Eldöntöttem. De nagyon. :D És semmi féltékenység, mert már rég nincs mire, csupán csak geci jól fog esni, és erről senki nem tud már lebeszélni. ;]

westcoastog: Elmúlt 5 nyaramat teljesen végigmelóztam... Idén is fogok, de sokkal visszafogottabban... Végre szeretném kiélvezni a dolgot, amit szerettem volna az évek alatt, azokat mind összespóroltam, gépre nem költök 1 forintot sem, egyelőre úgy néz ki, most nyáron nem lesz szükségem a melóra, hogy megvegyem valami vágytárgyamat, mert nincs ilyen. Ha dolgozni megyek csak azért, hogy a buli úgymond ne kerüljön semmibe, kocsit tudjam tankolni, és horgászni mindenfelé... Persze lehet a 6. nyarat is végighúzom, de majd kiderül. :K

[ Szerkesztve ]

(#28926) No-kia válasza WesTM (#28917) üzenetére


No-kia
őstag

én már játszottam vele múlthéten,a nyira nem köt le, blur-t még meglesem, az is lejött még múlthéten csak nem volt kedvem fölrakni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28927) subaruwrc válasza WesTM (#28925) üzenetére


subaruwrc
félisten

csupán csak geci jól fog esni, és erről senki nem tud már lebeszélni.

ki akar?

18-án tessék takonyrészegre inni magad 20. születésnapom alkalmából :DD

(#28928) WesTM válasza No-kia (#28926) üzenetére


WesTM
senior tag

Elmúlt a hirtelen lelkesedésem, eltettem a nehéz időkre, most GTA4 liberty-t rendeltem... :K

subaruwrc: Cimborám alap hogy satuzok egyet a tiszteletedre! :R :R :R :C

Electro testvéreim: Knob - I'm Lost (DJsaar Electro Remix 2009)

Nekem most eléggé átjön. Pedig nem sok extra. :))

[ Szerkesztve ]

(#28929) westcoastog válasza WesTM (#28925) üzenetére


westcoastog
veterán

hát szerintem jövőre elmegyek melózni én is, azt megcsinálom a jogsit, mert hát jó ha van, kocsit meg majd később, elsőnek valami régi kis autót 300k körül... :))

[ Szerkesztve ]

(#28930) subaruwrc válasza WesTM (#28928) üzenetére


subaruwrc
félisten

;)
nekem a csaj is átjön de a zene is adja. :R

(#28931) subaruwrc válasza WesTM (#28928) üzenetére


subaruwrc
félisten

(#28932) WesTM válasza westcoastog (#28929) üzenetére


WesTM
senior tag

Nagyon helyes! :C :R

subaru: ;] ;] ;] ugye-ugye :C

#31: Ajjajjj! ;] Belehallgatok! ;)
mod: Adja!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#28933) subaruwrc válasza WesTM (#28932) üzenetére


subaruwrc
félisten

:C

(#28934) WesTM válasza subaruwrc (#28933) üzenetére


WesTM
senior tag

Töltöm is lefelé... :D ;] Nyári bulin jó letolni ilyen mixeket, mert elindítod a zenét, aztán lehet menni örjöngeni. :D :C

(#28935) grabber válasza WesTM (#28934) üzenetére


grabber
addikt

Ajánlom a club sandwichet.Retro és rohadt nagy számok és mixben :))

(#28936) nixx-21


nixx-21
senior tag

nekem msot sráááácok oan durva rnb slááágereim annak h ihaj csuhaj :C :C :C
ja és imádok táncolni bááászki:D iszonyatosan élvezem....szombaton fellépés...wáááh :DDD :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28937) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nokia.
Keress meg facebookon. Aztán jelőgessé megfele. ;)
Amúgy te hogyhogy kolis vagy? Lemaradtam, yea? :U

Csók mindenki :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28938) grabber válasza - = Zk = - (#28937) üzenetére


grabber
addikt

mert a koli jó,remélem bent maradhatok :O

(#28939) - = Zk = - válasza grabber (#28938) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Te állandóan könnyezel. Why? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28940) grabber válasza - = Zk = - (#28939) üzenetére


grabber
addikt

Ha nem sikerülnek most jól a vizsgák akkor,nem maradhatok a koliban.Albit nem tudom fizetni vagy ha keresek munkát,nem tudom kivel tudnék albiba menni.
Ha az sem jön össze utazgathatok napi 3 órát és otthon tuti nem fogok többet tanulni,meg itt jobb nekem.Nem vagyok elzárva a világtól mind kis falunkban.
Ha egyik sem jön össze,akkor nem tudom mit fogok dolgozni.Vagy átmegyek másik suliba,de azt nem szeretném.Munkát talán találnék,de nem szívesen dolgoznék még+nem valami fényes jövő diploma nélkül.

nincs vizsga->nincs koli->nincs tanulás->nincs Budapest->nincs diploma->nincs munka->nincs jókedv :O

[ Szerkesztve ]

(#28941) - = Zk = - válasza grabber (#28940) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Értelek. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28942) grabber válasza - = Zk = - (#28941) üzenetére


grabber
addikt

Holnap beiratkozok oviba.Ott nem voltak ilyen gondok.Délutáni alvás,jááá

[ Szerkesztve ]

(#28943) - = Zk = - válasza grabber (#28942) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Énis. Elsö nap Meghúzgálom pár kislány haját... Meg jópár óvónénit. ;] Lesz.patom magam, és mek lefexem énis. Várj meg :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28944) No-kia válasza - = Zk = - (#28937) üzenetére


No-kia
őstag

drágám, 4 éve kolis avgyok, azért nem írok hétközben, csak néha jövök haza

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28945) No-kia válasza - = Zk = - (#28943) üzenetére


No-kia
őstag

óóó 500 kovács péter van, egy se lakik birdlintonban vag yhol

szerk: megvagy, bencénél voltál

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28946) - = Zk = - válasza No-kia (#28944) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hm. Ez nekem új! Hm. Mik vannak?! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28947) grabber válasza - = Zk = - (#28946) üzenetére


grabber
addikt

Nekem is :DDD

Nappal Ph-án vagyok éjjel PH-án vagyok.Bannolni kéne engemet,mert ez már durva ;]

(#28948) - = Zk = - válasza grabber (#28947) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Akkor nem vok ezzel egyedül, és ez jó! ;]

Micsoda gondolatok :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28949) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Tesztelik a processzorokat. Megkérdezik az AMD procit:
- 2+2=?
- Őőő... 4!
Megkérdezik az Intelt:
- 2+2=?
- 5!
- De hát nem is annyi!
- De gyorsabb voltam!!!

Ez beteg :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28950) pckownz válasza - = Zk = - (#28949) üzenetére


pckownz
senior tag

Én fordítva ismertem _D :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.