Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28551) westcoastog válasza subaruwrc (#28550) üzenetére


westcoastog
veterán

én most elkezdem a stalker copot 4.-szerre, smrter moddal. :U
am azt hiszem itthon maradok, 1000zsepi/perc es statisztikával és vörösen izzó orral ink nem megyek suliba, na meg a fülem is bedugul mindig.

(#28552) pckownz válasza subaruwrc (#28550) üzenetére


pckownz
senior tag

Amíg megvolt a prototype, én olyan nyugodt voltam, hogy az csak na. Szét daráltam mindent, megnyugtatott az a játék. :K

(#28553) - = Zk = - válasza #19617792 (#28547) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Depression 4ever, yeah? :C

Proto? Kedveltem. De nem játszottam végig. Hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28554) #19617792 válasza - = Zk = - (#28553) üzenetére


#19617792
törölt tag

Depresszió!? Dehogy, csak szeretem, hogy eső után olyan jó friss illatú a levegő, na meg hogy kicsit hűvösebb van. :)

(#28555) - = Zk = - válasza #19617792 (#28554) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Meg ugye addig sem kell kimozdulnod ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28556) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28557) grabber válasza - = Zk = - (#28556) üzenetére


grabber
addikt

:U

(#28558) - = Zk = - válasza grabber (#28557) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Benned bíztam. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28559) grabber válasza - = Zk = - (#28558) üzenetére


grabber
addikt

;)

(#28560) - = Zk = - válasza grabber (#28559) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem beszélsz? :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28561) grabber válasza - = Zk = - (#28560) üzenetére


grabber
addikt

:F :N

(#28562) - = Zk = - válasza grabber (#28561) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jólvan drága. Mek megnézem a tokyo driftet, és alvás.
Legyetek jók. :R

Jah, és köszi, hogy kommentáltátok a kis angol sztorimat :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28563) nixx-21 válasza - = Zk = - (#28542) üzenetére


nixx-21
senior tag

xDDDDDDDDD
BÁHAHAHHHA
XDDDDDDDDd

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28564) westcoastog


westcoastog
veterán

mégis bejöttem ebbe a rohadásba. :D

(#28565) nixx-21 válasza westcoastog (#28564) üzenetére


nixx-21
senior tag

Ja énis....
1,5 órát késtem a kompetencia tesztről és nem írhatom meg >.<
itt kell ülnöm a tanári előtt de 11:45 kor már végre szabadulok xD :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#28566) pckownz válasza nixx-21 (#28565) üzenetére


pckownz
senior tag

*urva egyszerű volt az egész...

Hopp tegnap du. óta új nettel:
62.4GB letöltés, 17.0GB feltöltés
Jelenleg: 0kb/s le, 1,4MB/s fel.
Ezt az új Blur-t seedelem csak 900-1100-zal :D

[ Szerkesztve ]

(#28567) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Reggel. Morgen. Morning. Stb... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28568) Varoz válasza - = Zk = - (#28562) üzenetére


Varoz
őstag

Én nem értettem, így nem kommentáltam. :B

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28569) - = Zk = - válasza Varoz (#28568) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Angol tudásod van, honfitársam? ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28570) Varoz válasza - = Zk = - (#28569) üzenetére


Varoz
őstag

Kevéske.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28571) - = Zk = - válasza Varoz (#28570) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hm. Akkor hogy magyarázzam?! Hm.....
Hm.... Kitalálok/unk valamit. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28572) Varoz válasza - = Zk = - (#28571) üzenetére


Varoz
őstag

Leírom, hogy én mit értek a szövegből.

én: boss? New shoes?
ő: yes. Nice, yeah?
én: yes. Nike, yeah?
Kínos 4 másodperc, majd lazán kiböki:
Yes, nice! Very nice..!

én: főnök? új cipő?
ő: igen. Szép mi?
én: Igen. Nike?
Kínos 4 másodperc, majd lazán kiböki:
Igen szép! Nagyon szép!

Ha jól értettem akkor tudok röhögni én is. Egy valami zavar. Az a sok "yeah" minek bele illetve az mi akar lenni.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28573) - = Zk = - válasza Varoz (#28572) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tökéletes. Igy van. Górém a nájk szóra értette azt, hogy nájsz.

Yeah, jelenti azt hogy ugye. De sokmindent jelent. Náluk a nyár nem számőr,hanem szumma! Készek az angolok :W
Pl az én angolomat nehezen értik, ugyebár én az amerikai angolt tanultam. Furák ezek.
Fák of helyett fuk of...
Górem török, töri az angolt. Iráni kolegám is. Az angol angolokkal simán beszélgetek. Politika, foci, minden. A két külföldivel szenvedek csak :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28574) westcoastog válasza - = Zk = - (#28573) üzenetére


westcoastog
veterán

amerikai angolt valahogy jobban szeretem, az nem olyan nyálas mint a brit. :)
usa angolba a nothingot el lehet mondani ennyiből is: natn. :D

(#28575) - = Zk = - válasza westcoastog (#28574) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Náfink.. Itt ennyi. Vagy csak megrázom a kezem ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28576) Varoz válasza - = Zk = - (#28573) üzenetére


Varoz
őstag

Aham, értem. Engem az tántorított csak el.
Hát érdekes az ürge az biztos. :DDD
Mi suliban a brit angolt tanultuk és volt pár dolog amit máshonnan már tudtam csak én az amerikai verziót. Volt is ebből kavarás. :D
Bár németnél is van ilyen eltérés. Ott is talán két fő van, a sváb meg a fritz.
Ilyen különbségek vannak pl.
sváb/fritz
Eins ájn/ejn
Zwei cváj/cvej
Drei dráj/drej

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28577) pckownz


pckownz
senior tag

Hopp hopp.
Singularity, Lego Harry Potter és Front Mission Evolved 1 hónap mulva... :C :C

(#28578) - = Zk = - válasza Varoz (#28576) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hát igen. Na gó meló :U:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28579) Perillustris válasza Varoz (#28576) üzenetére


Perillustris
senior tag

- Two Martini please!
- Dry?
- Nein, zwei.

Perillustris

(#28580) Varoz válasza Perillustris (#28579) üzenetére


Varoz
őstag

Ez jó, ismerem. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28581) #19617792 válasza Perillustris (#28579) üzenetére


#19617792
törölt tag

És így bukik le a német kém, ha angol diszkóban kémked. ;]

(#28582) pckownz


pckownz
senior tag

LOL!
Most beszélek csaj ismerőssel, és mondta hogy láttak pannónia fesztiválon és bejövök a barátnőjének. Hát ahogy elnézem kép alapján, nem rossz kis csajszi.
Na most felajánlották, hogy ha kimegyek velük hegyalja fesztiválra akkor fizetik a jegyemet.
Himringyó lettem XDD :DDD :DDD (L)

(#28583) Varoz válasza pckownz (#28582) üzenetére


Varoz
őstag

Ha tényleg szép akkor nem lettél az. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28584) pckownz válasza Varoz (#28583) üzenetére


pckownz
senior tag

Nem is az hogy ránézel és akkor hűha fesztivál van áll a sátor, hanem az a kis aranyos fajta ;) ;]

(#28585) Varoz válasza pckownz (#28584) üzenetére


Varoz
őstag

Nálam pont ez a nyerőbb. :R
Kép esetleg? :U ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28586) pckownz válasza Varoz (#28585) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha msn-en rámírsz, mutatok :) :R
Nagyérdemű közönség előtt nem akarok képet mutogatni másról, nokia példája után :D

(#28587) Varoz


Varoz
őstag

Vazze mit találtam. Azt mondja Zsigulimo.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28588) westcoastog


westcoastog
veterán

jajj de szar hogy nem bír begyógyulni az ér az orromban, ha erősebben fújok orrot vérzik, tegnap sikerült megaatom orrfújással elpattintani az eret az orromban, de a folyamatos takonytermelődés nem engedi begyógyulni. :W :U

(#28589) #19617792


#19617792
törölt tag

Na meggyütt a HPM-70-es headset, árához képest jól szól! :C Mega Bass kell a fenének, sima Bass EQ-val is szól, mint állat. Talán egy jobb acoustic-kal (olyasmi, mint pc-n a hangkari driver) még jobban fog szólni. 3500 Ft, 1 év garival, csodát nem vártam, de meglepett.

[ Szerkesztve ]

(#28590) westcoastog


westcoastog
veterán

he, wubi-val földobom a 10.04 et poénból, kipróbálom, bármikor törölhető mint egy sima progi, és nem kell neki partícionálás sem. :D

[ Szerkesztve ]

(#28591) #19617792 válasza westcoastog (#28590) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jaja, faja úgy kipróbálni. Mondjuk ügyelj arra, hogy az a partíció, amire Wubival felteszed, nem lesz elérhető Linux alatt.

(#28592) westcoastog válasza #19617792 (#28591) üzenetére


westcoastog
veterán

mimimi?? fölraktam, de amikor a bootmenüben rámegyek hogy ubuntu, akkor bejön a grub, ott ott a windows 7 amire ha réámegyek visszadob a boot menübe, de az ubuntut meg sehol nem találom. :F
na mindegy majd egyszer szerzek valami régi gépet oszt arra fölszenvedek egy linuxot, nem szarakodok ezzel...

[ Szerkesztve ]

(#28593) westcoastog


westcoastog
veterán

szurkoljatok holnap törire, sorsdöntő tz, igaz tanultam is nem keveset szal minimum 5ös. :D

(#28594) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Estét :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28595) pckownz válasza - = Zk = - (#28594) üzenetére


pckownz
senior tag

Bort, búzát, békességet (. ) ( .)

(#28596) grabber válasza pckownz (#28595) üzenetére


grabber
addikt

Piát,nőt,tengerpartot :R

(#28597) No-kia


No-kia
őstag

csak hogy meglegyen

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28598) No-kia válasza pckownz (#28586) üzenetére


No-kia
őstag

megyek én is msnre xD aztán jöhet xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28599) Varoz válasza No-kia (#28597) üzenetére


Varoz
őstag

Könyvjelzőről még nem hallottál?
Ha meg órán vagy, akkor arra ott a pendrive. De akár még füzetbe is leírhatod.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#28600) #19617792 válasza Varoz (#28599) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ez még azért is hülyeség, mert ha itt rá akar keresni, akkor nem tud a címszó alapján keresni, mert semmi sem utal a link tartalmára.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.