Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27351) - = Zk = - válasza grabber (#27350) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Menj. Nehéz és kemény lesz. Innen megmondom. De a pénz kárpótolni fog. Garantálom. Nameg az élmény.
Ha meg nem jön be, go back home. :R Én ezt egyelőre nem tehetem meg.
Picit irigyellek. Németország volt a nagy álmom szki óta. :R

Tanulj meg egyet. Amit én is megtettem.
Döntéseket hozni, és nem nézni vissza. :R

Itt vok. Kérdezz bátran :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27352) grabber válasza - = Zk = - (#27351) üzenetére


grabber
addikt

Nekem minden szempontból jó ez az állás.Ezzel szerettem volna a volág életemben foglalkozni és olyan szinten megfizetnének most,hogy OMG :Y
CSak félek,hogy az itteni barátok maradnak.Kint sem azonnal jönnek a barátok.Ha meg visszajövök kimarad a tavaszi csajozás Mo-on :O Őszig tuti nem lesz normális kapcsolatom.Kint meg? :U Nem maradok csaj nélkül,mert muszáj lesz kint megismerkedni valakivel.Már csak a kíváncsiságból milyen lehet beszélgetni két különböző nyelven :D

szerk: Vajon a család kibírja nélkülem.Elég sokat segítek itthon,igaz néha,de akkor nagyon kellek.Most meg nem tudnak rám számítani 3 hónapig tuti.Meg a 2 éves húgomat sem fogom sűrűn látni.Mindjárt felnő és alig fogok emlékezni a kiskorára.

[ Szerkesztve ]

(#27353) - = Zk = - válasza grabber (#27352) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Csajozáson ne agyalj. Más világ a kinti. Abszolute:R

Haverok. Valamit valamiért. Vigyél magaddal kapcsolattartó eszközökdt :R

Testvér, család. Énís segítettem odahaza. Detto. Hiteleket vettem anyáméknak stb. Öcsémnek segitettem. Anyám belenyugodott, hogy maradok odahaza. De mikor közöltem vele, next week repülök, sírógörcsöt kapott. Mai napig nem hiszi el hogy kijöttem

Nálam egy éves szerződés van. Nagy az esély, h idén már nem mek haza. Aztán lehet mégis.
Az hogy a családod kibírja é azt senki nem tudja. De ne feledd a saját jövődet, életedet. :R

Az életben ami adódik lehetőseg, élj vele. :R pl én ezért vok tapasztaltabb az életbeli dolgokkal, mint pár korombeli. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27354) grabber válasza grabber (#27352) üzenetére


grabber
addikt

Ja meg lelkileg,hogy lehet kibírni.Más ha valaki csak nyaralni megy ki és nem dolgozni.Meg nem egy hétről van szó,hanem 2-3 hónap.Annyira nem sok,de lelkileg vagy hazavág vagy megerősít.
Katonánk voltunk vagy Star wars kb :D Viccelődök,de nem mindegy hogyan tudok visszajönni és miként fogom megélni kint a dolgokat.
Mindig szerettem volna kimenni,mert a magyar mentalitás megöl itt.Egymás alá tegyünk,meg irigy mindenki és abban reménykedek,hogy kint nem ilyenek az emberek,meg ott sokkal több minden szép és jó.De nem tudnék itt hagyni mindent mindig így gondoltam,most kiderül kis időre képes leszek-e kimenni.

HA kint sikerül venni egy kocsi,akkor secc-pecc alatt itt lehet lenni Mo-n.Nem távolság.

szerk: Megvárom míg erre válaszolsz,mert keresztben fogunk írni :D

[ Szerkesztve ]

(#27355) - = Zk = - válasza grabber (#27354) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nekem qrva kemény lelkileg. De bírom. Nem mehetek haza, mert célom van. Vannak. Nem tehetem meg.

Az, hogy téged mennyire visel meg, nem tudhatom. De 3 hónap nem a világ vége. Emlékezz matisz nagyfater szavaira. Ennyi.

Qrva jól jártál sztem. :R
Nekem minima 3 évet kell robotolnom így, h legyen valamim. 27éves leszek idén. Ehh. :U

Szerk.
Telóról lassan megy, sry :R
Az auto jo 5let. De 3 hónap miatt felesleges. Szvsz. Ha ennyire fontos a család, akk maradj odahaza. De 3 hónap nem para sztem.
Én pl most lépek a 4edik hónapba :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27356) grabber válasza - = Zk = - (#27355) üzenetére


grabber
addikt

How I met your mother "Ne gondolkozz,cselekedj"
Van benne valami,mert csak akkor fognak történni dolgok ha cselekszel.

"Egyetlen kaland többet ér, mint ezer egyforma nap, amit kényelemben és jólétben töltök."
"hajó nagyobb biztonságban van a kikötőben, de a hajókat nem ezért építik"
stb.

De megérte kimenni?Legalább nem bántad meg,meg ha célod arra vezet.Meg talán kint előrébb jutsz mint itt,mert itt szopás most az élet.HA valamit el akarsz érni lépni kell :R
Tény,még nem sok mindent rontottam el az életben.Jó döntéseket hoztam és nem bántam még meg.Egyelőre úgy tűnik nem is fogom.Kivéve a csajokat,de az más kérdés :D

Még szerencse,hogy létezik a mai technika,mert azzal könnyebb kapcsolatot tartani.Meg nincs annyira messze az otthon(PH :D )

Anyukádat sajnálni tudom.Más ha valaki apró morzsaként szórja,hogy ki fog menni külföldre,mint az hogy egyik napról a másikra.

Lelkileg nem hiszem,hogy összeroggyannék,de hogy nehéz lesz az biztos.

3 év után akkor mi lesz?Nehéz kérdés még,de csak van elképzelésed mit szeretnél.

(#27357) - = Zk = - válasza grabber (#27356) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Igen, megérte kijönni. Abszolute. :R
Olvastad, mit tervezek venni idekint? Thuban, dragon haf 932, 5870, stb. Nah. Ez itt nem lehetetlen.

2éve a levegőben lógótt a külf meló lehetősége. Most tetőzött. Ennyi. :R

Nah. Nálam úgy indult, h minima 10év külf meló. Ám rájöttem. 30 éves leszek lassan, nem birom úgy a tempót mint 23éves kolegám. Neki elég 8-10óra alvás. Nekem nem.
Ha letelik a 3-max 5évem go haza. Ha gáz a hazai élet, akkor valamilyen eus országba letelepedek, ami közel van magyar honhoz :R
Itt nem akarok élni. Kibebaszott messze van, he :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27358) grabber válasza - = Zk = - (#27357) üzenetére


grabber
addikt

Anglia egy elszigetelt hely,de ezt biztosan tudod :O
Tegnap vagy előtte aludtam 17 órát.Mióta kolis vagyok 7-8 óra helyett 11 órákat alszom.

Hazajönni nem lenne rossz.Kicsit,enyhe kifejezés.Nagyon feldobna.Ha meg nem tudsz elhelyezkedni akkor mehetsz ki újra.Veszíteni nem fogsz vele+mindenki jól jár :K

Nekem sajna nincs választásom,mert ha rendbe akarom tenni a család és saját dolgaimat kell a pénz.Már 5 éves vágyam egy komolyabb tökürreflexes gép(300k).Meglett volna rá a pénz,csak a költözéskor kellett a foglalóba.Azóta nem láttam és nem is fogom :O Imádok fotózni,ha nem is tudok.

Akkor lassan várlak/várunk itthon :R

(#27359) grabber válasza - = Zk = - (#27357) üzenetére


grabber
addikt

Anglia egy elszigetelt hely,de ezt biztosan tudod :O
Tegnap vagy előtte aludtam 17 órát.Mióta kolis vagyok 7-8 óra helyett 11 órákat alszom.

Hazajönni nem lenne rossz.Kicsit,enyhe kifejezés.Nagyon feldobna.Ha meg nem tudsz elhelyezkedni akkor mehetsz ki újra.Veszíteni nem fogsz vele+mindenki jól jár :K

Nekem sajna nincs választásom,mert ha rendbe akarom tenni a család és saját dolgaimat kell a pénz.Ruha,cipő stb.Már 5 éves vágyam egy komolyabb tökürreflexes gép(300k).Meglett volna rá a pénz,csak a költözéskor kellett a foglalóba.Azóta nem láttam és nem is fogom :O Imádok fotózni,ha nem is tudok.
Itthon drága lenne egy ilyen rendszer...Úgy is tudod :(((

Akkor lassan várlak/várunk itthon :R

[ Szerkesztve ]

(#27360) - = Zk = - válasza grabber (#27358) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nah, mek aludni. Gyúros napok jönnek. :U

Amit tudnod kell, tudod. Írd meg pls ide, hogy mi lett a válaszod. Illetve a fejleményt :R
Bmit döntesz, garantáltan jó döntés. Utólag derül ki, hogy megérte e. :R

Good night all :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27361) grabber válasza - = Zk = - (#27360) üzenetére


grabber
addikt

Jó éjt

(#27362) NÉMÓ510 válasza - = Zk = - (#27213) üzenetére


NÉMÓ510
tag

:DDD Ezen jót röhögtem. :DDD

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#27363) subaruwrc


subaruwrc
félisten

és akkor ma elballagok :))
furcsa érzések kavarognak bennem :))

(#27364) westcoastog válasza - = Zk = - (#27349) üzenetére


westcoastog
veterán

hát mire föl gyaloglok 80kilométert addig megöregszek... :D
(#27363) subaruwrc
aza jó :C

(#27365) westcoastog válasza westcoastog (#27364) üzenetére


westcoastog
veterán

haver megveszi a lap mellé a gépházamat is, így meg fogom tudni venni a 785g-t és és a coolermaster 335-öt.

(#27366) westcoastog


westcoastog
veterán

nah visszajött a lapom, szerencsére nem kellett fizetni. :))

(#27367) - = Zk = - válasza NÉMÓ510 (#27362) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Őszinte szavak :C

Westc
Jah. Hátigen. És a tömegközlekedés? Luxus? A
Csak kérdem :C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27368) nixx-21


nixx-21
senior tag

Phu srácok van ám hsz termelés, Zknak üdvözletem :R
gabber ZK szavai után asszem senki nem tud többet hozzáfűzni a dolgokhoz:U:K

ehhh mindenki ballag.... Komoly érzelmes nap ez a mai :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27369) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok!

Rohanásban vagyok, 2 napja piálás, nehezen bírom már. :DD Hatalmasat buliztunk délelőtt, most mentek e a srácok, még mindig rosszul vagyok a röhögéstől.

Pár képet csinált rólunk fater.

[link] :C
Jamaicai bobcsapat. :DD Itt még rajtam, és Cucun nem volt sisak, és szemüveg, majd szerzek olyan képeket is!

Megvolt a szerenád is, fél 5 kor értem haza, mindenhol ivás, nagyon jó arcok voltak a tanárok, élveztük. Hatalmas zárás volt! :C

Holnap ballagás!

Na jók legyetek!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#27370) pckownz


pckownz
senior tag

Gratulálok minden vén diáknak!
Aztán megadni ám a módját ;)

(#27371) grabber


grabber
addikt

ZK leadtam a jelentlezést,de mivel nem tudtak semmi konkrét dolgot mondani,ezért beírtam minhova,hogy kérdéses a dolog.De kedden vagy szerdá lesz egy meghallgatás angolt és szakmai tudást is néznek.
Senki sem tud kijönni velem,majd jövőhéten meglátom kik akarnak kimenni.

Most azért fogok szenvedni,hogy később jobb legyen,de most kéne nekem,hogy jobb legyen :D
Félek,hogy emiatt halasztanom kell a suliban és fél év csúszás lesz belőle,ha nem rúgnak ki.Mert a végén még vizsgázni sem fogok tudni :( Ha meg nem végzem el az egyetemet,akkor nem tudok majd ilyen munkákat elválallni.

Most viszont tanulhatok 1000-el a ZH-ra

(#27372) pckownz


pckownz
senior tag

(#27373) WesTM


WesTM
senior tag

MAI ZENE: DJ Tiesto & Breakfast - The Horizon

Kellemes zene! :C

Rendezgettük be az udvart, szemeim meg vörösek mint a rák, leszedtük nagy nehezen a festéket a pofánkról, szemem mint egy narkósnak, tiszta fekete körbe, de nem bírom jobban leszedni egyelőre, mert égnek mint az állat. :D Adtuk az ívet az biztos, csak vicces lesz hullafoltosan ballagni... :DD

(#27374) #19617792 válasza pckownz (#27372) üzenetére


#19617792
törölt tag

És ezzel mi a gond? Ahogy látom a hardverek direkt úgy lettek összeválogatja, hogy kompatibilis legyen a PC-re felrakható Mac OS X-szel, vagyis másnéven Hackintosh-sal, semmi köze a hackerekhez.

(#27375) No-kia


No-kia
őstag

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27376) westcoastog


westcoastog
veterán

nah összepakoltam a gépet, 10.4 vga és sb driver. valamivel több lett mint volt. :Y
de szerintem az alaplap cserét megejtem.. :U

(#27377) WesTM


WesTM
senior tag

Jobbról a második vigyorgó egyén vagyok én... :D

[ Szerkesztve ]

(#27378) nixx-21 válasza WesTM (#27377) üzenetére


nixx-21
senior tag

hallod ha nem mondod fel sem ismerlek iiiistenem de durva : 'DDDDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27379) grabber válasza WesTM (#27377) üzenetére


grabber
addikt

Elég lett volna ha azt mondod jobbról a második sötét alak vagy ;]

(#27380) pckownz válasza #19617792 (#27374) üzenetére


pckownz
senior tag

Na szép.
Ma is tanultam valami újat. :DD :DD
Azt hittem csak egy félregépelés. :W

(#27381) westcoastog válasza WesTM (#27377) üzenetére


westcoastog
veterán

júúj ez kemény :C

(#27382) grabber válasza WesTM (#27377) üzenetére


grabber
addikt

[Gonosz off] Jó lett [Gonosz on] ;] Vissza az alap állapotba

(#27383) WesTM válasza nixx-21 (#27378) üzenetére


WesTM
senior tag

Nagyon furán érzem most magam. Egyik oldalról nézve semmi gond, az élet szép, minden rendben, majd kicsattanok az energiától. Ami jó.

Másrészről majdnem pontosan ugyan úgy érzem magam, mint mikor Flóra volt porondon. Az utolsó hetünk tényleg tökéletesre sikerült, tegnap este csodás volt, ahogy az egész osztály hajnali 4 kor 25km-t töltött egy Iveco platóján Jászdózsáról hazafelé, halálra fagyva, ahogy egy kis szobában 35 ember képeket nézegetett, mintha testvérek lennénk. És bár vannak olyan lányok az osztályban, akikhez 4 év alatt ha 2X szóltam, akkor is ez a megszokott csapat eltűnik. Hétfőn már semmi sem olyan lesz mint eddig, igaz érettségi, meg együtt leszünk, de azok az önfeledt iskolai pillanatok elmúltak. Megint le kell zárnom egy fejezetet abban a bizonyos könyvben, és megint egy olyan fejezethez értem, mint tavaly, életem egy nagy darabját kell valamilyen formában elraktároznom, a maga kis emlékeivel, hangjaival, illataival. Ha tudnám hogy örökké együtt leszünk, akkor nem lenne semmi gondom. De ez egy lehetetlen kérés.

Nagyon sokszor vagyunk telhetetlenek. Pénz, autó, látszat, megjátszás, hazugság vezérel bennünket. Életemben ez volt az egyik stabil pont, ahol ha bajom volt, megkapaszkodhattam, ahol olyan barátok vettek körül nap mint nap, ahol saját magamat adhattam. Senki sem volt pénzes, senki sem volt elszállva, mindenki egészséges értékrenddel bírt. Soha nem kellett szorongva közéjük menni, mindig azt éreztem igen, itt jó helyen vagyok. És mikor benne van az ember, észre sem veszi.

Az életben vannak olyan fordulópontok, melyekről tudjuk hogy eljönnek, és fel is készülünk rá, legalábbis úgy gondoljuk, de mikor újra ott vagyunk, abban a bizonyos ajtóban amin egyszer bementünk, és azt kívántuk többször is bárcsak soha ne kelljen kijönni rajta, soha ne kelljen elengedni egymás kezét, csak nézünk előre, tanácstalanul, s töprengünk, vajon jól csináltam-e mindent, odafigyeltem-e mindenre, nem követtem el hibát...

Ez kívülről mind furán hangozhat, de most hogy rám szakadt ez a rengeteg emlék, a kocsistanyákról, lelki lépcsőről, a nem megy le a szar-ról, a titanicról, a köcsög fizika tanárról, és még sorolhatnám napestig, egyszerűen képtelen vagyok olyat találni, amire nem szívesen emlékeznék.

Az idő mindent megszépít.-tartja a mondás. Itt nem kellett mit szépíteni.

Most megint itt állok az ajtóban, a küszöbön, és mikor visszanézek rengeteg mosolygó kis pont néz vissza rám. Az önfeledt pillanatok örökké elraktározódnak bennünk, s bár sodorjon a sors bármerre minket, mi mindig ez az 1 csapat maradunk.

...Mindig, és örökre.

Demjén Ferenc : Viszlát tegnapok...

Viszlát tegnapok! :)

[ Szerkesztve ]

(#27384) No-kia válasza WesTM (#27383) üzenetére


No-kia
őstag

:R :R :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27385) nixx-21 válasza WesTM (#27383) üzenetére


nixx-21
senior tag

ezt imádom....mikor így foglamazol.:D :C :R
komoylan mondom irigyellek ilyen osztállyal....remélem jövőre suliváltásnél nekem is siekrül egy jókis osztályközösségbe kerülni ahol hanem is az össze sdolgot amit mondtál de legalább a felét megtudomérezni/át tudom élni :U :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27386) westcoastog válasza WesTM (#27383) üzenetére


westcoastog
veterán

szép, szép. :R :R

(#27387) WesTM válasza No-kia (#27384) üzenetére


WesTM
senior tag

:B :R

Nixx: :R Ez most szívből jött.
Reméljük a legjobbakat. :)

westcoastog: :R

[ Szerkesztve ]

(#27388) pckownz


pckownz
senior tag

EarL, vga-ra is szokás bios frissitést kiadni? :DD

(#27389) #19617792 válasza pckownz (#27388) üzenetére


#19617792
törölt tag

Van, amikor kiadnak. Asszem a ref 4870-ekre adtak mi, amivel a venti rpm ugrálást akarták kiküszöbölni, meg néhány Sapphire 5770 VaporX 720SP-vel működött a 800 helyett így azok is kaptak ilyen frissítést. Aztán, amikor a 4830 jelent meg, akkor volt, hogy néhány HIS szintén hibás BIOS-t kapott és 640 SP helyett csak 560 ment. Szóval van, amikor kiadnak.
Techpowerup Video BIOS Collection // Gigabyte 4850 512MB BIOS-ok

[ Szerkesztve ]

(#27390) pckownz válasza #19617792 (#27389) üzenetére


pckownz
senior tag

Meg kéne tudnom, hogy milyen van a kártyán most.
Mi volt az a bios buhera progi amit mondtál a multkor? :F

(#27391) #19617792 válasza pckownz (#27390) üzenetére


#19617792
törölt tag

RBE a szerkesztő, WinFlash a Windowsos flasher progi, vagy ATIFlash a DOS-os, why?

[ Szerkesztve ]

(#27392) pckownz válasza #19617792 (#27391) üzenetére


pckownz
senior tag

:)) :R

edit::
Na az általad linkelt biosnál régebbi van fönt jóval. Holnap asszem leszedem és beállítom neki ezeket a köcsög profilokat, hogy ne 500/750-be menyjen asztalon is...

[ Szerkesztve ]

(#27393) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Grabber
Kitartás. :R nézda jó oldalát. Mert van. Mindennek :R

Westm
Jó bulizást. Jó ballagást. És add át csókólatomat nekik. Mkinek pls :R
Neked meg nagy láv :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27394) nixx-21 válasza - = Zk = - (#27393) üzenetére


nixx-21
senior tag

első szavak most jól jönnek :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#27395) - = Zk = - válasza nixx-21 (#27394) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Neked, vagy neki? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27396) grabber válasza - = Zk = - (#27393) üzenetére


grabber
addikt

Tudom,hogy bele kell vágnom,csak az eltöltött szabad időmet mikor fogom tudni bepótolni?Egyik csajjal beszélgettem erről,ö kimenne simán.Nincs pasija,de gondolom mit sok csaj a karrier fontosabb.
Off: Poénkodtam egy csomót és az egyik poén végén ilyet,ír,hogy tudom-e most megbántottam.Halvány lila gőzöm sem volt,mivel tudtam megbántani.Aztán tisztáztuk,hogy azt hitte azt gondolom róla amivel poénkodtam.Azt hitte ezzel célzok valamire :( Sose értem meg őket.Bármit csinálok,minden második mondatom magyarázkodásban fog eltelni.

Neked meg sok biztatás a további időkre :R

szerk: Legalább a csajok nem fárasztanak le :DDD Ha fizikailag fáraszt le,akkor :DDD De lelki lefárasztás az :((

[ Szerkesztve ]

(#27397) - = Zk = - válasza grabber (#27396) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ámen. Ennyi:R

A magyar csajokkal meg nem érdemes foglalkozni. Sztem legalábbis:R

Amiben ahol tudok, segítek :R just ask me :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27398) grabber válasza - = Zk = - (#27397) üzenetére


grabber
addikt

Majd elküldöm a Hawaii szigetei lakcímem,ha végeztem a munkával :DDD Csajokat meg most keres,mert ha innen viszed ki,akkor imádni fognak,mert az ottaniaknak meg onnan szeretnének szabadulni :D

De azért a Thuban procit is hozd.Csak vicc volt :D

(#27399) - = Zk = - válasza grabber (#27398) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Külföldre nem szabad csajjal menni/jönni :Y :))
Itt kell becserkészni öket. Tapasztalat :C

A procinak, már a hazaútját nézem. :C

Szigetek szót nem akarok hallani jódarabig ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27400) grabber válasza - = Zk = - (#27399) üzenetére


grabber
addikt

Bocsi.Akkor melyik kontinens?Kagylózabálókat utálni kell,spanyoloknál válság van,németeknek rossz helyen van tengerpartjuk,Északon hideg van,görögöknél csőd
Olasz?
Amerika fura ország.Bár ott sem rossz annyira.

Meg mi az,hogy nem a világ legszebb női közül nem viszünk ki egyet sem dicsekedni :DDD Még egyszer. Mi az,hogy a sok szép csaj közül egyet sem viszünk ki? :U Vannak ellenérvek,de nem mondtam,hogy nem hagyjuk el ;] Én bulgáriában voltam kint,de jó csajt khm.Olaszban is voltam ott sem az igazi,de jól öltöztek és szerettek bulizni :K

Még jó,hogy fiú forum leginkább :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.