Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41901) Alastair' válasza varsam (#41900) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Passz, nekem win 7 van és nem játszok a CoD-al. :N

Alister from Hell

(#41902) Hurkaleves válasza varsam (#41900) üzenetére


Hurkaleves
őstag

hova már annyi fps...? nem mindegy már?
csak akkor van gáz ha mondjuk az amúgy is gépfaló crysis alatt esik annyit! :DDD
de biztos, hogy nem így lenne...

(#41903) varsam válasza Hurkaleves (#41902) üzenetére


varsam
őstag

Multiba számít..
Amúgy mint jelenség érdekes, hogy hogy a fenébe tud ennyit visszaesni.

(#41904) Davidof92


Davidof92
senior tag

Üdv, Gainward 3850-ről van valakinek valami tapasztalata? (rövidített nyákúra gondolok)

(#41905) Dj Dekko!


Dj Dekko!
őstag

Sziasztok!
Egy érdekes, de annál komolyabb problémám van a rendszeremmel. Videó kártyámmal.
Sapphire Radeon Hd3870X2
Windwos 7 x64 Bit (rc1 7100 oprendszert használtam alatta és teszteltem a tuning teljesítményét)
Gpu.: 825 / Mem.:900 = 890 / 1025 Nevetve lefutott a teszt program. 3DMark Vantage, FurMark, 3DMark06 hiba nélkül és a játékok is. (CrySis, GTA IV)
Újra telepítettem. Felraktam a jó öreg Windwos Vista Sp1 x64 Hun (ultimate)
ahogy órajel emelést végzek elindítok egy teszt programot (furmark, vantage) Pár másodperc múlva kikapcsolja a monitort.
Teszteltem 850/900-tól egészen 890/1000- ig és (pár másodperc, monitor kikapcs, ventilátor 100% fordulat )
Valami ötlet ? Nem tudom mitévő legyek! :O :O
Táp: Corsair TX750W (egy 4es és egy 3as tápcsati megy rá, ezért van tuning opció is a catalyst-ban)
Driver 9.4 (Vista x64) :U :O

(#41906) - = Zk = - válasza Dj Dekko! (#41905) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nézdmeg eszközkezelőben, nem-e tiltotta le a második GPU-t. ha igen, tudom a megoldást.. :U
(hónapok óta ezzel küszködök :W )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41907) Dj Dekko! válasza - = Zk = - (#41906) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Szia. Megnéztem, és nincs letiltva! :( :F
Egy dekát se enged tuningolni :( :U

(#41908) Dj Dekko! válasza - = Zk = - (#41906) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Uhhha. RivaTunerrel kiírattam a sebességeket, és ilyennel még nem találkoztam.
Csak a 0. Mag Órajelét növeli a másik magot és memória részhez nem is nyúl. Vagyis 2 magos kártyán 1 magot húzok!
Ez normális? ! ! :F :F :F :Y
Valami ötlet?! :U

(#41909) - = Zk = - válasza Dj Dekko! (#41908) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm.
ilyen jeleket nekem akkor csinált, mikor a 64bites Vista letiltotta a második magot.
nézdmeg CCC-ben, hogy láttja-e a primary(másodlagos) vidkarit.

amit elöljáróban tudok javasolni, hogy a 64bites vistát felejtsd el. :(
élő példa én vagyok.
ehéten voltam iponba, mondván hibás a kártya, mert mind2 oprendszeren letiltja a második magot. be iponba, csere, másik 3870 X2-be, és lásscsodát mükszik. de nem Vista alatt:Y
be a 4870 X2, és azonis letiltja a második magot... ugyhogy én ezért tesztelem most a Wint 64bitet!

mellesleg a vgamat ott kellett hagyni, mert valami megdöglött az egyik gpu biosában.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41910) Hurkaleves válasza Dj Dekko! (#41908) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ezeket én is néztem...mármint, hogy nem lehet húzni a 2. magot..
szal maradtam a CCC overdrive tuningjánál ahol bár nem sokat, de mind két magon és memón is tudok húzni 50/50mhz-t...nem olyan sok, de ez is valami..

(#41911) Dj Dekko! válasza Hurkaleves (#41910) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Bios flasheléssel próbálkoztatok?! :U

(#41912) - = Zk = - válasza Dj Dekko! (#41911) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én igen, nekem nem engedte. nem töltötte be magát a programot sem. duplakatt, 1máodperc homokóra, és a továbbiakban néma csend. :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41913) gixivo


gixivo
tag

Sziasztok
Nekem van egy 3870X2-es karim, és úgy érzem mintha nem lenne aktiválva mind a két mag, valami progival lehet olyat csinálni, hogy második mag aktiválása, vagy ez automatikusan aktiválja magát?

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41914) - = Zk = - válasza gixivo (#41913) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miből gondolod, hogy nem aktív?:U
legegyszerübb eszközkezelőben megnézni, hogy aktív-e.

volt valamilyen progi, de bedöglött tudtommal. amugymeg minden esetben használja a második magot, csak nem veszed észre. persze, ami támogatja a CF-et.
egyszerübben is lehet: csinálj egy 3DM06-t tesztet. majd tiltsd le a második magot, és úgyis egy teszt. észrefogod venni, mennyit számít a második GPU.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41915) gixivo válasza - = Zk = - (#41914) üzenetére


gixivo
tag

néha akad az xmen wolverine, de a crysis sokat akad. pedig 88GT-vel nem is akadt (mármint csak a crysis).

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41916) - = Zk = - válasza gixivo (#41915) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezek nem nVidiás optimalizációs játékok?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41917) gixivo válasza - = Zk = - (#41916) üzenetére


gixivo
tag

Na ezért van az, hogy cserélném a karimat valami nvidiára, mert manapság mindent arra írnak :(((

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41918) Hurkaleves válasza gixivo (#41915) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nálam is röccen a wolverine néha....kicsit bosszantó...
mert a rendszerem tuti, hogy elég hozzá! a vga-nak a felével is röccmentesen kéne mennie!
nomind1...idővel majd ati-ra írnak több gémet..

(#41919) - = Zk = - válasza gixivo (#41917) üzenetére


- = Zk = -
félisten

éppezaz, hogy manapság már nem. igaz sikerült venni egynehány játékot a napokban, de az semmi :N
valamint, a Stalker: CS-n ott virít az nV jel. doboz+korong.
de ha feltelepíted, és elindítod a játékot, felcsap az ATI logo ;)

én pont MOST nem cserélnék nV-re ;) de Te tudod:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41920) Hurkaleves válasza - = Zk = - (#41919) üzenetére


Hurkaleves
őstag

jaja. az ati erősödik! ez tény. én sem fogok váltani az biztos!
már meg is van az új vga kombóm...csak pénz kell... :B

(#41921) - = Zk = - válasza Hurkaleves (#41920) üzenetére


- = Zk = -
félisten

noh? hallgatlak:R
én 4890re szavazok:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41922) Sweet Lou 6 válasza Hurkaleves (#41918) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

az x-men wolverine nálam is beakad néha-néha, szerintem valami játék bug lehet. Reméljük a 9.5-ös Catában javítják

sweetlou6.wordpress.com

(#41923) - = Zk = - válasza Sweet Lou 6 (#41922) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem még nemfogják.
örülnek, ha végre lesz rá idő, hogy utolérjék magukat. ha megfigyeled, hardver keményebben jön, mint driver.

tehát mikor én vettem a 3870 X2-met (1 éve), a 8.1-es driverrel (amit kaptam hozzá) kitörölhettem a seggem (de sztem vannak még igy páran X2 tulajok!). de a 8.12, vagy egynehány 9.X azmár odavágta, és megmelóztatja az X2-met...
ugyhogy a JÓ driverre újabb hardvereknél sokat kellmég várni sztem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41924) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

nálam most a 9.5-ös van fönt, de sajna logen papa ugyan úgy beröccen néha...
nem gáz mert ritka és csak rövid időre, de azért na..

Zk! nekem is bejön a 4890-es, de jobbat tudok olcsóbban!
most kérlek szépen a 4830 crossfire-ön gondolkodok!
az egyik boltba 23500ft-ért jutnék darabjához 2 év garral! szal 47k-ból jönnék ki és cserébe
kapnám EZT!!! csak sasold végig a grafikonokat!
(és tudjuk, hogy a 4830-ból kis tuningal 4850-et lehet kihozni!!
szal én most ebbe a kombóba szerelmesedtem bele...olcsó és igen tápos!
ez még nem most lesz, de ha eljön az ideje akkor meg fogok válni a jelenlegi vga-mtól...
csak ha valakit esetleg majd érdekelne...

(#41925) - = Zk = - válasza Hurkaleves (#41924) üzenetére


- = Zk = -
félisten

óóó, értem. nemrossz. :C
én maradok a 4890 CF-nél.... de ha lesz rá valaha is módom, akkor 4870 X2 ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41926) Dj Dekko!


Dj Dekko!
őstag

Szerintetek egy 3870 X2 Érdemes leváltani egy 4770 re?
CrossFire Használatot akarok. Vagyis.:
X2 ből vagy 4770 ből ? ! :U Ahogy néztem a teszteket a 40 nanos kis picike Gpu Annyit kap a Vantagéban a VGA Score (8000 pont) mint nekem a Hd3870x2. :Y :K :B

(#41927) varsam


varsam
őstag

Egy Gigabyte HD3870-esnek mekkora a TDP-je?
Egy Aerocool video magic 102 egy 12 centis ventivel megtoldva elég lesz neki? Most is 90fok a maximuma, szval ha ezzel nyerek 10 fokot mínuszba, az már nekem jó, és legalább full csendes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#41928) - = Zk = - válasza Dj Dekko! (#41926) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát két db 3870 X2 olyan fűtést fog eredményezni, hogy megsül a géped. kérdezd subaruékat.tesztelték párszor. teéjesítménybe nsztem jobb a 4770 CF.
de remélem nem a Vantage miatt akarsz cserélni?:Y

énis gondolkodtam a 4770-en, de nekem fullhd-ba az kevés. a CF-et meg kerülöm egy darabig ugyhogy maradt a 4890.
de a 4870 X2-t nem utasítanám vissza:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41929) Dj Dekko! válasza - = Zk = - (#41928) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Hát annyira nem meleg.
Volt 9800 Gx2 Sli és 9800 GTX *3 SLi :D
Most már a Hd 3870 X2 CrossFireX hiányzik! ;] :K

(#41930) gixivo válasza - = Zk = - (#41919) üzenetére


gixivo
tag

Eldöntöttem, hogy nem fogom lecserélni, viszont megfogadtam a tanácsod és csináltam 3dmark06 tesztet, és 12ezer pontot kaptam, viszont néztem ezt: [link]
Itt a forma 18ezer pontot ért el.
Nekem 4Ghz-en pörög az E8400, és 4giga ramom van.
Mi lehet a gond? Lehet, hogy tényleg nincs aktiválva a második mag?

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41931) Dj Dekko! válasza gixivo (#41930) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Szia.
Ott valami árulás van. Hiszen nekem most jelenleg a Core2duo e8400-em van 4 ghz!
Hd3870X2 (nem tudtam húzni sajna a bugos órajel állítgatások miatt hogy nem szinkronban húzza a magokat)

Nekem.: Asus Rampage Formula x48 / 4x1G Geil Ultra / Core2Duo e8400 (4ghz) / Sapphire Radeon HD 3870X2 17500 Pont!!!!! 3DMark06 (default)

(#41932) gixivo válasza Dj Dekko! (#41931) üzenetére


gixivo
tag

Tehát akkor nincs aktiválva a második mag? :O

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41933) - = Zk = - válasza Dj Dekko! (#41929) üzenetére


- = Zk = -
félisten

döntsd el, mert én viszont eladom a 3870 X2-met. alszom rá párat, és lehet felteszem. attól függ, ipon mit tud kezdeni vele! :U

41930: hát, ha az eredményedre támaszkodom, akkor nincs aktiválva. nekem is ennyit csinált, mikor leakadta a másik mag. alapból 15-16k-t csinál! holott, én egy 4magos Phenom2-vel nyúztam!
CCC-t, és eszközkezelőt, GPU-Z-t kéne nézni. everest esetleg...

41935: 64bites Vista alatt sehogy!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41934) kriszbon válasza gixivo (#41932) üzenetére


kriszbon
őstag

Szerintem nincs, mert ez az eredmény, egy sima kártyáé :K

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#41935) gixivo válasza kriszbon (#41934) üzenetére


gixivo
tag

Hogyan tudom aktiválni a második magot is?

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41936) Molnárka007 válasza gixivo (#41935) üzenetére


Molnárka007
tag

Hali!
Egy 3870x2 vagy egy 4850 vásárlása előtt álok...
Nagyon csípem a x2 és a gx2-t,de mivel Gigabyte a lapom igy jóvolna bele Gigabyte 3870x2,de olyanba nincs....
4850-be van gigabyte,de az meg nem x2....
Lényeg a lényeg h karitkő vennem,de kérdés h szerintetek miet?
Vagy Sapphire( :((( ) 3870x2( :B ) vagy Gigabyte 4850...
No most azért kérném a segítségeteket,mert nemtook dönteni...
Azszerint kőne választanom h meik az erősebb és meik az olcsóbb és meik a jobb teljesítményilge...
A 3870x2 szerintem egy kicsit erősebb mint a 4850,de többet is eszik és egy kicsit baggos dolgai vannak....
A 4850 az jó,de az nem x2 és az olyan mindennapi...
Ha az árt és a teljesítményt és azt nézzük h gigabyte lapba gigabyte lenen a legideálisabb,akkor ti meikre döntenétek kétdarab Sapphire 3870x2(azaz négydarab) vagy kétdarab 4850 1gb 256bit oc...
Én ugy gondolkodtam h a két 4850=65k(de nem x2 és gyengébb egy pöppet mint a két 3870x2,de kevesebbet eszik és gigabyte...)
A két Sapphire 3870x2=60k(de gyorsabb mint a kettő 4850,régebbi,nem gigabyte,sokat eszik,kicsit bagos,de x2 és olcsóbb és egyedibb)
Ti mit és meiket választanátok...? :F :Y :W :R

Keresek megvételre Asus Strike 2 Extreme 790i Utra alapot és ThermalTake BigWater 780, 4x2gb 2Ghz cl8 OCZ3FXE20004GK-FLEX EX, 2db Asus GTX 260/275 55NM 216/240SP és 850-1000W-os minőségi tápot azonnali megvételre!!

(#41937) gixivo


gixivo
tag

Két 3870X2 egy gépbe? Télen jó lenne fűtésnek, ha nincs radiátor.
Ki*****ul fel fog melegedni.

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41938) - = Zk = - válasza gixivo (#41937) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát igen. ezt mondtam énis:R

(#41936) Molnárka007 : hát elég érdekes amiken agyalsz. mennyi pénzed van az egészre, hátha úgy könnyebb segítenünk:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41939) gixivo


gixivo
tag

Pontosan akkor hol is lehet aktiválni a második magot?

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41940) - = Zk = - válasza gixivo (#41939) üzenetére


- = Zk = -
félisten

64bites vistád van?....

(#41941) gixivo:hátaz fura...! nekem ezt csinálta 64biten. hm. SP2-t próbáltad?...eszközkezelőn keresztül beadni drivert. stb.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41941) gixivo válasza - = Zk = - (#41940) üzenetére


gixivo
tag

32bites ultimate

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41942) Molnárka007 válasza gixivo (#41941) üzenetére


Molnárka007
tag

Hát az az igazság h jelenleg nincs egy ft-m sem,de ha minden igaz nem bukok és ballagok és igy majd lesz meg hát a nyárimeló...
Am azlenne a legjobb ha két gx2 vagy x2 lene a gépbe azé nagyon odalennék...
Am állítólag megvalósítható két 3870x2 a gépbe...
Miért melegedne?
Gyárilag szar a hűtés?
Van a toronyházamban egy jópár venti :DDD (Aerocool Siclone)
Nah szerintetek?...
Ha kell elmondhatom a konfigom mostani tulajdonságát is,ha másképp nemtudtuk tisem segíteni...nagydöntés és eklégszoros szerintem... :K :U :C :R

Keresek megvételre Asus Strike 2 Extreme 790i Utra alapot és ThermalTake BigWater 780, 4x2gb 2Ghz cl8 OCZ3FXE20004GK-FLEX EX, 2db Asus GTX 260/275 55NM 216/240SP és 850-1000W-os minőségi tápot azonnali megvételre!!

(#41943) gixivo válasza - = Zk = - (#41940) üzenetére


gixivo
tag

Videokártyáknál azt írja:
ATI Radeon HD 3870 X2
ATI Radeon HD 3870 X2

Tehát mégis látja? Vagy most mivan? :(

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41944) - = Zk = - válasza gixivo (#41943) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha nincs kis 3szög az egyiknél, akkor nincs letilva. ha bemész CCC-be, és megnézed hogy mit lát, elsődleges és másodlagos vga-t.

molnárka007 sztem feletsd el a 3870 X2 CFX-et. még nem az igazi. és valóban fűteni fog. jóa kari hűtése, ha szabályzod. ha nem, simán felkúszik az egekig. akkor már inkább 2db 4850-es. de többet tudunk, ha meglessz a pénz. szvsz

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41945) gixivo válasza - = Zk = - (#41944) üzenetére


gixivo
tag

Készítettem képet, és itt csak 1-et lát.
[link]
Ez azt jelenti, hogy csak egy mag van aktiválva?

#41946 Molnárka007: Egy kicsit soknak érzem a két 3870X2-es kártyát, nagyon meleg lesz a gépedben tőle, és lehet, hogy az alaplapodnak sem tenne jót. Talán akkor, ha vízhűtést adsz neki.

[ Szerkesztve ]

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41946) Molnárka007 válasza - = Zk = - (#41944) üzenetére


Molnárka007
tag

Beszéljétek meg csak nyugodtan gixivo kolegával neki ugy is fontosabb,mert eladás előtt ál,de szívesen olvasom én is a logikátok,mert lehet h én is két 3870x2 tulaja leszek,bár lehet h elégnagymelólesz mind áramilag,bagokkal és a meleggel megküzdeni...
Am ha tulvagytok a kolega ügyesbajos dolgával várom a válaszotokat az én kérdésemre is...(nekem még nemanynirafontos,mert a balalgás jún.12-én lesz és még kituggya h balalgok e nem e meghúznak :DDD :((( )

Keresek megvételre Asus Strike 2 Extreme 790i Utra alapot és ThermalTake BigWater 780, 4x2gb 2Ghz cl8 OCZ3FXE20004GK-FLEX EX, 2db Asus GTX 260/275 55NM 216/240SP és 850-1000W-os minőségi tápot azonnali megvételre!!

(#41947) - = Zk = - válasza gixivo (#41945) üzenetére


- = Zk = -
félisten

information centert nyisd lem és graphic hardver-t nézd meg. ha nemlátsz Secondary Adapter-t, akkor levan tiltva...

41946: én már válaszoltam. olvasd el, ha nem világos, tégy belátásod szerint:R régen énis 2db 3870 X2-t akartam a gépembe, de szerencsére lebeszéltek róla.
ugyhogy aki 2db 3780 X2-be akarja ölni a pénzét, hajrá! nemtudok már mit mondani. de Én, nem tenném. próbaképpen igen, de hosszútávra már nem :(

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41948) gixivo válasza - = Zk = - (#41947) üzenetére


gixivo
tag

Megnéztem, itt a kép róla:
[link]
Ez most azt jelenti, hogy le van tiltva?

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#41949) - = Zk = - válasza gixivo (#41948) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha legörgeted a Primary Adapternél, és pár soral lejjebb kiírja hogy Secondary Adapter, akkor nem! akkor él a két mag, és másban keresendő a hiba!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41950) gixivo válasza - = Zk = - (#41949) üzenetére


gixivo
tag

Lejjebb pörgettem meg minden, de sehol nem látok Secondary Adaptert.

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.