Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49751) Sordoran válasza oriic (#49750) üzenetére


Sordoran
addikt

Bármennyire is fura, nekem első évada és mostani is a szombati kedvencem. :DDD Előző kommentből kimaradt, hogy ennek most van egy kihívója ránézésre: Tensai Ouji no Akaji Kokka Saise Jutsu. Nem kezdtem még el, de ránézésre eléggé hasonló mű ez is, bár talán poénosabb.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49752) Kasya


Kasya
nagyúr

Auto Hunt mangát elolvastam, most folytatnám a LN vonalat. Tudtok esetleg jó forrást hozzá, ahol nem gépi, vagy nem "agyeldobós" a fordítás?

(#49753) unclefucka válasza Sordoran (#49749) üzenetére


unclefucka
senior tag

#49749 Sordoran:
Ezt a kettőt felveszem a listára, érdekesnek tűnnek. (Runway de Waratte, Ballroom E Youkoso)

Princess Connect:
Igen, szegény főhősünk egy rakás szerencsétlenség. Kokkoro arckifejezései kárpótolnak. :D

#49750 oriic:
Miközben néztem az oly utált közgazdaságtan órákon éreztem magam. Visszagondolva hasznos volt, btw. Ha lett volna egy ilyen anime anno, akkor biztos jobban álltam volna a dolgokhoz. Az alapvetések amúgy teljesen helytállóak benne.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#49754) Sordoran válasza unclefucka (#49753) üzenetére


Sordoran
addikt

Én Kokoro arckifejezései miatt kezdtem el nézni egyáltalán. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49755) unclefucka válasza Sordoran (#49754) üzenetére


unclefucka
senior tag

:DDD :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#49756) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Mondom megnézem a webtoonon van-e valami érdekes újdonság, hát sok mindenre számítottam volna, de erre nem. :)
szerk.: azért majd belenézek, de a filmet nem lesz nehéz felülmúlnia. ;]

Sword king:
annyira olvasni akarom mindig a következő részt hogy mondom megkeresem hol van novelben a legútóbbi manhwa. Sajnos azt talaltam higy kb az 50-60 fejezet körül ameddig az s01 et tartott, onnéttól más úton jár a manhwa, valaki azt írta hogy novelben eddig Ryu és Barolt nem is találkozott.

[ Szerkesztve ]

(#49757) emiki6


emiki6
veterán

Agyeldobós OPM fan animáció. Webcomic és manga spoiler: [The story of Saitama and Garou]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#49758) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#49759) Maxxy10 válasza oriic (#49758) üzenetére


Maxxy10
addikt

Jöhet :C

De mondjuk pl boxra jöhetne egy ilyen hack and slash

(#49760) F34R válasza Maxxy10 (#49759) üzenetére


F34R
nagyúr

Sanszos hogy egyelore Korean only... Emulatorral PC-n akar jatszhatod is... mar ha majd erted :DDD

(#49761) Michell


Michell
tag

Furcsa ez az anime téma. Filmes topikokban viszonylag hamar megtalálom, hogy kinek a kritikájára, ajánlataira érdemes nekem figyelni. De animéknél teljes az összevisszaság, ha akár 30-50%-ban egyezik is a véleményem valakiével, a sorozatok másik feléről akkor is jó eséllyel szögesen ellentétes a vélekedünk.
Néha még olyannak is tűnik, mintha csak a pillanatnyi hangulattól függene a tetszésük, akár csak egy haikué.

Most a Blue Period -ot fogyasztom gyors ütemben, egy olyan fórumozó ajánló listájáról, akinek az ítéleteivel legalább 80%-ban nem értek egyet.
Mindenesetre ez a sorozat tetszik, persze ezt sem tudom ajánlani akció mániásoknak.
(Illetve nekem még egy művész animében is sok a látványos önbizalomhiányt "hangoztató" sírásrívás.)

(#49762) Aljasvip válasza Michell (#49761) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Én mindenbe szívesen belenézek, amit ajánlanak. Az első 4 rész után úgyis kiderül, hogy érdemes-e tovább folytatni.

Mások ilyen szoros követéséről nekem a fanboy/fangirl effektus jut eszembe.
Az ember előbb-utóbb be kell lássa, hogy saját ízlése van. ;]

(#49763) F34R válasza Aljasvip (#49762) üzenetére


F34R
nagyúr

En legutobb igy futtam bele a Mieruko chanba. Ajanlotta ismeros, de nekem nem tetszett. A Mal top100 es recommended listjajat viszont megneztem es ott nem ereztem ilyet. Az elso ilyen talan a Shinsekai Yori volt hiaba tetszik sokmindenkinek, nalam nem jott at.

(#49764) Sordoran válasza Aljasvip (#49762) üzenetére


Sordoran
addikt

Én szimplán végigfutom aktuális évad új címeinél a leírást, esetleg PV-t, és ha megfog akkor elkezdem, ha csak fenntartásokkal fog meg akkor pedig kivárom az első pár részt, és az értékelések (pontszám) alapján döntök megüt-e egy szintet. Régebbi címeknél pedig jellemzően a youtube dob elém részleteket, és ha azok felkeltik a figyelmem, akkor nézek utána. Azért elég sok stílus van, és megvan mindenkinek a saját ízlésvilága, tehát csupán azért mert egy sorozat sokaknak bejön, lehet neked nem fog.
Hogy csak két példát emeljek ki, nekem a Jujutsu Kaisen és a Enen no Shouboutai (Fire Force) volt olyan sorozat amit sokan dicsértek, így nekik kezdtem, de egyik se fogott meg. Félbe hagytam, vagy új évadot kihagytam már. Ellenben sok olyan anime volt ami többséget hidegen hagyta, én viszont hétről hétre vártam az új részét.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49765) choler.


choler.
tag

Sziasztok!
Valakinek megvan még esetleg a Hanasaku Iroha filmhez
a felirat?
Thx!

(#49766) unclefucka válasza choler. (#49765) üzenetére


unclefucka
senior tag

Coalgirls BD-rip van meg nekem, felirattal egybeégetve. 3,5 GB, jó lesz?
(angol felirat, ahogy az dukál)

Illetve a Nyaa-n is fent van most éppen seed-elnek egy pár verziót.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#49767) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Memories of the Future

Kezdtem örülni, hogy értem az egészet, de a rész megtekintése után rájöttem, hogy mégsem... :O :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#49768) oriic válasza LendvaiFeri1 (#49767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez az időutazás téma most így hirtelen wtf lett nekem nagyon :D

Live-Die-Respawn

(#49769) Sordoran válasza LendvaiFeri1 (#49767) üzenetére


Sordoran
addikt

Már azt hittem valami jó kis új sorozatot találtatok. :DDD Én tavaly a manga zárásakor futottam neki és elolvastam, szóval számomra már nem volt újdonság a dolog, de ez az anime epizód így is nagyon epic lett. Főleg az opening előtti pillanat ahogy Eren átvette a stafétát. :Y

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49770) oriic válasza Sordoran (#49769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én csak a befejezést spoilereztem el magamnak anno (rohadtul kíváncsi voltam, hogy ezt hogy lehet befejezni :DDD), így nekem ez WTF volt. Remélem nem sok ilyen lesz még a befejezésig.

Live-Die-Respawn

(#49771) choler. válasza unclefucka (#49766) üzenetére


choler.
tag

Köszönöm szépen, viszont igaz nem írtam hogy
a magyart keresem. :)

(#49772) Sordoran válasza oriic (#49770) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem mondok semmit, én már ezt el is felejtettem, de így visszatérve (itt újra látva) se volt olyan erős wtf számomra, adta magát és megmagyarázott több dolgot. :)) A befejezésre való reakciókra majd kíváncsi vagyok, elég egyértelmű, hogy egy ekkora tömeget érdeklő sorozat esetén nem lehet mindenki kedvére tenni. Az arányra leszek kíváncsi, több lesz-e az aki elégedett, vagy nem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49773) F34R


F34R
nagyúr

Shingeki no Kyojin

Ez ennyire morbid lesz :F Anno beleneztem a mangaba es a mostani negyedik reszben szepen meg is tortent. Eleg WTF a vege.

(#49774) oriic válasza F34R (#49773) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rosszabb lesz. ;]

Live-Die-Respawn

(#49775) F34R válasza oriic (#49774) üzenetére


F34R
nagyúr

Pff.... nem is baj hogy mar vege lesz szerintem.

(#49776) LendvaiFeri1 válasza oriic (#49768) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Az is sokat kavart, de a nekem így a negyedik rész után az első felirat minősége zavaróbb volt. Megnéztem megint a részt, de most már egy minőségibb fordítással, és sok dolog sokkal tisztább lett. (bár még így is sok dolog tisztázatlan. ;] )

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#49777) oriic válasza oriic (#49774) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ezzel mi a gond amúgy? Mármint értem én, de a sorozat eddig is ilyen morbid volt szerintem.

Live-Die-Respawn

(#49778) KISDUCK válasza F34R (#49773) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát az AoT -nak az a lényege hogy morbid.

(#49779) F34R válasza KISDUCK (#49778) üzenetére


F34R
nagyúr

Elo, doglott fej spinal cord iranyitassal. Meg az hogy Mikasa csorozik is vele. :DDD

(#49780) KISDUCK válasza F34R (#49779) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez alap. :)

Lehet hogy nekem van magasan az ingerküszöböm, de ez ebbe a "show"-ba belefér. Még anno suliban néztem a "puruttya brutált", már nem is tudom hogy milyen szörnyű baleset volt a képen én meg halál nyugodtan nézegettem, jött szegény osztálytársam és kérdi kedvesen hogy "mit nézel?" majd ráfordult a monitoromra és szegénynek elég szörnyű reakciója volt a tartalomra.

(#49781) unclefucka válasza choler. (#49771) üzenetére


unclefucka
senior tag

Animeaddicts, vagy UharaShop.
Itt nézz körül.
Több magyar oldalt nem ismerek.
Mivel régóta nem látogatom őket, így nem is tudom, hogy van-e bármelyiküknek.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#49782) choler. válasza unclefucka (#49781) üzenetére


choler.
tag

Rendben, köszönöm szépen! :)

(#49783) Kasya válasza choler. (#49765) üzenetére


Kasya
nagyúr

Google első találat. Ugyan nem felirat, de maga a film letölthető égetett magyar felirattal.

(#49784) choler. válasza Kasya (#49783) üzenetére


choler.
tag

Thx! Közben megkaptam priviben amit linkeltél. :)

(#49785) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

:))

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#49786) tDr1v3r válasza F34R (#49779) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Persze, most morbid de nem volt az pl. a Marley népírtásnál? Nekem anno a gyomrom kifordult tőle amikor a mangát olvastam (becsületemre hogy monthlyban volt és nem bírtam abbahagyni), de az animét kb ott raktam "kicsit" félre...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#49787) F34R válasza tDr1v3r (#49786) üzenetére


F34R
nagyúr

Az inkabb meghokkento volt mintsem morbid. legalabbis szerintem.

(#49788) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#49789) F34R válasza oriic (#49788) üzenetére


F34R
nagyúr

remelem hasonlo lesz egy Needless hez.

(#49790) Hintalow válasza F34R (#49789) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát leginkább ehhez lesz hasonló :D
Ha jól látom,ugyanúgy indul a sztori az elejéről, mint a 30 évvel ezelőtti (uhh, ezt még kimondani is durva, valamikor 2000 körül láttam :Y ) eredeti OVA.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#49791) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

NieR:Automata will be receiving an anime adaptation!

Bár forrást még keresem hozzá.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49792) Sordoran válasza oriic (#49791) üzenetére


Sordoran
addikt

Na ne má! Akkor csak ki kéne már játszanom előtte, hogy utána joggal szidhassam az adaptációt. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49793) KISDUCK válasza oriic (#49791) üzenetére


KISDUCK
addikt

Kijön az anime, 1 napra rá:

(#49794) F34R válasza oriic (#49791) üzenetére


F34R
nagyúr

+ [link] :DDD

(#49795) consono válasza Sordoran (#49792) üzenetére


consono
nagyúr

Nem kell kijátszanod, elég ha az első 6-8-10 endingig tolod ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#49796) emiki6 válasza Sordoran (#49792) üzenetére


emiki6
veterán

Megnéztem youtubeon egy több órás sztori bemutató és elemző videósorozatot róla, amiből az jött le, hogy ha érteni akarod a sztorit és a lore-t, akkor végig kell játszd a többi részét a sorozatnak és megnézd a stage play-eket, söt még egy nyavalyás koncertet is... :DDD

Clemps videósorozata lehetett talán.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#49797) Sordoran


Sordoran
addikt

Érkezik a Kawaii dake ja Nai Shikimori-san a tavaszi szezonban. Én nem rég végeztem (vagyis beértem aktuális részeket, hiszem még nem ért véget) a mangával, és csak "utolsó" részeknél szembesültem vele, hogy anime adaptációt kap, így nagy a hype. Egy kellemes sorozat lesz, egy jószívű de balszerencsés srácról és az ő aranyos barátnőjéről, akinek van egy rejtett oldala amit csak a barátja ismer, és ezért is imádja.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49798) oriic válasza emiki6 (#49796) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem a fő endingekkel is érthető a játék teljesen. A korábbi Nier meg a Drakengard széria inkább csak extra ehhez (Persze saját történetük is remek állítólag), főleg, hogy elvileg utóbbi 1000+ évvel korábban játszódik. Remek program egyébként, generáció egyik legjobbja számomra (főleg azokkal a zenékkel)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49799) consono válasza oriic (#49798) üzenetére


consono
nagyúr

Jaja, teljesen egyetértek. A Nier: Automata önmagában is megállja a helyét, elég jól elmagyaráz mindent a 4-5 endinggel. És tényleg nagyon jók a zenék!

"In God we trust. All others must bring data"

(#49800) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok :)

Keresztapám újkeletű makettos hóbortja kapcsán ráakadtam a Gundam világára, és érdeklődni szeretnék (használtam a keresőt, de nem jártam sikerrel), hogy ha szeretném elkezdeni ezt az univerzumot, akkor hol kellene elkezdenem a nézését? Mondhatjuk hogy van időm nézni, de azért nem akarok 1,5-2 év alatt az elejéről a végére jutni :D Ha lehet így mondani, a fiatalabbaknak szólő részeket kihagynám, és inkább a komolyabb hangvételű sorozatok érdekelnének belőle.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.