Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50301) TBT válasza consono (#50300) üzenetére


TBT
addikt

A következő hónapban fog megjelenni Japánban Blu-ray kiadásban, szóval még nem késtél le semmiről.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#50302) consono válasza TBT (#50301) üzenetére


consono
nagyúr

Én még csak elvagyok, de a lányom folyamatosan rágja miatta a fülemet :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#50303) F34R válasza TBT (#50301) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez a Progressive?

(#50304) TBT válasza F34R (#50303) üzenetére


TBT
addikt

Igen. Pontosan július 8. a megjelenés napja Blu-ray + DVD formátumban:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#50305) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Limit Breaker - az S01 lement (manhwa) olyan bűnös élvezetnek tudnám leírni, OP MC, szokásos player szakkör, nagy szörnyek, dungeonök, veszélyeztetett emberiség és minimális fanszervíz. Kissé hasonlít a Solo Levelinghez, de minőségben távol áll tőle. Uborkaszeozban elmegy.

Tracer - most kezdtem, érdekes a dolog pár fejezet után és a rajzolás is kissé szokatlan. Az alap story bot egyszerű: vannak a rossz arcok képeséggel akik emberekre támadnak és vannak a jó arcok akinek képességük van és megölik a rossz arcokat, de a jó arcoktól is fél mindenki plusz megvetik őket elég keményen. Pár rész után ígéretesnek tűnik.

Másvilági izompacsírta böhöm nagy karddal és hibás túravezetővel egy fantázia világban:
A legutóbbi rész végén libabőrös lettem, a legrosszabb ilyenkor a tétova várakozás a következő részre.

[ Szerkesztve ]

(#50306) oriic válasza KISDUCK (#50305) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utóbbihoz sokat elmond, hogy instant tudtam miről van szó. Feladd Bin remélem bedarálja a rohadékokat. :D

Live-Die-Respawn

(#50307) KISDUCK válasza oriic (#50306) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát de ő csak level 5-ös és jó ha 2 skillt tud. :DDD

(#50308) oriic válasza KISDUCK (#50307) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Papíron gyenge...na és? ;]

Live-Die-Respawn

(#50309) Ducati916


Ducati916
csendes tag

Milyen véleményetek van Bastard remake-ről? Vagy maga a mangáról.

Pár napja jött ki új trailer róla.
Nem vagyok netflixes de lehet előfizetek rá.
Láttam remake-re senkise számított .Manapság nem divatos ez fajta stílus amit a Bastard képvisel.
Ami megfogott trailer-be és anime-val kapcsolatosan komoly energiát fektettek be.
Rögtön Coldrain együttes egyik dala van benne akik Jujutsu Kaisennek is egyik epizódjába van benne vagy Fire Force egyik op-jét.
Takaharu Ozaki aki Goblin Slayer-t is rendezte.
Illetve Linden Films volt készítője akik Tokyo Revengerst is animálták.

[link]

(#50310) F34R válasza Ducati916 (#50309) üzenetére


F34R
nagyúr

Beszeltunk mar rola itt a topikban tobben is.. en magam reszerol varom. Viszont kicsit meg odebb van.

(#50311) Ducati916 válasza F34R (#50310) üzenetére


Ducati916
csendes tag

Sry most néztem vissza hsz-ket topikba ahogy írtad :/

(#50312) KISDUCK válasza oriic (#50308) üzenetére


KISDUCK
addikt

OMG, OMG, OMG, itt az új rész, nyugalmi állapotban kezdtem olvasni és felment 117-re a pulzusom a rész végére. :DDD

(#50313) oriic válasza KISDUCK (#50312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azok a meglepett fejek. ;]

Live-Die-Respawn

(#50314) KISDUCK válasza oriic (#50313) üzenetére


KISDUCK
addikt

Csak nekem tűnt úgy hogy ez a rész rövidebb volt a szokásosnál? De a Trash of the Count's family-nél is ezt éreztem.

[ Szerkesztve ]

(#50315) coco2


coco2
őstag

The Executioner and Her Way of Life már befejezte első évadját. Utólag javaslom mindenkinek, aki egészben végignézné. Dacára a tartalmi kegyetlenségeknek, szerintem aranyos volt. Elvileg sokkal több sztori van, mint az első évadnyi animébe belefért, várható további évad.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50316) oriic válasza KISDUCK (#50314) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit talán rövidebb volt a megszokottnál, de még mindig sehol sincs pl a My Wife Is A Demon Queenhez képest, ahol kis túlzással hármat görgetek és vége az adott résznek. (nem véletlen, hogy 373 rész volt eddig abból is, de túl sok minden nem történt benne :D)

Live-Die-Respawn

(#50317) KISDUCK válasza oriic (#50316) üzenetére


KISDUCK
addikt

Amennyit "hájpoltátok" korábban a démon feleséget belekezdtem, de nekem valahogy nagyon gagyinak tűnt, kb olyan volt mint az orosz bosszúállók a medvedisznóemberrel csak gagyibb. Szerintem kínai comicot még nem olvastam ami tetszett, nem igazán tudják a túlzás mikor fér bele és mi az a pont amin túl már túl sok mondom ezt úgy hogy olvastam pár OP MC-s manhwát és a legtöbbjükben nincs semmi eredetiség.

szerk.: lassan kellene keresnem megint valami jó kis trash op mc-s vackot amit lehet izomból pörgetni, mert ez a Trace úgy néz ki hogy storyt akar nekem eladni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50318) oriic válasza KISDUCK (#50317) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a TrashHero, az jó cucc ;]

Live-Die-Respawn

(#50319) Sordoran válasza KISDUCK (#50317) üzenetére


Sordoran
addikt

Én csak azért kezdtem bele, mert olyan sokat láttam (ugye heti 2x 0,5 rész), hogy adtam már neki egy esélyt. Nem rossz amúgy, de nem is kiváló, néha unalmas, kiszámítható (utóbbi nem csak néha).
Ha már OP MC-s manhwa, akkor most én a The return of the crazy demon-t kezdtem el, és ez tényleg szórakoztató. 54.960 szavazattal 4,96/5 ponton áll, ami sokat sejtet. Ez is klisés, hogy mindenkit bucira ver, de a humora jobb a többi ilyen műnél. Out of context idézet: "I've once again captured a maiden's heart with a laxative." :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50320) KISDUCK válasza oriic (#50318) üzenetére


KISDUCK
addikt

A trash hero-t korábban elkezdtem de valamiért a 4. résznél abbahagytam, de már nem emlékszek hogy miért.

Sordoran:

Majd később bele olvasok szerintem, első ránézésre az art jónak tűnik.

(#50321) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hát oriic és Sordoran, asszem "megmacskáztalak" titeket. Mindketten kaját kínáltatok és inkább mást eszek. :DDD Ott figyelt a könyvtáramban a Tomb Raider King és most meg elkezdtem azt, tökéletes trash sorozat lesz most nekem, bosszúhadjárat meg a szokásos koreai ingame HUD. :DDD

(#50322) Sordoran válasza KISDUCK (#50321) üzenetére


Sordoran
addikt

Felírod a listára, egyszer eljutsz ide is. Nekem van 20 manga amit elkezdtem, vagy el akarok kezdeni, de csak félre vannak rakva. Mindig a 21. az amit éppen olvasok bőszen, és a 21+ fölöttiek ugye a követett sorozatok új részei, ezekre is lecsapok. :DDD
A Dance Dance Danseur anime-nek is ahogy vége lett ugrottam manga-ra, hát nem sokkal jár előrébb sajna, hamar végére értem...

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50323) oriic válasza KISDUCK (#50320) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na én meg azt hagytam abba. :D

Cserébe elkezdtem most a Limit breakert, meg az I obtain a Mythic Item-et. Utóbbi egyelőre 8 rész csak.

Live-Die-Respawn

(#50324) Farkassacred


Farkassacred
őstag

A tavaszi szezon első letudott animéje énnálam végül a Paripi Koumei lett. És neccesen ugyan, de a szezon legjobbjaként végzett. Na kérem, így kell kő kemény fantasy isekai animét csinálni manapság, amibe legalább értelem is beleszorult kérem szépen. ;]

(#50325) F34R válasza Farkassacred (#50324) üzenetére


F34R
nagyúr

En is felvettem a listamra, mar annyit beszeltetek rola. :DDD viszont nekem szerintem az uborka idot tolti ki :C

(#50326) consono válasza Farkassacred (#50324) üzenetére


consono
nagyúr

Mi is végeztünk vele a héten a lányommal. Már most várja a második évadot :D Szórakoztató volt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#50327) TBT


TBT
addikt

Véget ért a SPY x FAMILY első etapja, a második felvonás októberben indul!
Ízelítő videóért erre tessék

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#50328) emiki6 válasza TBT (#50327) üzenetére


emiki6
veterán

A Komi meg a Kaguya tart még?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#50329) Sordoran válasza emiki6 (#50328) üzenetére


Sordoran
addikt

A héten véget ért (japánban) mindkettő. A Kaguya egy dupla részes záró részt kapott, míg a Komi-san sima 12. résszel ért véget már japánban, nyugaton (Netflix-en 3 hét csúszással jönnek új részek) még nem ért véget.

Ha már szóba került Kaguya-sama, nekem nagy öröm hogy bejelentették, hogy anime-t kap az író másik műve, az Oshi no ko is. Ahogy belekezdtem ebbe azonnal beleszerettem, és már vártam mikor jön anime. :Y

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50330) emiki6 válasza Sordoran (#50329) üzenetére


emiki6
veterán

Na,tök jó, akkor majd pótlom őket meg a SxF-et.akaguyát néztem egy darabig, aztán abbamaradt.

A kaguya nekem bejött annyira, hogy feltételezem, hogy az író egyéb művei is jók. :D Kíváncsi leszek majd arra, amit említesz.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#50331) Sordoran válasza emiki6 (#50330) üzenetére


Sordoran
addikt

A rajzstílusa alapján azonnal felismertem benne a jegyeit, mikor még nem is tudtam hogy ő készíti ezt is. Nekem nagyon bejön, de eléggé eltérő mű. Kissé vegyes, nem is nagyon tudom bekategorizálni egy műfajba. Ezért se akarok nagyon írni sztoriról, de annyit el lehet mondani, hogy az idol világban, showbusiness-ben játszódik, de közel se mézes-mázos. Sőt, pont hogy az árnyoldaláról közelíti meg legtöbbször ezt a témát.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50332) F34R válasza Sordoran (#50329) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor lesz mit bepotolni. :) Melyik volt meg az a masik amit regebben irtal? mostani szezomos asszem.

(#50333) Sordoran válasza F34R (#50332) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem tudom mire gondolsz, ITT soroltam fel mostani évadból miket nézek/tervezek nézni. (amiket itt írtam hogy még nem kezdtem el, azokat azóta se nézem, de majd hátha lesz rá időm új szezon előtt :U )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50334) F34R válasza Sordoran (#50333) üzenetére


F34R
nagyúr

Shikimori san, de a listad alapjan meg tobbel is el vagyok maradva mint hittem
:D

(#50335) Sordoran válasza F34R (#50334) üzenetére


Sordoran
addikt

Jah, hogy ez. Igen, ez is megy, bár ennek még nincs vége. Azért nem ér fel másik kettőhöz, de kellemes kikapcsolódást nyújt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50336) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nezte meg valaki az uj RWBY animet?
Elegge vegyesek az erzeseim...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#50337) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Late last night, Crunchyroll announced that a new Trigun anime series is in the works, and it seems like 2023 will be the year of maximum millennial nostalgia bait. The new show, Trigun Stampede, will be produced and animated by Orange, the same studio that worked on the “what if Zootopia but hornier” anime, Beastars.

(#50338) EmThor


EmThor
addikt

Netflixes Bastard kapott magyar szinkront!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#50339) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Yuusha, Yamemasu valahogy bejött nekem, pedig özön sok animét daráltam le az évek során.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#50340) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A csalódás az Obi-wanban kicsit visszarántott az animékhez. Elkezdtem a Spy x familyt és a Megalo boxot, mindegyikből 1 rész van hátra, de az útóbbi az ómájgád kategória. Valami eposzi szintre fejlesztették a box megjelenítését és még izgalmas is, a story is tényleg jó, besz@rás az egész.

(#50341) F34R válasza KISDUCK (#50340) üzenetére


F34R
nagyúr

A masodik evad szerintem nem volt annyira nagy eresztes.. Az elso nekem is tetszett. :K

(#50342) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Official Trailer #1 | BLEACH: Thousand-Year Blood War | VIZ

Az a durva, hogy bár láttam, semmire nem emlékszem már utolsó évadból, újra kellene nézni.

Live-Die-Respawn

(#50343) F34R válasza oriic (#50342) üzenetére


F34R
nagyúr

A hype erosen megvan bennem, remelem nem szurjak el.

(#50344) WayneGace válasza oriic (#50342) üzenetére


WayneGace
őstag

Vajon hányszor fogja benne Orihime mondani, hogy Kurosaki-kun nagy aggódása közepette?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#50345) F34R válasza WayneGace (#50344) üzenetére


F34R
nagyúr

minden reszben legalabb 2x :D

(#50346) Aljasvip válasza KISDUCK (#50340) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Egy Star Wars anime jöhetne már amúgy. A Disney-nek max 5 évet adok és belebuknak a woke témákba, mert most fordulni látszik a széljárás, aztán hátha nyitottabbak lesznek más irányokba.
A Kenobi egy sz*r volt, szépen találva.

Én a BASTARD!! -ot kezdtem el, és az első 6 részt nagyon élveztem. Egyszerre retro és gyönyörű, a japán hangok nagyon jók lettek, az openinget sose skipelem.

(#50347) oriic válasza F34R (#50345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Abban is amelyikben esetleg a csaj nem is szerepel majd :DDD

Live-Die-Respawn

(#50348) F34R válasza Aljasvip (#50346) üzenetére


F34R
nagyúr

Heten akartam rola irni, nagyon classic dark fantasy fuszerezve egy csipet erotikaval. A zenek termeszetesen uberek. folytatas kovetkezik.

(#50349) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Mushoku tensei S2 trailer]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#50350) Sordoran válasza bandiras2 (#50349) üzenetére


Sordoran
addikt

Mármint 6 óra múlva... :U :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.