Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50151) KISDUCK válasza coco2 (#50150) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ahogy nézem ahhoz a subsplease és az erai-raws is csinál angol feliratot.

(#50152) Farkassacred válasza coco2 (#50150) üzenetére


Farkassacred
őstag

Nem tudom az angollal mi a helyzet, én magyarul nézem. ;]

(#50153) oriic válasza Farkassacred (#50152) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs is jobb a direkt japánból magyarra fordításnál. ;]

Live-Die-Respawn

(#50154) F34R válasza oriic (#50153) üzenetére


F34R
nagyúr

Aranyat er :C

(#50155) Farkassacred válasza oriic (#50153) üzenetére


Farkassacred
őstag

A legjobb. ;] Igazi magyaros lesz tőle.

(#50156) oriic válasza Farkassacred (#50155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olyan hagymás paprikás :D

Live-Die-Respawn

(#50157) KISDUCK válasza oriic (#50156) üzenetére


KISDUCK
addikt

(#50158) maross válasza KISDUCK (#50157) üzenetére


maross
veterán

ez most tenyleg, vagy mém? :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#50159) KISDUCK válasza maross (#50158) üzenetére


KISDUCK
addikt

Csak mém. :DDD

(#50160) emiki6 válasza KISDUCK (#50157) üzenetére


emiki6
veterán

Ez nagyon jó, honnan van? :D

oriic: csinálnak egyáltalán olyat? Valamit olvastam, hogy angol feliratról szokás magyarra fordítani, ami azért mondjuk meg tudja duplázni a transzlációs zajt...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#50161) KISDUCK válasza emiki6 (#50160) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát most kigugliztam, de 9gag-en párszor már belefutottam meg itt-ott.

(#50162) emiki6 válasza KISDUCK (#50161) üzenetére


emiki6
veterán

Jó, hogy írtad, hogy rákerestél, mert ezért én is és feldobta ezt:
Jojo Különös Kalandjai~JOJO ON CRACK~Hungarian edition :DDD
Amúgy a forrás is ott van, Ország Botond átrajzolása a Huszár Jotaro.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#50163) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Brutális mennyire jó ez a The beginning after the end novel széria.
Sajnos a comic sehol nincs a novelhez képest :(

(#50164) coco2 válasza Farkassacred (#50139) üzenetére


coco2
őstag

Deaimon +1 szavazat SoL animére.

A történetben néhol béna elemek vannak, de a kiscsaj figurája aranyos (egyedül a hajszínével igazán kezdhetnének valamit).

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50165) KISDUCK válasza Maxxy10 (#50163) üzenetére


KISDUCK
addikt

Valami példa esetleg hogy milyen difik vannak? Meg mennyire követi a manhwa a nivel storyját?

emiki6: belenéztem, de sajnos nekem ez a paródia nem jött át.

(#50166) oriic válasza Maxxy10 (#50163) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én meg tűkön ülve várom, hogy a gyilkosság után mi fog történni. Meg hogy valaha kiderül-e róla, hogy ő volt Grey.

Live-Die-Respawn

(#50167) Maxxy10 válasza KISDUCK (#50165) üzenetére


Maxxy10
addikt

Elég pontosan követi ezért is halad ennyire lassan.

De pl a novelben benne van jobban Arthur gondolati plusz a betekintés az előző életébe.

(#50168) Maxxy10 válasza oriic (#50166) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem spoilerezem le neked de ez még csak a jéghegy csúcsa :P

(#50169) KISDUCK válasza Maxxy10 (#50167) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az jól hangzig. Azt nem tudod veletlenül hogy a mostani manhwa rész hol van kb. a novelben?

(#50170) Maxxy10 válasza KISDUCK (#50169) üzenetére


Maxxy10
addikt

Jelenleg 8 könyv van ( Vol. 9 most jön a napokban). A comic ( annak hívom hisz az író amerikai) kb a 4. vége fele van.

Most néztem meg hol tart a comic, ez már Vol 5. eleje.

Így úgy tűnik mintha a comic sztori felénél tarna de közel nem... Az igazi történet még csak most kezdődik el eddig csak ez ilyen felvezető volt.

Spoilerbe rakom de csak nézd meg ezt :C

[ Szerkesztve ]

(#50171) KISDUCK válasza Maxxy10 (#50170) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát igazából mindegy minek hívjuk mert kb mindegyik ugyanazt jelenti csak más nyelven, de ahogy a szerző hivatkozott rá, igazából ez webcomic. :DDD

Állat amúgy az a borító, adná ha jobban hasonlítana erre az art a manhwában.

(#50172) coco2


coco2
őstag

Még csak az első évad első 3 részét néztem, de eddig SoL / szolid ecchi-nek tűnik (gusztustalankodás-mentes), aranyosnak mondanám: " Haganai: I don't have many friends "

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50173) coco2


coco2
őstag

Wiki azt írja, tartozik az anime 2 évadjához egy 114 perces film is, de azt valahogy nem találtam meg :((( Félreolvastam volna valamit?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50174) oriic válasza coco2 (#50173) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az csak egy élőszereplős film. [link]

Live-Die-Respawn

(#50175) coco2


coco2
őstag

Summer time rendering új rész a jelek szerint éjfél környékén már elérhető. Az új részben szokásosan alig történt valami. Kicsit kezd olyan lenni, mint egykoron a "Lost" - amiben 20 rész elmúlt, míg végre végül semmi sem történt. Nem panaszkodásképpen, csak hát na!

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50176) Sordoran


Sordoran
addikt

Jesszus a mai Kaguya rész... Ennyit nem tudom mikor röhögtem utoljára, ez mesteri lett. :DDD És az ending is jópofa lett, ezzel a résszel nagyon oda tette magát a stúdió.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50177) F34R


F34R
nagyúr

Most potoltam a Made in Abyss Movie - Fukaki Tamashii no Reimei-t
Ez meg az elso evadnal is kegyetlenebb, dark az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#50178) oriic válasza F34R (#50177) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdemes megnézni majd új évad előtt? Előzőnek a folytatása?

Live-Die-Respawn

(#50179) KISDUCK válasza oriic (#50178) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én még nem láttam, de azt írták hogy összeköti az első és a második évadot.

(#50180) F34R válasza oriic (#50178) üzenetére


F34R
nagyúr

Mindenkeppen.. folyatatas nem ugy mint az 1-2 ami summarynak felel meg.

#50179 KISDUCK
Jah. a movie folytatas.

(#50181) coco2


coco2
őstag

Shokei Shoujo no Virgin Road mostanra a 6. résznél jár. Eddigi megfigyelés: a főszereplő egész ügyesen van rajzolva.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50182) Sordoran válasza coco2 (#50181) üzenetére


Sordoran
addikt

Mennyire jó a sorozat? Fel van írva a megtekintendők közé, de még nem kezdtem bele.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50183) F34R válasza Sordoran (#50182) üzenetére


F34R
nagyúr

Medicore.

(#50184) coco2 válasza Sordoran (#50182) üzenetére


coco2
őstag

Anno volt egy évadnyi "Talentless Nana". Ha annak tetszett az alapötlete, az executioner csemege lesz neked. Szerethetőek a karakterek, jó a rajzolás, van sztori.

@F34R:
Talán az egy kicsit erős volt. Látok itt a csatornán temérdek sok animét ajánlani, amik sokkal inkább érdemlik meg azt a jelzőt. Tény, hogy a top animéktől messzire van, de ha valamit jól esne nézni, lazán felfér a listára.

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50185) Sordoran válasza coco2 (#50184) üzenetére


Sordoran
addikt

Szerettem azt a sorozatot, ezért is vagyok kíváncsi ez milyen lett. Ha azt a színvonalat hozza akkor nem gáz.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50186) coco2


coco2
őstag

Anime kérdés: "New Game!" Wikin és MyAnimen. Az egyik azt írja, két évad és 24 rész létezik, a másik csak 12-t említ, és "itt-ott-amott" sem találtam többet, mint 12 részt. Tudja valaki, mi történhetett a másik 12-vel? A tippeket köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50187) Aljasvip válasza coco2 (#50186) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Végre rátaláltál a wiki nellett/után egy normális anime oldalra...

A wiki-vel ellentétben a MAL-on nem ömlesztve van az összes infó, hanem évadokra van szedve.
Ha van folytatás, akkor azt a "related anime" részen jelölik, mindig: [kép]

Ahogy én látom, 25 rész van eddig (12+1+12).

(#50188) coco2 válasza Aljasvip (#50187) üzenetére


coco2
őstag

Megvannak, köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50189) TBT


TBT
addikt

Moar kawaii:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#50190) emiki6


emiki6
veterán

Na, bepótoltam a Demon Slayer-t (Kimetsu no Yaiba), egész jó volt és ígéretes is, mert látszik, hogy nem neverending shounen: a cél egyértelműen megfogalmazott és az odavezető út is véges (van pár hashira meg pár upper demon, ha rajtuk túl van a sztori, akkor a végcél jön, majd a lezárás).

Ez a kardos téma adja és jól néz ki, formák vizualizálása, a víz vagy a tűz kellően elüt az általános képi világtól és ad egy rajzfilmesebb jelleget, amit jó nézni. A blood demon art biztosítja a változatosságot, na és a húg esetében a deus ex machinát. :D

Na de azért van itt amibe bele lehet kötni: a humor, amit kár volt erőltetni, beletenni. A villámos fiú extrém idegesítő és nagy kihívás elviselni, hasonlóan a kovács kiakadásaihoz. Ha nem kellett volna a comic relief-eket, a kovácsot flasht és a hasonló bugyutaságokat elviselnem, akkor megadnám a 10 pontot, így inkább 8-9 a bugyutaság mennyiségétől függően.

Kíváncsian várom a következő évadot, egy kis lore mindig jólesik.

Meg ha már itt vagyok, bedobom ezt az áttekintést, mert jó forrásnak tűnik a jövőre nézve:
The Current State of Shonen Jump 2022: A New Era of Manga and Anime

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#50191) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv

nazorsubs-on kívül van elérhető fordítás az odd taxi-hoz? esetleg tervezi valaki?

(#50192) Farkassacred válasza pruzsi (#50191) üzenetére


Farkassacred
őstag

Szerintem csak ők vitték azt az animét anno. Ha nem pálya az angol vagy csak szimplán szívesebben néznéd magyarul, akkor teljesen jó választás tőlük nézni.
Az anime 10-ből 10 egyébként, óriási meglepetés volt számomra. Könnyű dolga ugyan nem volt abban a szezonban mikor kijött, mert rengeteg kiváló anime ment mellette. De a legnagyobb meglepetést bizony ő rejtette. :K

(#50193) pruzsi válasza Farkassacred (#50192) üzenetére


pruzsi
őstag

Csak a felbontás a problémám,feliratot sajnos nem adják.
Gondoltam topaz ai -al feljavítom a kép minőséget ami elég meggyöző javuláson menne keresztül egy rövid prewiew alapján de darabja 3óra konvertálás :D

(#50194) Farkassacred válasza pruzsi (#50193) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ha nem egy hatalmas kijelzőn nézed, akkor nem lesz probléma a minősége a továbbiakban szerintem. Ennek az animének nem ez az érdeme. Ezt egyszerűen csak látni kell, felbontástól/nyelvtől függetlenül. :)

(#50195) Rimuru válasza pruzsi (#50193) üzenetére


Rimuru
veterán

Anime4k eleg jo munkat vegez realtime. :)

Vigyázat, csalok!

(#50196) pruzsi válasza Rimuru (#50195) üzenetére


pruzsi
őstag

Pont előbb néztem de nem ezt hanem a Real-ESRGAN [link] de nekem ez magas amihez nincs gui felület.(de ha valaki elmagyarázná :)) ) Már a Topaz Video Enhance AI is remek munkát végzett egy pár perces videón amit kivágtam belőle de hogy 3060-al is 2 óra+ és csak 40% van a terhelés.
Pár hete jelent meg a BD még aznap beszereztem 4 éve csak tv-n nézek animet.

---
yugioh Duel Monsters nem kap remastert? régebben volt róla szó

[ Szerkesztve ]

(#50197) coco2


coco2
őstag

Girls und Panzer: Akiyama Yukari’s Tank Course - nem találtam hozzá feliratot :((( (legalább angol jó lenne)

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50198) F34R válasza coco2 (#50197) üzenetére


F34R
nagyúr

Az ilyen packokban nincs benne? nyavogos oldal.

(#50199) coco2 válasza F34R (#50198) üzenetére


coco2
őstag

Sajnos nincs, és még mielőtt azt hittem volna, hogy legalább magát a videót be tudom szerezni - azt sem tudom beszerezni :) Szóval többé-kevésbé nincsen már probléma :(((

Van egy "Girls und Panzer Watch Order" blog, azon megyek végig sorban.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50200) Farkassacred válasza coco2 (#50197) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hm. Ilyen cím mellett ezt én még bottal se piszkálnám. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.