Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41001) mark! válasza F34R (#40997) üzenetére


mark!
őstag

nem mondom el mégegyszer amit ilyenkor szoktam 😂😂

de azok a szemek :o

>

(#41002) Mister_X válasza F34R (#40997) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konkrétan van egy cosplay, ahol a haja takarja ki, amit nem kellene (és látszik a testalkata, nem kicsit), de azért “biztos hogy lány?”. Yup, hiszem, ha látom ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41003) Totheground


Totheground
addikt

Végre többe kevésbé teljes a Februári LL seiyuu naptár. Amikor sok contentről beszélek, az valami ilyesmit takar. És ezek csak a seiyuu-kat érintő dolgok, a játékok, manga és BD releaseek benne sincsenek. :DDD

(2/07) Anju Inami: 22nd birthday
(2/08) Shuka Saitou: Weekly Young Jump Vol. 10 release
(2/08) Rikako Aida: Marugoto Rikako #5
(2/10) Aqours: Club Activity LIVE & FAN MEETING Trip to Asia -Landing action Yeah!!- @ Taipei International Convention Center
(2/10) Aqours: 3rd Tour ~Wonderful Stories~ official goods pre-sale first round deadline
(2/10) Anju Inami: March Animedia release
(2/14) Nanaka Suwa: Seiyuu Grand Prix NEXT Girls release
(2/14) Nanaka Suwa: Suwaworld #16 Niconama
(2/14) Kanako Takatsuki: Kanako to Sarara #32 Niconama
(2/15) Arisa Komiya: Weekly Young Jump Vol. 11 release
(2/15) Aqours+Nijigasaki: SIF Thanksgiving Osaka event stage lottery application deadline
(2/16) Arisa Komiya: Digital photobook "ARISA" release
(2/17) Aina Suzuki: Seiyuu Paradise R Vol. 21 commemorative talk and sales event
(2/19) Ai Furihata: 24th birthday
(2/19) CYaRon!: March Ultra Jump release
(2/19) Aqours+Nijigasaki: SIF Thanksgiving Osaka event stage lottery results
(2/23) Guilty Kiss: 1, 2, Sunshine!! Niconama
(2/23) Aqours: Love Live! Sunshine!! Blu-ray Vol. 3 w/ 3rd Tour Osaka Day 1 ticket ballots release
(2/25) Arisa Komiya: Autograph and sales event @ Shinjuku Shupure Bar
(2/26) Aqours: VOICE BRODY Vol. 2 release
(2/27) Rikako Aida: Rikako Jackie Project #4 Showroom
(2/27) Aika Kobayashi: Hamuriha #5 Niconama

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41004) F34R válasza Mister_X (#41002) üzenetére


F34R
nagyúr

MONGYON LE!!!!!! ;]

Csalodtam....

(#41005) Synthwave válasza Totheground (#41003) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Addig kő fejni a tehenet, amíg dagad a tőgye.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41006) Totheground válasza Synthwave (#41005) üzenetére


Totheground
addikt

Szerencsere meg hosszu evekig fog. :P

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41007) KISDUCK válasza Nova96 (#40987) üzenetére


KISDUCK
addikt

Így is trapnek számít, hogy férfiként említi magát? A karakter ruháit nem mondanám nőiesnek, csak a haja van elb###va és a váll/csípő aránya, ez a helyzet így elég zavaró (és így olyan mintha a szerző egy normális karaktert direkt állítana be transzinak) . One piecebe az okamák legalább viccesek voltak és egyértelmű volt, hogy pöpösük van. pl.:

[ Szerkesztve ]

(#41008) F34R


F34R
nagyúr

Oh my gosh, traps and gays gonna die....
I'm no racist btw..... ;]

SHHH!!!!

(#41006) Totheground

TOP 100 vasarloban remelem benne leszel... ne hozzal rank szegyent.

TAKU :D

[ Szerkesztve ]

(#41009) mark! válasza F34R (#41008) üzenetére


mark!
őstag

traps.
are. milyen igazam van :D
gay.

[ Szerkesztve ]

>

(#41010) KISDUCK válasza oriic (#40998) üzenetére


KISDUCK
addikt

Megnéztem én is, kínosan vicces volt. :D Shalltear büntije és Albedo reakciója is hatalmas volt Eddig szerintem elég jó a 2. évad, kíváncsian várom mit tartogat még a sorozat.

(#41011) Synthwave válasza Totheground (#41006) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt, a topikban is?

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41012) F34R válasza Synthwave (#41011) üzenetére


F34R
nagyúr

Egy evadot, csak kibirunk meg? ;]

(#41013) oriic válasza KISDUCK (#41010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legalább a lizard arc ennyi volt, nem találkozunk velük többé. \o/

Live-Die-Respawn

(#41014) F34R válasza oriic (#41013) üzenetére


F34R
nagyúr

yupp. most astam bele kicsit jobban magam, lesznek erdekessegek a sztoriban boven.

(#41015) Totheground válasza Synthwave (#41011) üzenetére


Totheground
addikt

Az meg mégis ki a francot érdekel. :DDD

De ha több trap-et akarsz, csak szólj és intezek neked valakit. Végülis ha belegondolunk, egy loli és egy shota között leginkább egy különbség van, szóval nálad kevésbbé jön ki a megkülönböztetés. ;]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41016) alevan válasza F34R (#40995) üzenetére


alevan
őstag

A szarvakat nem csinálta jól. Olyanok, mintha a megmaradt karácsonyi krampuszjelmezt hasnosította volna újra. Ezen a low budget részen kívűl szegénynek még ruhákra sem tellett egész jó cosplay.

(#41013) oriic Ennek örülsz vagy szomorú vagy? A kommentből nehéz levenni :)

Remélem a gyíkok aktívan fognak szerepelni a további történetszálakban. Pl. hogy hogyan asszimilálja őket a nagyrészt halott és démon hadsereg.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#41017) KISDUCK válasza alevan (#41016) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem örül neki. Bár engem is érdekelne a történet folytatása.

(#41018) oriic válasza alevan (#41016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En nem birtam oket. Jobban erdekelne az mi tortenik a hatterben valojaban, kik iranyitottak Shalteaert pl.

Live-Die-Respawn

(#41019) F34R válasza alevan (#41016) üzenetére


F34R
nagyúr

Nezd meg az instajat....

(#41018) oriic

le fogod ejteni az alladat, hogy ki. :K

(#41015) Totheground

Tudom, hogy most japanban vagy, de nem DE-GETSI szarmazasu vagy? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41020) oriic válasza F34R (#41019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"le fogod ejteni az alladat, hogy ki. :K"

Kíváncsi vagyok nagyon. Megmondom őszintén, hogy olyan epik összecsapásokat szeretnék majd, mint amit az előző évad végén láthattunk. Plusz lassan azért jó lenne tudni hogy került konkrétan ebbe a világba a főhős, meg feltűnnek-e a régi való világbeli társak is. (Szerintem ha vége évadnak folytatom majd mangát)

Live-Die-Respawn

(#41021) Synthwave válasza Totheground (#41015) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Engem érdekel (amúgy nem vagyok egyedül, csak nekem van tíz ujjam gépelni..).

Tök jó, hogy új életcélod van meg minden, már átbeszéltük, letisztáztuk. Értjük. A lényeg, hogy szembesültünk már vele több, mint eleget.
Ez a virágnyelvű megfogalmazása annak, hogy anime topikot szeretnék olvasni, amikor betérek ide, nem a hosszú hónapok óta tartó LávLájv vakrajongói klubdélutánt, konstans hieroglifahegyekkel és olyan betűszavas, anagrammásítva toldaléktól fosztott féljapán zsargonnal, amit ennyiszer már látni is irritáló, nemhogy elkezdeni fejtegetni.

Őszintén, nem lenne gond, ha néha-néha visszatérne a téma pár egészséges hozzászólás erejéig, aztán a következő felszínre bukásig amúgy folyna minden a korábban megszokott mederben. Egy szavam nem lenne, komolyan. Sajnos azonban nem ez a helyzet, mert csak a random 2D / 3D trillázó idolok és az ő napirendjük meg menstruációs naptáruk ömlik az arcomba, vég nélkül.

A Kodomo no Jikan lassan 9 éve képezi a szívem egyik igen nagy csücskét, az első megtekintés (2009 szeptembere) óta abszolút top nálam, valószínűleg soha nem is jön semmi, ami letaszítja a non-H trónról.
Néztem, olvastam számtalanszor. Még japánból is érkezett pár kötet. Leszedtem tonnányi képet, doujint, vettem figurát, pár OST-t rongyosra hallgattam. Az ominózus mangáról még magyar fordítást is csináltam (az első kötet 97,5% kész). Mégsem floodolom vele tele a topikot állandó jelleggel. Ennek az egyik oka az, hogy tudom azt, hogy rajtam kívül kb. senkit sem érdekel - még ha van is egy-két ember, akit igen, nagy valószínűséggel őket sem annyira, mint engem.

/rant off

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41022) Synthwave válasza oriic (#41018) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, Lulu aranyos.

Azért a faji öntudatukat jól a Szaturnuszon túlra döngölte egy páncélos bogár. )

Azt viszont aláírom, hogy annyira én sem érzem a "2. évad feelinget", inkább ilyen két évad közti OVA-aromája van. Ergo kicsit sok műsoridő ment el eddig a pikkelyesekre, bár lehet, hogy később valami fontosabb szerep jut nekik - úgy meg justified. Viszont már elment 5 rész a 13-ból..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41023) Totheground válasza Synthwave (#41021) üzenetére


Totheground
addikt

Egy hosszú nap és két strong után két dolgot tudok erre reagálni.
1. /care
Mindenki azt postol a témán belül amit akar és nem láttam a szabályok között, hogy limitálva lenne miről mennyit lehet beszélni. Volt itt egyébként más is itt anno, akit hasonló a hissy fit-el sikerült részben elüldözni. Az a különbség, hogy engem még szórakoztat is, hogy egyeseknek ez bassza a csőrét. Tudom, savanyú a szőlő.
You’re cordially invited to post PnJ and discuss whatever you want. You’re also invited to cash out and filter.

2. Két mondatnyi tartalmat fél oldalban leírni se nem vicces se nem túl kreatív.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41024) oriic válasza Synthwave (#41022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó tény, aranyos, meg viccesek voltak a pasijával a szerelmes pillantások és farokcsapkodások (ok ez itt furán jöhet ki talán :DDD), de inkább a nagyfőnök csatáit nézném. :D

Live-Die-Respawn

(#41025) Synthwave válasza Totheground (#41023) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szeretem, ha a mondandóm részleteiből felépítve egészet alkot, kontextust is tartalmazva. A félreértések elkerülése végett.

Leírhattam volna rövidebben is, bár egyes kreatív és vicces szókapcsolatokért valószínűleg tempbant kaptam volna.
I have more class than that.

"@#41021: Ennek az egyik oka az, hogy tudom azt, hogy rajtam kívül kb. senkit sem érdekel"

A másik meg, hogy az egom még nem fúvódott olyan böszmére, hogy ne legyek tekintettel másokra is. Pláne, ha már nem egyszer szóvá is lett téve.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41026) Synthwave válasza oriic (#41024) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aláírom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41027) Totheground válasza Synthwave (#41025) üzenetére


Totheground
addikt

A stilus alapjan azert megis biztos vagyok benne, hogy nem kell konnyeket hullatnom az egod sirja folott. W/E.

Es csak a Te kedvedert, amig ezt leirtam, epp egy livestreamet hallgatok, amin Kin-chan jatszik valami jatekot. ;]

Ed. Dynasty Warriors 8 ;]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41028) F34R válasza Synthwave (#41021) üzenetére


F34R
nagyúr

(#41029) estikornel


estikornel
tag

Kis szokásos rivjúv a legutóbb ajánlott Kanon és Angel Beatsről:

Kanon:
A Clannadhoz hasonlóan nagyon lassan indul be, az első 4-5 rész elég lapos volt, alig mutatott a karakterekből valamit. Innentől kezdve szerencsére beindult a sztori, elkezdtek kibontakozni a karakterek és egyre többet tudtunk meg a múltjukból (a prológusok szintén ismerősek a Clannadból, majdnem 1:1-ben). A végét pedig nem szeretném jobban kifejteni, rég nem okozott ilyen szívfájdalmat egy sorozat sem, pedig néztem párat ajaj..

Angel Beats!:
Két nap alatt néztem meg, az első hat rész után majdnem abbahagytam, nekem nem volt szimpatikus a megformált világ amiben játszódik. (A Plastic Memories például nekem jobban tetszett ebből a szempontból, bár ti lehet hogy más kategóriába sorolnátok, egyelőre ahhoz tudom hasonlítani). Viszont nem bántam meg, hogy ma végignéztem a karakterek saját történetük tetszett leginkább, ellenben a fegyveres jelenetekkel. Zeneileg tényleg nagyon ott van, az ending songját előbb kezdtem hallgatni mint a sorozatot nézni.

Következő talán a Tokyo Magnitude lesz, vagy az Air. Köszönöm az ajánlásokat, teljesebb lett velük az élet. :)

(#41030) Mister_X válasza estikornel (#41029) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Angel Beats! Ending song: ugye megvolt, hogy fordított sorrendben megy le? :)

Plastic Memories-hez nem is igazán hasonlítanám, az egy lassan haladó drámaszerűség, ahol több a megválaszolatlan kérdés, mint kellene.

Következő a Tokyo Magnitude legyen, ne az Air. Spoiler alert: érte az anime megalkotása óta erősebb rengés Tokiót és nem lett “semmi”, főleg nem az animében láttotakhoz mérhető.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41031) estikornel válasza Mister_X (#41030) üzenetére


estikornel
tag

Fordított sorrendben? Ezt nem értem, én speciel arra gondoltam, hogy ezt többször hallgattam már, még mielőtt az animét megnéztem volna, bár ez gondolom egyértelmű, csak én értetlenkedek. :)

(#41032) Totheground válasza F34R (#41028) üzenetére


Totheground
addikt

Amugy birom a sracot, de amikor egy Metallica rajongo velemenyt formal zenei izles temakoreben, az azon a szinten van, mint amikor a politikusok merengnek el a becsuletes munka oromerol. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41033) Archanon válasza Mister_X (#41030) üzenetére


Archanon
őstag

"Spoiler alert: érte az anime megalkotása óta erősebb rengés Tokiót"

He.. mikor? :F

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#41034) Dr. 444Hertz válasza Archanon (#41033) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azt nem mondom, hogy illene tudni, de azért a fukusimai atomerőmű-katasztrófa előzményeiről biztos hallottál a hírekben...

Mondjuk az nem Tokió volt.
De a katasztrófa maga elérte a keleti nagy városokat, és magától a földrengéstől tényleg nem lett "semmi".
Az árvíz volt az, ami az egész szemmel látható katasztrófát okozta.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41035) Totheground válasza Archanon (#41033) üzenetére


Totheground
addikt

2011, bár az Tokyoban már valszeg messze nem volt 9, de talán 8 sem. Attól függetlenül persze óriási volt, de városban azt hiszem csak anyagi kar keletkezett, emberek nem haltak meg.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41036) Archanon válasza Dr. 444Hertz (#41034) üzenetére


Archanon
őstag

Így van, Tokyo-t kérdeztem, és annak esetleges vonzáskörzetét, 300 km-el odébb lévő település aligha az. ;] A fukushimai is "csak" 7-es erősségű utórengése volt egy pár héttel korábbi igencsak erős (9+) rengésnek, ha emlékeim nem csalnak... Biztos az atomerőmű a hibás, az maradt meg a köztudatban. Viszont több, mint tizenötezer ember halálát azért nem mondanám "semmi"-nek, és ki tudja hányan maradhattak otthontalanok.

1995 - Kobe. Itt nem látok tsunamit sem, mégis óriási a pusztítás. Az a nem mindegy, hogy hol az a bizonyos epicentrum. A fent említett animében a várostól alig 25 km-re van a rengés központja, szerintem ha egy ilyen megrázná valóban csíkszemű barátaink fővárosát, lenne ne mulass bőven. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#41037) Totheground válasza Archanon (#41036) üzenetére


Totheground
addikt

Egyrészt kisebb városokat mindig jobban megszívatják a rengések, másrészt legalább 3 reformon ment át ‘95 óta a statikai szabályzás. Tokyo egy 7es rengést röhögve vészelne át, meg ha az telibe találja is.
2011-nek meg kicsit olvass utána.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41038) Dr. 444Hertz válasza Totheground (#41037) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ráadásul a kōbe-i katasztrófa eleve az akkor már elavultnak számító technológia miatt következett be...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41039) mekker


mekker
őstag

Múlt héten néztem az Inuyashikit. A sztori és különösen a karakterek nagyon jók, és vannak tanulságok is. A grafika is érdekes, kivételesen jól állt neki a CGI.
Hogyha valaki szerette a Zankyou no Terrort, akkor ezt is szeretni fogja. De nagyon el lettek benne találva az 'arányok', azaz igazából bárkinek ajánlható.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41040) oriic válasza mekker (#41039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Időhiány miatt valami 2-3 részig jutottam el, lehet pótolnom kellene, mert többen írták hogy jó lett a végére eléggé.

Live-Die-Respawn

(#41041) Synthwave válasza Totheground (#41027) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ó, egom van nekem is bőven. Ezt bárki láthatja, aki olvassa a posztjaimat. A különbség kettőnk között csak az, hogy én figyelembe veszem mások komfortérzetét is, amikor egy közösségen belül tevékenykedek.

Szerintem a japán igahúzás során ne nagyon csillogtasd az integrációs készséged ezen oldalát. Bár gondolom, nem nagyon teszed. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41042) Synthwave válasza Totheground (#41032) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pár zenei istenség, a teljesség igénye és műfajkorlátok nélkül: Dream Theater / Liquid Tension Experiment, PSMS, Kanno Yoko, Infected Mushroom, Pendulum, The Prodigy, Tom Dissevelt & Kid Baltan, Juno Reactor, Dead Can Dance, Bone Thugs 'n Harmony / Eminem / 2Pac / The Notorious B.I.G., Mariah Carey (na, ez hangtartomány), Queen, Michael Jackson, Frank Sinatra, Frédéric Chopin.
A Metallica felőlem nyugodtan mehet béltükrözésre, egyedül az S&M albumuk volt korrekt. )

Az agrárproletár politikus skatulya (ó, de biztos lesz majd másik ;]) elkerülésére beiktatott felvezetés után még mindig egyetértek a yetivel; az ilyen idolos vackok túlnyomó többsége (ha nem 100%-ra az összes) tényleg egy rakás szar zeneileg / szövegileg, és egy percig sem kérdés, hogy nunát, csillámporos álmokat, világító pálcákat, és általánosságban véve árut értékesítenek, főleg (de nem exkluzívan) a szociális / érzelmi beteljesedés határain jócskán kívülrekedt hímneműeket megcélozva. Hát nyilván kell ez is.

A pofám ellenben a leszakadás előtt még tubarózsa módba kapcsol, ha néznem vagy hallgatnom kell; kenyértörési szándék nélkül, még csak head on szembesülni vele is kínos (/ rangon aluli - The Ego Strikes Back, muhaha) - bár ez már szubjektív. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41043) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Vonaton néztem most a Killing Bites legújabb részét, hát volt egy majdnem hentai jelenet, be is fostam nehogy valaki meglássa a kijelzőt és valami perverznek nézzen. Valahogy mindig sikerül tömegközlekedésnél kifognom az ilyen jeleneteket. Legutóbb ilyen a huntet x hunterrel volt még és ott pont látták is a kijelzőt és hallottam is a reakciót. Hesstegazéletkemény :D

(#41044) F34R válasza KISDUCK (#41043) üzenetére


F34R
nagyúr

Ameddig kolbaszt nem villantasz, nem fognak bantani :DDD

(#41045) KISDUCK válasza F34R (#41044) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát sajnos volt hogy Spartacust és Strike Backet néztem buszon és pont kifogtam 2 férfi szerelméről szóló jelenetet, pedig utóbbinál végképp nem számítottam rá, 6 évad alatt volt egy jelenet és pont buszon fogtam ki. :D

(#41046) maross


maross
veterán

Valami drifters-szeru kardos-kaszabolos szeriat tudtok ajanlani? Nem kell sok magyarazos energiat belefeccolni, eleg a cim, meglesek rola valami egyveleget es nezem vagy sem. Claymore-ral szemezgetek jelenleg, csak meg le kell duraralnom 5-6 reszt elotte. Elony ha nem vegtelen hosszusagu, es ha utobbi evekbol valo merites :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#41047) KISDUCK válasza maross (#41046) üzenetére


KISDUCK
addikt

Claymore nagyon adja, de ajánlom még a régifajta Berserket, kiba##ottul jó.

(#41048) maross válasza KISDUCK (#41047) üzenetére


maross
veterán

berserk nagy kedvenc, nemreg neztem meg az ujabb kiadast belole :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#41049) mekker válasza maross (#41048) üzenetére


mekker
őstag

Akame ga Kill, ha esetleg kimaradt volna

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41050) maross válasza mekker (#41049) üzenetére


maross
veterán

mótvá, koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.