Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50851) KISDUCK válasza myckey (#50850) üzenetére


KISDUCK
addikt

csinalhatnák így már közösen fansubot :DDD

(#50852) F34R


F34R
nagyúr

Sracok hagyjatok abba :DDD kiegek... Synth meg eppen assa a godrotoket. :P

(#50853) Daffchy válasza myckey (#50850) üzenetére


Daffchy
őstag

És a leggyakrabban elhangzó szó: Szóká'... :DD

(#50854) myckey válasza Daffchy (#50853) üzenetére


myckey
veterán

Nem nem...

Holó !

;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50855) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Baka... :DDD

Live-Die-Respawn

(#50856) Daffchy válasza myckey (#50854) üzenetére


Daffchy
őstag

;]

Na de akkor magyar felirattal 720p-nél jobb minőségben tudja valaki merre találom?
Ha nem, lassan meglesem indán... :))

[ Szerkesztve ]

(#50857) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ha már beindult a nosztalgia vonat:

(#50858) WayneGace


WayneGace
őstag

Bleachben jól értem, hogy ember lakta városban harcoltak?
Járulékos kárra nem igazán figyelnek.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#50859) myckey válasza WayneGace (#50858) üzenetére


myckey
veterán

Végig így volt, mióta világ a világ ;]
De erre van nekik praktikájuk

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50860) coco2 válasza myckey (#50850) üzenetére


coco2
őstag

>El Diablo vagy diabolo

El Diablo - spanyol, "az ördög"
diabolo - hawaiian, "ördög", névelő nélkül

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50861) myckey válasza coco2 (#50860) üzenetére


myckey
veterán

Tudom, de aranyos vagy, köszi.( nem a nyelvtan miatt írtam be ) :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50862) coco2 válasza Daffchy (#50846) üzenetére


coco2
őstag

Sajnos az anime világ eredendően japán / natív hang, és mellé angol / utófordított felirat. Ha tanulod legalább az egyik nyelvet, úgy szórakoztatóbb az anime. Vajon tanulni nagyon félelmetes dolog? :)

>F34R: "Tették?" :D
Te még sosem mentél cica nézőbe animékért?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50863) Daffchy válasza coco2 (#50862) üzenetére


Daffchy
őstag

Nekem a japán+magyar kombó tökéletes.

Lehet le vagyok maradva, de nem tudom mi az a cicanéző.

F34R: Megnéztem indán 720p-ben. :) :R
Mi...a...tök...az...a...cicás...oldal? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50864) F34R válasza Daffchy (#50856) üzenetére


F34R
nagyúr

ha nagyon magyaros kell akkor animeaddicts.. bar nem ajanlom, mert inkabb a cicas oldalrol szereznem be. nem tudom indult-e magyar forditas, vagy csak ovodasok intezkednek mint ugy altalaban. ;]

(#50865) emiki6 válasza Daffchy (#50863) üzenetére


emiki6
veterán

wikipédia
Állítólag slovéniában található: [wikipédia]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#50866) Daffchy válasza emiki6 (#50865) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszi szépen, közben megírták mi is ez, nekem teljesen kimaradt... sosem hallottam róla. :) :R

(#50867) Maxxy10 válasza WayneGace (#50858) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem láttam a legújabb részt de nem úgy van, hogy mikor harcolnak akkor egy másik dimenzióban vannak?

(#50868) coco2 válasza Daffchy (#50866) üzenetére


coco2
őstag

Meow :)

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50869) Yézi válasza Daffchy (#50863) üzenetére


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

Itt is fent van lesz egyébként 1080p-ben, bár még feldolgozás alatt van a videó.
Fordítás minőségéről mondjuk nem tudok nyilatkozni, én is várok amíg elérhető lesz a 1080p. :DDD

(#50870) hoffman_ válasza KISDUCK (#50857) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:DDD
najo, ezekre nem szamitottam ma este.

a resz gy kibovitett teaser volt inkabb, igy tiz ev utan max ajzoszernek volt jo 20 perc, egy 5 perces ending songgal. a grafika eleg eros, az mar fix, penzt nem sajnaltak.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#50871) Daffchy válasza Yézi (#50869) üzenetére


Daffchy
őstag

Mostanában már csak itt nézek néha animét, amikor kis időm engedi. Jó kis gyűjtő oldal. :)

(#50872) hoffman_ válasza Daffchy (#50871) üzenetére


hoffman_
nagyúr

kerdes, hogy mit gyujt :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#50873) sztanozs válasza KISDUCK (#50857) üzenetére


sztanozs
veterán

ezen besírtam... micsoda emlékek :D még jó hogy a magát nem tudtam befejezni, most legalább lesz valami meglepetés. Hol is hagytam abba :F

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#50874) Yézi válasza Daffchy (#50871) üzenetére


Yézi
aktív tag
LOGOUT blog

Pár hónapja találtam az oldalt, de azóta én is itt nézek kb. mindent, nem is volt igazából eddig különösebb problémám vele. :))
Ó, és lám, már elérhető FHD-ban az első rész. Kár, hogy ez már marad holnapra, jó lenne azért ha sikerülne felkelni arra a 2:30-as ébresztőre. ;]

(#50875) Daffchy válasza Yézi (#50874) üzenetére


Daffchy
őstag

Detto... vagy 3 hónapja futottam bele én is, elég kényelmes az eddigi anime fogyasztásomhoz képest. :)

FHD-ban újra megnézem... ha a gyerek is hagyja. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50876) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Felélett a topik. :R
Jah, hogy csak kijött egy neverending shounen.. ;]

(#50877) Sordoran válasza Farkassacred (#50876) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is felcsillant a szemem, de ehhez a sorozathoz nem tudok hozzászólni... :(
Nembaj, tegnap harmadjára is nekiugrottam a Nier-nek (PC és PS után most Nintendo Switch-en), azt csak végig kéne ütni mielőtt jön az anime jövőre. :DDD
Közben ha van időm olvasom a Claymore-t, nagyon érdekes hogy milyen más sorozatok is meríthettek ebből ihletet ránézésre.
Valamint el is felejtettem, hogy még egy őszi anime most fog csak indulni: Urusei Yatsura. Az előzetese nagyon megkapó lett, és ha van már korábbról egy anime feldolgozása, csak nem lehet rossz.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50878) Daffchy válasza Farkassacred (#50876) üzenetére


Daffchy
őstag

Te most miről beszélsz?🤔

(#50879) emiki6 válasza Daffchy (#50878) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem a Bleach TYBW-ről. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#50880) Farkassacred válasza Daffchy (#50878) üzenetére


Farkassacred
őstag

Poén volt. :B

(#50881) myckey válasza Farkassacred (#50880) üzenetére


myckey
veterán

itt ne poénkodjál,
pláne ilyen véresen komoly animeről :K

;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50882) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Aki nezni fogja a Chainsaw Man-t, tudja hogy hol lehet elerni a leghamarabb? Privatba is johet, ha problemas, koszi! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#50883) Farkassacred válasza SQX_Barto (#50882) üzenetére


Farkassacred
őstag

A macsekoknál szerintem. Ha ott nincs, akkor általában sehol se. Fent már beszéltek róla, ha jól rémlik.

(#50884) SQX_Barto válasza Farkassacred (#50883) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Koszi, a kerdes, hogy felirattal jon-e vagy anelkul... :)
Van crunchyroll acoountom, de nem vagom, ott mikor lesz elerheto.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#50885) Sordoran válasza SQX_Barto (#50884) üzenetére


Sordoran
addikt

A fehér cica felirat mentes, a lila cica angol, a zöld cica nem angol, de feliratos. :))

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50886) coco2 válasza emiki6 (#50879) üzenetére


coco2
őstag

Vannak róla pozitív kritikák, de sajnos az a hír járja róla, hogy folytatásos a sztori, szóval aki nézni akarja, előbb kezdje az elejénél. Én a magam részéről soha egy részt nem láttam a TYBW-ból - és valami 5 évad? Mielőtt nekiesek, had kérjek extra véleményt: egészében van legalább a közelében a SwordsArtOnline-nak?

@SQX_Barto

Animéket ahogy felkutatni szokás, itt megemlített angol címre rákeresni MAL-on, ha csak angol cím van belőle, és MAL majd kidobja a japán címet. A japán címre meg rákeresni macsekon, és [SubsPlease] release brand vagy sok másik alatt lesz olyan, aminek a lapján konkrétan írja a megnézhető cuccról, hogy "English-translated". Akkor legalább angol felirat bele van égetve. Ha magyar kell, néha az OpenSubtitles vagy SubScene oldalakon rá lehet keresni az angol címre, és talán akad valami. Időnként a macsek is megtalál angol címet, és az open sub / sub scene oldal is megtalál japán címet, de az nem törvényszerű.

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#50887) Farkassacred válasza SQX_Barto (#50884) üzenetére


Farkassacred
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#50888) SQX_Barto válasza coco2 (#50886) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Koszi, ugy nezem, nincs japan cime, amugy vicc, hogy elvileg lesz CrunchyRoll-on de a keresoben sem talalja...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#50889) KISDUCK válasza coco2 (#50886) üzenetére


KISDUCK
addikt

A tybw csak az arc címe és ezzel az alcímmel indult a folytatás, a sorozat/manga címe bleach, szerintem ez kicsit komolyabb mint a sword art online annak ellenére hogy neverending shónen és nem ritka benne a szokásos cuki/gagyi/perverz poenkodás. Maga a történet igazából elég sötét ha a poénkodós részektől eltekintünk. Az arrancar és aizen arc volt a csúcs az anime eddigi részeiben.

(#50890) F34R válasza KISDUCK (#50889) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem is... nekem az utolso arc egy az egyben bukta volt... Talan ez majd helyrehozza amit kell, es melto befejezese lesz (nem olvastam a mangat )

(#50891) Daffchy válasza F34R (#50890) üzenetére


Daffchy
őstag

A story mindenképp, akármilyen is lesz a megvalósítás.
Életem egyetlen mangája amit olvastam, az az anime utána mangarész. Baba lesz, ne aggódj. :)) :R

(#50892) KISDUCK válasza F34R (#50890) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez a tybw nem a legjobb arc, de lesznek benne válaszok sok mindenre, talán ez a legsötétebb fejezet. Én elégedett voltam a lezarással, nem volt kiemelkedő, de szerintem korrekt volt.

(#50893) Daffchy válasza KISDUCK (#50892) üzenetére


Daffchy
őstag

Igen, pont a válaszok miatt jó szerintem az utolsó arc.

A 366 rész alatt felmerült sok-sok kérdésből rengeteget megválaszol, nem mindet, de én imádtam... :))
Kiteljesedik az egész, minden szintem. Sokkal komorabb, komolyabb, véresebb mint az előző arc-ok (remélem az anime is az lesz).

(#50894) myckey


myckey
veterán

Na igen, azért a Bleach nem egy SAO...
Van egy klasszikus humora, ami lehet nem mindenkinek fekszik, aztán persze a "japós" dolgok előjönnek itt is, de összességében egész érett sztm, maga a téma is.
Ami az "utolsó" arcot illeti ( vetített fejezetet -Fullbring-) ...valóban, nem volt túl érdekfeszítő, az eleje, de sztm jól építette tovább az egészet, mert elég fontos dolog után ált fel ismét Ichi, ráadásul a befejezése igen Epic volt, több tekintetben is. ( Az erő visszanyerése, Ichigo megjelenése "odaát" )

Ez az új, befejező -TYBW- arc, ez pedig sztm felteszi az egészre a pontot. Ráadásul a mostani vetítés is, egészen véresre sikeredett, volt benne kellő kendőzetlenség.
Nagyon jól indult.
Egyébként már többször is megnéztem, mint valami fanservice, mint valami dopping....pláne hogy az egészet pár hete újráztam, de már ítam is.
Na de, a végén igen tetszik a stáblistás jelenet, minden képkocka találó. Nagyon jó kis gondolatébresztő van odarejtve, és remek rajz.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50895) Daffchy válasza myckey (#50894) üzenetére


Daffchy
őstag

Milyen gondolatébresztőre gondolsz? :))
Nem néztem végig a stáblistát, nyaggatott a gyerek. :)

(#50896) sztanozs válasza myckey (#50894) üzenetére


sztanozs
veterán

Jó lenne újranézni, de 7320 perc kvasoknak tunik, még leírva is...
Bruh, netto 5 nap 2 óra...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#50897) KISDUCK válasza sztanozs (#50896) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ha skippeled a fillereket, az endinget és az openinget akkor csak ~4263 perc. Spóroltam neked 2 napot. ;]

(#50898) sztanozs válasza KISDUCK (#50897) üzenetére


sztanozs
veterán

Ending/openig-gel alapból nem számoltam (20 perc, 24 helyett), de a fillereket tényleg szívesen átugrom... :DDD
Mondjuk egy filler listát még kukáznom kell...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#50899) KISDUCK válasza sztanozs (#50898) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem tudom mennyire emlékszel de a régi részek után voltak ilyen shinigami útmutatók és egyéb hülyeségek és volt olyan amin lehetett röhögni. Ezekből kettő égett belém:
Byakuya: én a zanpakuto vágom a hajam
Renji: (kidüllet szemek) mi a kapitány a zanpakutojával vágja a haját????
Byakuya: csak vicceltem
Renji: (kidüllet szemek) mi???? a kapitány viccel????
Ezen akkor nagyon kiégtem. :DDD
A másik pedig arról szólt hogy Ulquiorrának 2 "feltámadása" van és a kis sketchben a másik hollow vagy arrancar (már nem tudom ki volt) azt mondja hogy ezt még Aizen se látta, de most megnézzük és Ulquiorra befogta a szemeit és nem láttunk semmit.

+ annyi a baj a fillerekkel hogy vannak vegyes részek is ami tartalmaz fillert és kánont is, szóval valójában kicsit problémás, de voltak filler évadok és részek amik telibe kihagyhatóak.

szerk.: kár hogy a spoiler törik akkor ha új sort shift + enterrel kezdek :(

[ Szerkesztve ]

(#50900) sztanozs válasza KISDUCK (#50899) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem tudom mikor fejeztem be (kb 10 éve lehetett), szóval túl friss emlékeim nincsenek... A shinigami útmutató megvan, de ezekre konkrétan nem emlékeztem...

Most hogy így visszaemlékszem pár éve voltam az US-ban és mivel a netflixen fent volt (legalább is az elso pár évad, meg az éloszereplos cucc), így nekiálltam újra esténként (jobb híjján) - de túl sokáig nem jutottam.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.