Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Tirexi válasza SzlobiG (#850) üzenetére


Tirexi
addikt

Én erre azt mondanám, hogy mivel nekem nincsen jelenleg vizem a gépbe így nekem komplett rendszert kéne összeépítenem. Kapásból a két blokk csak a VGA-ra 60k lenne. Az aztán nagyon megérné. Akkor már veszek két 780-at felhúzom a 290 fölé aztán élem boldogan a világom hibák meg hangzavar nélkül.

(#852) HSM válasza Tirexi (#847) üzenetére


HSM
félisten

Az egyes pontra annyit írnék, hogy bár bőven vannak rossz AMD driverek, 7970-el eddig mindennel tudtam megbízhatóan, képhibák nélkül játszani, szóval globálisan kijelenteni, hogy rossz a driver minőség, erős túlzás. Tény, hogy a friss kütyükre mindig szokott kelleni 2-3 hónap legalább, mire rendes driver jöjjön hozzájuk, de ezt NV-nél is tapasztaltam régebben.

A 2D fogyasztás szvsz nem gáz, viszont, a multimonitor már necces, a videólejátszós meg egyenesen röhej. Már a 7970 se volt túl takarékos a maga 40W-os videólejátszós extra fogyijával, de ez rádupláz majdnem. Elég szánalmas, hogy a 3570K-m szoftveresen 10W-ból lejátszik egy FullHD h264 videót (azt végképp hagyjuk, hogy az HD400 igp meg szűk 2W-ból), ami cakk pakk 80W konnektorból, míg ugyanez a 7970-en 115-120W. Youtube-on egy videót nézve is ugyanez. A Hawaii meg még rátenne egy 30W-ot. És ez még nem is egy Z87 rendszer, ami mégkevesebbet fogyaszt üresben. Ott már a Hawaii-al dupla lenne a fogyasztás a CPU-shoz képest. Szerintem amúgy ez van a leginkább elszúrva abban a kártyában a gyári hűtésen kívül. :DD

(#851) Tirexi: Én csak egy dolgot nem értek... Ha elégedett 780SLI felhasználó vagy, akkor miért fáj neked ennyire, hogy vannak, akik vesznek olcsón (szerintem a hibái miatt állatira nem éri meg amúgy és nem olcsó így mert szar) 290/290x-et, és utána szívnak a bénaságai miatt? :DDD

Csak mert én meg elégedett 7970/R9 280X felhasználó vagyok, se az NV topikot nem nézem, se a 290 topikot, nem érdekel, mert jó ami van. :))
Ide nézek csak be néha, vannak sokszor érdekes témák. :)

[ Szerkesztve ]

(#853) Tirexi válasza HSM (#852) üzenetére


Tirexi
addikt

"Én csak egy dolgot nem értek..."

Azért mert ha jól megnézed Istenítik azt a VGA-t mintha valami megváltó lenne a hibákat meg szeretik elfelejteni mellé. DE mondjuk ha jól megnézem a topic-ot most már azok is fel vannak sorolva.

(#854) HSM válasza Tirexi (#853) üzenetére


HSM
félisten

Nézd, bizonyos szempontból megváltó. Ugyanis aki korábban szeretett volna egy 7970-nél vagy GTX680-nál gyorsabb kártyát, csak a GK110-ek voltak horror árban ilyen olyan néven. Most pedig az AMD kihozott egy ugyan nem kompromisszummentes (hogy nagyon finoman fogalmazzak), de cserébe a sebességéhez képest bitang olcsó kártyát. Pár hónapja a sima, nem Ghz Edition 7970-ek mentek annyiért, mint a sima 290-ek most. :U

De én is megtaláltam a számításom, a Tahiti olcsósítása miatt remek áron tudtam venni (~86K) egy szuper, néma hűtésű, és ahhoz képest bitang gyors és viszonylag kedvező fogyasztású, szuper építési minőségű Vapor-X R9 280x kártyát vatta újonann. :) A 290-el szívóknak pedig meghagyom a problémáikat, én örülök annak a karinak. ;]

(#855) Tirexi válasza HSM (#854) üzenetére


Tirexi
addikt

Ezzel akár le is lehetne zárni a 290 topic-ot. :D

Kíváncsi leszek erre hogyan reagálnak majd az ottani fórumozók.

[ Szerkesztve ]

(#856) Casanova* válasza Tirexi (#855) üzenetére


Casanova*
veterán

haver most rendelt 2 db 290X-et CF-be. FX 6300 proci mellé. 1440p-re. jövőhéten jön meg neki. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#857) SzlobiG válasza Tirexi (#855) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem ők is belátják ezt csak nem írják le, áldom az eget, hogy nem vártam meg a sima 290-et és vettem azt, már tuti kihajítottam volna az ablakon szívtam én anno eleget ezekkel a hibákkal, mert kb évről évre ezek ismétlődnek AMD fronton minden olyan hiba feltűnik amik akkor voltak és emlékezetből tudom, hogy akkor is ezek voltak. :(

(#858) ricshard444 válasza Casanova* (#856) üzenetére


ricshard444
veterán

Mi értelme? :F VGA-ra van 300k, de procira nincs még 50 sem?

Vannak dolgok...

(#859) SzlobiG válasza ricshard444 (#858) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez is igaz képzelem mennyire lesznek kihajtva azok a VGA-k. :D

(#860) Casanova* válasza ricshard444 (#858) üzenetére


Casanova*
veterán

mondtam neki! azt mondta fx 6300 1440p-ben kihajtja a cf-et 95% jó az a proci,erős az. :D ő tudja. :)

szerinted 1440p-ben mennyire lesz cpu limitje? ja 2 db sima 290-et rendelt.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#861) WaterWawe válasza Casanova* (#860) üzenetére


WaterWawe
őstag

Hát szerintem még az az 5GHz-es FX proci sem hajtaná ki. Legalább egy 4.4GHz-es 3770k kéne 1440p-re. Ja és ne felejtsen el kérni füldugókat is a kártyák mellé. :D

(#862) Casanova* válasza WaterWawe (#861) üzenetére


Casanova*
veterán

ezeket mondtam neki. :D de annyira amd fan,hogy csak na. szidja az intelt,nvidiát. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#863) Tirexi válasza Casanova* (#862) üzenetére


Tirexi
addikt

Valszeg nem a teljesítménye miatt szidja hanem az ára miatt. Kíváncsi lennék azért ha letennének elé egy 4960X-et meg egy gagyi FX-et, hogy vidd el ingyen alaplappal együtt akkor melyiket választaná... Lenne egy tippem.

Vagy akár egy Titan és egy 290x között válasszon ingyen.

(#864) Casanova*:
Hogyan lenne már kevés lol még 1440p-ben is lazán tolok bármit max-on. Nagyon sok esze lehet a barátodnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#864) Casanova* válasza Tirexi (#863) üzenetére


Casanova*
veterán

így van! pontosan az ára miatt szidja,meg a kevés vram miatt. mindig mondja ne vegyek gtx770 2 gb-t 1080p-re,mert kevés a 2 gb vram hozzá. gtx780 3 gb vramja is kevés. szerintem nem kevés. pont úgy vannak kiszámolva,hogy a gpu előbb fogy ki,mint a vram.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#865) HSM válasza Tirexi (#855) üzenetére


HSM
félisten

Marha egyszerű. Ha valakinek fontos, hogy egy termék magas minőségű, túltervezett legyen, akkor miért nem ilyet keres? Miért egy ismerten NEM ILYEN termék topikjában kell siránkozni? Nem értem. Miért van mindenki meglepődve, hogy ekkora teljesítményt vadi új kártyával ilyen áron nem lehet csak úgy előrántani, valahol kompromisszumokat kell kötni? :U :W

Vagy B-verzió, meg kell várni a drágább, jobban kiépített extra kiadásokat. Ennyi.

(#860) Casanova*: Szerintem nem lesz procilimitje. De nem azért, mert az FX 6300 olyan erős, hanem azért, mert az alsó kártya 90 fokos NYÁK-járól amit be fog szívni felső kártya, az 500Mhz-re nem lesz képes így, és ugye a CF a lassabb kártyához alkalmazkodik. Jópofa lesz, talán meg fogja tudni közelíteni alulról egy csendes profilú 290X sebességét másfélszerannyiért. :C

(#863) Tirexi: Tök felesleges egy 250 000 forintos terméket hasonlítani egy 50 000-eshez.

(#864) Casanova*: "pont úgy vannak kiszámolva,hogy a gpu előbb fogy ki,mint a vram."
Ezt vajon a GTX690 tervezője is tudta? ;]

(#866) Tirexi válasza HSM (#865) üzenetére


Tirexi
addikt

Az a baj, hogy az a kompromisszum pont a legidegesítőbb tényezője egy VGA-nak. A Hang és a Hő. Főleg ha a hő miatt esetleg tönkre megy egy másik alkatrész is a gépben. Nem mondom, hogy a 780 ref hűvös, de a 80-85 még sem 95.

Persze, hogy felesleges hasonlítgatni. De ne azért szidjon valamit mert drága. Ennyi erővel a BMW is meg azt AUDI is sz@r mert drága. Ha tényleg rossz lenne akkor oké szidja csak.

[ Szerkesztve ]

(#867) Abu85 válasza Casanova* (#864) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem ilyen egyszerű. A fejlesztő túl sok kontrollt nem kap a VRAM használat paraméterezésére. Minden egyes DX/OGL API object egy új memóriaterületet foglal le, még akkor is, ha lényegében ugyanaz az adat már vagy 4-szer benne a memóriában. Például ezért tudtak a korábbi generációs konzolok annyira kevés memóriával ellenni, mert nem pazarló módon bánnak a memóriával. Szóval még ha terveznének is a memóriahasználatra a GPU-nál, akkor is annyira kevés erre a kontroll, hogy simán mellé lehet lőni. Ennél egyszerűbb a megközelítés. Meg van szabva, hogy 200 dollár fölött már kell a 2 GB és 400 dollár fölött belefér a 4 GB is. Ennyire egyszerűen alakulnak ki a mai memóriasémák.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#868) Casanova* válasza Abu85 (#867) üzenetére


Casanova*
veterán

értem,akkor a gtx770 2 gb vrmja elég bőven? múltkor írtad,hogy az új játékok még kevesebb memóriát fognak zabálni.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#869) Abu85 válasza Casanova* (#868) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Csak akkor lesz kevés, ha az észt lerakják a fejlesztők egy sarokban és csak a program megjelenésekor veszik vissza. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#870) HSM válasza Tirexi (#866) üzenetére


HSM
félisten

Oké, de egyszerre nem igazán lehet olcsó és kompromisszummentes is. :DD Ez a lényeg. :C

(#871) odorgg válasza Tirexi (#866) üzenetére


odorgg
addikt

A ref hűtés egy kalap szar azzal nem is vitatkozik senki sztem. Aki viszont alapból vízzel tervez, annak teljesen jó, és nekik az árral sincs bajuk sztem, mert egy jó ref hűtéssel megáldott VGA biztosan drágább lenne. Costum hütős cuccokat meg meg kell várni annak aki nem vizel, ez van. Sajnos aftermarket hütéseket sem tudnak már csinálni, (ezért sem biznisz léggel a ref) legalábbis VRM-re mindig valami egyedi megoldást kell kitalálni, mert a hozzájuk adott apró ragasztgatós vackok, fabatkát sem érnek :(

(#870) HSM

Ez a lényeg. Ha minden téren überfaszák lennének a refek, akkor nem annyiba kerülnének mint most.

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#872) Casanova* válasza Abu85 (#869) üzenetére


Casanova*
veterán

jól mondod! :K csak nem lesz kevés a jövőben.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#874) SzlobiG válasza baandii92 (#873) üzenetére


SzlobiG
félisten

:F

(#875) Casanova* válasza baandii92 (#873) üzenetére


Casanova*
veterán

:F

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#876) WaterWawe válasza odorgg (#871) üzenetére


WaterWawe
őstag

*custom.

(#877) bombibmw


bombibmw
veterán

Olvasgattam itt a topicot és láttam megy a 780 VS 290 vita.
Szvsz aki 290-et vesz,annak vizet érdemes csak rátenni,nem pedig mókolt,VRM-et rendesen nem hűtő megoldásokat,vagy megvárja a custom hűtéseseket,amik már kordában fogják tartani a VGA-t.
Vízzel ugye drágább lesz a kártya,még a 780-asnál is,viszont a teljesítmény is fölötte lesz.
Én személy szerint nem vennék ref kártyát,mert nem szeretnék kompromisszumokat kötni,főleg ennyi pénzért.
A 780 drágább,de én még mindig inkább azt venném,mint mókoljak,vagy bevizezzem a 290-et,hacsak már nincs kiépített rendszerem és csak két csatit,meg blokkot kell rá vennem.
Így már megérheti a 290.
Tulajdonképpen ez a két kártya teljesen egy árban van,ha azt nézzük,hogy a 780 rendes hűtéssel 140k körül van,a 290-hez meg lesz nemsokára rendes hűtés,ami kb. ugyanennyi lesz,vagy olcsóbb kicsit,de akkor az Nvidia is reagál majd talán és csökkent.
Nincs itt semmiféle olcsó VGA,pont úgy van kitalálva ez,hogy mindkét cégóriás szép profitot realizáljon.
Szépen megvan osztva a társadalom,mint egyébként minden másban is.

(#878) #35434496 válasza bombibmw (#877) üzenetére


#35434496
törölt tag

Igaz. Ez pl baromi jó vétel. Én inkább ezt venném mint a sima 290-es karit. (Zotac GeForce GTX780 3GB DDR5 AMP Edition /ZT-70203-10P/ + ajándék 3 játék) Gyorsabb,halkabb és adnak hozzá 3db játékot. :DD 136.900 Ft [link] Sőt iponba most Webshop Ár: 135.321Ft

[ Szerkesztve ]

(#879) bombibmw válasza #35434496 (#878) üzenetére


bombibmw
veterán

Én még mindig ezt venném inkább,mert Asus fan vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#880) Loha válasza #35434496 (#878) üzenetére


Loha
veterán

Ezen már az új B revíziós GK110 lehet (780 GHz Edition)?
Core clock 1006 MHz (base) 1059 MHz (boost)

bombibmw: Ha a Zotac B rev. GK110 (1006 MHz (base)) az ASUS meg nem (GPU Base Clock : 889 MHz), akkor nem érdemes azt venni.

(#881) #35434496 válasza Loha (#880) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem.Ez gyári oc kari semmi több. Teljesen mindegy, hogy rev A vagy B mert a gpu oc lutri!

[ Szerkesztve ]

(#882) Loha válasza #35434496 (#881) üzenetére


Loha
veterán

Akkor ez tutira GK110B.
The new GK110-300-B1 needs lower volt for over-clocking, so it stays a little cooler, also it can get higher clocks because of this B1 revision, some brands call the new GTX780 the GHZ edition. :U

[ Szerkesztve ]

(#883) SzlobiG válasza Loha (#882) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor ezek lehet még jobban fognak menni, nem is tudtam hogy már kaphatóak. Ez a giga már tényleg elég jónak tűnik backplattel együtt.

(#884) Loha válasza SzlobiG (#883) üzenetére


Loha
veterán

Ugye a GK110-300-A1 ami az első gen. 780-on van, egy butított Titan GPU.
A GK110-300-B1 viszont már a 780 Ti butított változata.
Néni szépen elmondja, mit érdemes tudni erről a Giga 780-ról: Video ;] Teszt is van.

[ Szerkesztve ]

(#885) #35434496 válasza Loha (#884) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ezt az urban legendet most cáfolom. A classified 780-as karim Revision A1 és 1.345V 1500MHz gpu

[ Szerkesztve ]

(#886) daneeeeee válasza Loha (#884) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Ha az R9 290-ek is megkapják ezt a batár hűtőt ami a gigán van akkor szerintem nem lesz itt probléma.

(#887) Loha válasza #35434496 (#885) üzenetére


Loha
veterán

Ez most mit is cáfol?
Akkor cáfolna, ha lenne classified 780 -as karid B revvel is, és össze tudnád hasonlítani.

daneeeeee: nem értem egyébként az AMD-nél mi ez a szarakodás, hogy még mindig csak a referencia 290(X)-eket kapni, ilyen szar hűtésű ref. kártya mellett már megjelenéskor kellettek volna az egyedi hűtésű modellek.

[ Szerkesztve ]

(#888) #35434496 válasza Loha (#887) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mivel a lapka ugyanaz mint a többi 780-as kari esetében. Nem hiszem, hogy a Rev B kevesebb fieszt kérne 1500MHz-n. :N

(#889) #35434496 válasza daneeeeee (#886) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nekem gyanús ez az időhúzás amd részéről. Szerintem az egyedi hűtésű 290/290x gondok vannak.

(#890) Abu85 válasza #35434496 (#889) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nincs semmi baj, csak paraméterezik őket. Olyan gyorsnak kell lenniük, mint a referenciamodelleknek. Ehhez teljesen más paraméterezés szükséges, mert mint írtam a szimpla hűtőcsere és a 80°C-os limit lassít a referenciához képest.
Ez a termék nem olyan egyszerű, hogy csak raksz re egy másik hűtést és már mehet.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#891) Loha válasza #35434496 (#888) üzenetére


Loha
veterán

Én meg nem hiszem, hogy az NV kiad egy új revíziót anélkül, hogy javított volna az elérhető órajeleken és fogyasztáson/hőtermelésen.

Abu85: Mi baja lenne az AMD-nek abból, ha a nem ref. kártyák gyorsabbak lennének a ref.-nél, és esetleg lenyomnák a 780 Ti-t?

HSM: Biztos nem a legjobb csipeket fogják rátenni, ahogy az A1 rev. esetén is a legjobbakból Titán lett vagy Tesla.

[ Szerkesztve ]

(#892) HSM válasza Abu85 (#890) üzenetére


HSM
félisten

"Olyan gyorsnak kell lenniük, mint a referenciamodelleknek."
Ez komoly? Ugyanolyan vacak throttlingolós antiboostnak kell lennie 80 fokon a speckó kiadásoknak is? :Y

(#891) Loha: Csak kérdés, mi marad a usereknek... Nem biztos, hogy a legjobb csipeket fogják rátenni a sima 780-as GF-re...

[ Szerkesztve ]

(#893) daneeeeee válasza #35434496 (#889) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Nem gondolom hogy bármi baj lenne, legalább is az biztos kiszivárgott volna (vagy ki fog) valamilyen formában.

Más: Sokan szidják mostanában a 290-eseket bár félig-meddig jogosan. Szerintem ettől függetlenül van bennük fantázia, magas felbontásokon eszméletlen jól mennek,ez és ez pedig kétségtelenül nagyon hatásos.

#890 Abu85: Ezt most nem teljesen értem, tehát ha veszek egy refet és a hűtést kicserélem valamelyik aftermarketre vagy vízre ami jobban hűti (tehát nem megy fel 95C-ra) akkor teljesítményt vesztek tehát nem fog olyan gyorsan menni mint a reff. hűtővel?

[ Szerkesztve ]

(#894) Abu85 válasza Loha (#891) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az, hogy átláthatatlanná teszi a termékskálát, mert az egyik cég 290X-je 20%-kal is gyorsabb lehet a másik cég megoldásánál. Ha nem OC-s a termék, akkor be kell tartani a szabályokat. OC felirat mellett azt csinálnak a gyártók, amit akarnak.

(#892) HSM: A 80°C csak példa, de nyilván a DVFS-nek meg kell maradnia, mert ez biztosítja a hatékony kihasználást. Enélkül ott vagyunk, ahol kép éve, hogy 10-15 wattra is kerülünk a limittől. Ezért okozhat a hűtőcsere és csak a hőmérsékletlimit változtatása lassabb terméket a referenciamodellnél.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#895) #35434496 válasza Abu85 (#890) üzenetére


#35434496
törölt tag

? Akkor a ref karira rárakok egy full cover ek blokkot ami lehűti pl:55fokig és gyengébb lesz a kari? Vagy most miiiii van??

(#896) Abu85 válasza #35434496 (#895) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem fogja lehűteni annyira. A kártya mindig igyekszik elérni a 95°C-ot. Erre van beállítva. Ettől gyorsulni fog, de ilyet gyári paraméterekkel nem lehet majd csinálni. Ezért a gyártók leveszik a target hőmérsékletet, amitől viszont lassul a referenciabeállítás. Itt mindent át kell paraméterezni az adott target hőmérséklethez.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#897) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én már nem értek semmit? Van aki igen? :F

(#898) #35434496 válasza Loha (#891) üzenetére


#35434496
törölt tag

GV-N780GHZ-3GD •BASE:1019MHz / BOOST:1071 MHz
GV-N780OC-3GD •BASE:954MHz / BOOST:1006 MHz

A gyártó oldala szerint a különbség ennyi. Megemelt órajel a gpu mit bír max az meg lutri.

(#899) SzlobiG válasza Abu85 (#896) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor aki bevizezte neki miért nem jó a ref paramétereivel? :U

(#900) #35434496 válasza Malibutomi (#897) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem vagy egyedül. Ennek mi értelme van?? Akkor aki ek blokkot használ annak a karija nem fog ugy menni mint a ref??? Hacsak nem keringet a rendszerben 95Fokos tűzforró vizet??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.