Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26294) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Köszönöm a segítségeket!

Az inf filet megtaláltam, igaz egy másik könyvtárban, majd mókolni kellett a jogosultságokkal, hogy törölhessem. Meg is tettem, majd újratelepítettem a One Touch Upgrade Q 2.7.1.-et.. rátoltam a telefont, de most már szórakozik is, mert eddig konstans töltötte, most meg megszakítja a töltést usb-ről néhány másodperc után, és ha rányomok az usb hibakeresésre ki majd bekapcsolom, akkor újra elkezd tölteni. a pc természetesen továbbra sem látja, nem reagál rá, ami furcsa, hogy wifi-n keresztül sem tudom látni, a gyári alcateles programmal...

Van rá esély, hogy a telefonnal lesz valami gond? Ennyire b.l.f.sz nem lehetek, teljesen érthetően a számba rágtatok mindent és végig is csináltam :D igazából azért lenne jó a root, mert kigyomlálnék sok programot, mert így iszonyatosan merül a telefon, mondjuk lehet, hogy akkuprobléma is van vele, mert az nem normális, hogy 2-3 óra alatt kikapcsolt kijelzővel sim nélkül eldobja a töltést... Így került hozzám ingyenbe, lehet, hogy eladom egy 10esért mint hibás, ha nem jutok dűlőre vele, mert minden működik rajta flotttul, csak hát ez nem megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.