Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17459) Chamea2 válasza utánvétel (#17457) üzenetére


Chamea2
tag

A posta felelőssége a karácsonyi üdvözlőlap természetesen, csak nem lehet bizonyítani, hogy nem lopták ki a levélszekrényéből mások, mielőtt Ön kivette. Max ajánlott illetve tértivevénynél lehet kifogással élni, de ott sem érdemes, mert nekem szólt vevő korábban(mikor Vakerán árultam), hogy nem kapta meg a csomagot, miután elküldtem a vevőnek kérésére az ajánlott levél szelvényének a számát, a posta 40-es számán kezdtem meg a kárrendezést(a vevő a másik oldalon, a postamesternél, az ő postáján) és ajánlott levélnél az jött ki végeredményül egy határozatban mind a kettőnknek, hogy a postát semmilyen felelősség nem terheli, mivel az az eset állhatott fenn, amit az előbb írtam. Tehát erről hivatalos értesítést kaptam, ez biztos, hogy így van. Sima leveleknél abszolút nem lehet semmit sem csinálni, ezért kell ilyen esetben vagy postai csekken feladni, vagy utalni vagy pedig a bankban személyesen befizetni a pénzt illetve nagyobb értékű árunál igénybe venni az értékbiztosítás szolgáltatást.

Az alábbival zárhatjuk is szerintem ezt a kialakult vitát:
Az, hogy mese-e vagy sem, azt nem tudom, mert azért én így nem szeretnék senkiről sem így véleményt nyilvánítani, mert nem is voltam ott, mikor feladta, de ha igaz, akkor nagy hiba volt és bukta a pénzét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.