Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17166) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

sznrbt kollégával kapcsolatos tanulság:

Keresek a hirdetésemben vga-t. Megkeresett az ő kártyájával (HD6770 VTX3D), megállapodtunk 19.000ben, mivel miskolci a garancia, én pesti vagyok és VTX3D a márkája a kártyának, ami sokakban nem túl bizalomgerjesztő érzést kelt. Kértem türelmét, mert átmeneti kártyát keresek, amit később el tudok adni.

Személyes átvételi lehetőség lett volna Nyugatinál, illetve kipróbálási lehetőség Csepel-en. Csepel nekem messze van, mivel III. kerületi vagyok, ezért a Nyugati-t preferáltam, de mivel egy hasonló újreg (40 napos) ugyanígy vert át, ezért bizonytalan vagyok velük. Ezt először nem tudta értékelni, de végül megértett. Aztán találtam árgép.hu-n ugyanilyen VTX3D kártyát újonnan 21.000 körül. Szóltam neki, hogy 19.000ért így már sok, inkább akkor hagyjuk a dolgot, kevesebbért úgysem adná el. Erre le amatőrözött, hogy az GDDR3as kártya, ővé meg GDDR5-ös. Tény, elnéztem, de azért ez a stílus nem elfogadható, egy eladótól meg pláne nem, ezek után nem kellett tőle a cucc. Mondtam, hogy ez a hozzáállás nem fog neki túl sok vevőt hozni, ezért közölte, hogy menjek máshova alkudozni. Elmagyaráztam neki, hogy nem akartam 19.000 alá menni, de meg fogja kapni ezért az értékelését. Megkérdeztem, hogy engedi-e hogy megosszam a privát beszélgetésünket, válasz nem jött, inkább "világtalan" lettem, és újra megkaptam a 19.000 ajánlatot, ami tőle továbbra sem kellett, újra megkérdeztem, hogy megoszthatom a privit, vagy fél-e esetleg a róla kialakult vélemény romlásáról. Megfenyegetett, hogy ha bármit is megosztok akkor rosszul fogok járni. Ezek után mindenki úgy bizniszeljen vele, hogy ha esetleg valami nem stimmel, akkor agresszív és fenyegetőző is tud lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.