Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) pocokxx válasza Kloden (#14343) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszönet érte! És neked is Bonfire! Mentve is a könyvjelzők közé ! :R

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14352) Dluinet válasza kiskaktusz (#14350) üzenetére


Dluinet
nagyúr

De mért a Photoshop topikba teszed fel az InDesign-os kérdést?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14353) kiskaktusz válasza Dluinet (#14352) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ezt találtam megfelelőnek, ugyanis a hirdetésükben PS és corel szoftverismeretet és leginkább PS munkát írtak... De ha zavar téged, akkor bocsáss meg nekem.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#14354) Dluinet válasza kiskaktusz (#14353) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Igazban arra céloztam, hogy ezt a munkát nem fogják elfogadni ha photosoban készíted el, ez nem egy szórólap
Ehhez Corel Ventura, Quarkxpress vagy InDesign szükséges.
Aki kiírta a feltételeket, annak fogalma nincs az egészhez.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14355) kiskaktusz válasza Dluinet (#14354) üzenetére


kiskaktusz
addikt

:Y Az kemény.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#14356) Dluinet válasza kiskaktusz (#14355) üzenetére


Dluinet
nagyúr

De ha belegondolsz, a Photoshop soha nem is kezelt egynél több oldalt, pedig egy szórólap is két oldalas.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14357) kiskaktusz válasza Dluinet (#14356) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem ismerem a nyomtatott sajtó munkafolyamatát.. A PS-t én meg pont nem erre használom :)

Egyébként nem tudom, hogy mi az elképzelés, én csak a hirdetést láttam, meg az elkészült próbamunkákat, ez 3 kép. Az email-ezést sem láttam, de ezek után megkérem a barátnpmet, hogy mutassa már meg, mer ez így fura..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#14358) ViZion válasza kiskaktusz (#14357) üzenetére


ViZion
félisten

PS-ben előkészíted a képeket, háttereket, majd ezeket ID-vel rakod össze, így jobban átlátható. Ha nem túl nagy, akkor lehet PS-ben is, de ugye ha oldalpárokat kérnek, akkor macerásabb, kevésbé átlátható.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14359) kiskaktusz válasza ViZion (#14358) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Értem, köszi! :)

update: szimpla oldalakat kérnek, nem oldalpárokat.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#14360) BonFire válasza kiskaktusz (#14359) üzenetére


BonFire
veterán

Az kemény! Nyilván meg lehet csinálni Photoshoppal is, csak nagyon nem gazdaságos, és még kevésbé hatékony. Az ízléses szövegelrendezés meg egy szakma, úgy hívják, hogy tipográfia. Érdekes dolog az, de jobban jár, ha nekiáll elolvasni legalább 2-3 ilyen témába vágó szakkönyvet, különben feltételezhetően olvashatatlan lesz a végeredmény.

Egy ilyen magazin összerakása nem csak annyiból áll, hogy valaki elvégez egy OKJ-s 40 órás intenzív Ps tanfolyamot. Nem akarom kedveteket szegni, de ez becsukott szemmel fejesugrás egy medencébe, amiben nem is tudjátok, van-e víz.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14361) Forza_JUVE


Forza_JUVE
aktív tag

Sziasztok!

Nagy gondom van, lécci segítsen vki ha tud!!!!!
Melóztam PS-ban egy grafikával, volt vagy 20 layer külön-külön. Átmenetileg egységesítettem őket (Merge visible) aztán be akartam zárni a programot, de a felugró "menti vagy nem menti" ablakban viszont véletlenül a YES-re nyomtam, így felülírta a korábbi verziót. :(
Van rá mód hogy vagy szétszedjem újra az eredeti layer-eket, vagy esetleg visszaállítani a korábban mentett .psd fájlt??
GetDataBack-el próbálkoztam, de hiába.

Köszi előre is!! :R

(#14362) pufancska válasza BonFire (#14360) üzenetére


pufancska
tag

Szerintem meg fejesugrás hajrá. És miért? Mert milyen munkáltató lehet az, aki ilyen elvárásokat kér csak? Ha neki ez elég? Beleugranak, legfeljebb szereznek tapasztalatokat, nem az ő bőrükre megy a vásár, hanem arra az amatőrre, aki ilyet kér.

(#14363) pufancska válasza kiskaktusz (#14359) üzenetére


pufancska
tag

Ha esetleg nem ismernétek az ID egy gyors segítség, hogy legalább átlássátok a dolgokat.
[link]

(#14364) pufancska válasza Forza_JUVE (#14361) üzenetére


pufancska
tag

Szerintem nincs, de erre én is kíváncsi :K leszek, ha valaki tud ilyet.

(#14365) Dluinet válasza Forza_JUVE (#14361) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a psd-be soha nem kerül bele az előzmény, sajnos újra kell csinálnod,
de a jó hír, hogy most fele annyi idő lesz megcsinálni.

Én egy hónapja jártam úgy, hogy megcsináltam "Példa kiadvány" "X_város" kiadását. Aztán megcsináltam "Példa kiadvány" "Y_város" kiadását és felülírtam vele véletlenül "X_város"-t. Másnap pedig lejárt a leadási határidő, így kénytelen voltam újracsinálni "X_város" mind a 24 oldalát, ami rekord idő alatt sikerült.
Hajnali négykor tudtam csak lefeküdni. Ezt nem kívánom senkinek, én is elég nagy őrjöngést vágtam le.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14366) ViZion válasza Forza_JUVE (#14361) üzenetére


ViZion
félisten

Ilyenre action-t kell használni, nálam van pl. merge visible + CMYK->RGB + save as jpg desktopra, majd CTRL+Z párszor benne...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14367) Forza_JUVE válasza Dluinet (#14365) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

értem, köszi :(
Volt egy ilyen sejtésem ...

(#14368) Forza_JUVE válasza Dluinet (#14365) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

még annyi, hogy korábban mentettem belőle egy .eps fájlt, amit most nem tudok visszatölteni, nem nyitja meg ... pedig az megoldaná.
vagy eleve hülyeséget akarok ??

(#14369) Dluinet válasza Forza_JUVE (#14368) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az eps PS-ből mentve a Tiff képpel egyenértékű, nem menti bele a különböző rétegeket, max egy átlátszóságot.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14370) kiskaktusz válasza pufancska (#14362) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ha kap érte pénzt, akkor már jó, ha meg mellette ez tényleg nagyon nagy szakmaiatlanság, az nem a mi (barátnőm) hibánk :D Maximum írnak egy másik mailt, hogy más szoftverben állítsa össze a dolgokat.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#14371) fireproof válasza Kloden (#14348) üzenetére


fireproof
őstag

Jó ez a mozaik de én nem akarom hogy bármiféle kép is kijöjjön a sok kis képből. egyszerűen csak azt akarom hogy egy képben legyen 500DB kis kép.

(#14372) pufancska válasza fireproof (#14371) üzenetére


pufancska
tag

Ez mindenféleképpen időt igényel. Az utolsó képet nem rakod rá és kész, amit szeretnél itt van leírva. [link] :)

(#14373) Inv1sus válasza Forza_JUVE (#14361) üzenetére


Inv1sus
addikt

Miért nem mented el időnként egy új fájlba a munkát? A már elkészült webdesignal is úgy szoktam dolgozni, hogy lementem külön munka.psd néven és abból dolgozom.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#14374) BonFire válasza Forza_JUVE (#14367) üzenetére


BonFire
veterán

A GetData Back felhasználói hülyeség ellen nem véd, hanem sérülés esetén lehet hasznos. Ha te kiadod a parancsot, hogy írja felül a meglévő fájlt, és még rá is kérdez, hogy tuti? És te rányomsz, hogy tuti, akkor azt semmi a világon nem állítja vissza. Itt nem arról van szó, hogy összeomlott volna a program, és azért vész el a munka, vagy feldobta a talpát a vinyó. Te utasításod szerint járt el a program, még vissza is kérdezett, te meg rányomtál.

Nagyon hasznos, ha az ember rutinból nyomkodja a Ctrl+Save-et, azonban összetettebb munkáknál mindig figyelni kell arra, hogy ne ösztönből nyomjuk, mert így járhatunk.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14375) BonFire válasza fireproof (#14371) üzenetére


BonFire
veterán

Te szelektíven olvasol? Leírtam, hogy ott a Contact Sheet II. Most direkt a te kedvedért megnéztem, még mindig a Photoshopban van, nem a Bridge-ben. Megadod neki a mappát, amiben a képek vannak; a papírméretet, hogy mekkorára rakja; hogy írja-e rá a kép nevét, milyen betűtípus, mekkora, milyen színű; hány sorba, és hány oszlopba rendezze a képeket. Aztán elkészíti neked a kontaktlapot.

500 képhez jó nagy papírra lesz szükség, meg bikaerős gépre.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14376) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Ennek a pohárnak szerettem volna a visszatükröződését megcsinálni,de valahogy nem sikerült

Ezt sikerült összehozni. :(

(#14377) pocokxx válasza ToBeY (#14376) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Talán jobb lenne, ha messzebb lenne az eredetitől, és adnál neki egy kis dőlést is. Illetve az egész legyen halványabb, ne csak a fele.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14378) BonFire válasza ToBeY (#14376) üzenetére


BonFire
veterán

Az ilyen felülről perspektivikusan fényképezett képeknél a tükröződés mindig macerás, ugyanis nem létező képrészleteket kell megrajzolni. Miből? Ha el képzeled a tükörképét, azon pont azokra a részletekre látunk rá, ami felülről nem látszik. Így bárhogy is torzítgatod, sosem lesz jó.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14379) #74459392 válasza BonFire (#14378) üzenetére


#74459392
törölt tag

Sziasztok!

Elnézést, ha ez egy nagyon amatőr kérdés, de hát az vagyok..:)

Meg tudnátok mondani, hogy CS6-ban hogyan kell a sokszög kijelölő eszköz és a szabad kezű kijelőlő eszköz között váltani kijelőlés közben?

szerk: BonFire: ez igazából nem a tiedre válasz, csak félrenyomtam:)

[ Szerkesztve ]

(#14380) ViZion


ViZion
félisten

Mai rémtörténet... Természetesen a címke dolog folytatódik :)
Odáig fajult a dolog, h a _vázlat_ gyanánt küldött ~8 féle címkékre azt mondta a menyecske, h így elég gagyi... mire én: igen egy este alatt, amiből 2 óra kép keresgéléssel telt bizony csak erre futotta, és mivel sem elrendezésben, sem adatokban, de még névben sem végleges a koncepció, így ez is több, mint amit más vállalna másnapra. Erre csend. Mondom ha jó képeket akartok, akkor 1. ha nekem kell keresni, akkor az idő. 2. Ti kerestek stock képet, és adjátok. Erre a 3. verzió lett: majd fotóznak, mert az ócó, meg tuti nem perelnek. Erre megjegyeztem, h a stock pont azért van, h megvedd a jogokat, tehát az is jó. De fotó lesz.
Istenem, a művész fotósoktól ments meg! Vannak igazi profik, láttam már hihetetlen jó termékfotókat, pl. soha nem gondoltam volna, hogy fotókkal "el lehet adni" zsemlét, kenyeret, de annó D. Csaba fotóira kicsit szentségtörésnek éreztem ráírni a cég adatait, olyan jók voltak.
Visszakanyarodva: itt a fotó, menyecske iszik, keze csípőn, hiányzik a könyöke. Mikor mondom, h ez bibi: ááá, berakod a szélére. OK, de mindkét könyöke hiányzik!!! Telefon fotósnak, erre: Ő úgy gondolta, h még jobban meg kellene vágni, "közelebb hozni" a képet, és ez lenne a címke alapja.
Ezzel akad pár probléma:
1. a címke nem álló, hanem fekvő, ha felhúzom akkorára, akkor a vonalkód, adatok, stb. takar mindent.
2. nem ez a koncepció, az ivó csaj csak dekor, a lényeg a bio szöveg kell legyen
3. ne a fotós találja már ki, hogy hogyan használjam a képet! Én sem állok oda és moondom, h milyen záridővel, ISO-val fotózzon!
4. ez qrvára nem Glamour fotó, lehet, h jó fotós, de alig világított, zajos cuccot kaptam. Esküvői fotónak, pl. albumba tökéletes lenne, de címkére nem rakhatom így

Most itt tartok, meg közben 38,6 volt a lázam tegnap (kb. 2-3 perc után kivettem a mérőt, asszony szerint még nem kellene, mire én: ez nem elég? Rekordot is kell dönteni vagy mi a f@sz???), szal tényleg lázas munka folyik :) Szerdáig 4 címke terv, ezek palackon is bemutatva, egy kis füzet, egy logó és egy kirakat véglegesítés, meg lenne még pár kis dolog, de azokat halasztom. :D
Fura, h ha van meló, akkor sok van, de van amikor meg semmi. :F

kayaman: kijelölés közben sehogy. Lezárod a kijelölést, és az újat shift-et nyomva kezded (hozzáadás), vagy alt-ot nyomva (kivonás)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14381) BonFire válasza #74459392 (#14379) üzenetére


BonFire
veterán

Félbehagyott kijelölés közben nem lehet váltani, miért is lehetne? Amíg körbe nem értél, addig kijelölés nem létezik. Viszont egy létrehozott kijelölést utána már másik eszközzel folytathatsz. A sima lasszó gyorsbillentyűje az L, az egy billentyűre tett eszközök között a Shift+betű billentyűvel tudsz váltogatni. Tehát ebben az esetben a Shift+L nyomkodása váltogatja az eszközt.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14382) #74459392 válasza ViZion (#14380) üzenetére


#74459392
törölt tag

köszi a választ!

(#14383) BonFire válasza ViZion (#14380) üzenetére


BonFire
veterán

Fogadd legmélyebb megrendülésemet! :DD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14384) BonFire válasza ViZion (#14380) üzenetére


BonFire
veterán

„Most itt tartok, meg közben 38,6 volt a lázam tegnap (kb. 2-3 perc után kivettem a mérőt, asszony szerint még nem kellene, mire én: ez nem elég?”

Tökéletesen elég. Akár 10 perces a hőmérő, akár nem, ha láz van, akkor felmegy a higany 2 perc alatt is. Ha meg nincs, akkor meg hiába szorongatjuk egy órán át. A 10 perc mérési idő csak akkor fontos, ha tudni akarjuk a pontos hőmérsékletet. Ha csak megállapítani akarjuk a lázat, ahhoz elég másfél perc is. Kórházi tapasztalat.

Direkt ezért vettem ilyen egyperces digitális lázmérőt, azt nem kell szorongatni egy fél napig.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14385) fireproof válasza pufancska (#14372) üzenetére


fireproof
őstag

Sikerült köszi. :R :R :R

(#14386) forceberg válasza forceberg (#14151) üzenetére


forceberg
veterán

Volt ez a kérdésem, de nem jöttem még rá, hogy mi lehet.

"Mitől lehet az, hogy időnként a "clone stamp" beragad, meg belassul az egér mozgása? Már elengedem az egérgombot, de még csinálja tovább magától..."
Szóval lagol ilyenkor a PS(CS4 és CS6 is), de némi furcsaságot találtam. Ha felveszem a clone stampnak a területet, majd nyomok Alt+Tab-ot, majd vissza Alt+Tab a PS-re, akkor már nem lagol. Ha felveszek másik clone stamp "irányt", akkor megint Alt+Tab kell, hogy ne lagoljon.

WTF?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#14387) kiskornel válasza forceberg (#14386) üzenetére


kiskornel
addikt

Nézd át, hogy ilyen legyen a fejlécben a beállítás:

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#14388) ViZion válasza ViZion (#14380) üzenetére


ViZion
félisten

Éjjeli tanúság:
Továbbra is címke... ahogy a sokadik verzió is készül, küldeném... de a tréfás kedvű álmos iparos bizony a menyecske meJJére rakta, hogy 1,5 liter... ejj. Nagy hiba, még Liquify-vel sem tudtam akkorára növelni ;] , de a felirat talán segít :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14389) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Mik a legfőbb újitások a cs6-ban, ha esetleg váltanék érzékelhető lenne a különbség?

halahala

(#14390) forceberg válasza kiskornel (#14387) üzenetére


forceberg
veterán

Sajnos ez van, csak az igazított volt bepipálva, de azt kivéve sem változik a helyzet. :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#14391) ViZion válasza xenom0rph (#14389) üzenetére


ViZion
félisten

Attól függ, mit használtál korábban. Attól függ milyen eszközöket használsz. Attól függ, mire használod.
Amit megcsinálsz CS6-ban, azt meg lehet CS4-ben is, persze van pár kényelmi extra azóta, de az alap dolgok nem sokat változtak. Mondjuk a pozíció és méret kiírásának már itt volt az ideje, kicsit többet nyúlhatnának Coreltől :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14392) BonFire válasza xenom0rph (#14389) üzenetére


BonFire
veterán

[link]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14393) daninet


daninet
veterán

Helló!

Pár ikont szeretnék összehozni a telómra, de most beletört a bicskám :)

Szóval adott egy ilyen ikon:

Transzparens háttér stb. Viszont én ebből Facebook-osat szeretnék csinálni, ki szeretném törölni a közepéből ezt a jelet. Próbáltam a logót kijelölve gradienssel mindenféle kombinációval, de állandóan elüt. Próbáltam Stapm tool-al, de az is gyászos. A fő baj, hogy 3 irányba változik a színe a logónak és nem tudtam úgy megoldani, hogy jó legyen. Azt kellene megoldani, hogy üres legyen a közepe amibe pakolhatok mindenfélét. :)
Segítene valaki?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14394) ViZion válasza daninet (#14393) üzenetére


ViZion
félisten

A gradiens jó irány, de ha nem tetszik, akkor: lekerekített sarkú négyzetet tudsz csinálni tool-al, adsz neki kék színt. fölé új régegre egy elipszis kijelölés, kitölt fehérrel. gaussian blur, majd vágómaszknak alkalmazod az alatta lévő rectangle-t (altal katt a két réteg közé a rétegpalettán.)
Utána megrajzolod mindnek a közepét _ÚJRA_ így teljesen jók lesznek. Ez az egyet innen-egyet onnan mindenképp felemás lesz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14395) BonFire válasza daninet (#14393) üzenetére


BonFire
veterán

„…ebből Facebook-osat szeretnék csinálni, ki szeretném törölni a közepéből ezt a jelet.”

Rossz a kiindulásod. Ilyenből nem törölgetünk, hanem újra legyártjuk. Kerek sarkú négyzetet csinálsz egy vektoros eszközzel, dobsz rá egy kék színt, meg egy gradientet, és voilá! – kész is. Lehet egy kis elmosott fényt is adni rá külön rétegen Gauss Blurrel.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14396) BonFire


BonFire
veterán

Itt van egy eredeti méretben: BOX Olyan színt csinálsz neki, amilyet akarsz, nincs rajta gradient, a fényt másképp oldottam meg.

Nagyíthatod is bátran, vektoros.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14397) daninet válasza BonFire (#14395) üzenetére


daninet
veterán

ok, akkor nekiesek és újrakezdem. Csak kb 40ikon már kész erre a szisztémára, és nem akartam, hogy kicsit is elüssön bármiben is, eléggé látszik telefonon. Majd ügyeskedek. :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14398) BonFire válasza daninet (#14397) üzenetére


BonFire
veterán

Azért csináltam, hogy szabadon használd egészséggel! A méret egy az egyben akkora, amilyen a linkelt kép volt. A szín is, mivel erről vettem mintát. Erre egy db fehér színű szimbólumot kell csak ráilleszteni, és kész az ikon. A színét egy-két kattintással megváltoztathatod, direkt azért nem csináltam gradienttel. Katt a négyzet kitöltés színére, és beállítod, milyen legyen, vagy létrehozol az egész cucc fölött egy Hue/Saturation korrekciós réteget, és annak segítségével tudod változtatni a színt. Mindkét megoldás tuti.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#14399) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

A 14bit-es kép az mennyi színből áll? :U

Linux splash képet szeretnék beállítani, ahol 14bit-et írnak, majd érdekes mód átalakítják a képet 14 színűre.
Lehet én értem félre a dolgot... :B
[link]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#14400) Dluinet válasza Speeedfire (#14399) üzenetére


Dluinet
nagyúr

14 szín lesz az, a képek alapján

Change the Maximum number of colors to 14.

At the bottom, set the Color dithering option to None.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.