Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13943) ViZion válasza Dluinet (#13940) üzenetére


ViZion
félisten

Sajnos ez a baj, h "sarcolnak" annyit, hogy kimondva sok az óradíj, de nézzük meg, hány órát kell bíbelődni, mire megtérül _CSAK_ az SW-k és a HW ára... közben adózz, fűts, fizesd a rezsit, és esetleg egyél is valamit... 1200 Ft/h húúú de jó Neked. Sokan így kiáltanak fel, egyrészt igazuk van, ez szép órabér. Másrészt: szomszéd boltban lepapírozva 650 Ft/h az eladók nettó bére, de van olyan fizikai melós ismerősöm aki 800 Ft/h-t kapott _tavaly_ (persze alkalmi volt, nem bejelentve). Nemrég beszéltem dekorossal, nem mondja az ügyfélnek, h mi-mennyi, mert nm árat + grafikai tervezést kellene adni, de ezt nem akarják megfizetni (mindenhol van ismerős, aki összedobja a kirakatot wordben vagy .ppt-ben ;] ). Inkább megbeszéli mit akarnak, és saccra belekalkulálja a tervezést, és csak a végösszeget mondja... Persze háziorvos felír egy receptnélküli köptetőt, akkor csúszik a zsebbe a 2-5 k... Engem is meg lehetne már vesztegetni! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.