Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5707) plömplöm


plömplöm
őstag

kedves helyi szervek :)

Tegnap előtt este hazafelé menet kiütötték alólam az autót. Főútvonalon haladtunk, stoptáblákkal védett, kékbusz jár rajta, szóval meglehetősen fő ez az útvonal. Szaggatott a felfestés, tudtommal ilyenen szabad előzni. Nos, előztem, de egy keresztutcából a bal oldalról kifordult velem szembe egy polgártárs, úgy eltalálta az autóm bal elejét, hogy fellökött a jobb oldali járdára. Az előzést az ütközéskor már befejeztem, az előzött simán meg is állt mögöttem, azaz valszeg már mentem is vissza a sávomba amikor eltalált. Lényeg a lényeg, persze szerinte nem ő a hunyó, rendőrt hívott, volt helyszínelés. Az autóm viszont mozgásképtelen lett, a balelső kerékkel-keréknél történt valami, autómentővel kellett elvitessem. Két eset lehetséges, vagy bevállalom hogy kifizetem az autóm javítását és lesz ami lesz, vagy megvárom amíg megszületik a határozat és ha kimondják hivatalosan a polgártárs felelősségét akkor fizet majd a kötelezője. Na valójában ez az én kérdésem, várhatóan mikor lesz ebből tárgyalás, szakértés, akármi? Az autómentőt én fizettem ki, a második esetben ezt az összeget is vissza fogom vajon kapni?

köszi!

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.