Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) maláj válasza Debilon (#5643) üzenetére


maláj
őstag

:R
megpróbálkozunk a dologgal ...

(#5652) biggamer válasza benvolio (#5650) üzenetére


biggamer
veterán

Elvégre DEMOKRÁCIA van ... ;]

A trógeroknak szabad mindent, a rendőrnek semmit. :W :W :W
Ne félj, ha az ügyész " Úr "-at támadták volna meg, már bent rohadnának. :K

De nem is tudom mit várunk ... a TV székháznál randalírozó csőcselék / tisztelet a kivételnek / zsebeit milliókkal tömködik, így kell ezt csinálni.

Vérszemet kell adni a trógeroknak ... ennél már csak carabb lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5653) benvolio válasza maláj (#5651) üzenetére


benvolio
őstag

Nagyon egyszerű, ha ott van a bicikli, oda gurultok vele az első rendőrhöz és megkéritek ellenőrizze le rádión. De ha körözik akkor visznek a bicajjal együtt. :DDD

(#5654) benvolio


benvolio
őstag

Következő nagy hír: börtön a halálos balesetet okozó volt rendőrfőkapitánynak. FOGHÁZ BÜNTETÉS ami nem börtön, nem fegyház, kilenc hónap. Rendbe is vagyunk, a "fogház szint" majdnem hotel csak nem csillagozzák. De viccet félre téve anno CSÁSZÁR ELŐD egy ember halálát okozta úgyszint, bedrogozva és ezzel együtt biztosítási csalás egy időpontban. ITÉLET: FELFÜGGESZTETT!!! Köszönjük tisztelt bíróság!!! Hol vagy Justitia?????

(#5656) biggamer válasza benvolio (#5655) üzenetére


biggamer
veterán

Gratulálok a kocsog Pintérnek. :W :W :W
/ meg annak is aki oda tette /

Ahogy az országot tönkre teszik ezek úgy a rendőrséget is.
Lesz itt csuda élet ... :O :O :O

Azt kellene, h hagyják ott a rendőrséget a " sima " rendőrök aztán küldhetné ki az utcára az elit kommandóját a " király ".

Már hányingerem van ettől ez egésztől, szinte minden napra van valami sokkoló hír. :(( :o

Lesz még itt felkelés ... szerintem.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5657) maláj válasza benvolio (#5653) üzenetére


maláj
őstag

ez az opció nálam ki van "szürkítve" ;]
amúgy jött válasz az okmányirodától - csak gépjárművekre vonatkozik a dolog :O

(#5658) biggamer válasza maláj (#5657) üzenetére


biggamer
veterán

Figyi, menjél be a rendőrségre aztán beszélj az ügyeletessel, h +szeretnéd nézetni a nyilvántartásban a brinyódat.

Viszont ebben az a ciki, ha körözik le fogják foglalni és nem lesz se zséd se biciglid.
Ha csak polgári perben nem akarod behajtatni attól akitől vetted.

Jóhiszemű vásárló voltál / ha az voltál ;] /, bajod nem lehet belőle.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5659) maláj válasza biggamer (#5658) üzenetére


maláj
őstag

még nem vettem + ;]
minden oldalról körüljárom a dolgot mielőtt pénzt adok ki a kezeim közül :DDD
csak a zsarukhoz bemenni - hát szóval már a gondolattól is beteg leszek :D

(#5660) biggamer válasza maláj (#5659) üzenetére


biggamer
veterán

Jaaaj, maradjál már ... ha nincs Veled gond, nem fognak köcsögösködni.
Egy törvénytisztelő állampolgár vagy ;] , nem lesz ott probléma.

Viszont örülhetnek, ha lesz körözött tárgyuk, mert ahol egy van ott több is szokott lenni.
Lesz elkövető, orrgazda ... stb.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5661) benvolio válasza biggamer (#5656) üzenetére


benvolio
őstag

Sok minden már nem lesz itt, mert létre hozták a Terrorelhárító Központot! Amely fő feladata idézem: "A TEK létrehozásáról szóló, augusztusban közzétett rendelet szerint a központ az ország egész területére kiterjedő illetékességgel rendelkező, a rendészetért felelős miniszter irányítása alatt működő szerv. A központ védi a miniszterelnököt és a köztársasági elnököt is, továbbá elemzi... blablabla". Egyszóval: SECURITATE magyar módra. De ha valaki tud olvasni a sorok között szerintem már rájött. Ez a szerv felette áll mindennek. /ha nem jelentkeznék egy óra múlva, tudjátok hol leszek.. :DDD/

(#5662) biggamer válasza benvolio (#5661) üzenetére


biggamer
veterán

Ne félj, tudja mindenki, h azért kellettek mert be van carva a főnök. ;] :K
Kell aki +védje őt, ha balhé lesz. :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5663) maláj válasza benvolio (#5661) üzenetére


maláj
őstag

barátkozni vagy a sintér sanyival vagy mire gondoltál ??? :DDD

(#5664) benvolio válasza maláj (#5663) üzenetére


benvolio
őstag

B@sza meg csengetnek..., valami feketeruhások! :DDD

(#5665) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ez se semmi: [link]

(#5666) hucsikoi válasza -NOKIA- (#5665) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nincs ezzel semmi gond.Nagyon jól tették.Azokat legalább nem kel etetni a börtönben. :C
Így kellene eljárni a "C" tipusú bűnözőkkel is.

(#5667) Lauda


Lauda
félisten

Olvastatok ezt? Felfüggesztett börtönt kapott a motoros elé drótkötelet feszítő férfi

:W Rosszul vagyok az ilyentol. Tegyen ki sorompot. Egy szinte lathatatlan drotkotel barmikor megolheti az arrajaro motorost/quadost, ahogy ez meg is tortent. Ennyi erovel automata geppisztolyokat is szerelhetett volna a bokrok moge. :(

[ Szerkesztve ]

(#5668) maláj válasza Lauda (#5667) üzenetére


maláj
őstag

"A föld tulajdonosa a talajtól körülbelül hetven centiméternyi magasságban húzta ki a drótkötelet. Egy behajtani tilos és egy A4-es lapra írt figyelmeztető táblát is kihelyezett, a drót széleire sárga, nem fényvisszaverő anyagból készült szalagokat helyezett. Több tanú is elmondta, hogy ezt nem lehetett jól látni, főleg akkor, ha motorral közelítették meg."

tehát volt kint figyelmeztetés - más kérdés, hogy mennyire volt látható (és mindezt ki mondotta volt)

(#5669) Lauda válasza maláj (#5668) üzenetére


Lauda
félisten

Onmagaban a behajtani tilos tabla ok, figyelmezteto tabla ok, viszont a drot mar merenylet az emberek ellen. Foleg ugy, hogy csak a ket szele volt megjelolve es idezted is, hogy nehezen volt lathato. Ha az ilyenert felfuggesztett jar, akkor mar tenyleg mindent meg lehet itt csinalni kovetkezmenyek nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#5670) hucsikoi válasza Lauda (#5669) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Talán figyelembe kéne venni egy behajtani tilos táblát, a figyelmeztető táblát és nem száguldozni egy földúton, főleg nem magánterületen.Szerintem a motorost nagyobb felelősség terheli.

(#5671) maláj


maláj
őstag

ha úgy lett volna a dolog, hogy középen 1 böszme nagy behajtani tilos tábla + magánterület + mittudomén és úgy kapja le a quad-ról (vagy motor már nem emléxem) akkor tiszta ügy.

így, hogy (mi persze nem tudjuk) nem volt annyira látható ... sz'al értitek ;)
szerintem 80%-ban az áldozat a hunyó, 20% a tulaj (a nem annyira látható táblák miatt)

(#5672) Lauda válasza hucsikoi (#5670) üzenetére


Lauda
félisten

Figyelembe kellett volna vennie, ebben igazad van. Hibazott, buntessek meg, de nem igy. Az a drotkotel szandekosan volt oda kifeszitve, hogy az arra motorozokat szettepje.

Az usaban vannak allamok, ahol lelohetik a behatolot maganteruleten. Viszont ezt a behatolo is tudja, szoval ezzel szamolnia kell, mikor cselekszik. Itthon viszont nem igy mukodik, egyszeruen nem gondol ilyenre, gyakorlatilag egy szabalysertesert halt meg.

[ Szerkesztve ]

(#5673) hucsikoi válasza Lauda (#5672) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Igen egy magánterületen.Mindenki csak ennyit mond, hogy nem így! Akkor hogyan? Mert ugye a magyar jogrend a betolakodó oldalán áll.(Természetesen tudom, hogy a volt kollégád nem ártó szándékkal ment oda.)Addig amíg ez így van ilyen esetek is előfordulnak.A hsz második részében írtad le a nagy igazságot! Nincs visszatartó erő.Viszont lásd be, hogy bárki elvesztené a türelmét, ha nap mint nap idegenek mászkálnának be a portájára és nem tehet ellene semmit.
Jól tudom, hogy ha piros lámpánál átsétálok a zebrán az is szabálysértés? Mert akkor is halálra gázolhatnak és az életemmel fizettem egy szabálysértésért plusz egy autós életét is tönkre tettem vele.Sajnos az élet ilyen.

(#5674) -NOKIA- válasza hucsikoi (#5673) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

"magyar jogrend a betolakodó oldalán áll"
Talán jogász vagy hogy egy ilyet ki mersz jelenteni?
Elárulom neked hogy a magyar jogrend a senkinek az oldalán sem áll.
Nekem olyan furcsa ez hogy az senkinek sem jut eszébe, hogy úgy cselekedjen ahogy arra a törvény lehetőséget ad:

"A bűncselekmény elkövetésén tetten ért személyt bárki elfoghatja, köteles azonban őt a nyomozó hatóságnak haladéktalanul átadni; ha erre nincs módja, a rendőrséget értesíteni." (1998. évi XIX. törvény a büntetőeljárásról)

Mindenki csak püffög hogy miért nem lőhetem le, miért nem kínozhatom meg stb..stb..

Eszetekbe jutott már hogy leverjétek és megkötözzétek majd hívni a hatóságokat?
Mert ez lenne az amit föntebb leírtam..

(#5675) Lauda válasza hucsikoi (#5673) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, maganteruleten. Viszont sem jogilag, se mashogyan nem megalapozott az, amit a tulaj muvelt. Meg a fegyveres rablot is felszolitjak eloszor, hogy dobja el a fegyvert, nem lovik le azonnal, adnak neki egy eselyt. Ennek a motorosnak mennyi eselye volt? Nulla. Azzal, hogy kifeszitette oda a kotelet, szinte 99% boritekolhato volt, hogy a legelso odaerkezo motorosnak sulyos serulesei lesznek, illetve kara keletkezik. Meg a motor rohad el, de egy ember elete nehogy mar annyit erjen, hogy bemotorozik valakinek az erdejebe. Es ha akkor jart ott eloszor? Lehet regota jartak arra motoros bandak, az a szerencsetlen rendor meg csak veletlen arra tevedt? Amugy nem kollegam, nem vagyok rendor. :N

Mi mondanal akkor, ha a gyereked a robogojaval arra motorozgat es azt tepi szet az acelsodrony? Akkor is azt mondanad, hogy sajnos az elet ilyen? Hat nem hiszem.

Hogy mit lehet ezekkel tenni? Hat nem sokat. Max kifigyeled mikor jonnek es rajukhivod a rendoroket.

[ Szerkesztve ]

(#5676) hucsikoi válasza -NOKIA- (#5674) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Örülök, hogy csak ebbe az egy mondatba tudtál belekötni. ;) Nem vagyok jogász,de szerintem te sem.Viszont nekem is van igazságérzetem. Tudod, ha mindenki a törvények szerint cselekedne nem lenne szükség rendőrökre.Amíg ez nem valósul meg a rend fenntartása a rendőrség feladata és igen is a sértett oldalán kell, hogy álljon a szándékos bűncselekményt elkövetőkkel szemben.A mindenkori kormányok kutya kötelessége,hogy ehhez minden támogatást meg adjon a rend őreinek,hogy mind önmagukat mind a becsületes embereket meg tudják védeni.Én még emlékszem olyan időkre amikor egy tetű kezet emelt egy rendőrre úgy elverték, hogy szívószállal ette a levest.

Pontosan tudom, hogy nem lőheted le, mert a bűnöző úrnak több joga van mint a rendőröknek.Sajnos.Szomorúnak tartom, hogy a rendőrséget közterületi pénzbehajtókká alacsonyították. Ezért a mondatomért ne sértődj meg kérlek egy rendőr ismerősömtől hallottam. :R

Már megbocsáss, de ugye nem gondoltad komolyan, hogy nekimegyek egy mindenre elszánt betörőnek?Max a vasvillát tudnám belenyomni, de akkor még én mennék a börtönbe,pedig majd 50 évesen sikerült elkerülnöm még a közlekedési bírságot is.

(#5677) hucsikoi válasza Lauda (#5675) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ne menjen be engedély nélkül magánterületre! Ellenkező esetben számítson rá, hogy meglepetésben lesz része.
Mit mondanál akkor, ha egy száguldó motoros a magánterületeden halálra gázolná a gyermekedet?
Mindent lehet, csak akarni kell! Talán el kéne fogadni és fogadtatni, hogy a magántulajdon szent és sérthetetlen.

(#5678) FF23 válasza -NOKIA- (#5674) üzenetére


FF23
senior tag

"A bűncselekmény elkövetésén tetten ért személyt bárki elfoghatja, köteles azonban őt a nyomozó hatóságnak haladéktalanul átadni; ha erre nincs módja, a rendőrséget értesíteni." (1998. évi XIX. törvény a büntetőeljárásról)

Itt hívtak rendőrt, erre kijött egy autónyi egyenruhás libaf.s és vegzálták a bejelentőt/megtámadottat/károsultat.

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#5679) Lauda válasza hucsikoi (#5677) üzenetére


Lauda
félisten

Ne is menjen be, buntessek meg, az elkovetett szabalysertessel aranyosan. Szerintem itt nem ez tortent. Elgazolhatja a gyereket, ez igaz. Viszont a motoros latja a gyereket, le tud fekezni, el tud kanyarodni, ha veletlen talakoznak, a gyerek is latja/hallja a motorost, felre tud allni ha kozeledik. A drotot alig lehetett latni a beszamolo szerint, szoval egy olyan helyzet ele allitottak, ami ellen nem tudott vedekezni.

Talán el kéne fogadni és fogadtatni, hogy a magántulajdon szent és sérthetetlen.

El bizony, de ez akkor sem lenne megoldas. Meg tiv83us irta az egyik usa-s topikban, hogy ala lehetne aknasitani a mexikoi hatar usa feloli oldalat, de az amerikaiak nem igy allnak a dolgokhoz (pontosan nem tudom hogyan fogalmazott). Azt hozzatennem, masok sem igy allnak hozza, ilyennel sehol sem fogsz talalkozni. Teljesen igaza volt, az nem megoldas, hogy meg kell olni valakit, mert atmaszott a falon. El kell kapni es bortonbe zarni/visszatoloncolni. A mi esetunk is ugyanez, el kell kapni es megbuntetni.

[ Szerkesztve ]

(#5680) maláj válasza Lauda (#5679) üzenetére


maláj
őstag

az emberke "védelmében" azért megjegyezném, hogy aszzem ~ 70 cm magasságban feszítette ki a drótot ...
nem 170 cm magasan és nem is 185 cm magasan ami ~ az emberi nyak magassága kb.
tehát szerintem nem akart megölni senkit csak a gép eleje a kötelet fentebb "dobta"

(#5681) e.vid válasza -NOKIA- (#5674) üzenetére


e.vid
senior tag

"A bűncselekmény elkövetésén tetten ért személyt bárki elfoghatja, köteles azonban őt a nyomozó hatóságnak haladéktalanul átadni; ha erre nincs módja, a rendőrséget értesíteni." (1998. évi XIX. törvény a büntetőeljárásról)...

...Eszetekbe jutott már hogy leverjétek és megkötözzétek majd hívni a hatóságokat?
Mert ez lenne az amit föntebb leírtam..

Hogy is van ez? Ez esetben még finomak is voltak, mégis kinéz egy önbíráskodás...

– Ha erőszakot alkalmaznak a tolvajjal szemben, felmerülhet az önbíráskodás vagy akár a testi sértés gyanúja is – vélekedett az ügygazda Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Németh-Kész Mónika.

Hogy lehet pl. egy tolvajt jogszerűen visszatartani a rendőr megérkeztéig...?

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#5682) Lauda válasza maláj (#5680) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, ez enyhito korulmeny azert, hogy nem egybol nyakra ment. Gondolom a birosag is figyelembe vette. :)

(#5683) hucsikoi válasza Lauda (#5679) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

"Ne is menjen be" és itt felkiáltójel és nem vessző.Ha még is bemegy számítson rá, hogy így jár.Természetesen ezt saját magamra is érvényesnek tartom és tiszteletben tartom más magánterületét.

(#5684) -NOKIA- válasza e.vid (#5681) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az hogy a cikk írója hülyeséget beszél, talán még a szóvivő is, arról nem tehetek.
Egyébként igen, valóban lehetséges hogy megindul az eljárás a sértettel szemben is önbíráskodás miatt, de azt a bíróság meg fogja szüntetni büntethetőséget kizáró ok (okok) miatt.

Úgy lehet visszatartani, hogy korlátozhatod a szabadságában, - mint például a rendőr - aki bilincsel, de te megkötözheted, vagy bezárhatod, stb. de nem verheted agyon, mint a rendőr sem.
Erőszakot csak addig lehet alkalmazni amíg az ellenállása meg nem törik, ha pedig megadja magát egyátalán nem! Ugyanez vonatkozik a rendőrökre is!

De ezeket nem lehet így pár mondatban leírni, a jogos védelmet is oktatják a jogászoknak, rendőrtiszteknek, sok sok órában, elég bonyolult... Olyan mintha egy laikusnak kellene egy orvosnak elmagyaráznia hogy hogyan agysebészkedjen..

(#5685) csibor válasza Lauda (#5679) üzenetére


csibor
őstag

Ezt a kikerülőd dolgot esetleg kérdezd meg Pásztor Istvántól,hogy kell kivitelezni :U

(#5686) dabadab válasza hucsikoi (#5673) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk szerintem az megfelelo kezdes lett volna, ha normalisan kijeloli a maganteruletet. Ugyanis eleg egyertelmu, hogy itt nem arrol van szo, hogy a motoros atugratott a keritesen aztan a viragagyasok kozott csapatott, hanem egyszeruen ment egy folduton, ahol, hopp, egyszercsak egy drotkotel volt keresztbe kifesztive, mindenfele lathato jelzes nelkul.
Arrol meg fogalmam sincs, hogy mifele portat meg elutott gyereket vizionalsz, arrol szo sem volt, az eset nem lakott teruleten tortent.

DRM is theft

(#5687) maláj válasza dabadab (#5686) üzenetére


maláj
őstag

az előfordulhatott, hogy ki volt jelölve csak letépték, lehúzták motorral, stb. :F
ilyen esetben mindig újra meg újra kijelölni a portát kicsit érdekes lenne
jó, hogy nem betonozza ki 2m magasságban :DDD

(#5688) dabadab válasza maláj (#5687) üzenetére


dabadab
titán

Azert ugy sokkal ertelmesebben lehetne am vitazni, ha legalabb egy cikket elolvasnal a temaban es legalabb minimalis targyi ismerettel szolnal hozza.
"Egy behajtani tilos és egy A4-es lapra írt figyelmeztető táblát is kihelyezett, a drót széleire sárga, nem fényvisszaverő anyagból készült szalagokat helyezett. Több tanú is elmondta, hogy ezt nem lehetett jól látni, főleg akkor, ha motorral közelítették meg." (innen)

Egyebkent ha valaki valahova valami veszelyes dolgot rak ki, az alapelvaras, hogy gondoskodjon arrol, hogy legyen ott megfelelo figyelmeztetes.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#5689) Lauda válasza hucsikoi (#5683) üzenetére


Lauda
félisten

Erre tulajdonkeppen mar valaszoltam korabban. Nem szamit ra, mert ennek nem ez az elintezesi modja, igy nem vedheti senki a teruletet Ha mindenki igy vedene, akkor szamitana ra, de igy nem.

tiszteletben tartom más magánterületét.

Gondolom ha motorozol, vagy setalsz az erdoben, mindig tudod kinek a teruleten maszkalsz. Hat nem hiszem. :N

(#5685) csibor Jo a pelda. Csak ne azt nezd benne, hogy 1 f@sz elutott valakit, hanem azt, hogy nap mint nap milliok kelnek at a gyalogosatkelohelyen sertetlenul, mert figyelnek rajuk a jarmuvezetok. :)

(#5690) maláj válasza dabadab (#5688) üzenetére


maláj
őstag

fentebb már linkelték és nagy szomorúságodra el is olvastam ;]
ha nem kapták le előtte a figyelmeztetéseket és úgy tette nem jól látható helyre akkor megint más tészta (erre nem térnek ki a cikkben)

(#5691) FF23 válasza dabadab (#5688) üzenetére


FF23
senior tag

Volt valamelyik adón filmes tudósítás is.
A két fa közé az úgy igaz, hogy faoszlopú kerítés volt a földút két oldalán -jelezve a telekhatárt- kapu nélkül. Oda volt kihúzva a drót teljesen jól látható sárga szalagokkal, meg a "táblák".
A hangsúly inkább azon van, hogy motorral, 60-70km/h-val krosszozva valószínüleg nem tudta helyesen értelmezni a jelzéseket. Az teljesen nyilvánvalónak kellett lenni, hogy magánterületre hajt be.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#5692) hucsikoi válasza dabadab (#5686) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nem vizionáltam, ha egy picit jobban visszaolvasol látni fogod, hogy Lauda kolléga hozta fel, hogy mit szólnék hozzá, ha az én gyerekem ment volna arra motorral. Erre reagálva vetettem fel azt a gyerek dolgot.

(#5693) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

[link] Milyen lelkes kollégák lehettek..

(#5694) Lauda


Lauda
félisten

Nem tudom, hogy sirjak-e vagy nevessek:

[800 ezerrel tartozik a BRFK egy vérvizsgálatokat végző cégnek]

:)

(#5693) -NOKIA- Igazuk van. ;] Mondjuk sok jora ne szamitson aki feljelentette.

[ Szerkesztve ]

(#5695) -NOKIA- válasza Lauda (#5694) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én már semmin sem lepődöm meg...

(#5696) Newyorker


Newyorker
addikt

tessék picit nevetni rendőrurak :) kicsit engedjétek el magatokat

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5697) Lauda válasza Newyorker (#5696) üzenetére


Lauda
félisten

Baromi jo! :C

(#5698) -NOKIA- válasza Newyorker (#5696) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

köszönjük, tényleg jó :C

(#5699) SPF


SPF
senior tag

Gyorshajtási ügyekben járatos valaki?

(#5700) -NOKIA- válasza SPF (#5699) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Közigazgatási eljárás, vagy szabálysértési? Esetleg helyszíni bírság?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.