Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) Kassadin válasza Vertigo18 (#5900) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem.köszi.

(#5902) BÁ Nutrition válasza Vertigo18 (#5900) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem meg nem ugyanaz, a TEKnél magasabb az elvárás jóval
fizikai és lövészeti is sokkal komolyabb

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5903) Debilon válasza BÁ Nutrition (#5902) üzenetére


Debilon
addikt

lol...tek..ahova csak meghívással lehet bejutni? :DDD :DD

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#5904) BÁ Nutrition válasza Debilon (#5903) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezt inkább nem is kommentálom:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5905) IRON STORM válasza Kassadin (#5895) üzenetére


IRON STORM
őstag

TEK-en belül pl paksi atom- 250 körül keresnek. Újvárosból átment oda 4 kollegám is.

Csak a TDi!

(#5906) Kassadin válasza IRON STORM (#5905) üzenetére


Kassadin
addikt

Az komoly. Köszi. :R

Utánaolvastam a teknek, gondolom csak úgy érdemes oda jelentkezni, ha az embernek van már tapasztalata pl lövészetben.[link]

[ Szerkesztve ]

(#5907) IRON STORM válasza Kassadin (#5906) üzenetére


IRON STORM
őstag

Igen és ahogy előttem írták az orvosi is nagyon kemény. Minimális probléma a gerinccel és már vágnak is ki. Bár a doki is azt mondja hogy 10-ből 9 embernek van gerincferdülése.

Csak a TDi!

(#5908) Kassadin válasza IRON STORM (#5907) üzenetére


Kassadin
addikt

A gerincferdülés népbetegség, de gyógytornával lehet javítani a helyzeten, én így tudom.

(#5909) IRON STORM válasza Kassadin (#5908) üzenetére


IRON STORM
őstag

A lényeg hogy fellebbezni kell, mert az első vizsgálat után kivágnak. A másodikra általában átengednek.

Csak a TDi!

(#5910) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Jó, én nem ilyen speciális szolgálatokról beszéltem, hanem a megyéknél lévő un. bevetési szolgálatokról.... :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5911) Kassadin válasza IRON STORM (#5909) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem ez csak egy álom marad. Szemem is műteni kellene, stb.

(#5912) runner 125 válasza IRON STORM (#5907) üzenetére


runner 125
nagyúr

Úszás.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5913) TrakToros


TrakToros
csendes tag

Kérdés:
Fizikai alkalmasságin felüléseknél be lehet-e akasztani valamibe a lábat/támasztja-e valaki? Vagy szabadon kell hagyni? Azt tudom, hogy amerikai rendőrség és a Szövetségi Nyomozóiroda fizikai felvételén 1 ember (aki számolja) támasztja a lábat, de a magyar rendőr szakközép/rendőrtiszti fizikaiján is így van?

A traktorosok,kombájnosok jó emberek:)

(#5914) Vertigo18 válasza TrakToros (#5913) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugyanaz, bordásfalba akasztod, esetleg ennek hiányában társ fogja..

Tegnap volt az éves felmérő, nekünk így volt, illetve a régi-régi emlékekből még ez van meg...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5915) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Fegyvert ránthat a magyar.

Kíváncsi vagyok mi lesz belőle és hogy oldják meg. Ha bevezetik, akkor attól függően, hogy hogyan teszik jó is sülhet ki belőle (gazdasági és közbiztonság szempontjából), de könnyen vissza felé is elsülhet a dolog. Ha komolyan gondolják, nagyon sok részletre oda kell figyelniük, egy "kiskapu" és már meg is van a tragédia.

(mellesleg, "Blikk szintű cikk" amit linkeltem, az USA példák amiket említenek természetesen helytelenek)

[ Szerkesztve ]

(#5916) IRON STORM válasza TrakToros (#5913) üzenetére


IRON STORM
őstag

Igen foghatják a lábad is akár. I.-es korcsoportnak 55 kell 1 perc alatt a max pontszámhoz.

Csak a TDi!

(#5917) runner 125 válasza IRON STORM (#5916) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az lófütty.
Ha, gyors az ember másodperceként 2-t össze lehet hozni

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5918) BÁ Nutrition válasza runner 125 (#5917) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lófütty...
hát eléggé határon van szerintem. 1 perc alatt 60nál nagyon többet nem tudsz megcsinálni, max ha nagyon alacsony vagy esetleg.
legalábbis nekem a 202 centimhez épp elég ez is.
fekvőtámaszból már könnyebb, bár az fél perc alatt 60 már ott is eléggé kiélezett

sok értelme mondjuk nincs egyiknek se

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5919) Vertigo18


Vertigo18
addikt

lófütty, persze...

sok sikert hozzá, a többi számmal együtt!

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5920) runner 125


runner 125
nagyúr

Térdet be lehet hajlítani nemde?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5921) IRON STORM válasza runner 125 (#5920) üzenetére


IRON STORM
őstag

Be igen.

Csak a TDi!

(#5922) gabor85 válasza Nkboy (#5841) üzenetére


gabor85
őstag

Ez a rendszámos dolog engem is érdekelne, mivel láttam egy csajt, csak elszalasztottam az alkalmat... :B
Persze a rendszámot sikerült felírni ;]

(#5923) Flatron710 válasza Darth_Revan (#5915) üzenetére


Flatron710
tag

Szerintem nem való mindenki kezébe fegyver. Túl nagy "hatalom" és kevesen tudnának élni vele.. visszaélni annál többen. Maradjon csak a fegyveres testületeknél a fegyver!!! Ha a magántulajdon védelmét csak - saját - fegyverrel lehet megoldani egy országban, akkor ott már nagy bajok vannak... :(( Ha a rendvédelemben dolgozók úgy dolgozhatnának ahogy szeretnének, olyan feltételekkel amelyeket megkövetel az adott kor, akkor a kellő jogszabályi védelemmel a hátuk mögött elég hamar rendet lehetne tenni az országban. Ezt sosem értettem - és mindig felbosszant - amikor ma már divat a rendőrt b.sztatni, szídni, de amikor baj van, akkor nem a postáért, hentesért, igazgatóért kiállt az ember, hanem tudjuk, hogy kit keresnek meg minden apró-cseprő bajjal... Akkor hogy is van ez az ellentmondás ? Egyik cselekedet üti a másikat...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5924) Vertigo18 válasza Flatron710 (#5923) üzenetére


Vertigo18
addikt

:K :C

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5925) Kassadin válasza Flatron710 (#5923) üzenetére


Kassadin
addikt

Ennek így kellene lennie, de egyáltalán nem így van ebben az országban. Pont a jogszabályok miatt.

(#5926) Flatron710 válasza Kassadin (#5925) üzenetére


Flatron710
tag

Alapjában véve a törvények jók! Csak az ügyészi, bírói szakaszban más a jogértelmezés... Szinte minden esetben a minimális enyje-benyje büntetési tételeket szabják ki.. ha kiszabják. Más mércével mérnek egy egyenruhásnak és mással ha valamilyen etnikai csoporthoz tartozó egyénről van szó...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5927) Kassadin válasza Flatron710 (#5926) üzenetére


Kassadin
addikt

Persze, csak a bíróságon nem igazságot, hanem jogot szolgáltatnak... Ez a legnagyobb probléma. A büntetésekről meg ne is beszéljünk. Az emberi élet manapság már semmit sem ér, de az állaté se.... És lehetne folytatni a végtelenségig.

[ Szerkesztve ]

(#5928) Vertigo18 válasza Flatron710 (#5926) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jobb lenne, ha már meg se szólalnál, mert egyszerűen nem tudok mit hozzáfűzni, csak tapsikolni...

:C :C :C

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5929) Flatron710 válasza Vertigo18 (#5928) üzenetére


Flatron710
tag

OK! Akkor meg sem szólalok... :P :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5930) weiss válasza Flatron710 (#5923) üzenetére


weiss
addikt

Tehát nem baj, hogy sz@r a helyzet, maradjon is így, ugye? Az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg segíthet.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#5931) Flatron710 válasza weiss (#5930) üzenetére


Flatron710
tag

A helyzet nem attól fog változni, esetleg javulni, hogy minden h.lyegyerek/vérpistike/hvcs fegyverrel fog rohangálni az utcán... De ha ezt nem látod át, akkor hiába is próbálnám megmagyarázni a dolgot...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5932) weiss válasza Flatron710 (#5931) üzenetére


weiss
addikt

h.lyegyerek/vérpistike/hvcs fegyverrel fog rohangálni az utcán... Dehát erre van a rendőrség, hogy fellépjen ellenük is, ha úgy hozza a sors. Ja hogy nem lehet, nem megy? Ez se? Akkor mi a *** van a rendőrség? De mindegy, szívesen meghallgatok bármilyen ötletet, de nekem úgy tűnik ez a fegyvertartás dolog kellően gyorsan és effektíven megvalósítható.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#5933) Flatron710 válasza weiss (#5932) üzenetére


Flatron710
tag

Amíg ennyire "független lesz a politikától" a Rendőrség, addig nem kell csodát várni. Ha lenne c.gánybűnözés - ami ugye nincs - akkor nem az elkövetői körtől való félelem tartja vissza a rendőrt, hanem az intézkedés különböző jogkövetkezményei. Lassan egy diplomatával szemben könnyebb intézkedni, mint egy kisebbségi csoporthoz tartozóval szemben... Gondolom ezt te is belátod, hogy nem xy járőr hibája...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5934) Flatron710


Flatron710
tag

A diplomatás intézkedés résznél kimaradt az idézőjel..

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5935) Kassadin válasza weiss (#5932) üzenetére


Kassadin
addikt

Azért tegyük hozzá, hogy kötik őket a jogszabályok/törvények....

(#5936) weiss


weiss
addikt

(#5933) Flatron710: OK, értem. De még mindig nem vágom, mi a probléma a fegyveres önvédelemmel.

(#5935) Kassadin: Nem értem. A terv olyan, hogy csak otthon lehetne használni. Ergo, ha valakit rajtakap a rendőrség, hogy máshol használja, fel kell lépni ellene a jog értelmében.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#5937) Vertigo18 válasza weiss (#5936) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lelövöm a haragosomat és berángatom a testét az udvaromba? :Y

Egyébként a Rendőrség munkáját tényleg nagyban megnehezítené, több lenne az ügyszám, arról nem is beszélve, hogy minden egyes intézkedéshez úgy mennénk oda, hogy nagy valószínűséggel fegyvere van...

Persze nem ez a fő ellenérv, ezek csak olyan mellékesek.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5938) weiss válasza Vertigo18 (#5937) üzenetére


weiss
addikt

Ezek pontosan olyan mi lenne, ha dolgok, mint amit én is írtam.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#5939) Vertigo18 válasza weiss (#5938) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egy csomó dolog csak akkor derül ki, ha behozzák a törvényt...

Pl. az, hogy nekünk jobb lesz-e, vagy rosszabb...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5940) Lejszi


Lejszi
senior tag

a mult honapban es ezt lattam a Benczur utcaban:

Mar regota szeretnem megkerdezni, hogy...
... az ilyen kepekkel nem tudnak a rendorok semmit? A mocskos ge** valoszinusitheto hogy nem szorul ra a roki kartyara, de skot penzt dobni az automataba uh inkabb kihasznalva kapcsolatait beszerzett egy ilyen roki kartyat es azzal "villog".
Nagyon felmergel az ilyen meg amikor Q7-esek es XC90-es VOLVO-k allnak be a mozgasserulteknek fenntartott helyekre ugy hogy meg ez a kamu kartyajuk sincs!

(#5941) Flatron710 válasza Lejszi (#5940) üzenetére


Flatron710
tag

Ha van kártya és a tulajdonos használja, vagy az autóban ül, akkor nem lehet vele mit kezdeni... Sajnos ezzel nagyon sokan vissza is élnek.
Én a kiadását szigorítanám meg!!!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5942) Lejszi válasza Flatron710 (#5941) üzenetére


Lejszi
senior tag

meg akkor sem ha latni lehet rajta hogy egyaltalan nem mozgasserult?

(#5943) Flatron710 válasza Lejszi (#5942) üzenetére


Flatron710
tag

Mivel a rendőr nem orvos, így nem bírálhatja felül az orvos, vagy a "rokkant bizottság" döntését... Ha van kártya, eredeti és ott a tulaj, akkor nem lehet vele mit kezdeni.
Az hogy látszik-e rajta vagy sem... Nem egy rokis taxisról tudok, de pl. ha valakinek kivették a fél veséjét, akkor ő is megkaphatja a rokkant kártyát.
Sajnos a rendszerben van a hiba...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5944) Flatron710


Flatron710
tag

Mivel a téma adott... Mit szóltok ahhoz, hogy pár napja néhányan az országban található etnikum képviselői közül kővel dobáltak meg egy riasztásra érkező tűzoltóautót ??? ( persze téves riasztás volt, de nem az a lényeg...)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5945) Vertigo18 válasza Flatron710 (#5944) üzenetére


Vertigo18
addikt

És ha náluk égett volna...? :(

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5946) Kassadin válasza weiss (#5936) üzenetére


Kassadin
addikt

Éles fegyverről van szó amúgy, amivel meg is ölhetsz valakit? Amúgy meg legyen fegyvertartás így van, a saját tulajdonod megvédéséhez legyen jogod, csak ne osztogassák mint a cukorkát, azért valami elvárás is legyen a fegyvertartóval szemben.

#5944: Semmit se írok, mert kibannolnának. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5947) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Kollegáktól kérdezném: ugye ti is kaptatok mostanában (kb. 1 hónapja) levelet Orbán Viktor Miniszterelnök Úrtól, illetve Pintér Sándor Belügyminiszter Úrtól? :W

Vélemények érdekelnének...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#5948) Debilon válasza Vertigo18 (#5947) üzenetére


Debilon
addikt

jórégen volt.. iktattam, borítékkal együtt, kisem nyitottam.. :DDD

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#5949) Flatron710 válasza Vertigo18 (#5947) üzenetére


Flatron710
tag

Inkább nem kommentálnám... :( Sokan kaptak amúgy üres borítékot.. Azé' nem semmi bemenni szabadnapról és átvenni egy üres borítékot...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#5950) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valahogy megértem ezeket a reakciókat...

Nade üres boríték??? :(((

Akkor én még jól jártam, hogy benne volt a levél... vagy talán mégsem? Mert egy kicsit felment a pumpa, bevallom... :W

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.