Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) S e t h válasza Debilon (#6447) üzenetére


S e t h
nagyúr

Válság van, az emberek nem biztos, hogy meg tudnak élni 47 ezer forintból. Aki a feltételeknek megfelel, eljön ennek a duplájáért, hogy fegyverrel az oldalán az élete árán is szolgáljon.
Mivel a válság globális, esély sincs a recesszióból való kilábalásra, így a szolgálat feltételei nem javulni fognak, hanem rosszabbodni, ehhez még jóstehetség sem kell.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6452) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sziasztok!

Jelentkeztem a rendészeti igazgatási-biztonsági szakirány-ra, és csatolnom kéne a felvételimhez egy 1.fokú munkaköri alkalmasságot igazoló orvosi lapot. Kérdés hogy ezt milyen dokinál tudom beszerezni, és mit vizsgálgatnának. -2,75-ös szemem van kontaktlencsével, már a sportdoki nem akarta megadni a "versenyezhet" pecsétet küzdősporthoz, de végül megadta. (arra hivatkozott hogy a rövidlátóknak könnyebben szakad le a retinájuk) Ebbe beleköthetnek, és nyilváníthatnak alkalmatlanná?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6453) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#6452) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

foglalkozásegészségügyi szolgálat vagy ki adhat neked olyan pappírt
ha pösti vagy akkor pl Heim Pál kórház nagyvárad tér duna felőli épületében is kaphatsz olyantot
legalábbis tavalyelőtt én ott kaptam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6454) káen válasza mocsanisi (#6452) üzenetére


káen
tag

vagy műttesd meg a szemed, ha van rá lehetőséged.

(#6455) degu válasza S e t h (#6451) üzenetére


degu
senior tag

Sz*r az egesz-ugy ahogy van!
Nincs a rendoroknek tekintelyuk,minden heten legalabb egy hir van a mediaban korrupt,onkenyeskedo,megeroszakolos,pedofil...sot! bunozo rendorokrol!,amit harom napig minden hirben bemondanak :Y
/Nem allitom,hogy hazugsag,hiszen Ok sem angyalok,hanem emberek,biztosan van kozottuk ilyen is,olyan is,de ezt a celzatos lejaratast en megtiltanam!/
Mert mit varunk egy olyan rendfenntarto szervezettol,amit hagynak lejaratni,gyk. megtiltjak a fegyverhasznalatot,szabalyzatokkal teljesen bekorlatozzak,megfosztjak a mozgasteruktol,es akiket barhol,barmikor pocskondiazhatnak,beszolhatnak Nekik?!
Es ha a rohogo,pimaszkodo,ontelt,hetprobas bunozonek van egy allatnevu ugyvedje,akkor mar mehet is tovabb- bunozni! Az ot tettenero rendort,meg felfuggesztik,vagy lejaratjak,
hiteltelenitik.
Mondjatok! miert van az,hogy minden bunugy targyalasa,vagy az ugyved altal adott interju azzal kezdodik...hogy *vedencem artatlan* a korulmenyek,vagy szandekos lejaratas miatt kerult ebbe a helyzetbe! Itt mindenki artatlan? /Vagy tenyeren hordozza a media,mint a tundibundi Bucikat?/
Budapest -ezek szerint a Tiszta Lelkek Varosa?
Itt csak az atlagpolgar bunozo,es kap horrorisztikus buntetest pl. kozlekedesi kihagasert?
Ugyhogy az a velemenyem,hogy csak a Profetak,Megvaltok,es Szentek menjenek rendornek.
Talan Ok boldogulnak igy is! :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6456) Vertigo18 válasza degu (#6455) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ohh, ilyet egy "nem-rendőr"-től!? :O

Köszönjük! :C :R :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6457) szasanyi válasza Vertigo18 (#6456) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor ezt mentsd el és jegyezd meg jól, mert sok ilyet nem hallasz! És főleg nem kormányoldalról, ahonnan indult az egész lejárató kampány... :W

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#6458) Vertigo18 válasza szasanyi (#6457) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csináltam egy screenshotot, biztos, ami biztos... :D

Meg előkaptam egy digitális fényképezőt is, és lefényképeztem a monitort is... :D

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6459) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#6453) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Köszi a választ, holnap lesz akkor 1-2 telefonom, mert sürget az idő...

káen: 22 évesen tervezem műttetni.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6460) -NOKIA- válasza mocsanisi (#6452) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én úgy tudom mivel a biztonsági szakirány civil szak, ott nem veszik ezeket olyan szigorúnak, mintha például rendőrnek jelentkeznél.
Ha diploma után úgy döntessz hogy mégis szeretnél rendőrnek jelentkezni, akkor adódhat ebből probléma.

(#6461) mocsanisi válasza -NOKIA- (#6460) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mire elvégzem az egyetemet (ha felvesznek), megműtetem a szemem, szóval szerintem később le lesz ebből probléma :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6462) mocsanisi válasza mocsanisi (#6461) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Lejárt az időlimit, de csináltak egy olyan törvényt hogy a biztonsági és migrációs szakirányon végzettek nem tölthetnek be hivatásos állásokat.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6463) -NOKIA- válasza mocsanisi (#6462) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ez mindig is így volt, de attól még felvehetnek kapitányságra diploma után, adhatnak tiszthelyettesi beosztást, majd később elvégezed az átképzőt, és tiszt lehetsz.

(#6464) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Nem nagyon vagyok tisztában ezzel az igazoltatással kapcsolatos dolgokkal.

Ma gyalogosan mentem haza meló után, félig már edzésre készülve(sportáskában vitaminok, illetve egyéb legális kiegészítők edzéshez.)

Nagykabátvolt rajtam, fejemen ilyen szőrös kapucni.. Kiszedtek a gyalogos forgalomból.
Mondván gyanús vagyok :W

Civil fehér furgon, két rendőr, de nem egyenruhában, hanem terepszínű ruhában...

Papírok(személyi, lakcímkártya ellenőrizve). Furgon hátuljában táska kipakol, minden centire átnézve.. Gatyára vetkőztetést a táska átnézése után passzolták... :W :W

Civel autóból, nem normális egyenruhában ilyet lehet? Nem vagyok tisztában a jogszabályokkal, úgyhogy kérdezek.....

(#6465) -NOKIA- válasza DeckardCain (#6464) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Üdv, ez jogilag egy ruházat átvizsgálás, és egy igazoltatás volt.
Valószínűleg illett rád a személyleírás azzal az emberrel akit valóban is kerestek.
Igen lehet, a rendőr elláthatja a szolgálatát civil autóval is meg csíkossal is, illetve létezik egyenruhás, polgári és kombinált ruhanorma.

(#6466) Vertigo18 válasza DeckardCain (#6464) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha igazolták magukat, igazolvánnyal, hogy rendőrök, akkor minden jogszerű volt...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6467) DeckardCain válasza Vertigo18 (#6466) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Igazolni nem igazolták magukat. Én meg nem akartam pattogni..... Szóval ennyit erről...
Örültem hogy megúsztam a "vetkőzést" +4-5 fokban..

(#6468) Vertigo18 válasza DeckardCain (#6467) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát, a civilben történő igazoltatás úgy kezdődik, hogy bemutatkozik (Gipsz Jakab r. őrmester vagyok a Budapesti 123. kerületi Rendőrkapitányság járőre), majd elmondja, hogy igazoltatni fog, meg hogy miért, és villant egy flekót, amivel Ő igazolja a rendőri mivoltát...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6469) -NOKIA- válasza DeckardCain (#6467) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

A nyakukba se volt akasztva jelvény?

(#6470) MasterDeeJay válasza DeckardCain (#6464) üzenetére

Én ilyen esetekben a telefonomon készenlétben tartok egy hangrögzítőt. A rendőrnek illene igazolni magát, hiszen nem tudhatod hogy nem-e alrendőr.
Más országokban ilyenkor filmfelvételt szoktak készíteni ami mindkét félnek jó hiszen bebiztosítja azt hogy mi is történt. Úgy tudom annyi van hogy az éppen folyó intézkedést nem akadályozhatod vele (nem babrálhatsz a kamerával), tehát ezért ajánlott inkább a hangfelvétel.
Ha viszont meg akarod osztani a felvételt, akkor úgy tudom nem szabad hogy felismerhető legyen rajta az arca/hangja. (habár ebben nem vagyok biztos hiszen közfeladatot ellátó személy)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6471) Vertigo18 válasza MasterDeeJay (#6470) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem közfeladatot ellátó személy, és nem is közszereplő!

És bizony, a beleegyezése nélkül nem oszthatod meg a felismerhető hangját, vagy képét... Ha bárki felismeri, hogy Ő az, buktad...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6472) DeckardCain válasza -NOKIA- (#6469) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nem. Most már mindegy.

Legközelebb én is úgy kezdem, hogy igazolják magukat. Probléma végül is nem volt...
Az egyikkel átnéztük a táskám, a másik meg cb-n ellenőrizte a személyimet.
Gyanús voltam és mivel a sok volt a betörés a környéken ezért állítottak meg. Legalábbis ezt mondta az igazoltatás utáni felszólítás után....

Fogalmam sincs, hogy zajlik az ilyen, úgy hogy azért érdeklődtem...

MasterDeeJay: Á, hirtelen köpni nyelni nem tudtam :W A legidegesítőbb az volt, ilyenkor meg a többi "birka" gyalogos meg néz mint...

Hogy állrendőr lett volna passz nem tudom.. Bár mit csinált volna velem mint gyalogossal, megvág hogyha nem lett volna nálam a személyi és fizessek zsebbe? Mondjuk akkor, biztos beugrik már, hogy te a ki a f*szom vagy, és honnan jöttél?

(#6473) Vertigo18 válasza DeckardCain (#6472) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát ez az! Ha nem lett semmiféle rád, hátrányosan ható szankció (nem húztak le), akkor már csak nem álrendőrök voltak...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6474) degu


degu
senior tag

Nalunk semmi sem mukodik,ami a vilagban MINDENHOL mukodik!
A jelveny a mellen,benne a szama,vagy azonositoja,es a flekojat is az orrod ala dugja.
Nalunk ez nem mukodik!
De az is igaz,hogy egyre tobb az olyan fazon,aki igazoltataskor kekeckedessel vag vissza!
De az is igaz,hogy nalunk nem ritka az *alrendor*.Ja! es az is igaz,hogy nalunk a bunozonek igen sok joga van,amit egy dorzsolt ugyved ugy ki tud hasznalni,ahogy akar!
De Neked is vannak jogaid. Fizethetsz minden sz*rt,amit a parlamentben kitalalnak,es torvenyerore emelnek!...
Es ha ez nem tetszik-egyszeruen allj at a *masik oldalra* Jobban jarsz,hidd el! :(

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6475) MasterDeeJay

Délután jövök haza busszal, Veszprém, Házgyári út kocsisor végig. Rendőrök állítgatnak meg minden autót. Buszt is megállították, fellép a rendőr és mondja hogy ballonkabátos férfit keresnek aztán látja hogy tömve a busz, "hát akkor itt nem nézzük meg" és leszáll.
Nem azt mondom hogy most szállíttassa le az összes utast, hanem legalább menjen végig a busz hátuljáig, látszatát adja hogy tényleg meg akar találni valakit.

Amúgy fegyveres rablás elkövetőt keresték. [link]
Ha keresnek a rendőrök akkor biztos hogy tömegközlekedéssel fogok menekülni, persze lesz annyi eszem hogy nem az első napon amikor a legtöbben keresnek. Meg alap hogy kabát szemüveg sapka váltás egy ilyen után. Jó tudom valószínűleg rablóbácsinak nincs ennyi esze.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6476) Lauda válasza MasterDeeJay (#6475) üzenetére


Lauda
félisten

Nyoccvanezerert hol fogja erdekelni...

(#6477) degu válasza Lauda (#6476) üzenetére


degu
senior tag

Lehet,hogy tudtak ki volt,es hol van,csak *leszoltak,fentrol* az orsre,hogy a rablobacsi haver,es tessek beken hagyni... :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#6478) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Sziasztok.

Érdekes problémám lenne. Ma este legjobb barátom jött le barátnőjétől, és az autóján talált egy levelet hogy "Meg lesz húzva a kocsid XY (XY a srác vezetékneve) :DDDD J.B." Na most ami még érdekes hogy ma ahogy kimentem a suliból az én autómon a bal hátsó kerék fullra le volt eresztve, mint kiderült a szelepet kitörték/vágták/magától eltört. Ami fura hogy a bal hátsó kerekem 2 hónapos volt, a felni és a gumi is hibátlan. Pont egy napon történik a dolog, és pont velem meg a legjobb barátommal. Barátomnak azt javasoltam hogy tegyen feljelentést, hogyha tényleg történik valami akkor valami bizonyíték van. Hogy az enyémmel is pont ma történt ilyen, nem tudom hogy véletlen-e, de kapásból tudok 2 embert mondani aki haragosunk, és tudja hol lakik barátom barátnője, illetve hova járunk suliba. Az zavar a legjobban hogy ma lett leadva kasznis-fényezőhöz az autó, és pénteken szalon állapotban jön ki. Ha ez után történik vele valami akkor nem tudom mit csinálok...
Teendő? (nekem meg se fordult a fejembe először hogy szándékosan ártott volna nekem valaki, betudtam egy sima "defektnek", de így...)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6479) mocsanisi válasza mocsanisi (#6478) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kieg.: Holnap elmegyek a gumishoz, és megkérdezem hogy ez magától kitörhetett-e úgy, vagy mitől lehetett. Végülis ő szakértő, biztos tud mondani rá valamit. Hogy ez ma miért nem jutott eszembe.... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6480) -NOKIA- válasza mocsanisi (#6478) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Rongálásért tudtok feljelentést tenni.
Ha 20ezer alatt van a kár, szabálysértés, ha 20ezer fölött akkor már bűncselekmény.
Legjobb lenne rajtakapni, de már a levél sem rossz kezdésnek megtenni a feljelentést.

(#6481) mocsanisi válasza -NOKIA- (#6480) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem történt barátom autóján rongálás, csak fenyegetés. Ő nem akar feljelentést tenni, meg van győződve róla hogy valakinek baja van vele, de csak a szája nagy és hogy úgy se lesz semmi. Én bíztatom azért hogy tegyen feljelentést, úgy legalább nyoma lesz. Egy biztos én nem fogom, meg nem tudom berángatni az örsre hogy tegyen feljelentést. Ha tényleg meghúzzák majd akkor lehet máshogy gondolja.
(Én károm kb. semmi, 3500-at kért a gumis, de ezért még rendbepakolta egy másik felnimet, szóval én igazából ezzel foglalkozni nem akarok, mert én fenyegetést nem kaptam.)
Köszi a felvilágosítást, majd meglátjuk mi lesz :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6482) Vertigo18 válasza mocsanisi (#6481) üzenetére


Vertigo18
addikt

A haverod Zaklatás bcs miatt tehet feljelentést. Bár nem tudom, hogy mennyit ér, ugyanis eddig egyszeri alkalom volt. Arról meg inkább ne beszéljünk, hogy azért tegyen feljelentést, hogy ha történik valami, akkor legalább van már "nyoma". Régen én is mindig rá akartam beszélni hasonló indíttatásból az embereket a feljelentésre, aztán visszakaptam pár fülest a Bíróságtól, hogy mennyire vették figyelembe, miután tényleg megtörtént a cselekmény... Hát, siralmas.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6483) BioNiCMaN válasza Vertigo18 (#6482) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Tehet feljelentést, de minek?

Nézzük meg a Zaklatást közelebbről.

176/A. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

Kilőve, nem rendszeres, nem tartós.

(2) Aki mást vagy rá tekintettel hozzátartozóját félelemkeltés céljából személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó büntetendő cselekmény elkövetésével megfenyeget, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

Az, hogy az autója meg lesz húzva nem igazán személy elleni és nem is közveszélyt okozó. + Hivatkoznék a Btk. 138. §-ra, melynek értelmében a fenyegetés olyan súlyos hátrány kilátásba helyezését jelenti, amely alkalmas arra, hogy a megfenyegetettben komoly félelmet keltsen. A zaklatásnál ehhez célzat is társul: az elkövető a sértettet vagy rá tekintettel hozzátartozóját azért fenyegeti meg, hogy benne a félelem valóban ki is alakuljon.

(3) Aki a zaklatást
a) volt házastársa vagy volt élettársa,
b) nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt álló személy
sérelmére követi el, az (1) bekezdésben meghatározott esetben két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel, a (2) bekezdésben meghatározott esetben bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Ez meg csam minősíti a bcs-t, szóba se jön...

Hivatkoznék a Btk. 138. §-ra, melynek értelmében a fenyegetés olyan súlyos hátrány kilátásba helyezését jelenti, amely alkalmas arra, hogy a megfenyegetettben komoly félelmet keltsen. A zaklatásnál ehhez célzat is társul: az elkövető a sértettet vagy rá tekintettel hozzátartozóját azért fenyegeti meg, hogy benne a félelem valóban ki is alakuljon.

Várhatóan elutasítják a feljelentését.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6484) Vertigo18 válasza BioNiCMaN (#6483) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ohh, egy jogértelmező! :C

Én is kétségekkel írtam a válaszomat. Asszem meg is jegyeztem az elején...

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6485) BioNiCMaN válasza Vertigo18 (#6484) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szakmai ártalom. :B

Egyébként az esetek többsége el sem jut a bíróságig szerintem. Az a baj a zaklatással, hogy mindenre rá lehet erőltetni, de igazából az esetek többsége egy nagy lufi szerintem.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6486) Calogero válasza BioNiCMaN (#6485) üzenetére


Calogero
addikt

A rendőrség nem fog vele foglalkozni...
Bíróságon lehet indítani magánvádas ügyet.
Leperkálsz előre 5 000 Ft-ot és hónapokat vársz mire foglalkozni fognak az ügyeddel.

(#6487) BioNiCMaN válasza Calogero (#6486) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

A zaklatás magánindítványra üldözendő, de közvádas bcs. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6488) szasanyi válasza BioNiCMaN (#6487) üzenetére


szasanyi
félisten

Esetleg belinkelik a feljelentőnek a korábbi eszmefuttatásod, azt annyi. ;]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#6489) BioNiCMaN válasza szasanyi (#6488) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Az indokolás végére meg tesznek egy kettőspontPé-t. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6490) -NOKIA- válasza BioNiCMaN (#6487) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Mikor még főiskolás voltam (RTF) és büntetőjog államvizsga előtt voltam, én is így kentem-vágtam. :B

(#6491) szasanyi válasza -NOKIA- (#6490) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tudom az mikor volt, de az én esetemben még a PC és a Net olyan gyerekcipőben járt, hogy gyakorlatilag olyan volt mintha nem is lenne. Ahhoz képest ma már... és ez sokszor nagy könnyítést jelent!

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#6492) BioNiCMaN válasza szasanyi (#6491) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ami egyébként nem biztos, hogy jó. :B

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6493) -NOKIA- válasza szasanyi (#6491) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Néhány évvel ezelőtt. :)
Csak már nem vagyok benne, nem használom, ezért kopik..

(#6494) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ejnye kollégák ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6495) káen válasza BÁ Nutrition (#6494) üzenetére


káen
tag

ez egy idióta...

(#6496) Debilon válasza káen (#6495) üzenetére


Debilon
addikt

nem kicsit :DDD

élsz még ? :DDD

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6497) káen válasza Debilon (#6496) üzenetére


káen
tag

ezek szerint igen. Térdem majdnem rendben, bár a futás még fájdalmat okoz benne...ez valószínűleg maradni is fog már. De legalább dolgozni tudok...

Te is jól eltűntél :)

(#6498) Debilon válasza káen (#6497) üzenetére


Debilon
addikt

a sok meló, tudod :D

ne futkározz akkor, ha fáj :) irodai melón vagy? vagy objektum őr?

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6499) káen válasza Debilon (#6498) üzenetére


káen
tag

nem, rendes közter, csapaterő, gyakorlatozások. A lógásból elég volt az az 5 hónap, amíg nem tudtam járni sem :D

(#6500) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Szeretnek kerdezni, mert sokan sokfelet mondanak es nem tudom eldonteni mi az igaz.
Vagy egy helyet ahol megkerdezhetem.

A kerdes, adott egy elektromos kerekpar itt azt irjak, hogy gyermekek szallitasara alkalmas.
Ezeken a kepen latszik, hogy hattamlaja is van, meg labtarto is van.

A kerdes az, ezen most vegulis lehet szallitani gyermeket, persze nem csecsemot, hanem akkorat aki rendesen tud ulni rajta kapaszkodni stb stb.

Ahol vettem ott azt mondtak Ok megkerdeztek a rendoroket es szerintuk lehet, azon a telepulesen tobben hasznaljak is es nem szolnak nekik.

koszonom elore is

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.