Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) CsonkaImo válasza spanglee001 (#18700) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mondjuk ez nem a Windows 10 hibája.

(#18702) spanglee001 válasza CsonkaImo (#18701) üzenetére


spanglee001
addikt

az nem de a random fagyások/kékhalál, startmenü eltűnés, egész gép megakad, játék hibát észlel és leáll, nem sanyargatom magam tovább a 10el :(

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#18703) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Pc-hez szeretnék fejhallgatót. Filmekhez, játékhoz néha.
50k max a keret. Kényelmes, elég basszussal rendelkező lenne a legjobb. Majd kellene egy hangkártya is hozzá. Milyet ajánlatok? Mikrofon nem kell.

(#18704) CsonkaImo válasza torma1981 (#18703) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Beyerdynamic DT szériát ajánlom: DT 770 (zárt), 880 (fél nyitott), 990 (nyitott), vagy ugyancsak a Beyer Custom One Plus-t. Komoly basszussal és kristálytiszta magas hanggal. Fejhallgató topicban is érdeklődd meg, ott többet tudnak segíteni.

(#18705) torma1981 válasza CsonkaImo (#18704) üzenetére


torma1981
veterán

Beyerdynamic DT szériánál mit jelentenek ezek az Ohm-os változatok? Másképp szólnak? PC-hez hangkártyához melyik a jobb?

(#18706) IVIugen válasza CsonkaImo (#18701) üzenetére


IVIugen
csendes újonc

Eddig úgy tűnik sajnos, így a 3. gép után. Van esetleg ötleted mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#18707) CsonkaImo válasza torma1981 (#18705) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Impedancia. Itt egy kis leírás, ami könnyebben érthető: a gyakran ismételt kérdéseknél keresd a "Mi az impedancia?" és "Mire utal a fejhallgatóm impedancia értéke?" kérdéseket. Nagy ellenállású fejhallgatókhoz komoly erősítés kell, viszont részletgazdagabb a hangzásuk. Otthoni multimédiára elég egy 80 Ohm-os fejes is, egy fejhallgató erősítős hangkártyával.

(#18706) IVIugen: A késői Xonar driverre értettem, hogy nem a Windows 10 hibája, nem a te esetedre írtam. Ha van lehetőséged, akkor próbáld ki egy olyan gépen, amin nem Win 10 van. Írj a Steelseries supportnak, amennyiben megy az angol, vagy legrosszabb esetben rakj fel egy régebbi Windowst.

[ Szerkesztve ]

(#18708) szivarvég


szivarvég
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit olvasgatva a fórumon, valamint a piacon nézelődve úgy látom, hogy egy Hyperix Cloud I + 1 Xonar DG nem tűnik rossz választásnak (win 10). Esetleg tudtok jobbat ebben a kategóriában, vagy van valami észrevételetek ezzel a kombóval kapcsolatban?
A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#18709) HAX


HAX
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék a hozzáértőktől.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
PS4 játék, PC-ről zene, film

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
25-30-at rászánok

(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezeték nélkülit keresek.

(4) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural

(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos

(6) Milyen hangzást vársz?
Nem tudom, jól szóljon, :D fps-ek miatt jól jönne valami térhangzás

(#18710) CsonkaImo válasza szivarvég (#18708) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nincs jobb vétel a kategóriájában. :N

(#18711) szivarvég válasza CsonkaImo (#18710) üzenetére


szivarvég
csendes tag

Köszönöm a megerősítést, megtörtént a rendelés(2 rettenetesen hosszú nap míg kiszállítják)! :) Időközben máshol is nézelődtem, és gyakorlatilag belefulladtam a HyperX Cloud-ot dicsérő értékelésekbe. A topic is rendkívül hasznos volt, tegnap éjjel 3 óra alatt rengeteget tanultam a témában (ezt a többi résztvevőnek is köszönöm), rengeteg frusztrációt és felesleges kiadást spórolva.

(#18712) HAX válasza HAX (#18709) üzenetére


HAX
tag

Látom ebben nem igazán tud segíteni senki.

Akkor egy olyat kérdeznék, hogy ha mégis vezetékes mellett döntenék akkor ugye képbe kerülne a HyperX széria ahogy olvasgatom a topikot.

Ennek kapcsán felmerült bennem egy kérdés, hogy a CloudX II PS4-en vajon tudhatja a virtuális 7.1 hangzást vagy az csak PC-n USB-vel érhető el? Mert ha erre nem képes akkor gondolom az 1-es változat is megfelelő.

30-as limitig gondolom ennél nincs jobb vagy hasonló alternatíva, nem mintha gondom lenne vele egyébként csak érdekel.

(#18713) gyugyo79 válasza HAX (#18712) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az összes virtuális x.1 csak szoftveres "trükk"... A 2 nél is csak kapsz egy usb-s hangkártyát és amikor azon megnyomod a gombot a gépre telepített rész készíti a virtuális hangot. Usb utáni rész meg azonos. Szóval elég az 1 ha az USB s rész amúgy sem lenne használva akkor pláne.

(#18714) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Sajnos a Creative Tactic3D Sigma fejhallgatóm mikrofonja elhalálozott, így van egy szuper, relatíve drága fejhallgatóm mikrofon nélkül, ami a multizásnál elég nagy hátrány. :(
Ezért viszont nem szeretnék kidobni újabb 15-20e Forintot..

Van valakinek ötlete, hogy egyenes jack dugós mikrofont hol lehet szerezni hozzá? Már végigtúrtam a netet, ebay-t, de sehol semmi, mindenhol az L alakú jack-es mikrofonok vannak notikhoz. :O

Köszi!

Üdv,
Tamás

(#18715) fd3


fd3
tag

Sziasztok, keresnék egy jóminőségű fejhallgatót, az alábbi paraméterekkel:

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játék
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30ezer, max. 35ezer indokolt esetben
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes, de ha vezeték nélküli, az sem baj :DDD
(4) Circumaural vagy supraaural?
circumaural
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
stereo
(7) Milyen csatlakozású legyen?
USB
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált - Asus P8Z77-M
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
- a legfontosabb, hogy HANGOSAN, és lehetőleg jó hangminőséggel szóljon, a jelenlegi fejhallgatóm egész jól szólna, ha lenne ereje. külön hangkártyát nem akarok a gépbe, inkább egy all-in-one megoldás érdekelne.
- zsinór hossza legyen 3 méter vagy több

amit elsőre kinéztem, az a hyperx cloud II lenne, nem tudom h elég hangos lenne-e, illetve lenne-e ennél jobb alternatíva hasonló árkategóriában?

köszi!

(#18716) Drenadar válasza fd3 (#18715) üzenetére


Drenadar
veterán

Kinek mi számít hangosnak?
Saját fülesed meghallgattad egy olyan géppel, amiben van valami rendes zajkeltő is? lehet egyből elég hangos is lenne? Ipari környezetben használnád?

a hyperx cloud II nagyon jó füles, de szvsz nagyon fontos, hogy mivel hajtod meg.

(#18717) CsonkaImo válasza Drenadar (#18716) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Fontos, hogy mivel hajtod meg, ezért kell a Cloud I-et választani külön hangkártyához. Egyébként USB-s megoldásnak jó a Cloud II, csak a virtual térhangzása elég gyenge. Stereo módban viszont kellemes a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#18718) strynox válasza CsonkaImo (#18717) üzenetére


strynox
tag

Viszont stereo módban már Cloud I-nek hívják.

(#18719) Drenadar válasza CsonkaImo (#18717) üzenetére


Drenadar
veterán

tudom, hogy ahhoz jár egy usb-s hangkeltő, de most őszintén... ha minőségre bőven beleférne minden ami kell, akkor nem ajánlanátok az SB Z-t és társait, nem lenne 50 ezres hangkártya sem, mert...

(#18720) CsonkaImo válasza strynox (#18718) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha csak egy gyenge minőségű alaplapi hangvezérlőd van, akkor érdemes a Cloud II választani, amennyiben nem zavar, hogy a virtual térhangzás nem az igazi. Én erre gondoltam.

Drenadar: Mindent lehet fokozni. Viszont hangkártyához nem érdemes Cloud II-őt választani, mert akkor még külön jack elosztót is keresni kell. Ezért írtam, hogy kártyához Cloud I-et javasolt venni.

[ Szerkesztve ]

(#18721) strynox válasza CsonkaImo (#18720) üzenetére


strynox
tag

Véleményem szerint az alaplapi hangvezérlőnél semmivel sem jobb a hangkártyája, pusztán a 7.1 térhatás miatt van hozzá. Mellesleg a Cloud II majdnem egy olcsó hangkártya árával drágább a cloudnál. Mindenesetre - a félreértések elkerülése érdekében - nem akadékoskodni akarok, csupán kifejtem a véleményem.

(#18722) hajbel válasza CsonkaImo (#18720) üzenetére


hajbel
addikt

Elosztò van a csomagban, hosszabbìtòt kell hozzà venni. Egyèbkènt az usb-s hangkàrtyàja tènyleg olyan mintha nem is lenne, leszàmìtva a virtuàlis 7.1-et.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18723) CsonkaImo válasza hajbel (#18722) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én úgy tudom nincs elosztó a csomagban, lehet a repülős adapterrel kevered. Aztán lehet én tévedek. :R

(#18724) hajbel válasza CsonkaImo (#18723) üzenetére


hajbel
addikt

Nálam volt, mondjuk én használtan vettem.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18725) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

Használ valaki Ozone Strato Evo 5.1 fejhallgatót?

(#18726) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Üdv! A segítségeteket szeretném kérni. Lassan jön a szülinapom, és berongálhatom a párom a fülessel :-D
Régebben olvastam hogy a - HyperX Cloud első szériáját ajánlják sokan zene és gamer fülesnek, de azóta eltelt elég sok idő.
Köszönöm a segítséget

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás (gitárzenék [letlive, te story so far, you me at six, taking back sunday,stb] Illetve játék természetesen FPS)

(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
max 30 ezer forint
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes
(4) Circumaural vagy supraaural?
Kényelmes legyen
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mikrofonos
(6) Milyen hangzást vársz?
Asus maximus ranger 8-as lapra tenném
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Nekem mind1

(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Asus maximus ranger 8-as lapra tenném
ROG SupremeFX 2015 8 csatornás nagyfelbontású hangkodek
- Támogatott funkciók: Bedugott csatlakozók felismerése, Több folyam egyidejű lejátszása (multi-streaming) , az előlapi csatlakozók funkciójának átváltása
Audiojellemző :
- Aranyozott csatlakozók
- Optikai S/PDIF kimeneti csatlakozó hátul
- DTS Connect
- Sonic SenseAmp
- Sonic Studio II
- Sonic Radar II
- SupremeFX árnyékolási technológia
- ESS® ES9023P
- TI RC4580 2VRMS műveleti erősítők

(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök? :)
Kényelmes legyen.

(#18727) CsonkaImo válasza Lazarus911 (#18726) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szia!

Nem változott semmi, azóta is a HyperX Cloud I a legjobb választás ebben a kategóriában. Ha lehetőséged van rá, akkor próbáld ki valahol, mert az egyetlen negatívum, hogy egyesek kényelmetlennek találják hosszú távon.

[ Szerkesztve ]

(#18728) ooloo


ooloo
őstag

Vannak közöttetek [linAsus Strix 7.1 fejhallgató] tulajdonosok ? Tényleg annyira jól hozza a 7.1 hangzást mint ahogy a tesztekben olvasható ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18729) spanglee001 válasza ooloo (#18728) üzenetére


spanglee001
addikt

igen jó a térhatás, volt de nagyon kényelmetlen nehéz és szorít is. pedig szoktam bírni a fejeseket.
és a sárgán villog lefagy kihúz bedug elég unalmas :DDD fájdalmas búcsút kapott.
ajánlom a logi g633at jó a térhatás a hangminőség vállalható. de a legjobb a tiamat 7.1+xonar u7 :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#18730) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Van valami ajánlott real 5.1 es füles? Siriusom van és kezd tönkre menni.

(#18731) ooloo válasza spanglee001 (#18729) üzenetére


ooloo
őstag

Sejtettem ... elsősorban laptopra kell , és így a hangkártyás verzió kiesik . Van még a Logitech g930 as alternatívának . Van olyan üzlet , ahol mindkettő kipróbálható ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18732) strynox


strynox
tag

Szerintem a legjobb választás egy stereo fejhallgató egy opcionális hangkártyával.

(#18733) spanglee001 válasza ooloo (#18731) üzenetére


spanglee001
addikt

egy üzletben sem tudod kipróbálni őket :DDD de miért pont a 930? régi darab. a g933 az meg ugyanaz mint a g633 csak vezetékes. ár érték arányban nemrossz 40ért szerintem.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#18734) ooloo válasza spanglee001 (#18733) üzenetére


ooloo
őstag

Még ott van az internetes rendelésnél a vásárlástól való elállási opció . Ha kényelmetlen , vagy ha nem kielégítő a termék , akkor visszaviszem és jöhet a következő versenyző . Így komplikáltabb kiválasztani a megfelelőt a kiszemelt fejesek közül , de nincs más választás .

Bocsi , Logitech 933 - ra gondoltam .

Mindenesetre berendelek egy ASUS Strix 7.1 et , aztán ha tényleg kényelmetlen , akkor jöhet a vásárlástól való elállás .

Egyébként annyira különbözik a valós és a digitális 7.1 hang ? Tudom , az érzékelése egyénfüggő is , de úgy nagy általánosságban ....

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18735) ooloo válasza strynox (#18732) üzenetére


ooloo
őstag

Az asztali gépben van hangkártya , de a fülest elsősorban laptoppal szeretném használni . Folyton úton vagyok . Egy külső hangkártya meg tovább komplikálná és tovább gyarapítaná az így is tetemes mennyiségű holmit amit magammal kell vinnem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18736) spanglee001 válasza ooloo (#18734) üzenetére


spanglee001
addikt

nem. a jó virtuális jobb mint egy rossz valós :DDD a virtuális eq beállításokkal meg egyéb effektekkel operál, így éri el azt hogy érzékeld a teret. viszont nem szól olyan szépen/tisztán mint a valós. mert ott te állítol mindent a saját füledhez. keress azért rá a strixnél, hogy megoldották e a dsp modul villogását/fagyását és a kihúz bedug módszert :DDD

a 933 nálam azért maradt ki, mert egyrészt felesleges, másrészt ha lett volna hozzá dokkolós töltőálvány akkor esélyes lehetett volna.

viszont valahol lehet szerezni g633/933 bőr fülpárnát? mindenütt csak szövetet találok, vagy gyártatni éb mennyibe lenne vagy hol csinálnak ilyet, valaki tudja?

szerk: ja most nézem laptophoz, a strixhez elég nagy dsp modul tartozik, előnyösebb lenne akkor a logitech széria inkább az is usb vel operál.
ráadásul nincs EQ állítás a strixen csak a 4 alap van fps rts racing meg nemtom mi. és ennyi ha nem tetszik a hangszín akkor ÍJ :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#18737) ooloo válasza spanglee001 (#18736) üzenetére


ooloo
őstag

A bőrbe beleizzad a füled .... jobb a plüss .

A villogás és a csicsa számomra lényegtelen . Jobban díjazom a tiszta hangokat és a letisztult formát , de a jó hangzás és a letisztult forma szinte lehetetlen , vagy megfizethetetlen ....

A 65000 ft a lélektani határ ....

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18738) spanglee001 válasza ooloo (#18737) üzenetére


spanglee001
addikt

van különbség bőr és bőr közt :K engem irritál ez a plüss szerűség, meg azért van a klíma hogy ne izzadjak :DDD
nem arra írtam a villogást, hanem lefagy a dsp vezérlője és villog, nem reagál semmire, csak ha újra csatlakoztatod. volt frissebb firmware amikor vettem rátettem de nem javitotta. azért írtam keress rá, hogy megoldották e

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#18739) ooloo válasza spanglee001 (#18738) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem kényelmetlen volt hűtött szobában is a bőr borítás . Ez is egyénfüggő dolog lehet .

Tényleg az a legjobb ha kipróbálom , megtapogatom a kiszemelt füleseket , mert az "ahány ház , annyi szokás" elve itt is érvényes .

Pár hónapja egeret szerettem volna vásárolni ... kikértem a közösség véleményét a Logitech MX Master ről a saját topikjában . Azonnal lebeszélt róla vagy 10 topiktárs . Ajánlottak helyette egy 100 gombos egércsodát ... a vége az lett , hogy a 100 gombos egércsoda kényelmetlen volt . Azonnal vissza a boltba , és helyette elhoztam az eredetileg kinézett MX Mastert .... kényelmes , gyors , pontos . Azóta boldog kapcsolatban élünk . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18740) d1abLo válasza ooloo (#18734) üzenetére


d1abLo
senior tag

Nem tudom megrendelted-e már, de amúgy panaszkodtak páran a Strixre hogy borzalmas a hangja (köztük én is) szóval szerintem az egy nagyon nem jó opció... Játszol rendesen a laptopon? Mert ha csak zene, film, meg néha-néha pötyögés akkor teljesen felesleges ezt a 7.1 témát erőltetni, inkább egy 10-20e ft között egy jó sztereó fejes. Aztán az asztalihoz talán valami "gamerebb", ha azon játszol főleg.

A virtual 7.1 ha jó a hangkártya akkor szerintem nagyjából visszaadja azt amit egy valós 5.1 / 7.1 (értsd úgy hogy most nem azért fognak belőni oldalból mert nem adja vissza... , a tér ugyanúgy jól meglesz)
Gyors összegzésként pl, filmnél jobb real picivel, játékban kb egyforma, zenében viszont a virtual sokkal jobb hangzást ad.

Mostanában itt inaktív vagyok viszont régebben sokszor kifejtettem a véleményem ezzel kapcsolatban.

pl, hyperx cloud - asztalihoz aztán valami hasonló árkategóriájú sztereó laposhoz és bőven megvagy határ alatt

DE ez csak akkor áll ha főként asztalit használsz játékra, ha laptoppal játszol legtöbbet akkor már más a helyzet, viszont akkor mindenképp érdemes egy külső hangkártyát beszerezni.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#18741) flikenflaken


flikenflaken
tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni, lehet volt már róla szó de már konkrétan nem látok annyit olvasgattam.

Szóval 2 headset között gondolkozom HyperX Cloud I vs Logitech G430. Igazából csak játékra használnám méghozzá fps-re szóval fontos lenne a térhangzás még ha virtuális is. Nem tudom, hogy ez megér e plusz pénzt. Szerintetek melyik a jobb?!

(#18742) ooloo válasza d1abLo (#18740) üzenetére


ooloo
őstag

Szia !

Még nem rendeltem semmit .
Általában keveset vagyok otthon . A legtöbbet a laptopot használom , mert sokat vagyok úton . Kamionozok .
Mindenképpen egy minőségi darabot szeretnék venni , nem egy "ez is jó lesz" darabot . Nem vagyok hozzáértő , és nem ismerem az összes fülest , ami mostanság a piacon fellelhető . Egy jó fejesért nem sajnálnám a pénzt , de egy méltánytalanul drága darabra nem szívesen pazarolnám a pénzem .

És a Logitech 7.1 fejeséről mi a véleményed ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18743) d1abLo válasza flikenflaken (#18741) üzenetére


d1abLo
senior tag

Kerettől függ. A cloudnak sokkal jobb a hangzása, viszont később mindenképp nem ártana hozzá egy hangkártya ,persze a g430-hoz se, de ahhoz legalább van, ami a legtöbb alaplapinál jobb.

Röviden: ha nem akarsz bajlódni g430
ha inkább a minőséget választanád és később, amikor keret engedi még beszerzel egy hangarit akkor sokkal jobb választás a cloud

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#18744) d1abLo válasza ooloo (#18742) üzenetére


d1abLo
senior tag

Sajnos már egy ideje abba hagytam a tesztelgetéseket így arról saját tapasztalatom nincs, de szerintem csak jobb lehet mint a strix!

Nem tudom hogy annál milyen lehetőségek vannak konkrétan, de ha van rá mód akkor külső hangkártya mindenképpen ajánlatos.

Ha nem erőlteted a real 7.1 témát akkor egy hyperx cloud / qpad qh-90 egy xonar u5-el megtámogatva jó választás lehet, bőven a kereted alatt. Persze itt megint kérdés, hogy fontos-e pl a mikrofon, ha annyira nem (mondjuk laptop beépítettről meg tudod oldani), akkor szerintem érdemesebb a hifi fejesek irányába elmenni pl beyerdynamic dt 770, (nekem MMX 300 van és nagyon meg vagyok vele elégedve), de vannak olcsóbban is jók.

Ahhoz hogy konkrétabbat tudjak mondani az irányt kéne eldönteni, de én nem ódzkodok a logitechtől sem, jó márka korábbi fejeseivel pozitívak a tapasztalatok.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#18745) ooloo válasza d1abLo (#18744) üzenetére


ooloo
őstag

Ismételten köszönöm a választ !

Túlnyomórészt játékra kell a füles , mert filmezéshez külső hangkeltőket használok . A zenére meg ott a kamion 6 hangszórója ... nagyon bitang . :-)

Szóval ... egyszer az életben szeretnék magamnak egy 7.1 es csodát , de valami értékelhető hangzásvilággal , megfizethető áron . A megfizethető ár max 70.000 ft .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18746) gyugyo79 válasza ooloo (#18745) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szerintem ez az az összeg aminél jobb volna tesztelni vásárlás előtt (Főleg ilyet) én a Tiamat 7.1 -et biztos bevenném az egy próbát megér kategóriába ha ilyesmit keresel. Természetesen nem zenével mert gondolom ezt nem arra veszed.

(#18747) ooloo válasza gyugyo79 (#18746) üzenetére


ooloo
őstag

Szia !

Nem zenére , és nem filmezésre kell . Csak és kizárólag játékra .

Kár , hogy nincs olyan bolt , ahol kipróbálható - akár egymás után - a palettán megtalálható összes termék . Igaz ... ha kipróbálható lenne , máris zuhannának az eladási statisztikák .

Ezt így , mindenféle hozzáértés hiányában is biztosra veszem .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#18748) d1abLo válasza ooloo (#18747) üzenetére


d1abLo
senior tag

A Pixelben nagyon sok fejhallgatót ki lehet próbálni, viszont se razer se logitech.

Tiamat 7.1 se rossz, de fejhallgatók terén már jó ideje kiábrándultam a márkából. Tiamathoz mindenképpen kell külső hangkártya, erre figyelj.

Én személy szerint sose szerettem a valós 7.1-es fejeseket, szóval a virtuális technológiát támogatom, és még mindig tartom magamat ahhoz hogy xonar u5 + cloud, viszont ha tényleg bitang hangrendszered van akkor kb bármilyen fejhallgató első blikkre kicsit csalódás lesz ezt most megmondom :DDD

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#18749) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Tavaly vettem egy sound blaster tactic3d alpha fejhallgatót, itt ajánlották. Nem is volt vele gondom, de tegnap elkezdett recsegni a mikrofon része és kiderült, hogy megtört a kábel egy részen. Igazából nem is értem hogyan, mindig nagyon vigyáztam rá... Szóval az ilyet garanciában javítják/cserélik? Hátha van itt valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.

(#18750) CsonkaImo válasza BoneDragon (#18749) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Kisker vagy a gyártó jóindulatán múlik. Kábel törést igazság szerint "nem megfelelő használat" indokkal nem kötelesek javítani/cserélni, de egy próbát megér. Egyébként sajnos úgy tűnik, hogy ez széria hiba a Sigma-nál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.