Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Sziasztok, egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ezt a gamer fejest szerintetek megszólaltatná e egy telefon, jack-en keresztül?

A fejes külső hangkarija USB kimenetű, de van ott több kimenet is amikről nem tudom mire szolgálnak, illetve a gyári nyúlfarknyi leírásból sem jöttem erre rá.

Tudom az lenne a legkézenfekvőbb, hogy kipróbálom, de csak ezért nem vennék jack - jack kábelt, mert amúgy meg eladásra megy.

Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#18302) Taifa Díaz válasza Tomdriver (#18301) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Szerintem kizárt, hogy ezt meg bírja hajtani bármelyik smartphone.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#18303) Tomdriver válasza Taifa Díaz (#18302) üzenetére


Tomdriver
őstag

32 ohm impedanciájú, szerintem attól még működhetne.

Ami komolyabb gondot látok a csatlakozáson kívül inkább az, hogy van hozzá egy driver ami viszont csak PC-re telepíthető, enélkül pedig nem szólalna meg pláne Androidon.

Lehet akkor magamnak már meg is válaszoltam a kérdést? ;] (bocsesz, nem hsz-t akartam gyűjteni, de ez utóbbi nem megfelelés csak most jutott eszembe.)

Azért köszi a választ!

(#18304) Taifa Díaz válasza Tomdriver (#18303) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Mondjuk attól függ, miféle telefonról van szó. Ha hardverek terén megfelel a teló, vannak módszerek, amivel Windows-t lehet varázsolni az Android helyére. Ezt nem részletezném, gugli a jóbarátod. És ha sikerült, akkor már minden együtt van a bódottához.

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#18305) dudika10 válasza Tomdriver (#18301) üzenetére


dudika10
veterán

Jack-en keresztül semmiféleképpen.
A vezérlőn KImenetek vannak (oda kötheted a hangfalakat, hogy egy gombnyomásra válthass a fejhallgató és a dobozok között). A telefonon is KImenet van, a túloldalára BEmenet kellene. De az nincs.

A telefonnal annyit tudsz elérni, hogy BT-n csatlakoztatod, és akkor a hívásokat fogadhatod a headseten. De ennyi. Más hangot nem lehet kinyerni a telefonból (legalábbis én nem tudok róla, mindenesetre nem értem, nem lett volna túl bonyolult megoldani...).

Az USB-s hangkártya csak USB-n kaphat áramot, amit igényel is. Nem lehet megkerülni a hangkártyát (forrasztgatás és komolyabb beavatkozás nélkül, nyilván midnenre van megoldás, csak idő és szakértelem kérdése).

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#18306) kissd01


kissd01
tag

Üdv!

Vásárlás előtt állok. Egy HyperX Cloud-ra esett választásom a sok pozitív visszajelzés miatt. Egy alaplapi hangkarival mit tudna? Ilyen lapom van: [link] Vagy inkább egy Xonar D1 7.1? Gondolom a Xonar kitapossa a lelkét de ha nem muszály nem költenék rá, viszont ha az alaplapi nem elég akkor muszály lesz. Köszönöm a segítséget! :R

(#18307) cyberkind válasza kissd01 (#18306) üzenetére


cyberkind
félisten

Heló!

Jó az alaplapi is, én is arról hajtottam egy ideig de ha lesz egy jobb hangkártyára pénzed nagyon megéri beruházni, ég és föld lesz a különbség! :K

Paranormal Cocktivity

(#18308) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy érdemes-e beruházni egy drágább USB-s hangkártyára, mint a Xonar U3 (Pl. U5 vagy ha nem, akkor melyik másik?), nyújt-e annyival többet, mint amennyivel drágább, vagy USB-sre nem ajánlott?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18309) #97716736 válasza kissd01 (#18306) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nekem Xonar DX 7.1-el van osszekotve, tobb nem kell, mert tokeletes es tiszta a hangzasa :K
Egyeduli negativum, igy 1 het hasznalat utan a fulesrol, hogy nekem nyomja a fulemet sajnos, pedig puhak a fejparna meg a mubor fules reszei, de megis neha faj tole a fulem. Lehet meg kell szoknia :))

(#18310) pulutodurumo válasza hajbel (#18308) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Attól függ, mi a cél. Játszani, filmet nézni egy belső Xonar vagy Creative is elég. Külső DAC-ot az vesz, aki komolyan gondolja a zenehallgatást. De azok sem rosszak amiket említették.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#18311) kissd01 válasza cyberkind (#18307) üzenetére


kissd01
tag

Köszi a gyors választ! Ha minden jól megy akkor egy Xonar is jön a cloud mellé és akkor happy mindenki! :D Ha mégsem akkor egy két hétig el leszek az alaplapival is... :)

ZeroDK

Na azt elhiszem! Sosem volt még igazán jó fülesem... most,hogy a 2.1-es hangfalszettem odalett a nagy viharban, így muszály voltam bedugni egy régi fülesemet és elkapott a vágy egy komolyabbra! :D Hangkártyám sem volt csak alaplapi. Na szal nekem mindenhogy orbitális lesz a változás. Köszi a választ!

(#18312) #97716736 válasza kissd01 (#18311) üzenetére


#97716736
törölt tag

Az biztos hogy nagy lesz a valtozas :K :))

(#18313) hajbel válasza pulutodurumo (#18310) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz! Engem konkrétan az érdekelne, hogy ebben az árszegmensben mi a legjobb USB-s erősítő, többet nem szeretnék költeni rá egyelőre. Megéri-e a kétszeres felárat pl. az U5 az U3-al szemben?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#18314) pulutodurumo válasza hajbel (#18313) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Itt az a kérdés, hogy neked mi éri meg. A legjobb az lenne, ha meg tudnád hallgatni vásárlás előtt. Van aki 1m RCA kábelre elkölti az U5 árát, mert szerinte érdemes.

Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy jobb hangot fogsz kapni egy XonarDG-vel is akár, egy alaplapi megoldásnál (kivéve az audióra kigyúrt lapokat). A DAC és fejeserősítő topikban a SB X-Fi HD-t ajánlják ezen az árszinten (~25e) ha külső kell, de a SoundBlaster Z OEM is 20e körül megy, és itt többen dicsérték már.

És ne felejtsd, a legfontosabb hogy neked tetsszen. Van aki szerint hatalmas ugrás egy közepes hangkari is, de olyan is akad aki észre sem venné.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#18315) Scaevola válasza pulutodurumo (#18314) üzenetére


Scaevola
tag

pulutodurumo, jól beszélsz.

@hajbel.
Ha nincsenek speciális igényeid, akkor elég az olcsóbbik.
Én pl. ilyet használok, de nekem fontos, hogy az elektromos zongorámnak a lehető legkisebb legyen a latency-je.
Ilyesmire gondolok speciális igény alatt... ha ehhez hasonló elvárásod nincs, akkor kár az eldobált forintokért... az esetleges különbséget a két cucc között meg sem fogod hallani.

Persze az elképzelhető, hogy a drágábbik eszköz jobb minőségű anyagból készül...

[ Szerkesztve ]

apex

(#18316) strynox válasza Scaevola (#18315) üzenetére


strynox
tag

Azt gondolom sokan tudják, hogy a Takstar Pro 80 hangzásilag = HyperX Cloud / Cloud II=Qpad QH-90. Szerintetek a Takstar HI2050 ugyan az, mint a qpad qh-85?

(#18317) pethYeti


pethYeti
addikt

Van egy Asus Xonar DGX-em és ha kihúzom a front panelből a fülest majd visszadugom elfelejti hogy beállítottam a dolby headphone beállítást. :W Van erre valami megoldás?

(#18318) strynox válasza pethYeti (#18317) üzenetére


strynox
tag

Játékhoz ne nagyon állítsd be a Dolbyt.

(#18319) #97716736


#97716736
törölt tag

Udv ujra!
Ugyebar vettem nem reg a Hyperx Cloud Gaming fulesemet, es egy Xonar DX 7.1-el hasznalom. Eddig hasznaltam Dolby & 7.1 virtualis speakert ezt a kettot, igy is tetszik a hangja, DE! hogyan erhetek el vele termeszetes hangzast.
Ha hasznalom a Dolby-t + a virtualis 7.1-et, vagy ha nem hasznalom ezeket, es hasznalom Stereoba siman?
Mert virtualisba mint ha lenne egy kis torzulas csak azert kerdezem, melyiken ajanlatosabb :))
Koszi :R

(#18320) CsonkaImo válasza #97716736 (#18319) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Virtual térhangzás okozhat torzulást. Leginkább a dobozhang jellemző, vagy a fejre húzott vödör effektus. Hangkártya és technológia válogatja, de finomhangolással biztos lehet rajta javítani driverben. Stereoban nem lehet ilyen gond.

(#18321) #97716736 válasza CsonkaImo (#18320) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nincs a terhangzassal se gond, de tisztabban szol minimalisan Stereoba. Koszi azert. :R

(#18322) sting2 válasza Chrys_ (#18300) üzenetére


sting2
addikt

Le merjem tölteni ezt az új "förmvert"?
Van értelme akkor is ha pont nem érdekelnek az új fícsörök? ...

Esetleg a térhangzás minősége nem lett jobb?

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#18323) Chrys_ válasza sting2 (#18322) üzenetére


Chrys_
addikt

Nem tudom, mi más változott, ezek tűntek fel rögtön. Ha nem akarod, akkor ne frissítsd. Your call...

(#18324) deny330


deny330
aktív tag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy 15.000 forintért szerintetek megérné Logitech G430-as füles? Bátyámnak venném szülinapjára, és aktuálisan találtam egyet. MM gari, új szerű állapot, 2 órát volt használva. Mikrofon minősége fontos (ts), fps / simulator game, film, minimális zene. Szerintetek ennyiért van jobb?

Olyan probléma volt valakinek ennél a fülesnél, hogy a surround módot bekapcsolva késett a hang? Bár gariztatva lesz vásárlás előtt, de érdekelne. :R

(#18325) sting2 válasza deny330 (#18324) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem nem olyan rossz fejes az - ennyiért még ok is, figyelembe véve a paramétereit.
A gesztus értéke meg óriási, legalább is én nagyon örülnék ha öcsém ekkora arc lenne... ;)

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#18326) deny330 válasza sting2 (#18325) üzenetére


deny330
aktív tag

Akkor valószínű, hogy beszélek az illetővel, és megveszem tőle. Köszi Sting! :) :R

Ami azt illeti van neki egy rosszabb noname fülese, ami vagy 6 éves és eléggé "gagyi". Én egyszer használtam, de 2 óra után használhatatlan, amilyen rossz a kialakítása. Azon kívül: van egy Logitech G640-es egérpadja és egy Logitech G502-es egere, gondoltam akkor jól mutatna egy G430 a setupja mellet, és egyik nap ecsetelte, mennyire bejön neki a leegyszerűsített G230 - G430. :D

(#18327) weres78 válasza deny330 (#18326) üzenetére


weres78
senior tag

Teljesen jó annyiért. Kényelmes hosszú távon is, és a hangjával sincs semmi baj, ha az árához képest nézzük.

(#18328) deny330 válasza weres78 (#18327) üzenetére


deny330
aktív tag

Árához képest nézzük? :F Ez alatt mit értesz? EQ. -val nem lehet beállítgatni?

(#18329) Taifa Díaz válasza deny330 (#18328) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Már bocs, de EQ-val csak elrontani lehet bármit :U

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#18330) deny330 válasza Taifa Díaz (#18329) üzenetére


deny330
aktív tag

Azért szórakoznék egy kicsit a driverében, hátha. :DDD

(#18331) deny330 válasza deny330 (#18330) üzenetére


deny330
aktív tag

Bár nem valószínű, hogy hangkártya is lesz a G430 mellé, de egy ASUS Xonar DGX vagy valami hasonló árú hangkártya javíthatna a hangminőségén? Ahogyan olvastam, sokaknak halk az USB-vel, és most elbizonytalanodtam a hang minőséget illetően. A térhangzást gondolom a DGX-szel is megtudnám csinálni, ha nem is használnám a hozzá adott hangkarit?! :F :)

(#18332) CsonkaImo válasza deny330 (#18331) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Persze, jobb lenne a hangminőség meg lehet a térhangzás is. Viszont újonnan is tudnál fejest venni, ami talán jobb is mint a 430, és a keretedbe is belefér: Superlux HMC681EVO. Ugyan úgy tudnád a hangkártyával használni, és a térhangzás is menne.

Taifa Díaz: Miért is?

[ Szerkesztve ]

(#18333) pulutodurumo válasza CsonkaImo (#18332) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem nekem szólt a kérdés, de pont ráérek. :D
Az EQ ugye bizonyos freki sávokat hangosít / halkít. A legrosszabb esetben béna a szoftver és rosszul oldja meg a feladatot. De ha jó is (akár hw akár sw) akkor sem tud hozzátenni a hanghoz, ha feltételezzük, hogy az adott hanganyag leghangosabb eleme 0 dB-re van beállítva. Mivel ha azt tovább próbáljuk csavarni, abból csak torzítás lesz.
Én sem vagyok nagy barátja a hangszínszabályzásnak, de be kell vallanom, hogy néha használom ha olyan a kedvem. :B

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#18334) deny330 válasza CsonkaImo (#18332) üzenetére


deny330
aktív tag

Wow. Nagyon bejön ez a superflux. Bár nem nekem lenne, szóval fogalmam sincsen, mit szólna hozzá. Valakinek van valami véleménye róla, vagy tapasztalat? Mikrofon, hangzás? Ha már veszek ennyiért fülest, nem akarok doboz hangot és zúgó mikrofont. :DDD

(#18335) CsonkaImo válasza pulutodurumo (#18333) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Értem. Én is szoktam piszkálni néha, persze csak finoman állítgatom a csúszkákat. Torzításig még nem jutottam el.

(#18336) Taifa Díaz válasza CsonkaImo (#18332) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Azt a hardvert, ami önmagában nem képes visszaadni egy hanganyag eredeti minőségét, szoftveresen hiába állítgatod akárhová, jobb nem lehet.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#18337) pulutodurumo válasza CsonkaImo (#18335) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A HiFisták szerint az EQ az ördög találmánya, és soha nem nyúlnak hozzá. Persze nagyon ritka az olyan, amikor a fejhallgató, a hangkártya, minden helyzetben tökéletesen szól. Nekünk szabad használni, mert nem törekszünk a tökéletesen kiegyenlített hangzásra. :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#18338) weres78 válasza deny330 (#18328) üzenetére


weres78
senior tag

Fontos az elején tisztázni, hogy amit leírok az az én véleményem valamiről, ami meglehetősen szubjektív.
A G430 (most is itt van egy mellettem) a 20k körüli árához képest szerintem jól használható játékra, filmre. Zenére csak ha nagyon nincsenek igények, csak szóljon valami.
A fent linkelt fejest nem hallottam még, de feltétel nélkül elfogadom amit Imo írt róla. Egy következő általam is ismert (ez van a fejemen) lépcső mondjuk egy HyperX Cloud 1 ami már zenében is lényegesen jobb, de ehhez nagyon kell egy normálisabb hangkártya. Ez együtt viszont már teljesen más árketegória, és erre gondoltam amikor azt írtam árához képest jó a G430. Hozzáteszem a G430 USB hangkártyájánál sok esetben jobb lehet az alaplapi is.

[ Szerkesztve ]

(#18339) Taifa Díaz válasza pulutodurumo (#18337) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Annyi biztos, hogy ha már szoftveres equalizerhez nyúl valaki, a csúszkákat csak lefelé érdemes elmozdítani, és így kísérletezni egy füleknek komfortosabb hangzás eléréséért. Ha több basszust akar az ember hifista fia, akkor a közép és magas frekiket kell lejjebb venni, és nem a mélyet fel, mert egyébként csak hangerőt emel.
Mindenesetre mutatnék egy beállítást, amit érdemes kipróbálni, hátha...mondjuk az én hallószerveim rock/metal alapú muzsikákat találnak kellemesnek, de elindítok egy-két más stílusú zenét is, hogy lecsekkolja, azokkal is stimmel-e.

Igen-igen, ezek után ez egy e-Bay-es kínai cucc kezelőpanelje, Somic G941, és csak ajánlani tudom ennyi pénzért bárkinek.

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#18340) deny330 válasza weres78 (#18338) üzenetére


deny330
aktív tag

Ha igaz amit bátyám mondott, akkor ugyan azzal az alaplappal rendelkezik, mint ami nekem is van.

Szerk: ezért kérdeztem, hogy nem-e javítana a dolgon egy Sound Blaster Z / Xonar DGX?! (Nyilván csak kérdés, ugyanis én nekem személy szerint nincsen pénzem hangkarira, ő meg nem tudom, akar-e, csak, hogy jobb-e lenne tőle a G430? Az USB-s hangkártyáról mintha negatívumokat olvastam volna itt, hogy halkabbá, rosszabbá teszi a hangot és annak minőségét. Anélkül gondolom nem is lenne virtuális térhangzás?!)

[ Szerkesztve ]

(#18341) #97716736 válasza Taifa Díaz (#18339) üzenetére


#97716736
törölt tag

Hasonlo az EQ csuszkak is nalam, en is csak lejjebb vettem es szep hangzas ertem el vele. Nincs doboz hang. :))

(#18342) Taifa Díaz válasza #97716736 (#18341) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Gyorsan hallgattam egymás után a következő előadókat: Witherscape (metal), Ákos utolsó albuma, egy kis jazz vegyesen, végezetül dubstep vegyesen. A cél az volt, hogy megpróbáljak egy olyan beállítást találni, amivel az említettek mind kompromisszummentesen, egységesen jól szólnak.
Íme az eredmény, próbáljátok ki, ha gondoljátok, összehasonlítva meglévő beállításokkal:

Hát nem sokat változott az előzőhöz képest, igaz?
Persze jól tudom, hogy mindenkinek más a hallása - főleg azoké, akiknek a hallásküszöbig erősített modern elektronikus zenék tönkreteszik a hallását. Gitározom több, mint 25 éve, és abszolút hallásom van, segédeszközök nélkül bármikor behangolok bármilyen gitárt, tudom, mit beszélek.

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#18343) #97716736 válasza Taifa Díaz (#18342) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nekem is erzekeny a fulem, en is gitarozgatok hobbi szinten, sose volt baj egyebkent a hallasommal. En is tesztelgettem az enyemet, aztan eleg hamar megtalaltam a tokeletes, ami mind zeneileg, film es jatek hasznalat kozben is szepen szol. :K
Mondjuk nalam az 500-as sav az jobban le van huzva.

(#18344) weres78 válasza deny330 (#18340) üzenetére


weres78
senior tag

SZERINTEM a G430-hoz nem kell hangkártya. Sokan megköveznek majd ezért, de én így gondolom. Dob rajta persze, jobb lesz vele természetesen, de nem lesz igazán jó. Ha már SB-Z (nekem is ez van), akkor +Cloud1, és az egy teljesen elfogadható szintet hoz, játékban, filmben, zenében egyaránt. De ez így duplájába kerül, mint a sima G430, ami szintén teljesen jól használható.
Valószínűleg a G430 alaplapi hanggal is előrelépés lesz ahhoz képest amiről a srác váltani tervez, így talán felesleges e felett gondolkodni.
A G430 USB hangkártyája véleményem szerint is eléggé ratyi. Nekem Asus Gryphon lapom van, annak a hangkimenete is lényegesen jobb hangot produkál. A linkelt lapon lévő hanggal kapcsolatban sajnos lövésem sincs milyen, hátha nyilatkozik majd valaki róla...

[ Szerkesztve ]

(#18345) CsonkaImo válasza weres78 (#18344) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Specifikációk alapján elég gyenge az alaplapi hangvezérlő. Csak a G430-hoz én sem vennék külön hangkártyát, főleg egy SB Z-t.

(#18346) LoGi


LoGi
csendes tag

Sziasztok! Új füles vételére szántam el magam. Jó régen Sennheiser Siberia v2-m volt, aminek jó ideje már csak a mikrofonját tudom használni, de az is kezdi megadni magát. Jelenleg a Nexus 5X-em mellé kapott gyári fülhallgatókkal szoktam mobilon és PC-n is meglenni, szóval túl nagy igényeim nem lehetnek.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? / 2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Mivel igazából nem érzem nagyon fontosnak a vételt, inkább csak egy kellemes upgrade-ként tekintek rá, ezért főleg olyasmi fülest keresek, ami mindenhez jó egy picit, amire nekem kell (hogy eleget használjam, és megérje költenem rá). Gondolok itt az alkalmi CS:GO játékra a PC-n (mással is játszok, de a hang itt számít csak igazán), illetve filmezésre/zene hallgatásra. Utóbbit sokszor telefonon szoktam tenni tömegközlekedés közben, szóval ha lenne valamennyi zajszűrése (a nem aktív zajszűrésű fülesek amúgy tudnak annyit, mint a mélyen fülbe nyomott fülhallgatók?), az király lenne. Szintén jó lenne, ha járna hozzá valami mikrofon, de utcai használat miatt nem feltűnő/levehető.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
15k-30k között szeretnék venni valamit.

4.) Új vagy használt? / 5.) Circumaural vagy supraaural? / 6.) Nyitott vagy zárt?
Új, circumaural, zárt.

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?

Utóbbi 3 évben ~2 ezer forintos fülhallgatókkal voltam meg, szóval ezen a téren nem nehéz lenyűgözni majd. Legtöbbet film nézésre használom, de az alkalmi játék miatt a térhangzás is szempont, valamint elektronikus zenét szoktam főleg hallgatni, ahonnan hiányolom néha az igazán ütős hangzást.

8.) Honnan vásárolnál?

Lehetőleg magyar boltból (Budapest), hogy hamar meglegyen, plusz előny a kártyás fizetés. De ha van itthon nem forgalmazott, szóba jöhet az amazon/ebay is, ha a szállítás miatti extra költséggel is belefér a költségvetésbe.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Nexus 5X, illetve ezen alaplap integrált hangkártyája.

(#18347) weres78 válasza LoGi (#18346) üzenetére


weres78
senior tag

Várd meg a többiek mit ajánlanak, de egy Kingston HyperX Cloud 1-en érdemes lehet elgondolkodnod, főleg ha jó áron hozzájutsz és lehet a maradékból kijön mellé egy alap hangkártya használtan...

(#18348) #97716736 válasza weres78 (#18347) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ez a valasztas tokeletes lenne szamara. :K

(#18349) LoGi válasza weres78 (#18347) üzenetére


LoGi
csendes tag

Mi a vélemény Sennheiser HD 518-ról? Kéne hozzá venni valami felcsiptethető mikrofont, bár azokkal semmiféle tapasztalatom nincsen, hogy milyen messzire hallanak el, mennyire kell a számhoz közel lennie játék közben. A másik amit olvastam róla és lehet baj, az az, hogy kifelé is nagyon hallatszik, gondolom akkor a fordítottja is igaz tud lenni, hogy kintről is nagyon engedi be a zajt.

(#18350) weres78 válasza LoGi (#18349) üzenetére


weres78
senior tag

Csak a mikrofonhoz tudok hozzászólni: Zalman ZM-MIC1 ezt ismerem, és számomra tökéletesen működött amíg használtam. Persze TS volt csak, semmi komoly, de ha jól sejtem Neked is ilyesmire kell.
Ezt egyszer beállítod valakivel, és annyi, nincs vele gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.