Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) Illye válasza CsonkaImo (#14150) üzenetére


Illye
tag

Mivel jelenleg egy Thomson HED451-es fejhallgatóm van, amit kb. 8 éve vettem az Intersparban 2.990.-Ft-ért, ezért azt gondolom, hogy jelentős lesz a minőségi javulás. :)

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#14152) Zoley3 válasza CsonkaImo (#14150) üzenetére


Zoley3
tag

Így van,pénz és tetszés kérdése,én is azután tudtam eldönteni melyik számomra a megfelelő választás,hogy kipróbáltam mindkettőt ;)
emag-on 15-ért volt a Cloud,nem volt kérdés hogy annyiért brutál megérte kiprobálni,majd miután előzőleg már volt havernak V2 tudtam választani :)

#14151 Illye: Elképzelhető hogy javulást fogsz észrevenni :DDD Amúgy elég kitartó lehetsz hogy eddig kibírtad vele :)

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14153) Illye válasza Zoley3 (#14152) üzenetére


Illye
tag

Amiről nem tudok, nem fáj :) Egyébként akármilyen szar ez a füles, elég jól bírta... kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz ég és a föld a különbség:)

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#14154) Zoley3 válasza Illye (#14153) üzenetére


Zoley3
tag

Jah egy időben nekem is volt valami Spar-os olcsóság,azt hittem mind egy mivel kockulok,aztán egyszer kölcsönkaptam egy Logitech gamer-t..nah akkor megdőlt bennem a hit :DDD

Nálam általában addig szokott egy füles használatban lenni míg el nem kezd foszlani a "bőr" bevonat,vagy a állító szerkezet elveszíti a tartását illetve eltörik a pánt...így van már egy jó pár a szekrény mélyén :DDD

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14155) csupa csaki válasza d1abLo (#14141) üzenetére


csupa csaki
tag

Ismered mindkettot vagy csak alltalanositasz a geniussal? Ahogy irtam sajna nekem nem nagyon van osszehasonlitasi alapom, de en meg vagyok elegedve a Cavimanussal.

(#14156) Illye válasza Zoley3 (#14154) üzenetére


Illye
tag

Még egy hülye kérdés: Xonar D1-el ki tudtad hajtani fülest? Méghülyébb kérdés: a fülest a Frontra kell dugni a hangkarira?

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#14157) Zoley3 válasza Illye (#14156) üzenetére


Zoley3
tag

Igen ki tudja hajtani ;) A Full hangerő az fáj ;]

Ahová akarod,oda dugod :DDD
Nekem most front panelen van,mert hátul a 5.1 van,de mind1 hová csatlakoztatod :K

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14158) zoli.22


zoli.22
tag

Hello mindenkinek!

Mikrofonos fejhallgatót szeretnék venni, főleg játékra, közben ts3, skype, esetleg video-, filmnézés néha.
Razer Kraken 7.1 Chroma-t néztem ki magamnak, kb 30e-ért láttam mindenütt.

Az lenne a kérdésem, hogy ebben az árkategóriában jónak mondható e ez a headset?
Illetve találtam egy helyet, ahogy gyanúsan olcsón, de elvileg ezt a típust adják, a boltot viszont nem ismerem.
[link]
Érdemes e itt megvennem?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#14159) atee válasza zoli.22 (#14158) üzenetére


atee
őstag

Szerintem ennyit nem ér, de kézzel fogható tapasztalatom nincsen. A Krakent nem nagyon szokták ajánlani ócsóbban vannak jobbak is.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14160) d1abLo válasza zoli.22 (#14158) üzenetére


d1abLo
senior tag

ha mindenáron ezt akarod venni akkor várjál egy kicsit mert most van a CES2015, és ha razer nyer megint, akkor 50% kedvezmény lesz a hivatalos shopból.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14161) zoli.22 válasza atee (#14159) üzenetére


zoli.22
tag

Nem ragaszkodom ehhez, csak első körben ez tetszett meg, és tesutekben os jól szerepelt. Természetesen nyitott vagyok mindenre.
Milyet ajánlanátok mondjuk így 30e Ft-ig?

(#14162) atee válasza zoli.22 (#14161) üzenetére


atee
őstag

Steelseries Siberia V2 vagy HyperX Cloud
20k körül megúszod.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14163) Dapro


Dapro
senior tag

Kicsit visszaolvasva elbizonytalanodtam a hyperx cloud tekintetében. laptophoz lenne, nincs usb-s hangkártyám külön. most akkor hyperx vagy siberia a jobb? "nagyobb" fülméretre kell, razer electrát cserélek le mert az kicsi, de a régi logitech g35öm jó volt méret ügyileg. Zene tekintetében melyik a jobb? (jó a sok basszus, rap stb.)

a siberiához vennem kell audio splittert ugye? (1 jackes a laptop). amugy asus x550jk nem tudom milyen hangkártya van benne.

[ Szerkesztve ]

(#14164) sebii89


sebii89
csendes tag

Na ez nagyon jó hír zoli.22, mert nekem is megtetszett a Kraken. Szívesen beruháznék egy hyperx cloud-ra, de nekem mindneképp usb-s kellene. Real 5.1-ben tudnátok ajánlani usb fülest max 30e Ft-ért?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#14165) bombibmw válasza sebii89 (#14164) üzenetére


bombibmw
veterán

30k körül CM Storm Sirus 5.1,ami real is és jól is szól.
A Cloud nálam alaplapival szól és brutális.
Nem kell feltétlenül USB-t venni.
Amennyivel drágább az,annyiért veszel egy dedikált hangkarit,ha nem vagy elégedett az alaplapival.

(#14166) Zoley3 válasza Dapro (#14163) üzenetére


Zoley3
tag

Nem kell féli a Cloud-tól,jó cucc,azt is nyugodtan megveheted...csak nem mindenkinek jön be az állandó leállítódó fejpánt,meg a zárt kialakítás (nekem eddig zártak voltak többnyire,és a nyitott valahogy kicsit nyomasztónak tűnt a nyitottal szemben,a V2-ben szebben eloszlanak a hangok sztem,és nem utolsó sorban jobban szellőzik a fül) Cloud-ban kicsit több a Bass,de nehéz megmondani hogy melyik a tuti jobb,mert beállítás függő :K
Ha jó sok mély kell akkor Cloud,és nem kell venned hozzá összevezetőt (nem splitter kell),és van még egy rakat kiegészítő...de ha beéred egy kicsit kevesebb méllyel de valamelyest csípősebb magasakkal és jobb szellőzéssel a fülednek akkor V2 ;)
Bár így nem tudom megmondani milyen hangkari van a gépedben,gondolom (laptopokban általában) nem valami minőségi,de azzal is biztos el lehet hallgatgatni zenéket :)
Fülméret meg relatív,mi a nagy? 10cm? Mert ha annyi kb,akkor mindkettőnél hozzáér majd a füled a párnához

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14167) sebii89 válasza bombibmw (#14165) üzenetére


sebii89
csendes tag

De sajnos gépen kívül macbook-kal használnám sokat és ezért gondoltam, hogy csak usb-s jöhet szóba. :F Szóval egy macbook-kal hogy működne egy jackes füles? Tapasztalatok?

(#14168) bombibmw válasza sebii89 (#14167) üzenetére


bombibmw
veterán

Kompatibilis MAC-el is.
Azt nem tudom,mennyire lenne kihajtva,de nekem a telfonommal(Lumia 620) elég szépen szól.

[ Szerkesztve ]

(#14169) dudika10 válasza Zoley3 (#14166) üzenetére


dudika10
veterán

A Siberia V2 zárt fejhallgató (bocs, ipari hulladék, de hiába írnám le újra az összes típushibát amit azóta se tudtak kijavítani, itt nem vesz senki komolyan). :U

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14170) Nowi válasza dudika10 (#14169) üzenetére


Nowi
tag

milyen típushibák?? engem érdekelne mert épp mondtam valakinek de akkor nem ajánlom..

(#14171) d1abLo válasza dudika10 (#14169) üzenetére


d1abLo
senior tag

Minden fejhallgatónak vannak gyengeségei. Ennyi erővel senki ne vegyen semmit, mert az nem tökéletes.... :W :W :W

Hibák:
potméter elkoszolódik és kontakt tüneteket produkál (elmegy a hang, egyik oldal szól csak stb...)
javitás: szétpattintot a hangerőszabályzót és kipucolod

bőr szétmegy rajta : előbb - utóbb minden elér, bár az enyém 5évig birta.

Érdekes módon nekem 6. éve megy a siberia v2 (öcsém használja már 2 éve) azon kivül hogy bőr lejött róla, meg ki lett pucol SEMMI baja nincs és hibátlanul működik. Attól hogy te nem tudsz vigyázni a cuccodra, vagy valami gond volt a te daraboddal nem kellene általánositani És igen, ilyen hangnemmel nem fog téged senki komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14172) Zoley3 válasza dudika10 (#14169) üzenetére


Zoley3
tag

Ipari hulladék...hát persze...

Érdekes,mert tudtommal a "driverflex" többnyire csak agyba dugós fülhallgatóknál károsíthatja a drivert...voltak sokkal zártabb cuccaim és semelyik nem zárt annyira,hogy "driverflex" veszélyeztette volna is a füles hangszóróit :U
A másik 2 érv meg számomra el hanyagolandó,ki huzigálja állandóan a mikrofont,meg a hangerő szabályozót? lol ;)
Elhiszem hogy van néha hibás egyed...de haveri körbe van 2db is V2-ből (több mint 2 évesek) ami ilyen tüneteket még csak közelről sem produkáltak (max a bőr megkopott pár helyen,pedig napi szinten tolják,meg Lan party is sűrűn van) egyszerűen felhasználói fail,vagy tudatos hibakeresés-okozás,vagy nemtom...V1-es típus az tényleg hibádzott itt-ott,de azok is vigyázó kezekben évekig simán használhatóak voltak... de hagyjuk mert úgyis megkapjuk hogy akkor is hulladék az összes -.- jah mi vagyunk a hülyék..

Én arra értem hogy simán hallani mindent fülesen belülről,meg a külső szemlélők is hallják kint tisztán mit hallgatok én belül...

#14170 Nowi:
ez a hsz-e amiben kifejti :U

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14173) dudika10 válasza d1abLo (#14171) üzenetére


dudika10
veterán

Ugy fair ha szolok, evekig foglalkoztam fejhallgatok javitasaval, szo szerint tobb ezer ment at a kezeim kozt. Normalis fejhallgatoknal nem 3 hanem 30 ev gond nelkuli uzem az elvarhato (persze a parnak csereje elkerulhetetlen, de minden magara valamit is ado gyarto kinal csereparnat a termekeihez, Ss-nel erre nincs szukseg, a legtobb elobb megy a kukaba, minthogy parnat kelljen rajta cserelni).

Neked jobb esetben is 5 peldannyal volt dolgod. Szerinted ez statisztikailag mennyire korrekt minta? Tudod nem mindegy, hogy 100 peldanybol egy megy tonkre ido elott, vagy 50.

A potmeter nem elkoszolodik, de errol akkor leszek hajlando vitatkozni, ha megertetted hogyan is mukodik egy potmeter.

Zoey25:
Elhiszem, hogy piszkalja a csorodet, hogy iparihulladeknak nevezem a legujabb jatekszered amiert penzt adtal, de ez pont ugy nem hit kerdese mint az, hogy egy fejhallgato zart vagy nyitott.

Nem tudom mit nehez elkepzelni azon, hogy valaki eldugja a mikrofont, ha mar van egy ilyen funkcio, vagy allitja a hangerot. A gyarto kinalja fel ezen lehetosegeket, vannak, akik tenyleg hasznaljak is.

A szervizben is vitatkoztok az autoszerelovel gondolom, ha azt mondja, az xy modellel sok baj van. Ha a tietek mukodik, akkor az egy tokeletes auto es a szerelo a hulye.

Tovabbra se ertem mit keres ez a topik szakmai forumon. Marketing bullshiten kivul nem sok mindent sikerult itt felhalmozni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14174) zoli.22 válasza dudika10 (#14173) üzenetére


zoli.22
tag

Szerintem nyugodtan írhatsz általad tapasztalt dolgot. Nem mondom, hogy az alapjan fogon választani, de érdekel.
Nekem pl a Siberia V2 annyira nem jön be kinézetre, viszont nem teljesen zárt, és jókat olvastam róla.
HiperX Cloud-ról szintén jókat hallotam de ahogy nézem 30 fele van annak az ára is, akkor meg mar hajlok a márkahűség miatt a Razer kraken 7.1-re, ami kinézetre is nagyon tetszik.

(#14175) d1abLo válasza dudika10 (#14173) üzenetére


d1abLo
senior tag

Én kérek elnézést hogy rendelkezem 3db 6 éves Steelseries siberia v2-vel és még nem ment tönkre. Sajnálom hogy kiábránditottalak. Ja és khmm van a Steelseriesnél cserepárna. Érdekes hogy szervizes létedre nem tudod.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14176) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Februárban jön a HyperX cloud II, USB hangkártyával, virtuális térhatással és állítólag jobb mikrofonnal. (bár részemről arra sincs panasz)

http://www.kingston.com/us/hyperx/cloud#hscp

[ Szerkesztve ]

(#14177) atee válasza dudika10 (#14173) üzenetére


atee
őstag

Èn mèg a V1 et használtam ès nem tudom alátámasztani a túlzò vèlemènyed miszerint egy ipari hulladèk
Nem lehetne ilyen nèpszerű ezen a telitett piacon ha annyira rossz lenne.
Nincs több ezres tapasztalatom, de baráti körben 4 ből 4 elègedett felhasználòt ismerek. 6-7-8 èvig használta mindenki.
Sőt van aki ma is ezt használja ès nálam is most vissza került az asztalra a tartalèkbòl.
A párnák elkoptak ès a poti valòban gyenge pont, de ettől mèg az egyik legjobb vètel ma is.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14178) dudika10 válasza d1abLo (#14175) üzenetére


dudika10
veterán

6 éves? Érdekes, szerintem 5 éve jelent meg egyáltalán a fehér változat. A színesek meg még egy évvel később. :U
Inkább azért kérj elnézést, hogy nem tudod mit jelent a statisztika.
Azért javaslom nézz körül az interneten, hányan panaszkodnak az általam leírt dolgokra, viszonylag sokat lehet találni pillanatok alatt.

Az az érdekes, hogy magyar létedre nem tudod értelmezni amit írok. Kérlek mutasd meg nekem, hogy hol kínál hozzá a gyártó (a Steelseries) cserepárnát, és elismerem, hogy tévedtem (nekem nem esik nehezemre).

Egyébként nem vagyok szervizes, sose voltam az, szabadidőmben segítettem a fórumozóknak helyrehozni szeretett készülékeiket.

(#14174) zoli.22: hidd el, próbáltam már. De ebben a topikban semmi értelme. A 8. osztályos fizikakönyvet sem hajlandóak újra elolvasni.

(#14177) atee: Ne keverjük össze a dolgokat, én a V2-ről beszélek, a V1 teljesen más téma (és sokkal jobb ilyen téren).

És sajnos pont ezen a (hozzáértők által nagy ívben került) területen lehet sikeres egy ilyen termék. Ha tönkremegy, az teljesen természetes, az emberek eldobják és vesznek újat. Senki nem panaszkodik.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14179) d1abLo válasza dudika10 (#14178) üzenetére


d1abLo
senior tag

mindegyiknek a hangerőszabályzóban ottvan a dátum. Az enyémbe 2009 van irva. Most 2015 van. Az barátok között is 6 év, szervizes....

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14180) d1abLo válasza dudika10 (#14178) üzenetére


d1abLo
senior tag

De részemről le van zárva a vita. Neked is lehet egy véleményed , meg nekem , nincs előirva sehol hogy egyeznie kell.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14181) dudika10 válasza d1abLo (#14179) üzenetére


dudika10
veterán

2009Q4-ben jelent meg és most 2015 január 4-e van. Ha rögtön a megjelenés után vetted mind a hármat (bár nem értem mire volna jó 3 darab ugyan olyan, ráadásul miért vásárolnád meg őket egyszerre, csak két füled van neked is, nem? persze nekem is van itthon 15+ zajkeltőm, de mindegyik más, különböző dolgokra jók), az akkor is 5 év 3 hónap (<6 év).
Nem tudsz becsapni, a matek egész jól ment világ életemben, egyetemen sem hiába tömték a pici kobakomba éveken át (na meg tömöm én mások fejébe azóta is...).

Nem, még mindig nem vagyok szervizes, gondolom ezt most személyeskedésnek szántad, de ne izgulj, nem vagyok sértődékeny.

Továbbra is várom a Steelseriestől a cserepárnát. Az, hogy ez létezik-e nem vélemény kérdése.

Üdv:
nem szervizes

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14182) d1abLo válasza dudika10 (#14181) üzenetére


d1abLo
senior tag

vitázhatsz rajta, hogy éppen nincs meg a 6.. de 10 évet is ki fog birni... Hmm miért vettem 3-at? Talán van 2 testvérem? Csak gratulálni tudok hogy ilyen dolgokon fennakadsz hogy ki mire költi a pénzét és belekötsz másokba.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14183) zoli.22 válasza atee (#14162) üzenetére


zoli.22
tag

HyperX Cloud a másik nagy esélyes még, mert tényleg nagyon jónak tűnik tesztek alapján, de elmondaná nekem valaki, hogy ezt 20k körül hol úszom meg?

(#14184) spanglee001 válasza zoli.22 (#14183) üzenetére


spanglee001
addikt

itt volt ph-n eladó pár darab, de már nem taláni.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14185) atenza


atenza
senior tag

Honnan lehet tudni h az ebayről rendelt siberia v2 eredeti-e, van esetleg megbízható eladó ahonnan rendelni szoktatok?

(#14186) Zoley3 válasza dudika10 (#14181) üzenetére


Zoley3
tag

Lényegtelen,azon a pár hónapon semmi nem múlik,nem az a lényeg...

Igazad van,egy hulladék az "új játékszerem" amit csak szimplán hangkeltésre vettem,nem játszok vele...de mindegy,meggyőztél mert szerinted erre sem jó :W Végül is csak ennyit szántam most fülesre,mert nincs igényem stúdió minőségre,és ha tetszik ha nem,nemek simán elég,nem fogok fejtörést csinálni a fejhallgató témából..kényelmes legyen és szóljon nomálisan és a több nem érdekel,nem esik nehezemre vigyázni rá ;)

Bár visszaolvasva a topicban a hozzászólásaidat (elég sok vitát elolvastam amiben benne voltál),inkább nem fűzök hozzá semmit...igazad van megyek és kidobom a pi..ába,mert lehet hogy meg fog hibásodni pár év múlva.......hagyjuk már -.- És veszek egy Beyerdynamic DT 770 Pro-t,végül is mind 1 hogy szükségem van rá van sem,de az biztos nem ipari hulladék...vagy?! LoL

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14187) kaszaf válasza dudika10 (#14173) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Esetleg írhatnál konkrét típust ami kibírja a 30 évet. Ha lehet 5.1, 7.1 és gamer fejhallgató legyen.

(#14188) atee válasza atenza (#14185) üzenetére


atee
őstag

Ami biztos, hogy tele van hamissal főleg ami kínából érkezik.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14189) lekorszke


lekorszke
csendes tag

Sziasztok!
2év után szétment a ss siberia v2m.
Új fejest vennék,gondolkoztam ujra a v2n,vagy siberia raw prism.
A Rawról valakinek véleménye?

(#14190) Nowi válasza lekorszke (#14189) üzenetére


Nowi
tag

na tessék ... itt a bizonyíték.. ipari hulladék :)) :))

(#14191) lekorszke válasza Nowi (#14190) üzenetére


lekorszke
csendes tag

Én nagyon becsben tartottam,de a bal oldala elnémult.
Probáltam a kitisztítást az sem hatott.:s

(#14192) dudika10 válasza kaszaf (#14187) üzenetére


dudika10
veterán

Ezt provokatív kérdésnek veszem, tehát úgy is válaszolok rá:
Definiáld a "gamer fejhallgatót" és egyből sorolom.
Például én AKG K601-gyel egész sokat Quake Live-oztam, ez jó lesz? (Bár ennek is van típushibája, de szerencsére 3 perc alatt javítható.)

Vagy ott van például a Sennheiser Amperior, örök élet + 2 nap (az alapjául szolgáló HD25 már bizonyított).
Van rajta mikrofon, zárt, jól szigetel, könnyű, hordozható. Ez már abszolút gamer.

A sennheiser HD800-at már csak zárójelben említem. Állítólag rendkívül jó vele játszani. ;]

Komolyra fordítva a szót: a "gamer" fejhallgatókat gyártó cégeknek egyáltalán nem célja, hogy bírjon 30 évet a termék. Ott van pl a Razer Black Shark. A konstrukciót a pilótáknak gyártott fejhallgatóktól kölcsönözték, nem lett volna nehéz tartós terméket gyártani, de ügyesen megfejelték egy szar mikrofonkapszulával, pedig egy normális se lett volna drágább.

(#14191) lekorszke:
Olvass vissza 30 hozzászólást. ;]
Hadd kérdezzem meg, hogyha felteszed a fejedre és finoman a fejedhez nyomod azt az oldalt, amelyik néma, akkor hallasz ilyen recsegő hangot (mintha valami műanyag fóliát gyűrnének)?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14193) kaszaf válasza dudika10 (#14192) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Nem szántam provokatívnak valóban érdekel.

(#14194) lekorszke válasza dudika10 (#14192) üzenetére


lekorszke
csendes tag

Azt tapasztaltam hogyha kicsit odanyomom a fülemhez a bal oldali részt,néha néha megszólal a rossz oldal is.

(#14195) d1abLo válasza dudika10 (#14192) üzenetére


d1abLo
senior tag

kár hogy 40-50 ezer forintos fejhallgatókat hasonlitasz egy 18 ezer forintoshoz. Nem gondolod hogy nem ugyanaz a súlycsoport?

De végül is legyen igazad van 20ezrem az már elég az egyik felére a többit meg megrajzolom elvégre ahogy mondtad 2 fülem van....

itt tanácsot kérő emberek többsége 10-20e között kér tippet, te kapásból felsorolsz 3-at ami 40e fölött van, a hd800-ról meg ne is beszéljünk...

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14196) dudika10 válasza kaszaf (#14193) üzenetére


dudika10
veterán

Ez esetben válaszolok komolyan:
Javítással foglalatoskodtam, tehát a hibákkal van tapasztalatom. Azok a készülékek, amik jól meg vannak tervezve, elvileg nem kerülhettek hozzám nagy számban (és tényleg sok típusból csak balesetet szenvedő készülékeket láttam). Azt megjósolni tehát, hogy melyik fog potenciálisan működni 30 év múlva, sokkal kisebb pontossággal tudnám. Mindenesetre egyik gamer (gondolom, hogy úgy gondolsz a fogalomra, ahogy gondolom, hogy gondolsz) termékre se mernék fogadni, 5.1-es és 7.1-es fejhallgatókra meg aztán végképp nem (mint említettem 4x több meghibásodási lehetőség, ebből következően jóval rövidebb élettartam - ezen kategóriának semmi értelme egyébként, csak kevesen rendelkeznek olyan háttérismerettel, hogy ezt belássák sajnos).

A gyártóknak nem érdeke ebben a mondvacsinált kategóriában, hogy tartós terméket hozzanak létre (megjegyzem a szakértelem is hiányzik). Ami 3 évnél idősebb, az már nem trendi, a célközönség jelentős része lecseréli, messze nem okoz akkora felháborodást egy hiba, mint azon kategóriákban, amelyek hozzáértő célközönségnek szólnak. Normális esetben a felhasznált anyagok, konstrukció megváltoztatásával ezen hibákat a gyártónak nagyon gyorsan el kéne tüntetnie. Ha sokat visszaolvasol, az egész vitát úgy kezdtem, hogy még mindig nem sikerült megoldani a típushibákat a steelseriesnek, 5 év után.

szerk.: az itt az elmúlt időszakban többször előkerülő HyperX Cloudnál az alap jó volt, de a mikrofonkapszula választását nem kellett volna elkapkodni. Ez a leggyengébb pont, ezen kívül rendben van. Ha pisztolyt tartanál a fejemhez, könnyen lehet, hogy ezt a típust mondanám.

(#14194) lekorszke: pontosan. Ez a legamatőrebb tervezési hibák egyikének következménye, amit csak gyártó elkövethet.
Ha visszaolvasol, láthatod, hogy éppen ezen termék ellen emeltem fel a hangom, és lettem idiótának minősítve (a topikban immáron sokadjára). :)

(#14195) d1abLo: kifog rajtad ezen fránya magyar nyelv értelmezése. Átváltsunk angolra?

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14197) Illye válasza dudika10 (#14196) üzenetére


Illye
tag

Csak hogy én is beszálljak a vitába egy kicsit :) Mint korábban jeleztem jelenleg egy 3000.-Ft-os Thomson fejesem van, amit korábban zenére használtam alkalomszerűen (elektromos dob), de most már minden nap használom játékra, filmre, zenére. A zsinórján a székkel átmentem már kb. 10.000-szer, az asztalról leesett már kb. 100-szor, a műbőr már lefoszlott róla és recseg-ropog a műanyag, de még mindig ugyanúgy szól, mint új korában!
Szóval a kérdésem az: mi a lófaszt kell csinálni egy 20.000.-Ft-os fejhallgatóval, hogy az 2 éven belül tönkremenjen?:)

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#14198) spanglee001 válasza Illye (#14197) üzenetére


spanglee001
addikt

óó semmit, nekem is kihalt a poti a cavimanusból, a g35 mindenkinek eltörik úgytudom sajnos ezek ilyenek.
nekem is van egy gagyi stereom na azt akarva sem lehetne eltörni. A tiamathoz olyan óvatosan nyúlok mintha legalább porcelánból lenne :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14199) abridabri


abridabri
veterán

Valtanek Creative Alpha 3D fulesrol . Nem jott be , nincs semmi ter erzet benne, csak sima sztereoban szol szerintem akarmit alligatok rajta. +2ora hasznalat utan mar nyomja a fulem.
Innen melyik ajanlott ?
[link]
Esetleg lehet iponbol is .
Ar 30 ,max 35 legyen .
:R

[ Szerkesztve ]

(#14200) abridabri válasza abridabri (#14199) üzenetére


abridabri
veterán

Ja azt elfelejtettem hozzatenni ,hogy CS:GO ra kellene , film -zene nem erdekes az hangfalrol megy.
Ha USB-s lenne az se lenne hatrany , akkor kizarhato lenne a Xonar D1 mint hibaforras.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.