Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) d1abLo válasza jUUh (#14850) üzenetére


d1abLo
senior tag

A kábel simán javitható, az igazából nem probléma illetve minden steelseries termékre van 1 év gyártói gari, de általában a boltok 2őt adnak.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14852) jUUh válasza jUUh (#14850) üzenetére


jUUh
addikt

Erre gondoltam :DDD

Egyszerre küldtük el... :DD :DD

Köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#14853) d1abLo válasza sting2 (#14849) üzenetére


d1abLo
senior tag

beyer mmx 300-ra pályázok. (ami igazából egy DT 770 modmiccel, szóval az a megoldás is megfelel) :P de igen azon a Steel fejesen meg a v3-asakon kivül volt mindegyik steel fejes nállam.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14854) d1abLo válasza jUUh (#14852) üzenetére


d1abLo
senior tag

Vagy azt veszel vagy creative alpha. Vagy még takstar + mikrofon.
Még egy fejesem sem romlott el, szóval ilyenről nem tudok nyilatkozni hogy mi meddig birja.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14855) HopeckoR válasza Ideg (#14841) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Azt hogy enni mennyire kényelmes vele pontosan nem tudom, mert sosem eszem gép előtt :)
De teljesen flexibilis szóval óda hajlítod ahova akarod.
Nekem pl nagy előny hogy a mikrofon lecsatolható mivel viszem magammal melóhelyre is és elég hülyén nézne ki rajta egy baszott nagy mikrofon :)

(#14856) InnerAnimal


InnerAnimal
újonc

Sziasztok!

Már napok óta megfelelő gamer fejesek után kutakodok, és a következőre jutottam: aktív Counter-Strike játékos vagyok, amihez legjobb a stereo fejes, de emellett elég sok zenét hallgatok; igényes vagyok a jó hangzásra. Ezen igényeimnek megfelelően a következő fejesekre akadtam:
- Kingston Hyperx Cloud
- Logitech G230
- ASUS Cerberus
Minden szempontból a legjobb választás a Cloud lenne, de hogy őszinte legyek elég drága, és nem tudom hogy megéri-e azt a pluszt amit a másik kettővel szemben nyújt. A másik gond pedig az, hogy még dedikált hangkártyát se vettem. Tudnátok esetleg segíteni, hogy melyiket válasszam/hogy döntsek(személyes tapasztalatnak különösen örülnék)?

(#14857) sting2 válasza d1abLo (#14853) üzenetére


sting2
addikt

Megértelek.
14 darab Gamer fülessel a hátam mögött ( 1,5 éven belül), Én is dobtam egy időre a sok csatornát.
Már egy ATH AD500X + SMSL 793II Dac/Amp is képes bámulatot okozni egy Astro után. :Y
Pedig " csak " sztereó...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#14858) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Egyik ismerősömnek segítek fejhallgatót keresni.
A Media Marktba van 20ezer Ft levásárolandó kuponja,így csak onnan tud választani.
Hangkártyája nincs,alaplapiról fog menni.
Elsősorban játékhoz/filmnézéshez használná.

Hangzás/kényelem tekintetében ezek közül melyik a legajánlottabb?:

-Logitech G430
-Logitech G230
-ASUS Cerberus
-ASUS Orion

[ Szerkesztve ]

(#14859) d1abLo válasza Heavyrain (#14858) üzenetére


d1abLo
senior tag

ezek közül g430 a legjobb

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14860) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Lattam, itt sok Medusa-s hsz van xD

Titanfall-ban sikerult valakinek ertelmes basszust kohozni a fenti headsetbol?

(#14861) Laja333


Laja333
őstag

Hello!

Korábban már kérdeztek itt a NATEC Genesis HX88 REAL 7.1 headsetről. Akkor csak külföldi review-s tapasztalt állt rendelkezésre.
Azóta volt valakinek szerencséje ilyenhez? Egy beszámolót megköszönnék. :)

Látom nagyon népszerű a g430. Ahhoz képest szerintetek milyen lehet? :)

(#14862) KorLeoNe válasza InnerAnimal (#14856) üzenetére


KorLeoNe
csendes tag

Én a cloud-ot választanám.
Egy cloud 2-est teszteltem.
Az szépen szólt, és tudtommal nem sokban különbözik a sima cloud-tól csak egy felejtős hangkártyában (a cloud 2 egy xonar dx-el klasszisokkal szebben szólt, mint a saját usb-s vacakjával).

[ Szerkesztve ]

Don't panic and always carry a towel.

(#14863) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Sziasztok!

Kérdés:

Elsősorban játékra keresek headsetet. Kényes vagyok a hangminőségre. A térhatás nem feltétel.
Ha zene is jól szól rajta nem lenne gond.

De nem tudok dönteni melyiket válasszam az alábbi 2 közül. Ez a kettő ami közt nem tudok dönteni.
Tapasztalata van-e valakinek valamelyikről? Ha megosztaná azt nagyon megköszönném. :) :R

1. Trust Fejhallgató 7.1 - GXT340 Surround Gaming
2. Sharkoon Fejhallgató - GSone

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14864) pulutodurumo válasza e00dgy (#14863) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ha kényes vagy a hangminőségre és nem kell a parasztvakítás akkor a Hyperx Cloud.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#14865) e00dgy válasza pulutodurumo (#14864) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Pofás a Cloud..

De sajnos fenti kettő közül kell választanom. Arra van lehetőség.
A Trust-nak sehol sem találok olyan specifikációját amiben le lenne írva, hogy milyen hangfrekvenciát tud.
A Sharkoon-ról láttam. Az viszonylag nem gáz.
Jelenleg egy 10 éves Sennheiser HD 485-öm van. Csak a mikrofonnal már nem szeretek kínlódni. :B

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14866) Silent77 válasza e00dgy (#14865) üzenetére


Silent77
veterán

Mindkét fejhallgató csalódás lesz a jelenleginél. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14867) e00dgy válasza Silent77 (#14866) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Hát tisztában vagyok vele... :/

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#14868) ßrainiac válasza e00dgy (#14867) üzenetére


ßrainiac
addikt

Vegyel egy Medusa NX 5.1-et, ebay-en par ezer Ft-ert lehet loni aukcion, en mar kettot vettem. Az egyiket 9600-ert sikerult, a masikat 6000-ert (szallitassal egyutt), ennyit boven meger a cucc es ha sikerul normalisan beallitani, elegedett leszel vele, minosegi cucc.

(#14869) Laja333 válasza Laja333 (#14861) üzenetére


Laja333
őstag

Erre senki?

az ilyen saját hangkártyák mennyire jók? PL egy alaplapihoz viszonyítva.

(#14870) CsonkaImo válasza Laja333 (#14869) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Életemben nem hallottam a márkáról, a fejes meg nem túl bizalomgerjesztő. Szerintem ennyiért SS Siberia V2 vagy kicsit többért HyperX Cloud, ezek már beváltak sok mindenkinek. A mellékelt hangvezérlőkről elmondható, hogy a többség jobb az alaplapinál.

(#14871) Laja333 válasza CsonkaImo (#14870) üzenetére


Laja333
őstag

Köszi. Az említett fejhallgatók mind sztereók. Olyan már van, amivel tökéletesen elégedett vagyok. Főként játékra szánnék egy 5.1/7.1 headsetet. Ezért gondoltam a Natec-re. :)

(#14872) jUUh


jUUh
addikt

Úgy döntöttem, hogy inkáb V2-t veszek, nem Raw Prism-et. Lehet nem ide tartozik, de ti honnan ajánlanátok a vásárlást?

Samsung Galaxy S23+

(#14873) CsonkaImo válasza Laja333 (#14871) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Milyen fejhallgatód van jelenleg, és hangkártya van mellé?

(#14874) Laja333 válasza CsonkaImo (#14873) üzenetére


Laja333
őstag

Ozone Attack. Nem, alaplapit használom.

(#14875) HopeckoR válasza jUUh (#14872) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Én az esetek 99%-ban az Ipon-ból szoktam rendelni. Eddig mindig azt kaptam amit kértem általában másnap mehettem érte. Velük eddig garanciáztatással sem volt probléma.

(#14876) jUUh válasza HopeckoR (#14875) üzenetére


jUUh
addikt

EZ a 2250Ft-s házhozszállítás azért kicsit odaizélős....

Samsung Galaxy S23+

(#14877) HopeckoR válasza jUUh (#14876) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Én ezért szoktam bemenni érte :) kb 1 órára lakom tőle meg pestre járok Egyetemre is szóval így nekem könnyebb.

(#14878) jUUh válasza HopeckoR (#14877) üzenetére


jUUh
addikt

Hát én meg 100 km-re... :W

Samsung Galaxy S23+

(#14879) d1abLo válasza jUUh (#14878) üzenetére


d1abLo
senior tag

Nekem 4 hónap volt mire cseréltek egy egér + billentyűzet kombót, és panaszkodtak már mások is hogy az ipon genyózik, és sokat ül a garanciáztatáson.

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14880) Silent77 válasza d1abLo (#14879) üzenetére


Silent77
veterán

Sajnos sok gond volt, van, velük az utóbbi pár évben. :(
Pedig én is tőlük vásároltam évekig.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14881) HopeckoR válasza d1abLo (#14879) üzenetére


HopeckoR
aktív tag

Aláírom hogy a garit kihúzzák 15-25 napig... De nem csak ők.. az Aqua is...
Nekem eddig szerencsém volt velük eddig mindent kicseréltek. Volt korábban videókari cserém is náluk ami megfelelően működött csak éppen nem úgy ahogy a gyártó megadta az adatait azt is cserélték.

(#14882) TheProb


TheProb
veterán

HD2000 (jelentősen) jobb hangminőségben Siberia V2-höz képest?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#14883) jUUh


jUUh
addikt

Ezek után már tényleg nem tudom... Tele van ilyen, és ehhez hasonló árakkal arukereso.hu, de amilyen szerenscés vagyok....

Samsung Galaxy S23+

(#14884) duronx


duronx
senior tag

Sziasztok!

A Steelseries Siberia V2 és a Hyperx Cloud közül melyiket érdemesebb venni?
Az árat ne nézzük csak a használhatóságot és a hangzást.
Köszönöm

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#14885) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Vettem egy Genius Cavimanus headsetet. A kérdésem csak az lenne, hogy tudtok valami jó karaoke progit ajánlani hozzá? Esetleg az megoldható, hogy youtube-on lejátszom a feltöltött alapot, és felveszem a ráénekléssel együtt?

Köszönöm a válaszokat előre is!

(#14886) d1abLo válasza dredjudge84 (#14885) üzenetére


d1abLo
senior tag

[link]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#14887) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Kitaláltam, hogy kéne vennem egy jó gamer fülest, amivel FPS játékokban hallanám, éppen merre bóklászik az ellen. Mindenféle képpen USB-s kellene külső hangkártyával, mivel laptopon játszanék. Utcán soha nem hordanám, mivel ott agybadugóst használok. Átlag zenehallgatás esetén pedig a mélyorientált füleseket kedvelem főleg. :)
Sajnos csak egy helyről tudom beszerezni, mivel ott fél áron tudok vásárolni, ott a következőket néztem ki (nem az Edigital az említett üzlet, csak innen szedtem a linkeket). Ami szóba jöhet:

- Genius HS-G700V
- ASUS Strix Pro
- ASUS Strix DSP
- Kingston HyperX Cloud II

A Genius fele annyiba kerül, mint a többi, de ha jó a 7.1 hangzás, akkor én ezzel is beérném, még a rezgés is szimpatikus :)
A HyperX Cloudról hallottam egyedül tapasztalatot, azt azért vettem bele a listába, mert sokan dícsérték.
A szívemhez mégis a két Strix füles áll legközelebb. Mondjuk alapból az sem tiszta, hogy a Strix Pro akkor a virtuális 7.1-et nem is tudja, csak a Strix DSP? :/

Ha valakinek van bármiféle ötlete, tanácsa, vagy tapasztalata a fent említett termékekkel kapcsolatban, azt nagyon megköszönném! :R
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#14888) CsonkaImo válasza fpatrik17 (#14887) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Egyértelmű, hogy Hyperx Cloud II! :K A Strix fejeseknek nincs basszusa, a Genius meg szóra sem méltó.

(#14889) Stukker1987 válasza fpatrik17 (#14887) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Nálam kerek 2 napig volt egy Strix Pro. Hangzással komoly probléma nem volt,kicsit talán kevés volt benne a mély.
Én azért adtam el mert nagy volt a fejemre :D

Esetleg a Logitech G430-at lehetne még felvenni a listára...

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#14890) fpatrik17 válasza Stukker1987 (#14889) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ezt olvastam én is, de a Strix DSP-nél álltólag az a keverő cuccos megdobja a basszust szépen. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy ha tutira tudnám, hogy a Strix DSP nem esik le a fejemről, akkor azt venném, ha pedig az nagy rám, akkor Cloud II :D Csak ezt soha nem fogom megtudni, mert kibontani úgy se engedik. :(
Köszi az infot amúgy! :) Mire cserélted a Strixet?

Logitech meg sajna nincs a cégnél, úgyhogy leves..

CsonkaImo
Köszi a tippet! :)

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#14891) Stukker1987 válasza fpatrik17 (#14890) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Még semmire mivel van egy Logitech G930-am is,szóval nem sürgős.

Most a Corsair H1500 és H2100-at nézegettem,de nem tudom,hogy a sorrundjuk mennyire jó,illetve a H2100 áráért már nagyon komoly versenytársak vannak.(persze nem sok wireless)

A Cloud szériáról csak jókat olvastam,kivéve a 2 sorroundját,de nekem a forma nem jön be,így kiesett az egész..

A legjobb az lenne,ha wireless lenne ezért a Sony MDR DS6500-t is néztem,de azon meg mikrofon nincs...

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#14892) dredjudge84 válasza fpatrik17 (#14890) üzenetére


dredjudge84
őstag

Üdv!

Én most vettem a geniust g700v-t, amit a felsoroltak közé tettél. Igazából a virtuális 7.1 az olyan mint a virtuális 20000ft, mit tudsz venni érte? Ami tetszik benne, hogy nagyon kényelmes, a mikrofonja felhajtható, és ha felhajtod, akkor ki is kapcsolja magát, plusz a vibra funkció, ami király. Olyan basszust tesz rá ha bekapcsolod, hogy az valami eszméletlen, nekem nagyon bejön.

(#14893) spanglee001 válasza fpatrik17 (#14890) üzenetére


spanglee001
addikt

a strix dsp nulla basszussal van :W , vagy én kaptam gyári hibásat, de nem hiszem mert a külföldi fórumokon is panaszkodtak rá sokan. kényelmes szépen szól, kiváló a térhatás, de a kevés basszus miatt váltottam le.
a pro az még gagyibb verzió, a reál 7.1es az jó, de akkor még nem volt amikor fejeseket kerestem, a hyperx-et ved az jó :K

igen a g700v rezgővel komoly basszust imitál, masszíroza a fejet tetszett nagyon, de térhatás szinte semmi.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14894) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Köszönöm a sok hasznos infot!
Akkor jelenleg úgy nézki, hogy olyan értelmes sorrounddal rendelkező füles, ami jó basszussal rendelkezik nem igazán van?
Lehet megveszem a Geniust legalabb az olcso.. Nagy öngól nem lehet. Esküszöm már azon is agyalok hogy veszek egy Maxell Retro DJ-t. 5 ezer péz, azt lehet elég az is, ha egyszer a sorround nem jön át a drágább fülikből se. Mikrofon meg van a laptopomban :W

• Honor Magic5 Pro •

(#14895) Silent77 válasza fpatrik17 (#14894) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor inkább maxell, vagy takstar hd2000. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14896) spanglee001 válasza fpatrik17 (#14894) üzenetére


spanglee001
addikt

jópár fülest végigpróbáltam, és a tiamat 7.1 nél maradtam, ez surround és bőven van benne elég mély, de egy jó hangkari sem árt hozzá

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14897) dredjudge84


dredjudge84
őstag

A lényeg, ha virtual 7.1-est veszel, az olyan, mintha stereosat vennél. Kb olyan a hangzás ha bekapcsolod, mintha valami 3d effectet bekapcsolsz equalizerben.

Nekem régebben itt dícsérték creative tactic 3d alpha-t, azt ha meg tudod venni azzal jól jársz, bár azon nem tudom mennyi basszus van.

(#14898) CsonkaImo válasza dredjudge84 (#14897) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Alpha jó fejes lenne, csak sajnos törik a pánt. Itt a topicban is sok felhasználónak eltörött, és volt olyan, hogy pont a garancia lejárta után.

(#14899) TheProb válasza TheProb (#14882) üzenetére


TheProb
veterán

erre vki?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#14900) CsonkaImo válasza TheProb (#14899) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Mi lenne a forrás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.