Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14172) Zoley3 válasza dudika10 (#14169) üzenetére


Zoley3
tag

Ipari hulladék...hát persze...

Érdekes,mert tudtommal a "driverflex" többnyire csak agyba dugós fülhallgatóknál károsíthatja a drivert...voltak sokkal zártabb cuccaim és semelyik nem zárt annyira,hogy "driverflex" veszélyeztette volna is a füles hangszóróit :U
A másik 2 érv meg számomra el hanyagolandó,ki huzigálja állandóan a mikrofont,meg a hangerő szabályozót? lol ;)
Elhiszem hogy van néha hibás egyed...de haveri körbe van 2db is V2-ből (több mint 2 évesek) ami ilyen tüneteket még csak közelről sem produkáltak (max a bőr megkopott pár helyen,pedig napi szinten tolják,meg Lan party is sűrűn van) egyszerűen felhasználói fail,vagy tudatos hibakeresés-okozás,vagy nemtom...V1-es típus az tényleg hibádzott itt-ott,de azok is vigyázó kezekben évekig simán használhatóak voltak... de hagyjuk mert úgyis megkapjuk hogy akkor is hulladék az összes -.- jah mi vagyunk a hülyék..

Én arra értem hogy simán hallani mindent fülesen belülről,meg a külső szemlélők is hallják kint tisztán mit hallgatok én belül...

#14170 Nowi:
ez a hsz-e amiben kifejti :U

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.