Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14166) Zoley3 válasza Dapro (#14163) üzenetére


Zoley3
tag

Nem kell féli a Cloud-tól,jó cucc,azt is nyugodtan megveheted...csak nem mindenkinek jön be az állandó leállítódó fejpánt,meg a zárt kialakítás (nekem eddig zártak voltak többnyire,és a nyitott valahogy kicsit nyomasztónak tűnt a nyitottal szemben,a V2-ben szebben eloszlanak a hangok sztem,és nem utolsó sorban jobban szellőzik a fül) Cloud-ban kicsit több a Bass,de nehéz megmondani hogy melyik a tuti jobb,mert beállítás függő :K
Ha jó sok mély kell akkor Cloud,és nem kell venned hozzá összevezetőt (nem splitter kell),és van még egy rakat kiegészítő...de ha beéred egy kicsit kevesebb méllyel de valamelyest csípősebb magasakkal és jobb szellőzéssel a fülednek akkor V2 ;)
Bár így nem tudom megmondani milyen hangkari van a gépedben,gondolom (laptopokban általában) nem valami minőségi,de azzal is biztos el lehet hallgatgatni zenéket :)
Fülméret meg relatív,mi a nagy? 10cm? Mert ha annyi kb,akkor mindkettőnél hozzáér majd a füled a párnához

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.