Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14186) Zoley3 válasza dudika10 (#14181) üzenetére


Zoley3
tag

Lényegtelen,azon a pár hónapon semmi nem múlik,nem az a lényeg...

Igazad van,egy hulladék az "új játékszerem" amit csak szimplán hangkeltésre vettem,nem játszok vele...de mindegy,meggyőztél mert szerinted erre sem jó :W Végül is csak ennyit szántam most fülesre,mert nincs igényem stúdió minőségre,és ha tetszik ha nem,nemek simán elég,nem fogok fejtörést csinálni a fejhallgató témából..kényelmes legyen és szóljon nomálisan és a több nem érdekel,nem esik nehezemre vigyázni rá ;)

Bár visszaolvasva a topicban a hozzászólásaidat (elég sok vitát elolvastam amiben benne voltál),inkább nem fűzök hozzá semmit...igazad van megyek és kidobom a pi..ába,mert lehet hogy meg fog hibásodni pár év múlva.......hagyjuk már -.- És veszek egy Beyerdynamic DT 770 Pro-t,végül is mind 1 hogy szükségem van rá van sem,de az biztos nem ipari hulladék...vagy?! LoL

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.