Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tariattila


tariattila
veterán

itt a jó kis topik és a szakmaiban megy a gyilok? hmmm...
akkor ez minek is?

kártyához annyit: én is abból vettem.... tökéletes! :K

(#102) barnam_


barnam_
nagyúr

Mivel a másik topicban szünet van, itt kérdezek:
FLB_R9_EN-ben merre találom az ébresztőt? Akárhogy nézem, nem találom :F

(#105) Thrawn


Thrawn
félisten

Khm...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#106) kelzsoca válasza barnam_ (#102) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ébresztő nincs is benne, azokat én szoktam belepakolgatni :)

https://vertigostore.eu

(#107) barnam_ válasza kelzsoca (#106) üzenetére


barnam_
nagyúr

Így már világos.
alarming.apk? :)

(#108) kelzsoca válasza barnam_ (#107) üzenetére


kelzsoca
félisten

Így van.

https://vertigostore.eu

(#109) kerekparos


kerekparos
csendes tag

Hát.. Ha nem pakolod be a programokat és nem így írjátok meg, akkor ezeket a képeket valószínű csak hónapokkal később csinálhattam volna meg. Köszönöm. :C

[ Szerkesztve ]

(#110) pista59 válasza tariattila (#73) üzenetére


pista59
senior tag

Nem derogál butulni. Én azért vettem okostelefont, hogy valaki legyen okos is.

A győztes féreg irtó baktérium

(#111) Glatius


Glatius
őstag

No igen, ez így van de csak a végeredmény számít. :)
Mindkettőben fut a háttérben egy program, de nincs semmi forgalom és mindkettő ébreszt is... csak az egyik teljesen használhatatlan.
Lehet hogy szerinted bug, de a gyártó megcsinált valamit valahogyan. Ebbe nem biztos hogy könnyű belenyúlni... úgy, hogy másképp, de működjön, és semmi egyéb hibát ne csináljon.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#112) kerekparos


kerekparos
csendes tag

A képeket feltöltöttem. Kicsik is .PNG is, és mégsem látom.[L:/dl/upc/2011- ... 02/314445_szaguldas.png](IMG:/dl/upc/2011-02/25/314445_zjjef5imqysvwmzy_szaguldas.thumb.png)(/IMG)[/L] Lehet, hogy most.

[ Szerkesztve ]

(#113) tariattila válasza pista59 (#110) üzenetére


tariattila
veterán

na jahhh... :DDD én is így vagyok vele... gondolkodjon ő én már öreg vagyok hozzá...

(#114) pista59 válasza Glatius (#91) üzenetére


pista59
senior tag

Komolyodjunk!
Most már, hogy van offtopic, ténylrg konkretizálni kellene, hogy itt minek minősül az off.
Én azt a véleményt osztom, hogy az off-ban off, az on.
De ez csak bizonyos filozófiai állandók megléte, elfogadása esetén van így. Ha több, általunk nem ismert dimenzió is van, akkor ez a törvényszerűség nem feltétlenül teljesül. És ilyenkor elbizonytalanodom. :(

A győztes féreg irtó baktérium

(#115) kerekparos


kerekparos
csendes tag


Ezen a sebességen készült a pengével, a fenti kép.

[ Szerkesztve ]

(#116) Glatius válasza pista59 (#114) üzenetére


Glatius
őstag

Ami AMI, az AZ!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#117) pista59 válasza Glatius (#116) üzenetére


pista59
senior tag

Hát igen, a nihilizmus sokszor megoldás.
De akkor minek a filozófikusok?

A győztes féreg irtó baktérium

(#118) tariattila


tariattila
veterán

felhúzták az agyam...set cpu-val :DDD

(#119) Glatius válasza pista59 (#117) üzenetére


Glatius
őstag

Különben ki magyarázná meg létük értelmét?

tariattila
Én egy heap size tuningnak is örülnék... állítólag 90% hever parlagon. Vagy enable-multitasking... mert most csak kapkodom a fejem.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#120) pista59 válasza Glatius (#119) üzenetére


pista59
senior tag

Mert a filozófikusok nem tudnak semmit (de nekem tetszik)
A lét értelme a lét értelmének keresése.
Off:
próbálok rájönne, hogy a különböző verziókban miért más konfigurálása van a gps-nek.
androidnál a # a "rem"?
Van olyan, ahol az agps ki van remelve, van ahol nincs, és más beállítások is mások.
Engem ez oly mértékben nyugtalanít, hogy táppénz lesz a vége :W :W

A győztes féreg irtó baktérium

(#121) Glatius válasza pista59 (#120) üzenetére


Glatius
őstag

Emberi számítás szerint ez sorszámnév lenne, úgyhogy ki tudja...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#122) pista59 válasza Glatius (#121) üzenetére


pista59
senior tag

Mert a magyarázó szövegek előtt vannak.
(te is nézted egyszer a gps.conf fájlt, hogy miért olyan rövid. Azért, mert nem volt benne a magyarázó szöveg, az az agps konfig.)

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#123) Glatius válasza pista59 (#122) üzenetére


Glatius
őstag

Valóban, de itt csak arról beszéltem, hogy az angol nyelvterületen előszeretettel használják sorszámnevek jelzésére. a unixban természetesen ez a remark karakter.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#124) pista59 válasza Glatius (#123) üzenetére


pista59
senior tag

Akkor a méretbeli eltérések oka részben megvan.
A másik eltérés:
más a NTP_SERVER, XTRA_SERVER, valamint az AGPS settigs.
Ja, meg az INTERMEDIATE_POS.
Viszont a jelek szerint az összes, eltérő beállítással működik a gps.

A győztes féreg irtó baktérium

(#125) barnam_ válasza kerekparos (#112) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hogyan értél el 1300 pontot? :Y
Nálam is 748 Mhz, VM 42M, FLB_R9_EN, de 1080-nál többet nem sikerült elérnem.

(#126) barnam_ válasza barnam_ (#125) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ja már értem: felraktam egy advanced edition-t, 1310 pont... hát ennek akkor így nincs sok értelme.

(#127) kerekparos válasza barnam_ (#125) üzenetére


kerekparos
csendes tag

FLB R9b Hun a sok appal szabályosan lett telepítve, aztán a frisítésel lustaságból, hogy a programokat ne kelljen menteni és vissza telepíteni fölül irattam. Telepitettem azt is recoveriből, csak előtte nem formáztam és töröltem. A Loucher Pro-ban a 3D gyorsítást bekapcsoltam és az ablak megnyitó csuszkákat 10-re állítottam. Ezzel a ódszerrel azFLB R8 Hun-nál, 600-as processzor sebességen 447-et ért el. A magyarított Louncher Pro nagyon tetszett. Azért irattam fölül ott a javítással. Ott müködött, itt is mükszik. Kijavította a tárcsázót és az opera is elindult.

[ Szerkesztve ]

(#128) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ismét bezárt a másik topic, már megint a warez....

https://vertigostore.eu

(#129) pista59 válasza kelzsoca (#128) üzenetére


pista59
senior tag

Mi volt a warez?

A győztes féreg irtó baktérium

(#130) kelzsoca válasza pista59 (#129) üzenetére


kelzsoca
félisten

Többen mondogatták hogy ez az spb cucc warez, és hát a moderátorok erre ugranak :)

https://vertigostore.eu

(#131) pista59 válasza kelzsoca (#130) üzenetére


pista59
senior tag

Hülyeség, ez egy béta volt, nem?

A győztes féreg irtó baktérium

(#132) Thrawn válasza pista59 (#131) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy béta ami fel van törve... Ez a szoftver sosem volt ingyenes.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#133) ux1 válasza pista59 (#131) üzenetére


ux1
addikt

Zárt béta, és közvetlen letöltésre nem volt link, tudtommal. Én is csak videót tettem közzé, amit viszont maga a gyártó tett közzé. Ebben mi a warez ??? :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#134) Thrawn válasza ux1 (#133) üzenetére


Thrawn
félisten

Abban semmi értelemszerűen. Hamarosan nyitás, csak kiosztom a 'csomagokat'. Lesz pár... :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#135) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Hát én gondoltam hogy baj lesz belőle :)

17 ember lett bannolva egyszerre, ez nem semmi, talán ilyen még nem is nagyon volt.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#136) ux1


ux1
addikt

Éljen a diktatúra! FullControllt a privire is! :DDD

Be szeretnék én is egyszer KisViktor lenni...
Legalább egy kis hatalmat venni....

:DDD

off nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#137) Thrawn válasza ux1 (#136) üzenetére


Thrawn
félisten

Muszáj ezt? :F A privikbe nem látunk bele, de az "Elküldtem privibe (a warezlinket)" elég egyértelmű... :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#138) ux1 válasza Thrawn (#137) üzenetére


ux1
addikt

Neeeem, de offtopic :D

Amúgy ha itt tartunk ugye a SetCPu 1.99$ mégis linkelve van nem egy helyen, logout blogokban is. Egyértelműen. Az egyértelműségre visszatérve, anno tesztelő voltam M$ téren, volt olyan hogy kivágtak, mikor belső verzióról írtam, amihez hivatalos hozzáférésem volt. Azért ti is tudtok túlzásokba esni :) Na min1, ismét kimoroghattam magam :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#139) Thrawn válasza ux1 (#138) üzenetére


Thrawn
félisten

Nyilván itt mindenki bétateszter, azért kunyerál linket hozzá. Na hagyjuk már...

A SetCPU letölthető XDA-ról ingyen és bérmentesen:
"The program is free here for XDA members"

Morogni lehet ha van alapja a dolognak, de mint látod itt nincs. Talán neked is inkább először olvasni kellene, mint találomra vagdalózni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#140) ux1 válasza Thrawn (#139) üzenetére


ux1
addikt

És ugye itt mindenki "XDA members". És ugye ha egy stuff fellelhető az XDA-n az linkelhető? :DDD Csak úgy kizárólag a z off miatt ;] Na jó nem piszkállak, látom nem vagy humoros kedvedben.... :F
"The stuff is free here Applanet members" :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#141) Thrawn válasza ux1 (#140) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem szeretem ha valaki szánt szándékkal játsza meg az értetlent, úgyhogy tényleg jobb ha ezt itt és most befejezed.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#142) ux1


ux1
addikt

[OFF -> Amikor már egy offtopikban se offolhat az ember :DDD /OFF]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#143) mira72 válasza ux1 (#142) üzenetére


mira72
őstag

ez van, eztete kell szeretni...
szólásszabadság? :) hol?
láttam nekem is törölve lett hsz.em a blade topicba.. 1-2 napja a pojjénok még nem voltak baj, már azt se szabad...
kockákkal kellene telerakni , akkor lenne szép a dolog..
jól megvoltunk csesztetés nélkül is, mint egy kis közösség, de valakit ez nagyon zavart..

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#144) kelzsoca válasza mira72 (#143) üzenetére


kelzsoca
félisten

Attól hogy beszélgetünk, és néha off téma is beesik még nem lesznek törölve a hozzászólások, látod ha veszekedés vagy warez van, akkor már az éppen aktuális házigazda/moderátor takarít :)

https://vertigostore.eu

(#145) Saccco válasza kelzsoca (#144) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az biztos, hogy könnyebben voltak, míg ez a topic nem létezett. Egyrészt eszméletlen méreteket ölt. Sok új felhasználót vonz, akik nem nagyon olvasnak, nem tudják hogyan is működik egy fórum. Ami alap esetben nem lenne gond, csak harmadik, negyedik felszólításra is alig-alig hajlandóak változtatni a dolgokon. Tisztelet a kivételnek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#146) kelzsoca válasza Saccco (#145) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, de ezért kellett egy off topic is, igaz sokan még nem használják, főleg az aktív tagok, de azokból sem mindenki :)

https://vertigostore.eu

(#147) Luissimo válasza mira72 (#143) üzenetére


Luissimo
veterán

"1-2 napja a pojjénok még nem voltak baj, már azt se szabad..."

Ezaz, már javasoltam, hogy írjuk ki oda nagypiros betűkkel hogy no off.
és szedjük le az offgombot is a szerkesztőablak alól, akkor tiszták a játékszabályok.

Pedig szerettem ezt a fórumot, nemolyan undok, mint a zindex különböző fórumjai, ahol egy offnaklátszó posztért kivágnak, életfogytig.
Bevallom töredelmesen a multkor én próbáltam megvédeni Zsoltunkat a fikázásoktól, aztán jól pellengérre lettem állítva, és miattam töröltek egy csomó posztot (na azért nemminden offot)
ezuton is elnézéstkérek a többiektől a kellemetlenségért amit okoztam, igérem soha többet nempróbálok megvédeni senkit.

[ Szerkesztve ]

(#148) Indiant válasza kelzsoca (#146) üzenetére


Indiant
addikt

Abszolút felesleges ez a topic, csak követhetetlenné teszi a másik topicot. Összesen 33 tag (2 házigazda és 1 mod) írt bele. Ha a másikban csak linkek lennének akkor lenne értelme, de azt tiltja az alapelv, meg ugye mindenki "lemond a vagyoni jogairól és a Prohardver Kft.-nek engedélyezi a felhasználás jogát. " No comment....

Luissimo: szerencse ,hogy van ahol megvédik egymást a fórum tagjai...

[ Szerkesztve ]

(#149) ux1 válasza Indiant (#148) üzenetére


ux1
addikt

Mo-n tudtommal a törvények nem engedik meg a szerzői jogról való lemondást. Legalábbis 2004-ben még így tanultam :D Szabad-felhasználásúvá teheted max.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#150) kelzsoca válasza Luissimo (#147) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell itt senkitől sem elnézést kérni, mindenki más és más, néha kell egy kis izgalom is a dologba, van aki ellenem/ellenünk van és van aki nem, ez így van rendben :)

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.