Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Xp gondok! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) lama2k


lama2k
tag

Hogy lehet azt megcsinalni hogy ne kelljen 20mp t varnom welcome kepernyo utan, hogy elinduljon a gep? (2 halokartya van a gepben, 1iken van ip cim beallitva, asszem ezzel kapcsolatos a dolog)
Elore is koszi mindenkinek. Ja es sp2b 1204 es xp m van.

(#2) hungeek válasza lama2k (#1) üzenetére


hungeek
senior tag

belekötés on

érdekes lehet nem elindult gépem a welcome képernyőt bámulni :))
a másik, hogy miért van benne 2 hálókártya ha az egyiken nincsen IP cím beállítva, mire használod?

belekötés off

vedd ki a karikat és próbáld úgy, ha megoldódik akkor ok, ha nem akkor találgatunk tovább....

(#3) Zsiba válasza lama2k (#1) üzenetére


Zsiba
senior tag

A két hálókártya bizony visszafogja a gyors indulást. Ezen nincs mit csodálkozni.

''One Ring to rule them all...''

(#4) Out


Out
addikt

Hello!

A tapasztalataim alapjan nem az szamit hany halokartya van a gepben, hanem az hogy van-e ip cim hozzajuk rendelve. Amig nem rendelek IP cimet a halokartyahoz addig nekem is lassan jelentkezik be az XP.

Ugyhogy szerintem rendelj IP-t a masik kartyahoz is....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5) lama2k


lama2k
tag

Egyik adslhez,masik helyi halohoz kell. Es 1 gepnek csak egy ip je lehet sztem.
Amugy nem welcome kepernyot bamulom, hanem utana az asztalt. Azt hiszem, ilyenkor vmi ip t keres, vagy nemtom.

(#6) Warlock_42 válasza lama2k (#5) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Nem gépnek van címe, hanem hálózati eszköznek... itt konkrétan hálókártyánként lehet egy. Pl: a routereknek meg ''áganként'' van.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Xp gondok! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.